www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 kol 2012 11:08 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 kol 2012 10:28
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bok svima ! Molim se zadnja 3-4 tjedna sv.Riti. MOlio sam onu zasebnu molitvu,molio sam devetnicu....i ništa zasad. Trebao bih reći o čemu se radi. Povrijedio sam bio osobu do koje mi je stalo. To je bilo prije nekoliko mjeseci. Došllo mi je jednostavno i htio sam se ispričat,htio sam novu priliku ali ta osoba kao da nije imala (i nema) sluha za moje molbe. Počeo sam se molit sv.Riti ali i još danas nema nikakvog čvrstog znaka. Možda sam zakasnio,možda stvarno ta osoba više ne želi čut za mene. Ne znam ni sam više što da radim. Nastavljam se molit ali kao da gubim povjerenje...ne bih htio bit jedini ovdje kojem nije "uspjelo" jer vidim da svi imate pozitivna svjedočanstva :twisted: :) BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 15:42 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 kol 2012 08:27
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja sam isto molila devetnicu Sv. Riti da mi vrati ljubav mog života, osoba me jako voli i to mi je priznala, ali smo u zadnje vrijeme imali velike nesugasice i konflikte...prekinuli smo na mjesec dana ... nakon izmoljene devetnice počela sam dolaziti u kontakt s tom osobom i za sada još nismo pomirili se i obnovili vezu, ali nadam se da će se to s vremenom popraviti, vidim da voljenoj osobi stalo ali još nezna kako i kada bi mogli pokušati ponovno, ali iako moja molitva nije u potpunosti uslišana, jedan dio je i zahvalna sam Sv. Riti da tom zagovoru kod Gospodina .... i obaćejem da če joj izvršiti svoj zagovor koji sam joj dala ukolko se pomirim i imam vezu opet punu ljubavi, smirenosti, božje milosti i stabilnosti... Sv. Rita, stvrno čini čuda <3


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 16:09 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 kol 2012 10:28
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Eh,da bar ja to doživim. Jesam došao u kontakt ali kontakt nije nikad ni bio problem. Nego jednostavno,ne želi. Možda se dvoumi ali to sam pripisao svom pomalo subjektivnom shvaćanju njenih reakcija. Molim se dalje ali ,iskreno, gubim nadu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 16:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2011 12:45
Postovi: 163
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gabac napisao:
Eh,da bar ja to doživim. Jesam došao u kontakt ali kontakt nije nikad ni bio problem. Nego jednostavno,ne želi. Možda se dvoumi ali to sam pripisao svom pomalo subjektivnom shvaćanju njenih reakcija. Molim se dalje ali ,iskreno, gubim nadu.


Evo znam da ovo što ću staviti nema veze sa sv.Ritom ali kao mali odgovor na vaše probleme, mislim da treba prvo sebe pripremiti za onu pravu osobu i moliti se Bogu a i sv.Riti za zagovor da nas priprave, otvore srce za Boga da nas vodi kroz život a ostalo će doći od sebe ako smo otvoreni za pravu vezu:

VEZE I BOŽJI PLAN
U svakom od nas postoji težnja za potpunim davanjem sebe drugome, da bude voljen bezuvjetno. Ali Gospodin kršćaninu kaže: „ Ne, dok nisi zadovoljan i ispunjen s time da si voljen samo od Mene – dajući se potpuno i bez rezerve, imajući osobnu i jedinstvenu vezu sa Mnom, otkrivajući da jedino u Meni možeš naći potpuno zadovoljstvo i tek ćeš tad biti sposoban ostvariti savršenu ljubav i vezu koju sam planirao za tebe. Dok ne budeš dio mene nećeš nikad moći biti dio nekoga drugoga. Udalji se od svega, svih želja i težnji. Želim da prestaneš planirati, željeti i da mi dopustiš da ti dam najljepši mogući plan koji postoji. Želim da imaš najbolje. Gledaj u Mene i očekuj samo najbolje, uživaj u Mojoj prisutnosti. Nastavi slušati i učiti stvari koje ti kažem. I samo čekaj. To je sve. Nemoj se bojati – nemoj se brinuti. Ne osvrći se na druge i ne budi zavidan na stvarima koje imaju i koje sam im dao. Ne gledaj u stvari koje želiš. Odvrati pogled i podigni ga gore prema Meni ili ćeš propustiti ono što ti želim pokazati. I onda kad si spreman iznenadit ću te s ljubavlju puno ljepše od one o kojoj sanjaš. Vidiš, dokle god nisi spreman i dokle god nije spremna i ta druga osoba (i u ovom trenutku radim na tome da budete spremni jedni za drugo u isto vrijeme) dok niste obadvoje zadovoljni i ispunjeni jedino sa Mnom i životom koji sam pripravio za vas , nećete moći osjetiti ljubav koja označava vašu vezu sa Mnom. Dragi moji, želim da imate tu najčudesniju ljubav, želim da u tijelu vidite sliku vaše veze sa Mnom i da uživate materijalno i konkretno u trajnom zajedništvu ljepote, savršenstva i ljubavi koje vam nudim u savezu sa Mnom. Znajte da vas volim potpuno.
JA SAM Bog – VJERUJTE I BUDITE ZADOVOLJNI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 17:59 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 25 srp 2012 16:10
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sveta Rita je moja omiljena svetica. Jednostavno je predivna, zaista ima jak zagovor kod Gospodina. Pogledajte i film, vjerujem da će vas oduševiti.
Reći ću vam svoje svjedočanstvo i iskustvo s tom divnom sveticom.
S prijateljima sam bila na klanjanju i slučajno sam u crkvi uzela devetnicu sv. Rite. Činila se kao predivna žena na naslovnici tako da sam odabrala nju. :D Devetnica je bila zabačena negdje u sobi i kada sam krenula na polaganje vozačkog ispita (propisi) šta ću, em sam veliki tremaš i sve pozaboravljam u odlučujućim trenutcima, odlučim ja naći tu devetnicu Sv. Rite-svetice nemogućega. I molim ja, molim za nakanu vozačkog ispita, kad ono negdje zadnji dan devetnice na internetu pronađem MOLITVU VOZAČA sv. Riti. Nije li Bog čudestan?? I položim sve to od prve, al nažalost eto vozački ispit sad idući tjedan idem na 3. sreću, i dobro da ste me sad podsjetili na tu sveticu, nadam se da će sve biti u redu, moram njen zagovor moliti :) Što se tiče budućih veza, tj. budućih muževa i žena, samo molite za to, makar godinu, dvije ne dobivali odgovor odozgo, vjerujem da je Bog savršeno utempiran i sve će to doći na vrijeme.
Bog vas blagoslovioo :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 kol 2012 18:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 kol 2012 10:28
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marin, hvala ti na ovom. Osjećam se lakše (makar malo :) ). Pročitat ću to još tisuću puta ako treba i dalje se nastavit molit sv. Riti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 kol 2012 19:20 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 kol 2012 08:27
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv. Rito...hvala ti na pomoči i svom zagovoru..... pomogla si mi u najtežim trenucima...i ostvarile su se moje molbe.... :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 kol 2012 21:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas, može li netko napisati kako se moliti sv. Riti? Molite li stalno devetnicu njoj ili...? Naime, ja sam kupio knjižicu Ružičnjak sv. Riti, međutim, malo sam se razočarao u taj molitvenik.... naoko, ima dosta molitava, ali ne kužim što su u taj molitvenik uključili obične molitve i križni put koji ima u svakom općem molitveniku... pa već imam križnih puteva 500... ne vidim da ima obilje molitava svetoj Riti, možda par i devetnica koja je drukčija od ove na forumu...
zbog toga mi se i ne moli jer baš ne znam koja devetnica je ispravna... hvala BB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 kol 2012 23:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 kol 2012 22:22
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
http://www.molitve.info/index.php/20081 ... -RITE.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 lis 2013 22:46 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2013 21:50
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moje svjedočanstvo o uslišanoj molitvi. Za svetu Ritu saznala sam sasvim slučajno,kada sam došla u posjetu sestrični, ona je imala knjižicu s molitvama svete Rite, uzela sam je u ruke i počela čitati, molitve su snažno djelovale na mene, i odlučila sam kupiti knjižicu s molitvama svete Rite. To je bilo prije nekoliko godina i uvijek kada mi je teško molim se svetoj Riti, uvijek mi uslišava molitve. Za vrijeme studija pred ispite molila sam se za prolaz i čak kada sam mislila da je nemoguće proći polagala sam ispite i uspješno završila fakultet. Zatim sam otišla na razgovor za posao u inozemstvu, bila sam među rijetkima koja nema radnog iskustva za traženi posao, zaista imala sam jako male šanse za posao, ali sam molila devetnicu svetoj Riti za posao, nekih mjesec dana nakon razgovora ponudili su mi posao, ni sama neznam kao su mene izabrali od toliko ljudi s puno većim iskustvom. Sveta Rita je čula moju molbu i pomogla mi u dobivanju posla i zbog toga sam joj uvijek zahvalna!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr