www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2007 12:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Prije nekoliko mjeseci se probudila moja ljubav prema sv. Leopoldu... Puno milosti sam primila od Njega... puno smo toga već prošli zajedno...

No, ono što je tako očito, a što sam tek sad primijetila je ova milost: u devetnici se moli i za to da se često i valjano ispovijedamo. I tek sad sam postala svjesna da mi je sv. Leopold isprosio i tu milost jer otkad sam počela moliti devetnicu po Njegovom zagovoru - ispovijedam se više nego ikad... u tih par mjeseci ja sam češće bila na ispovijedi nego u zadnih 10 godina...
I mislim da su mi ispovijedi bolje nego ikad...

O hvala Ti, voljeni Leopolde i na tome!!!! :P :P :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 sij 2008 13:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Još jedan slučaj u kojem mi je sv. Leopold pomogao... :P :grlim te:

Nakon što sam zbog krive procjene napustila posao i otišla u rodni grad na nekoliko mjeseci(bili su to najljepši mjeseci u mom životu, neprestano sam bila na duhovnoj obnovi...) - dobila sam posao u istoj firmi iz koje sam otišla (za vrijeme devetnice sv. Leopoldu). No, nije mi se baš sviđao taj posao - rad na šalteru banke... Nisam radila ni 2 tjedna i baš si onako mislim: O, dragi moj Bože, dragi Leopolde, ipak ovo nije za mene...baš osjećam nepripadnost ovome radnom mjestu...Da ipak odustanem?
I taman sam htjela odustati i ponovno otići iz Banke, napokon završiti svoj fakultet i posvetiti se onome što osjećam životnim poslanjem, a to je rad u školi... I tad su baš mene odredili da privremeno budem asistentica novopridošlom direktoru... Zahvalila sam sv. Leopoldu što me maknuo od šaltera... Zamjena koja je trebala trajati 2 tjedna je potrajala 7 mjeseci...i prije 2 tjedna mi je priopćeno da se direktor odlučio za mene i da neće ni tražiti novu osobu...
Ne bi to bilo ni tako čudno, ali nemam baš nijedan uvjet koji je on tražio i koji je bio uvjetovan natječajem: nemam završenu Ekonomiju, nemam znanje poslovnog engleskog, ne poznajem bankarstvo na način na koji bih trebala, loša sam u informatici... Zapravo nemam veze s poslovnim svijetom.
Mnoge je odbio koji su se raspitivali za taj posao (a imaju puuuno više znanja i kvaliteta za taj posao od mene) i ostavio mene - djevojku koja osim dobre volje - nema baš ništa za ovaj posao...
Hvala Ti, dragi Leopolde, što si me maknuo od šaltera i omogućio mi ovo radno mjesto.
Nije to moj san, ali bit će mi ipak lakše nego da sam na šalteru...a do faksa imam 5 minuta!!! :P :P :P :P

Kad se odlučivalo između mene i još jedne puno pogodnije kolegice - sve je upućivalo na to da će odabrati nju (što je objektivno). No, ja sam znala da mogu biti mirna jer sam sve to s poslom stavila u Božje ruke i ruke sv. leopolda. Drago mi je da su odlučili da je privremeno ovo moj put - mogu i tu puno naučiti i puno djelovati šireći Isusov način života. Iako, vidim da će biti teško...
No, znam da nisam sama!!! :P :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 sij 2008 09:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hej ela čestitam! Hvala Bogu i predragom Leopoldu Mandiću...i moj posao zahvaljujem njemu, i unatoč tome da ja apsolutno nemem dovoljne dobre kvalifikacije za moj posao...dobila sam ga, sada se više molim anđelu čuvaru i sv. leopoldu Mandiću jer mi više treba njihova pomoć...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 sij 2008 09:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Luki napisao:
"Ljudi smo koji idu protiv struje. Neka nas ništa ne obeshrabri, već uvijek naprijed sa sigurnošću da Gospodin računa na svaki napor i nagrađuje svaku žrtvu." Sv. Leopold Mandić


KOJIH LI DIVNIH RIJECI SV.LEOPOLDA MANDICA.Uzmimo si to za primjer i razmatrajmo malo te Njegove rijeci.Amen.

ISUSE UZDAMO SE U TEBE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 sij 2008 10:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Jučer sam čula nešto tako smiješno...

Uprava banke u kojoj radim je hitno rješavala predmet svećenika iz crkve sv. Leopolda Mandića. Nešto su malo kasnili, a bilo je i vrijeme godišnjih odmora (znači, sve je bilo navrat-nanos, pomalo neorganizirano i nije se baš ni znalo tko i što je točno u pitanju) i u panici su tražili predmet "Leopold Mandić". Članovi Uprave i svi ostali koji su bili uključeni u taj slučaj su onako užurbano ispitivali po uredima - Pa gdje je taj predmet? Tko je taj Leopold Mandić?
Tad je direktor Poslovanja s građanstvom upisao u bazu klijenata: Leopold Mandić...i onako zabezeknuto kaže: Ali pa tog klijenta uopće nemamo u bazi podataka!!! :shock:
I svi su se međusobno ispitivali jel netko čuo za tog klijenta i onda su napokon saznali od kolege koji je vodio taj predmet da je Leopold Mandić ime crkve, a ne klijenta!
Nažalost, nisu prepoznali da je u pitanju svetac, a ne klijent!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Za elicu
PostPostano: 07 vel 2008 15:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 sij 2008 10:51
Postovi: 17
Lokacija: Trnovec
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Elica, ova ti je priča super. Zna se koje šta dogoditi...
Puno pozdrava.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2008 07:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi sv. Lepopolde sretan ti tvoj zemaljski rođendan! Hvala ti na svemu, i volim te.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 lip 2008 22:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 17 stu 2006 11:57
Postovi: 1390
Lokacija: Velika Gorica
Podijelio: 123 zahvala
Zahvaljeno je: 121 zahvala
Slika

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 08:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Voljeni naš sv. Leopoldiću, HVALA TI na svemu što činiš za nas!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Moli za nas i dalje i nikad nas nemoj napustiti!!! Volimo te!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Neka je blagoslovljen Bog i Ti u Njemu!!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2009 09:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Hvala ti dragi sveti Leopolde za sve, preporučamo se i dalje u tvoje molitve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr