www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 03 lis 2013 20:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Zao mi je ,ne znam engleski..a i Video mi je predugacak da bi ga cijelog pogledala...(ja sam izbjeglica koja zivi vani 40god..pa mi cak ni hr. rijeci nisu sve poznate,kao ove ovdje)
Ne znam sta zapravo zelis reci..Evo ja tipujem b) jednu religiju ...samo to mi necemo dozivjeti..?Osobno nemam nista protiv Luterana jer zivim s njima..A ovo moze samo reci (dolazi do laganog "odmicanja" od Biblije i Novog Zavjeta) Protestant.Ortodxi nisu jos zagrijani za jedinstvo,tako da ostaje samo Luta..

Citat:
To sto Papa zagovara jednu financijsku instituciju samo po sebi i nije loše, financijska ravnopravnost i raspodjela dobara medju svim ljudima je nemoguca bez centralnog "tijela".

Jadni taj nas Papa..To jos nisam uspjela procitati doslovno tako..ali uredu.. Mora postojati (centralnog "tijela ) i tipujem,to je problem???
Tko ce biti to centralno "tjelo" ...???

To se opet mogu bojati samo protestanti..Ne mislis zasigurno,da je tako brzo ostvariti "jednu religiju i jednu financijsku instituciju " Onda bi i Papa Franjo morao da pozivi jos makar 100,200 itd godina..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2013 12:32 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 ruj 2013 19:11
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
rebeka napisao:
Zao mi je ,ne znam engleski..a i Video mi je predugacak da bi ga cijelog pogledala...(ja sam izbjeglica koja zivi vani 40god..pa mi cak ni hr. rijeci nisu sve poznate,kao ove ovdje)
Ne znam sta zapravo zelis reci..Evo ja tipujem b) jednu religiju ...samo to mi necemo dozivjeti..?Osobno nemam nista protiv Luterana jer zivim s njima..A ovo moze samo reci (dolazi do laganog "odmicanja" od Biblije i Novog Zavjeta) Protestant.Ortodxi nisu jos zagrijani za jedinstvo,tako da ostaje samo Luta..

Citat:
To sto Papa zagovara jednu financijsku instituciju samo po sebi i nije loše, financijska ravnopravnost i raspodjela dobara medju svim ljudima je nemoguca bez centralnog "tijela".

Jadni taj nas Papa..To jos nisam uspjela procitati doslovno tako..ali uredu.. Mora postojati (centralnog "tijela ) i tipujem,to je problem???
Tko ce biti to centralno "tjelo" ...???

To se opet mogu bojati samo protestanti..Ne mislis zasigurno,da je tako brzo ostvariti "jednu religiju i jednu financijsku instituciju " Onda bi i Papa Franjo morao da pozivi jos makar 100,200 itd godina..


Jedna financijska institucija vec postoji IMF, a tu je i UN.

Netko strucniji u ekonomiji bi mogao dokazati moju pretpostavku da se poravnavsi vanjske i unutrasnje dugove zemalja svodi na to da visak duga drzi IMF, a sta je to nego centralna svjetska financijska institucija. 185 od 206 zemalja imaju vanjski dug. 8 zemalja nemaju unutrasnji dug.

Na wikipediji postoji statistika i za vanjski dug svijeta:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... ublic_debt

World 64 64 2012 est. World

Po procjeni CIA-e vanjski dug svjeta je 64% BDP.a svijeta....koje kad se suma sumarum sabere svijet duguje kome?


U filmu je kroz primjere pokazano kako svjetski (krscanski) teolozi i mnogi drugi lagano odmicu od Isusa Krista kao Bozanske osobe, Boga, vec se priblizavaju Isusu Kristu kao "samo ucitelju". Cak je navedeno za Papu Benedikta kako je na medjureligijskom skupu naveo kako skupa trebaju traziti istinu. Na jednom mjestu se navodi kako se trazi zajednistvo Krscanstva i Islama na temelju Abrahama, znaci svodjenje svih svjetskih religija na "prihvatljiv" kompromis. Ukratko film lagano prikazuje naginjanje toj temi. Sto je u direktnom sukobu sa Biblijom i NZ (Ja sam put Istina i Zivot, i nitko ne dolazi Ocu osim preko mene).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2013 13:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
poriluk napisao:

da li će se to dogodit našoj generaciji ljudi?? moje mišljenje DA..

ako se pitate zašto to mislim pa osvrnite se oko sebe...očigledno je...

dogodit će se najviše za do 10-15 godina
...


Allllleeeelleeeeuja..!!

waaaauuuu,onda cu i ja imati priliku to docekati,jer sad se zivi do sto godina...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 lis 2013 17:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
poriluk napisao:
novi svjetski poredak će doć to je jednostavno neizbježno...

i antikrist na vrhu tog svjetskog poretka...

samo je pitanja kada...

da li će se to dogodit našoj generaciji ljudi??

moje mišljenje DA..

ako se pitate zašto to mislim pa osvrnite se oko sebe...očigledno je...

dogodit će se najviše za do 10-15 godina...

Vjeruješ li ti u Boga ili antikrista?????


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2014 19:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Kakvi ste to vjernici kad nevjerujete da papu vodi Duh Sveti?Zar nisu tako i Isusu govorili; pogledaj ga predaje se,jeli zna šta radi i govori!U biblije piše da će doć Antikrist,proroštvo iz 12.-og stoljeća opisuje Petra rimljanina(trenutačnog papu) kao posljednjeg papu,za čije vrijeme će doć Antikrist,kršćani bit proganjani u zenitu rata između dobra i zla,a oni koji do zadnjeg časa ostanu vjerni imat će kraljevstvo nebesko.Naravno da će doć antikrist,pa koliko se ja sjećam sotoni ističe vrijeme prije nego ga Bog izbriše; mora udrit sa svim što ima.Tako da što se tiče izjave pape,ako ste pravi vjernici vjerujte u riječ Božiju jer njegove planove mi nemožemo shvatit


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2014 21:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 vel 2011 19:03
Postovi: 484
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Nisam sve citao zadnje dvije stranice.
Koliko ja znam Papa je nepogresiv po pitanju
morala i dogmi jer Crkvu,Kraljevstvo Bozje na zemlji
vodi Duh Sveti...tako da ne moze donjeti nista protivno
vjeri.
Pomalo je dosadno kako je svaki Papa zadnji pravi papa.

antikrist meni sama rijec govori da je to onaj tko je protiv
Krista ili tko se pravi da je neki "pomazanik i spasitelj"
A mislim da je i Isus prorokovao da ce ih doci mnogo,vjerivatno
su neki bili i prosli.

Zli i zeli da se bojimo,a ni ne smeta mu vjerovatno da u svakog
Papu sumnjamo.

Pustimo da se Bog brine za sutra jer dosta je zla i za jedan dan.

Vrata paklena nece je nadvladati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr