www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:20

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 11 ožu 2015 10:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 vel 2015 08:33
Postovi: 16
Podijelio: 4 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
upravo tako - predaj Mu se u potpunosti s povjerenjem :grlim te:
iz mog osobnog iskustva: molila sam i preklinjala Ga da mi pomogne, desilo mi se nešto jako nepovoljno i nisam razumjela zašto On ne odgovara na moje molitve, zašto moram prolaziti sve te muke. sve dok nisam uvidjela da sam zapravo ja ODGOVOR na nečije molitve, da baš moram biti tu gdje sam radi nekog drugog. tad su mi se sve kockice posložile: nije ni kazna, ni muka, nego mi je dao ZADATAK jer ima povjerenje u mene.
sad Ga molim za snagu, da ne padnem i ne ukaljam povjerenje koje On ima u mene, za razum - da ne padnem u besmislice, za ljubav i razumijevanje - koje su mi toliko potrebne u ispunjenju zadatka.
i naravno, kao i svaki put - izabrao je samo najbolje za mene :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2015 11:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 srp 2014 15:56
Postovi: 32
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 14 zahvala
ja isto imam osjećaj ko da imam zadatak spasiti nekoga...to naravno i želim, ali mi je tako teško kad znam da nešto može trajati 25 godina...moja malecka bi tako mogla doživiti odraslu dob bez oca...samo samnom...zato sam nestrpljiva...želim svoju obitelj na okupu...da budemo obitelj dok smo mladi i kad budemo stari...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2015 17:24 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 22 stu 2015 17:16
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
tsom napisao:
i ja mogu posvjedociti da Sveta Rita ima blago srce i da cuje nase potrebe...prije otprilike pola godinu dana bila sam u vezi sa deckom do kojega mi je jako stalo,prekinuo je vezu i svaki kontakt puna dva mjeseca se nismo culi niti vidjeli i vec sam pocela da se mirim da cu morati nastaviti dalje bez njega,onda sam pronasla knjizicu Svete Rite koju sam davno dobila od prijateljice koja mi rekla da se njoj moli bas ako imas neki tezak ne rjesiv problem...ispostila sam i izmolila devetnicu i poslje samo dva dana nakon devetnice decko mi se javi i obnovimo vezu,a da ne pisem o tome kako se promjenio na pozitivno prema meni u vezi smo ostali godinu i 8 mjeseci doslo je do novog problema,pa se nadam da ce Sveta Rita cuti moje molitve i pomoci mi i ovaj put



hejjj, da li mi se ikako možeš javiti.... ja sam sada u sličnoj situaciji.... dečko me ostavio nakon 5 godina veze.... i da sad saznam da je otprilike nakon 3 tjedna sto smo prekinuli krenio neku novu vezu i sad če uskoro biti kako je mjesec dana u vezi.... prije 4 dana krenila sam moliti devetnicu sv. Riti za koju sam tek sada i čula i osjetila sam kao mir.... i kad mi krenu neke misli navirati samim dozivom njeno ime osjetim olakšanje... i sad vidim kako s tom curom uživa i odmah krenem padati zapitam se da li isplati moliti.... da li me čuje?? zar mi ni ona neče pomoći u tome da izmoli da se pomirimo....:(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2016 15:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 srp 2016 13:39
Postovi: 65
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
nita123 napisao:
tsom napisao:
i ja mogu posvjedociti da Sveta Rita ima blago srce i da cuje nase potrebe...prije otprilike pola godinu dana bila sam u vezi sa deckom do kojega mi je jako stalo,prekinuo je vezu i svaki kontakt puna dva mjeseca se nismo culi niti vidjeli i vec sam pocela da se mirim da cu morati nastaviti dalje bez njega,onda sam pronasla knjizicu Svete Rite koju sam davno dobila od prijateljice koja mi rekla da se njoj moli bas ako imas neki tezak ne rjesiv problem...ispostila sam i izmolila devetnicu i poslje samo dva dana nakon devetnice decko mi se javi i obnovimo vezu,a da ne pisem o tome kako se promjenio na pozitivno prema meni u vezi smo ostali godinu i 8 mjeseci doslo je do novog problema,pa se nadam da ce Sveta Rita cuti moje molitve i pomoci mi i ovaj put



hejjj, da li mi se ikako možeš javiti.... ja sam sada u sličnoj situaciji.... dečko me ostavio nakon 5 godina veze.... i da sad saznam da je otprilike nakon 3 tjedna sto smo prekinuli krenio neku novu vezu i sad če uskoro biti kako je mjesec dana u vezi.... prije 4 dana krenila sam moliti devetnicu sv. Riti za koju sam tek sada i čula i osjetila sam kao mir.... i kad mi krenu neke misli navirati samim dozivom njeno ime osjetim olakšanje... i sad vidim kako s tom curom uživa i odmah krenem padati zapitam se da li isplati moliti.... da li me čuje?? zar mi ni ona neče pomoći u tome da izmoli da se pomirimo....:(



Vidim da nitko nije dugo pisao, ali i sama sam u sličnoj situaciji. Nova sam na forumu, i sad sam došla čitati o svetoj Riti i odlučim moliti nju koliko god bude potrebno. Taman tada na radiju čujem pjesmu koja je svirala i one večeri kad smo se ja i momak o kojem je riječ upoznali. Počinjem moliti devetnicu. Nadam se pomoći u nemogućem jer uistinu mi je potrebno čudo. Voljela bih kada bi se i vi javile. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2017 07:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2017 11:04
Postovi: 12
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Veselim se da su vam se problemi riješili po zagovoru svete Rite.
Molila sam devetnicu svetoj Riti prije nekoliko mjeseci i molitva mi nije uslišana,odnosno problem koji sam željela riješiti i dalje postoji.
Da li sam možda trebala uključiti i post ili ponoviti devetnicu ne znam,ali eto to je moje iskustvo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re:
PostPostano: 31 lis 2017 19:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 31 lis 2017 19:31
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
da... čula sam od prijateljice da molitve upućene njoj budu uslišane

pa eto ako netko smatra da je beznadan slučaj...nek se pomoli riti :)


Eto ja želim objaviti svoje svjedočanstvo.. Dečko i ja smo prekinuli, ja sam ga i dalje voljela i nešto mi je govorilo da i on mene voli. Izgubili smo kontakt. Molila sam devetnicu sv. Riti i zadnjeg dana devetnice mi se on javio. To je čudo, sveta Rita je zaista moćna zagovornica. Nek joj je vječna hvala :t152: smajlic21 smajlic27
Osjećam se kao da mi je ona sestra koju nikad nisam imala, divan osjećaj. Preporučujem svima da se njoj pomole za svoje potrebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2017 09:40 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Nikad se nisam molila ovoj svetici, ali sam gledala film i prilično me se dojmio njen zivot, mnogo puta sam pročitala o uslišanim molitvama i vjerujem u veliku moć njenog zagovora..
Čitala sam prethodnih par postova gdje su se pisale nakane za koje se moli, i postavlja se pitanje ako molitva nije uslišana, zašto nije, tj. šta smo krivo uradili pa nije uslišana..
Mislim da je to pogrešan stav prema Bogu i molitvi, nijedan svetac nije tu da ispunjava naše zelje, nego da ispunjava naše molitvene nakane jedino ako su u skladu s Bozjom voljom. Ako nisu, Bog će našu molitvu uslišiti na drugi način, ali ne na onakav kakav smo si mi zacrtali da mora biti..
Prvoj meni je teško prihvatiti ako moja volja nije u skladu s Bozjom, ali u svakoj našoj molitvenoj nakani, mislim da trebamo traziti najprije Bozju volju, jer ipak On zna što je za nas u konačnici najbolje :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2017 19:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 tra 2015 14:53
Postovi: 395
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Micka napisao:
Veselim se da su vam se problemi riješili po zagovoru svete Rite.
Molila sam devetnicu svetoj Riti prije nekoliko mjeseci i molitva mi nije uslišana,odnosno problem koji sam željela riješiti i dalje postoji.
Da li sam možda trebala uključiti i post ili ponoviti devetnicu ne znam,ali eto to je moje iskustvo.



I.meni se molitva nije uslisala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 stu 2017 23:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
lalelu napisao:
Micka napisao:
Veselim se da su vam se problemi riješili po zagovoru svete Rite.
Molila sam devetnicu svetoj Riti prije nekoliko mjeseci i molitva mi nije uslišana,odnosno problem koji sam željela riješiti i dalje postoji.
Da li sam možda trebala uključiti i post ili ponoviti devetnicu ne znam,ali eto to je moje iskustvo.



I.meni se molitva nije uslisala


Ne znači da neće.
Obično se uz molitvu za neku potrebu treba pridodati čestu misu i pričest.
Biti izmiren sa Bogom i biti mu blizu.
Sveta misa je tada najbolja molitva kada svetu pričest prikažemo Bogu za određenu nakanu.
Post, svakako no i djela milosrđa su Bogu draga.

Pitanje je molite li samo kada nešto tražite ili i zahvaljujete Bogu na milostima koje daje, a kojih možda niste svjesni?
Nije li sebično očekivati da ako izmolim devetnicu svetoj Riti Bog će mi odmah dati što tražim?
Kao neka trampa 9 dana molitve. Što je sa ostalih 356 dana u godini?

Pokušajte moliti za duše u čistilištu.
One nikada neće ostati nikome dužne. Molitva za njih je Bogu osobito draga.

Evo par knjiga koje preporučam:
https://1drv.ms/f/s!Aitxvg2kqC-itGtUIGMMLJo6tHgv

Pokušajte na taj način i ustrajte u molitvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 stu 2017 09:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Billy napisao:
lalelu napisao:
Micka napisao:
Veselim se da su vam se problemi riješili po zagovoru svete Rite.
Molila sam devetnicu svetoj Riti prije nekoliko mjeseci i molitva mi nije uslišana,odnosno problem koji sam željela riješiti i dalje postoji.
Da li sam možda trebala uključiti i post ili ponoviti devetnicu ne znam,ali eto to je moje iskustvo.



I.meni se molitva nije uslisala


Ne znači da neće.
Obično se uz molitvu za neku potrebu treba pridodati čestu misu i pričest.
Biti izmiren sa Bogom i biti mu blizu.
Sveta misa je tada najbolja molitva kada svetu pričest prikažemo Bogu za određenu nakanu.
Post, svakako no i djela milosrđa su Bogu draga.


Pitanje je molite li samo kada nešto tražite ili i zahvaljujete Bogu na milostima koje daje, a kojih možda niste svjesni?
Nije li sebično očekivati da ako izmolim devetnicu svetoj Riti Bog će mi odmah dati što tražim?
Kao neka trampa 9 dana molitve. Što je sa ostalih 356 dana u godini?


Pokušajte moliti za duše u čistilištu.
One nikada neće ostati nikome dužne. Molitva za njih je Bogu osobito draga.

Evo par knjiga koje preporučam:
https://1drv.ms/f/s!Aitxvg2kqC-itGtUIGMMLJo6tHgv

Pokušajte na taj način i ustrajte u molitvi.


Slazem se Billy, napisao si sve kako jest :)
Imam ovu knjigu Čistilište, tumačeno zivotima i legendama svetaca, jako me se dojmila, jako često zaboravljamo na siromašne duše u čistilištu kojima je više neko ikome potrebna naša pomoć, zato neka nam budu često u molitvama jer će one isto tako zagovarati kod Boga jednog dana za nas.
Ja otkad znam za sebe, u mjesecu studenom molim svaki dan po jednu Zdravo Marijo za Duše u čistilištu, ili bilo kada u godini - 3 Zdravo Marije, po obecanju koje je Blazena Djevica Marija dala jednoj majci iz Mađarske, pa između ostalog, kaze:
Tko, pozivajući se na moj Plamen Ljubavi, moli 3 Zdravo Marije, oslobađa jednu dušu iz čistilišta.
Tko u mjesecu studenom pozivajući se na moj Plamen Ljubavi, moli samo 1 Zdravo Mariju, oslobađa 10 duša iz čistilišta.
„ Djeco moja, ruka moga Božanskog Sina upravo se sprema da udari; jedva Ga mogu više zadržati. Pomozite mi!
Ako zazivate moj Plamen Ljubavi, mi ćemo spasiti svijet!“

ISUS: „ I od smješka moje Majke zemlja će zasjati blistavim sjajem!“


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr