www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 09 vel 2015 09:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2014 15:14
Postovi: 132
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
neta stjepan napisao:
Pozdrav, hvala na dobrodoslici. Istina je da se silno nadam i zelim da mi se molitve uslisaju jer mi iskreno nije jasno zasto bi Dobri Milostivi Bog i draga svetica Rita dopustili takvu patnju meni,mojem decku i cijeloj njegovoj obitelji. Procitala sam negdje tajne uslisanja molitva i bilo je pitanje kako mozemo biti sigurni da nas Bog cuje dok se molimo i odgovor je bilo da Jahve s nama ima naume mira,a ne nesrece. Da nam dade nadu i buducnost pa se pitam zasto bi bila volja Bozja da patimo i pitamo se zasto nam je Milostivi Bog i svetica nemoguceg Rita okrenuli leda, pa zar smo mi takvi jad ibijeda,gresnici i cak Bogu mrski da nam nisu pomogli? A samo smo imali dobre namjere u zivotu? Nismo nikome naudili ni ucinili nepravdu kakvu mi trpimo? Zar nebi trebalo biti da sad kad iskreno,ponizno i sva srca gorljivo vapimo za pomoc u brojnim molitvama za spas da nam Nebesa uslisaju molitve i da se do kraja zivota zahvaljujemo na pomoci kad nam je bilo najteze,da budemo vjecni sluge dragom Bogu,da zivimo novi krscanski zivot umjesto da patimo i mislimo da smo ostavljemi pa cak i od Milostivog Boga?


Molim se ponajprije Bogu Ocu i Sinu i Duhu Svetome.
Onda se za zagovore molim Blaženoj Djevici Mariji, Majci našeg Spasitelja i Otkupitelja te svetom Josipu, svetoj Riti, svetom Judi Tadeju i svetoj Bernardici.
U nevolji sam dugačkoj i preteškoj, utječem se i vjerujem u Božansko Milosrđe.
I teško mi je, i vjera mi je ponekad poljuljana, no uzdam se u Boga.
Ne znam što je za me najbolje, to samo Bog zna.
Možda će me još veće nevolje sustići, ne znam!

Bože, providi za me ono što je najbolje!
Neka Ti je, Predobri Bože, hvala i slava u sve vijeke vjekova ! Amen!

P.s. Teško je ovo razumijeti, ali je tako! Bog je dobar i brine za sve nas!
Drži se i budi hrabra!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2015 11:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
neta stjepan napisao:
Ne zelim biti nevjerna, vjerujem u Boga, uvijek jesam i uzdam se u Njega i bez Boga smo nitko i nista. Bog je sve i sve je u Bogu, samo bih htjela da se ispravi nanesena nam nepravda koja nas je zadesila.

Draga moja, koliko nepravde neispravljene stoje.. i sam Bog zna zašto i kako..
Prije bih mislila također - htjela bih da se to i to ispravi tako i tako.. vrlo brzo..
ne ide uvijek to .. ne na taj način .. nešto se s nečim preklopi u dogledno vrijeme.. Bog ispravlja na nama ponekad čudne načine.. ali to su jedini pravi načini.. onako kako On želi i kako treba biti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2015 12:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2014 15:14
Postovi: 132
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
marija-nada napisao:
neta stjepan napisao:
Ne zelim biti nevjerna, vjerujem u Boga, uvijek jesam i uzdam se u Njega i bez Boga smo nitko i nista. Bog je sve i sve je u Bogu, samo bih htjela da se ispravi nanesena nam nepravda koja nas je zadesila.

Draga moja, koliko nepravde neispravljene stoje.. i sam Bog zna zašto i kako..
Prije bih mislila također - htjela bih da se to i to ispravi tako i tako.. vrlo brzo..
ne ide uvijek to .. ne na taj način .. nešto se s nečim preklopi u dogledno vrijeme.. Bog ispravlja na nama ponekad čudne načine.. ali to su jedini pravi načini.. onako kako On želi i kako treba biti..



Moli Boga!
Traži ga i prosi da Ti dade ono što išteš!
I ja ga tražim i molim, a Bog će učiniti po svome!
Ufaj se u Božju Providnost!
Voli Boga i vjeruj!
Moli za zagovor Majku Božju i svetu Ritu!
Vjeruj i moli!
I ja ću moliti za Te!

Neka Ti se smiluje i usliša Dobri Bog Otac i Sin i Duh Sveti!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 vel 2015 13:20 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 vel 2015 22:15
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Hvala na potpori. Molim Boga, zagovor sv. Rite i sv. Ekspedita koji mi je vec uslisao molitvu svojim zagovornom kod dragoga Boga. Molim i Svetu Djevicu Majku od Neprestane Pomoci,Duha Svetoga i Papu Blazenog Ivana Pavla II. Pa nek bude volja Bozja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ožu 2015 22:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 vel 2015 22:15
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Meni sv. Rita molitve nije uslisala. Duboko razocarana. Ostavljena skupa s voljenim u boli i patnji..eto


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ožu 2015 00:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Ah draga, ne gubi nadu, vjeruj, moli i dalje. Nemoj biti razočarana u Svetu Ritu, ona je samo tvoja posrednica Bogu. Bog zna zašto ti je dopustio tu patnju, vjeruj i on će ti pokazati pravi put. Vjera se i živi kad križ najjače pritisne, kad je patnja najteža. Nemoj sad očajavat i gubit nadu, nastavit vjerovat i moli :a1250: .

Evo ja već na jednu nakanu molim godinama i svetoj Riti i svetom Josipu i drugim svetcima, pa ništa, valjda Bog ima druge planove za mene. Al ne odustajem :) . Sve predajem u NJegove ruke pa nek bude NJegova volja :) . Al kolike sam milosti dobila kroz molitvu, da mislim da sam dobila sve, čak i puno više od onog za što sam molila :) .

Eto drži se moli i vjeruj :grlim te: .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2015 12:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Nemoj tako govoriti! Ne dopusti da te obuzima samosažaljenje, razočarenje...depresija..ne gubi nadu i vjeru!
Samo ću ti reći...moja mama se molila na jednu nakanu 25 godina. I nakon tog vremena je bila uslišana.. :)
Bog čuje naše molitve, ali ih uslišava onda i onako kako je to najbolje za spas naše duše..Bog traži i da mi sami sudjelujemo, da se mijenjamo na bolje..I vjeruj, neće nam dati veći teret od onoga, koji možemo ponijeti....
Neka vas Bog blagoslovi i čuva! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2015 12:39 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 vel 2015 22:15
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ta recenica..Bog nam ne daje veci teret nego koji ne mozemo podnijeti..to me ohrabruje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2015 12:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Budi uvjerena da je tako! Bog nam daje naš križ..ne da nas slomi, nego da nas nauči saviti koljena, kleknuti..
Što god da te muči, predaj u Božje ruke! Ljudske snage su ograničene, al' s Božjom pomoći sve je drugačije!
I sama sam svašta nešto teško prošla kroz život..i samo vjera u Boga me održala, dala snagu da izdržim, idem dalje..Sama bih već odavno pala, izgubila se..al' kad se prepustiš Bogu..On ti daje nemjerljivu snagu! :)
Ne postavljaj Mu uvjete..samo se predaj u Njegove ruke, neka te vodi..Dan po dan..ne opterećuj se nekim dalekim budućim danima..misli samo na danas!
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 ožu 2015 16:32 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 vel 2015 22:15
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Dan po dan... Puno hvala <3


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr