www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:48

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 07 stu 2009 20:18 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 21:44
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Administrator napisao:
Ovu temu otvaram potaknut time što se sv. Ekspedit spominjao na forumu, a nama je slabo poznat,

Naime, on je veliki čudotvorac i zaštitnik u teškim svađama, bračnim razmiricama, sudskim procesima i krivim optužbama

Ovdje ću pisati još o njemu...

Evo, držim devetnicu sv. Ekspeditu u ruci :D


E bok! Biste li mogli napisati tu devetnicu na forumu? Bila bi puuuuno zahvalna. Prijateljica mi kaze da kad svaki put ode u knjizaru kupiti njegov molitvenik da ga nema jer se brzo proda.. :cry:
BB!! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ruj 2011 22:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
DEVETNICA SV. EKSPEDITU, velikom čudotvorcu u teškim svađama, bračnim razmiricama, sudskim procesima

PRVI DAN

MLADOST

Sveti Ekspedite, ti si u cvijetu svoje mladosti položio svoj život za veću slavu Krista našeg Gospodina. Očuvaj nas kroz zasluge svoga mučeništva da naš cijeli život naša duša bude od jedne nevine čistoće obasjana!» Ako se ne obratite», rekao je naš Gospodin «nećete ući u Kraljevstvo nebesko». Sv. Ekspedite pomozi nam da kroz tvoj moćni zagovor, ovu dječju i čistu savjest u našim namjerama postignemo iz ljubavi prema našem Ocu u nebu. Moli za mene, Sv. Ekspedite da ne ostarim u grijehu i moje loše kontrolirane strasti upropaste moju dušu i kroz mnoge grijehe ne uvrijede Stvoritelja i Otkupitelja. Dopusti, da već ovdje na zemlji osjetim vječnu mladost, da se sa nevinim rukama i čistim srcem dostojan nađem u Njegovom svetom gradu. Ako bi moja ruka učinila nepravdu pomozi mi da je odsiječem. Ako me moje oko navodi na grijeh, pomozi mi da ga izvadim, kako bi moje srce moglo od milosti odsjaj davati, kao jedan kristal u vatri sunca. Jedino tako će me Bog ljubiti i u Njegovu kuću pustiti. Neka Presveta Djevica Marija, sama čistoća, zagovara me kod Njezinog Božanskoga Sina. Amen.



O Isuse, zaštiti nas danas i uvijek, ali prije svega danas.

O Marijo, bez istočnoga grijeha začeta, moli za nas koji se Tebi utječemo.

Sv. Ekspedite zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!

Sveti Ekspedite moli za nas!


Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu



DRUGI DAN


HRABROST!


O Sveti Ekspedite Tvoja mučenička smrt je izazvala Božju hvalu. Na pragu smrti si pjevao hvalospjev, pomozi i nama da uvijek ostanemo vjerni Gospodinu. Ma koliko veliko bilo poniženje, izrugivanje, prijetnje, pouči nas da prijeđemo preko pretjeranog grešnog odvratnog sebeljublja, koje je uzrok za toliki kukavičluk i ponekad za krivokletstvo. «Nek se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja». (Ps. 27;3). Ponosni se protiv mene dižu, nasilnici žele da mi oduzmu život, oni nemaju Boga pred očima, pogledaj; Bog je moj pomoćnik, podrška moga života. Bez Božje milosti ostajem bez snage i hrabrosti. Na maslinskoj gori apostoli su trebali bježati, ali ja, koji sam tako sličan njima na čijoj sam strani ja? Jesam li ja svoga Učitelja više od tri puta izdao? Ili Ga nisam nikad izdao? Ne, nisam se još odupro do krvi! O Sveti Ekspedite, što god dođe pomozi mi da se hrabro borim, jer tko se odupire boriti, to znači Božju, krunu odbaciti. Neka najsvetija Blažena Djevica Marija sa Njezinom nas nadnaravnom hrabrošću štiti i pomaže. Amen.


O Isuse, zaštiti nas danas i uvijek, ali prije svega danas!


O Marijo, bez istočnoga grijeha začeta, moli za nas koji se Tebi utječemo.

Sv. Ekspedite zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!

Sveti Ekspedite moli za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


TREĆI DAN


BRZO DJELOVANJE


O Sveti Ekspedite, Tvoje ime nas opominje da se molitva nikada ne smije odgoditi za sutra. Ti, koji si crnoga gavrana zgazio, koji nas je nagovarao da pričekamo, pomozi da ubuduće bez odlaganja i lijenosti spontano slušamo volju Božju i njoj s ljubavlju uvijek služimo. Onome koji bez odlaganja ljubi narast će krila i ništa ga ne može zadržati. Gospodin je uvijek uz nas, On prebiva u našim srcima spreman da posluša naše molitve, da nas spasi, po tome nam nudi pomoć da se otrgnemo od iskušenja i ja se usuđujem da od Njega budu ispitana moja djela, poslušnost, predanje i moje žrtve te da sa žarom i ljubavlju slijedim njegov poziv. Ja, koji nisam vrijedan da postojim ipak stojim u nasljedovanju Krista: “Uzrok naše patnje i boli je da se prekasno poslužujemo Molitvom!» «Kao grom …tako će biti dolazak Sina čovječjega.». O Sveti Ekspedite, neka me ta proroštva uvijek podsjećaju da i ja trebam brzo djelovati kako kod Učiteljeva dolaska Njegov sluga ne spava i ne bude bez ulja u svojoj uljanici, kao kod ludih djevica. Marija spontano i bez odugovlačenja na poziv Gospodinov odgovorila je sa «Fiat», neka Ona pojača spremnost za žrtvu I bude uz nas. Amen.



O Isuse Kriste, zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, posrednice svih milosti moli za nas.

Sv. Ekspedite naša pomoći u hitnim slučajevima, moli za nas!

Sv. Ekspedite zaštitnice i veliki čudotvorce u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu



ČETVRTI DAN


BOŽJA PRAVDA (PRAVEDNOST)

Sveti Pavao u poslanici Rimljanima piše: «A koje je predodredio, one je i pozvao; koje je pozvao, one je i opravdao; koje je opravdao, one je i proslavio»! I tebe je Gospodin na taj način opravdao i proslavio, Sv. Ekspedite, obraćamo Ti se, da kroz Tvoj povjerljivi zagovor kod nebeskog Oca ovu izvanrednu, dragocjenu milost primimo, koju je svojim izabranima odredio. Kada bi se pod utjecajem Božje milosti dogodilo da Božja ljubav dodirne našu dušu mi već mislimo da smo izabranici, iako smo samo mogli Božju milost osjetiti. Sv. Ekspedite udalji od nas te lažne misli koje nas mogu odvest u pogrešnom smjeru. Ispuni naš duh plodovima Božje pravde, da istodobno našu nadu stavimo u beskrajno milosrđe našega Gospodina. Samo kroz nju mi možemo biti ispravni, jer naša pokvarena priroda nije u stanju ni najmanje zasluge imati. Samo kroz oplakivanje naših grijeha naći ćemo milost pred najvećim Sucem, a ne kroz veličanje naših djela. Pomozi mi da si posvijestim, da u svemu što činim vidim sebe kao bezvrijednog i nečasnog slugu Gospodnjeg. Neka nas presveta Blažena Djevica Marija, Ogledalo pravde, štiti i pomaže. Amen.



O Isuse Kriste, zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, Kraljice svih svetih, moli za nas!

Sv. Ekspedite primjere vjernicima, moli za nas!

Sv. Ekspedite zaštitnice i veliki čudotvorce, u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli

za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


PETI DAN


PONIZNOST


Sveti Ekspedite, Ti si se našao u poniznom stavu molitve klečeći i s čelom nagnutim prema dolje, kad Te mač istrgnuo životu. Kao mladi i čašćeni vojni zapovjednik,

znao si te prolazne ništavnosti omalovažiti i doći do palme mučeništva koju Ti nitko nije mogao oduzeti I pred kojom Božje srce našeg Gospodina u vječnoj ljubavi kuca. Pomozi mi Sv. Ekspedite, da budem ponizan i da pobijedim svoj nutarnji ponos. «Što mi koristi da zadobijem čitav svijet, a izgubim dušu!» Čudotvorni mučeniče Sveti Ekspedite moli Gospodina da štiti svoga slugu, da ponos u meni ne prevlada i da postanem ispravan, Slobodan od velikih grijeha. Izmoli mi milost, slavni sveče, nasljedovanja Onoga koji je bio blaga i ponizana srca i koji je došao da nas spasi, a nije čekao da tu pogrdnu

ljudsku sudbinu na se uzme do smrti na Križu. Neka se nikada ne nadam ni najmanjem napretku, sve dok se ne smatram manjim od svih ostalih.


O Isuse Kriste ,zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, Zaštitnice grešnika, moli za nas!

Sv. Ekspedite, naša pomoći u hitnim slučajevima, moli za nas!

Sv. Ekspedite, zaštitnice i veliki čudotvorce u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!


Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu



ŠESTI DAN


ODREKNUĆE


Sve ostaviti i sve naći. Sveti Ekspedite, koji si shvatio značenje ovog obećanja, upravo sve ostavio i zadobio Isusa Krista, moli za nas da se i mi možemo svog blaga ovoga svijeta ODREĆI. »Ako ćeš me slijediti rekao je Isus ostavi sve, uzmi svoj križ i slijedi me». Kako je teško ostvarit taj zadatak uistinu, tko će nas spasiti od ovog jadnog tijela. O Sveti Ekspedite, ja Te molim, iz nutrine svoje duše, da se samo Njemu, svojem jedinom

Spasu predam, jer kad za Njega umrem za Njega ću i živjeti. Htjeli ili ne htjeli jednoga dana morat ćemo se od svega rastati. Učini Sveti Ekspedite, da ta rečenica «NASLJEDUJ KRISTA», uvijek u mom duhu prebiva, i misao propovjednika Salomona: Sve je samoljublje, osim ljubavi prema Bogu i Njemu služenja. Pomozi mi moje siromaštvo i ništavnost u svim svjetovnim stvarima posvijestiti, da sam samo u Bogu smiren, u Njemu

jedinome koji moje srce želi posjedovati. Neka presveta Blažena Djevica Marija koja je preuzela sve nas I sudjeluje u našem otkupljenju, prosvijetli i bude uz nas. Amen.



O Isuse Kriste, zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, Kraljice mučenika, moli za nas!

Sv. Ekspedite, koji si bičevan bio, moli za nas!

Sv. Ekspedite, zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


SEDMI DAN


VJERA


Sveti Ekspedite, Tvoja vjera se nije pokolebala kada si gledao svoga ubojicu, učini da se naša vjera također ne pokoleba u malim teškoćama i svakodnevnim kušnjama.

«Tko nije za me, on je protiv mene!», to je rekao Gospodin. O Sv. Ekspedite moli za mene da ni sumnja, ni tuga niti išta drugo ne pojačavaju moj urođeni kukavičluk. Pohiti mi u pomoć u ovom trenutku nemira i zbunjenosti, da u mom srcu potaknuti od žarke vjere, opet mir i tišina zavladaju. Ja volim pripadati Kristu i volim se za to i boriti, da Njegovo Kraljevstvo dođe. Ja volim kao i Ti, Sv. Ekspedite, biti borac za obraćenje duša, nakon što sam savladao svoju tvrdoglavost. Jer je Bog nad vojskama s nama, zbog toga ne moramo imati straha, ako se zemlja potrese i brda sruše u more. Molim Te zagovaraj

me Sv. Expedituse da mi Gospodin udijeli nesalomljivu vjeru, tako da na dan suda budem dostojan čuti iz Njegovih svetih usta vječnu radosnu presudu: «Tvoji grijesi neka ti budu oprošteni, pođi u miru, tvoja te vjera spasila!».



Isuse Kriste,zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, Kraljice priznavalaca, moli za nas!

Sv. Ekspedite nepobjedivi atleto vjere, moli za nas!

Sv. Ekspedite zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


OSMI DAN


NADA


Pričekaj još malo, dušo moja, i čekaj na Božje obećanje i posjedovat ćeš u nebu sva blaga u punini. Sveti Ekspedite, Ti iz povjerenja u to obećanje nisi odugovlačio, sve neispravne užitke tvoga kratkoga života omalovažio si, a sa time i Tvojom velikodušnom žrtvom podsjećaš nas da milost Gospodinova stoji iznad svih ljudskih života. Izmoli nam, Sv. Ekspedite, dragocjenu milost, da usmjerimo pogled na Onoga od kojega možemo sve

očekivati, kao što kaže Sv. Augustin: «Ništa ne koči nadu kao pogled u nazad.». Više puta me koči navezanost na osobe ovoga svijeta i time koči moj trud za Boga. «Mi

smo zahvalni da kroz proživljena Božanska djela, koja su nas velikim vezovima učvrstili u luku nade.» piše Sveti Grgur. Nažalost su svi oni vezovi koji nas vežu za zemlju još veći. Pomozi mi Sv. Ekspedite da raskinem te vezove i da se uzdignem k Bogu te mogu reći svugdje sam tražio mir i našao sam ga u nasljedovanju Gospodina, gdje mogu zauvijek prebivati. Neka Blažena Djevica Marija, našu vječno trajnu nadu brani i štiti nas. Amen.



Isuse Kriste, zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, zagovornice grešnika, moli za nas!

Sv. Ekspedite Ti vjerna potporo svih koji se Tebi nadaju, moli za nas!

Sv. Ekspedite zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!


Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


DEVETI DAN


LJUBAV PREMA BLIŽNJEM


O Sveti Ekspedite, iako Te tvoja vjera i nada dovela do slavne mučeničke krune, jedini uzrok toga je bila Tvoja velika ljubav prema bližnjem, koja je sve posvetila. Onaj koji mnogo ljubi taj mnogo i čini. Bez ljubavi prema bližnjemu», sva moja djela u očima Gospodinovim su bezvrijedna, naprotiv sve na zemlji se mora činiti iz ljubavi prema Njemu i samo kroz ljubav sva moja djela vrijede nešto, zar bih ja mogao koji sam jedna ništica učiniti neko veliko dobro? O Sveti Eekpedite, izmoli mi da kod mene ljubav prema bližnjem stalno raste, ojača i oživi u meni - jer kako u onom životu vjera i nada

nestaju, u vječnosti će uvijek ljubav trajati i nikad neće nestati, kako kaže Sv. Pavao. O Sveti Ekspedite, pomozi mi moje osjećaje očistiti od onoga što nije od Boga, tako

da Božja ljubav može što više moju dušu prožeti čežnjom za Bogom a i ovo tijelo koje žeđa kao suha bezvodna zemlja. Neka Blažena Djevica Marija, primjer najčistije

presvete ljubavi, pomogne da dođemo do Isusa i da Ga ljubimo. Amen.



Isuse Kriste, zaštiti nas danas i uvijek, a posebno danas.

O Marijo, Majko Božanske Ljubavi, moli za nas!

Sv. Ekspedite, Ti koji si od Gospodina dobio krunu pravde koju je obećao onima koji Ga ljube, moli za nas!

Sv. Expedituse zaštitniče i veliki čudotvorče u teškim svađama, krivim optužbama i sudskim procesima, moli za nas!



Slijedi molitva sv. krunice i litanija sv. Ekspeditu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ruj 2011 22:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
KRUNICA SV. EKSPEDITU

Moli se na Gospinu krunicu, poslije riječi «Isus», dodaju se zazivi kako slijede:


1. koji neka nam umnoži vjeru
2. koji neka nam učvrsti ufanje
3. koji neka nam usavrši ljubav

DESETICE KRUNICE

1. KOJI NEKA NAS PO ZAGOVORU SV. EKSPEDITA OSLOBODI OD DUHA SVADLJIVOSTI, SRDŽBE, MRŽNJE I OSVETE

2. KOJI NEKA NAS PO ZAGOVORU SV. EKSPEDITA ŠTITI OD KOBNIH SVAĐA I OPTUŽBI KOJE VODE U KRVOPROLIĆE

3. KOJI NAS ZAGOVOROM SV. EKSPEDITA ISCIJELJUJE OD RANA DOBIVENIH U TEŠKIM SVAĐAMA I OPTUŽBAMA

4. KOJI NAM ZAGOVOROM SV. EKSPEDITA DAJE IZMIRENJE, PROŠTENJE, MIR, SLOGU I ZAJEDNIŠTVO

5. KOJI NAS ZAGOVOROM SV. EKSPEDITA IZBAVLJA OD SUDSKIH PROCESA, KRIVIH OPTUŽBI I DAJE POBJEDU I RADOST

NA VELIKO ZRNO MOLI SE:

O MOJ ISUSE, OPROSTI NAM NAŠE GRIJEHE, OČUVAJ NAS OD PAKLENOGA OGNJAI DOVEDI U RAJ SVE DUŠE, OSOBITO ONE KOJIMA JE NAJPOTREBNIJE TVOJE MILOSRĐE. AMEN.



LITANIJE SV. EKSPEDITU

Gospodine, smiluj se!
Isuse Kriste, smiluj se!
Gospodine, smiluj se!
Isuse Kriste, čuj nas!
Isuse Kriste, usliši nas!



Oče, nebeski Bože, smiluj nam se!
Sine otkupitelju svijeta Bože, smiluj nam se!
Duše Sveti Bože, smiluj nam se!
Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se!

Sveta Marijo, Kraljice mučenika, MOLI ZA NAS
Sveti Ekspedite, nepobjedivi atleto vjere,
Sveti Ekspedite, vjeran sve do smrti,
Sveti Ekspedite, koji si sve izgubio da bi Isusa Krista dobio,
Sveti Ekspedite, koji si bičevan bio,
Sveti Ekspedite, koji si slavnu smrt po maču doživio,
Sveti Ekspedite, koji si od Gospodina krunu pravednosti primio, koju je
obećao onima koji Ga ljube,
Sveti Ekspedite, zaštitnice mladih,
Sveti Ekspedite, pomoći učenika,
Sveti Ekspedite, primjere vjernicima,
Sveti Ekspedite, zaštitnice putnika,
Sveti Ekspedite, lijeku bolesnih,
Sveti Ekspedite, tješitelju žalosnih,
Sveti Ekspedite, veliki zagovornice u obnovi bračne ljubavi,
Sveti Ekspedite, izmiritelju u bračnim svađama i nesuglasicama,
Sveti Ekspedite, pomoćnice u bračnim potrebama i teškoćama,
Sveti Ekspedite, moćni zagovorniče onih koji te zazivaju,
Sveti Ekspedite, posredniče u procesima,
Sveti Ekspedite, veliki iscijeljitelju kod teškog ranjavanja,
Sveti Ekspedite, izmiritelju u teškim i kobnim svađama,
Sveti Ekspedite, zaštito krivo optuženih,
Sveti Ekspedite, naša pomoći u hitnim slučajevima
Sveti Ekspedite, koji nas učiš da žarku, punu povjerenja molitvu nikad ne
ostavimo za sutra,
Sveti Ekspedite, vjerna podrško onih koji se nadaju u Tvoju pomoć!

Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Oprosti nam, Gospodine!
Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Usliši nas, Gospodine!
Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Smiluj nam se, Gospodine!



MOLITVA:

O, BOŽE NEKA NAS ZAGOVOR SLAVNOG MUČENIKA SV. EKSPEDITA, POVJERI TVOJOJ DOBROTI DA BI POD NJENOM ZAŠTITOM PRIMILI SVE ONO ŠTO SVOJIM ZASLUGAMA NE MOŽEMO PRIMITI. TO TE MOLIMO, PO KRISTU GOSPODINU NAŠEM . AMEN.

ISUSE JA PREDAJEM U RANU TVOGA PRESVETOG SRCA SAMOG SEBE I SVE ČLANOVE OBITELJI (RECI JOŠ KOGA ŽELIŠ) I SVU NEROĐENU DJECU. MOLIM TE DA SVOJOM PREDRAGOCJENOM KRVLJU PREKRIJEŠ, ISPUNIŠ I ZAŠTITIŠ NAS I NAŠE OBITELJI. ISUSE TI SI GOSPODIN I
GOSPODAR NAŠ. TI IMAŠ SVU VLAST NAD SVIMA NAMA I NAD SVIM ŠTO MI RADIMO. GOSPODINE ISUSE, ZAPEČATI SVOJOM SVETOM KRVI SVA MJESTA GDJE ŽIVIMO, BORAVIMO, SADA SE NALAZIMO, RADIMO, SVE PUTOVE NA KOJIM JESMO I NA KOJIM ĆEMO BITI, SVE IZVORE DOHOTKA KOJI SU NAM OD BOGA NAMIJENJENI I SVA MATERIJALNA SREDSTVA KOJA POSJEDUJEMO. ISUSE ZAPEČATI U SVOJOJ SVETOJ KRVI, HRANU KOJU JEDEMO, VODU KOJU PIJEMO, ZRAK KOJI UDIŠEMO! ISUSE OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI KOD OCA NEBESKOG NAS I SVE ČLANOVE NAŠE OBITELJI, DOK NAS ZLI OPTUŽUJE. ISUSE ISPLATI I OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI SVAKOG ČOVJEKA KOJEG SMO MI OŠTETILI, RANILI I POVRIJEDILI. ISUSE OTKUPI OD NAS SVE LJUDE KOJI SU NAS POVRIJEDILI ILI SU NAS NA BILO KOJI NAČIN OŠTETILI. ISUSE DAJ NAM SVOJE LJUBAVI ZA SVE LJUDE OSOBITO ZA ONE KOJE NE VOLIMO.

MAJKO MARIJO MI U PLAMEN LJUBAVI TVOGA BEZGRIJEŠNOG SRCA STAVLJAMO SAMI SEBE I SVE ČLANOVE NAŠIH OBITELJI, UZMI SVE NAS U SVOJ NARUČAJ I PREKRIJ SVE NAS SVOJIM PLAŠTEM I ZAŠTITI NAS OD SVAKOG ZLA DUŠE, DUHA TIJELA. AMEN. ALELUJA.

SVETI EKSPEDITE, SVETI JOSIPE I SVI SVECI BOŽJI MOLITE ZA NAS, MOLITE S NAMA, MOLITE ZA SVE NAŠE POTREBE I SAČUVAJTE NAS OD SVAKOG ZLA, DUŠE, DUHA I TIJELA. AMEN. ALELUJA.

SVETI BOŽJI ANĐELI I ARKANĐELI, SVETI MIHAELE, SVETI RAFAELE, SVETI GABRIJELE, I NAŠ ANĐELE ČUVARU SA SVIM LEGIJAMA BOŽJIH ANĐELA, UČINITE NAS NEOZLIJEĐENIM I NEVIDLJIVIM PRED SVIM VIDLJIVIM I NEVIDLJIVIM NAŠIM NEPRIJATELJIMA. VODITE NAS KROZ ŽIVOT I SAČUVAJTE NAS. AMEN. ALELUJA.

KRVLJU ISUSA KRISTA U IME ISUSOVO SLAMAM SVAKU SNAGU SVE OKULTNE PRAKSE, PROKLETSTVA, NEGATIVNIH MISLI, NEGATIVNIH POSTUPAKA, NEGATIVNIH SNOVA, NEGATIVNIH ŽELJA, IZREČENIH, PREPRIČANIM, PROREČENIH, SANJANIH, NAPISANIH, IZGOVORENIH,
ODSLUŠANIH, ODSVIRANIH ILI UČINJENIH PROTIV MENE I SVIH ČLANOVA MOJE OBITELJI. PO PRESVETOJ SMRTI, MUCI, USKRSNUĆU GOSPODINA ISUSA KRISTA PROGLAŠAVAM SEBE I SVE ČLANOVE MOJE OBITELJI SLOBODNIMA ZA SVE ŠTO NAM TI BOŽE ŽELIŠ DATI. NEKA NAJSVETIJA KRV ISUSA KRISTA OPERE I SNAGOM DUHA SVETOGA ISCIJELI SVE NAS.

U IME ISUSA SNAGOM PRESVETE KRVI KRISTOVE SLAMAM SVA NEGATIVNA NASLJEĐA DUHA, DUŠE I TIJELA KOJA SU SE PRENJELA ILI KOJA SE ŽELE PRENJETI SA NAŠIH PREDAKA IZ SVIH LOZA NA NAS I NA NAŠU DJECU. ISUSE SVOJOM PRESVETOM KRVLJU OPERI I OTKUPI OD OCA NEBESKOG SVE POKOJNE ČLANOVE NAŠIH OBITELJI I UVEDI IH U SVOJE KRALJEVSTVO. AMEN. ALELUJA.

:a1250: za nas sv. Ekspedite!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2011 10:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 21:44
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala lijepa. Trazila sam to za decka, ali on je umro... Ocito je da tako Bog htio. Svejedno hvala, nece odmoci. Puno hvala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 ruj 2011 14:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
im napisao:
Hvala lijepa. Trazila sam to za decka, ali on je umro... Ocito je da tako Bog htio. Svejedno hvala, nece odmoci. Puno hvala.


Neka mu Bog podari vječni mir...
A ti i dalje moli sv. Ekspedita da te zagovara u tvojim potrebama... :a1250: Ja sam isto počela s devetnicom...
BtB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 vel 2012 08:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 vel 2012 17:08 
kja kad se moli devetnica na kraju svaki dan ide krunica? Hvala :) BVB


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr