www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 stu 2017 19:19

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 12 vel 2015 14:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Jednom prilikom na hodošašču gospođa koja je vodila putovanje imala je običaj,da svatko izvuće papirić na kojem je napisam jedan svetac.Onda ta osoba ima godinu dana se moliti tom svecu,svetici.
Otvorila sam svoj papirić i pogledala ime Sv.Ivan Vianney,apsolutno mi je ime bilo potpuno nepooznato.
Došavši doma primila sam se kompjutora i isprintala što je bilo,tekstovi s molitvama.Neznam koliko dugo sam se molila ovom Svecu,uglavnom nikako nije to bilo godinu dana :(

U nekoliko sam navrata znala čuti neke podatke vezane uz ovog nam Sveca,ali ništa me nije dalje vezalo da bih obnovila molitvu prema njemu.Znala sma moliti devetnice i čitati životopise raznih Svetaca.

Kako sam se godinama borila s cigaretama,i molila i vapila,i prestajala i počinjala opet,i tako stalno u krug,ajme i Bog se umorio od mene i mojih cigareta :D ,.

Onda nakon niza molitava,grižnje savjesti što se trujem,milijun pokušajada prestanem,,izdržim par mjeseci i opet... :x ,sjećam se bio je četvrtak,otišla sam u crkvu na klanjanje,iznjela sam Isusu po stoti put svoju cigaretu kao ovisnost...i rekla evo to je moje prljavo,koje je jače od mene,tu me zlo drži u šaci.
Sasvim mirno i bez misli na tu moju molitvu,u nedjelju navečer(nakon što sam cijeli dan pušila kao turčin) moje dijete koje boluje od astme(nije se pušilo u kući ali nema opravdanja za cigaretu.),je zakašljalo,nikako neobično kao i inače.U meni se nešto prelomilo,uzela sam cigarete istrgala ih na komade bacila u smeće i rekla gotovo je,dobila sam snagu volje kao nikada dotada.

Kakve veze ovaj Svetac ima s mojom pričom.Prvi dan mog nepušačkog života je bio upravo dan 4.kolovoz,naknadno sam to otkrila.
O Sveče moj,ti koji si bio u ladicama mojeg ormara,kojem nisam poklonila toliko pažnje,ipak si se približio toga četvrtka Isusu i šapnuo da me oslobodi toga otrova.

Evo mog iskustva.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 18 kol 2017 16:50 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 10 zahvala
Vjeroispovjest: Catholicus
Status: U braku
Arški Župniče..moli za nas..
To je mala duša koja najjače svijetli na nebu..
O kad bi se drugi svečenici ugledali na nj..

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]