www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 28 pro 2009 15:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
visnja napisao:
Tko od vas zeli neka se prikljuci ovoj KRUNICI. Molit cemo ju od sada svaki dan za sve nase potrebe... :grlim te:

Za svu bracu i sestre ovoga FORUMA TEBE TRAZIM i sve nase potrebe

Krunica Ocu nebeskom

Isus govori o ovoj krunici:
'' Ovu molitvu Krunice želi Otac Nebeski, da se preko nje pomogne dušama. Ljubavlju Božjom sažižem srca. Činite ovo za svog Kralja! Sve je to Moje djelo, jer sve Meni pripada! Svima koji mole ovu Krunicu, obećajem milosti! Zemlju pokrivam blagoslovom Oca svojega! Duše upriješe pogled u Oca i zavapiše! Otac Milosrđa i Ljubavi blagoslivlje i ljubi svoju djecu! Po ovoj Krunici se spašavaju duše! Širite je da Vječni Otac spasi svijet! ''

Na Križić: Vjerujem…
Naveliko zrno: Oče naš…
Na tri mala zrna: tri Zdravomarije na čast Presvetog Trojstva koje je dalo privilegij Bezgrješnom Srcu Marijinu da moli pred nama.
Slava Ocu…

Na veliko zrno:
1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin trpio gorku Muku u Maslinskom vrtu. Po ovoj njegovoj Muci molimo Te, Oče, da udijeliš svoga Svetog Duha Svetom Ocu Papi, biskupima, svećenicima, redovnicima, redovnicama i svima Tebi posvećenima!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

2. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio bičevan. Svi smo ga svojim grijesima bičevali. Po ovom Njegovu trpljenju molimo Te, Oče, da Te svi upoznamo i da se svi mi grešnici obratimo!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

1. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio okrunjen trnjem. Po ovoj Njegovoj Boli molimo Te, Oče, za sve bolesne, da im udijeliš svoga Duha, da Te spoznaju i prihvate svoju bolest!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

4. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin nosio teški Križ. Po ovoj njegovoj Boli molimo Te, Oče za sve obitelji koje su razorene i koje trpe, da Isus na svom Križu ponese njihove križeve i da ih ozdravi i spasi!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

5. Vječni Oče, Sveti Oče, Svemogući Vječni Oče, po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrješnom Srcu Marijinu molimo Te da po Križu Sina svoga spasiš svijet! Oče, Tvoj je Sin bio raspet na Križu i prolio svoju Presvetu Krv. Po ovoj smrtnoj Muci molimo Te, Oče, za sve umiruće i duše u čistilištu, da ih spasiš i da im se smiluješ!
Na mala zrna 10 puta: Oče, Tebi je sve moguće! Hvala Oče!
Na kraju desetice: Zdravo Kraljice…

Na kraju krunice: Pet Slava Ocu za zahvalu Ocu nebeskom na svim milostima koje smo primili po pet svetih Rana Isusovih!

Ruža Otajstvena govori: Često se pitate: Koliki je broj zvijezda? Zaista, vaše su molitve moćne da okruže svaku zvijezdu! To Moćni Bog podaruje svakome od vas kada govorite: Hvala, Oče! Vječnom se Ocu svidjela ta molitva koju vam On dade. Vjernici koji je mole, otvorili su put smjele Očeve djece. Djeco Moja, prihvatite Očeve Ruke koje su vam pružene! Pružio vam ih je Vječni Otac. Djeco Moja, Njemu je sve moguće! On vas može dovesti k Sebi u Vječnost! Bogu Hvala!


:a1250: :a1250: :a1250: Oce uslisi ove moje molitve za moju obitelj,za djecu i supruga ,za oca ,bracu i sestre i za sve prijatelje i sve iz foruma TEBE TRAZIM.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 13:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 16 ruj 2009 21:40
Postovi: 66
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Visnja, mozes li mi reci kome i kada je Isus dao ovu krunicu?
Svemoguci Boze, molim te uslisi Visnjine molitve za obitelj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 13:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
iry napisao:
Draga Visnja, mozes li mi reci kome i kada je Isus dao ovu krunicu?
Svemoguci Boze, molim te uslisi Visnjine molitve za obitelj.


Draga iry ja sam ovu krunicu pronasla na jednom portalu i zaista me se jako dojmila...nemogu ti reci kome ju je Isus dao i tko ju je kome dao ali evo ti jos ovaj link ako ti pomaze.Mislim da nije losa jer se moli sve kao i u svim ostalim otajstvima pa neka drugi prokomentiraju ako mislite da nije u redu.

Krunica Ocu nebeskom

Krunica Ocu sa svojih pet otajstva, molitva je poklonjena nam od providnosti. U njoj je sadržana sva čovječja povijest
kojom upravljana Očeva ljubav koja je od početka stvaranja do krajnjeg izbavljenja vodila i nastavit će upravljati Njegovim nacrtom života.
Ova krunica znak je vremena; u ovim vremenima koja će gledati Isusov povratak na zemlju «s velikom moći» (Mt 24,30).
Moć je po odličnosti Očeva osobina («Vjerujem u Boga, Oca svemogućega»): to je Otac koji dolazi u Isusu,
te Ga mi moramo poticati kako bi ubrzao vremena novoga stvaranja (Rim 8,19).
Ali ne smijemo zamijeniti krunicu Oca s Gospinom, već nakon što smo izmolili cijeli ružarij, zamolimo Majku neka moli zajedno s nama
krunicu Oca kako bi brže došlo Njegovo kraljevstvo (Lk 11,2)

Otac obećava da za svaki Oče naš koji će biti izmoljen, deseci duša će biti spašene od vječnog prokletstva,
a deseci duša će biti oslobođene čistilišnih muka. Otac će posebno udijeliti milosti onim obiteljima koje će moliti ovu krunicu,
a milosti će prenositi iz generacije u generaciju. Svima onima koji budu molili s vjerom učinit će velika čuda,
takva i toliko velika o kakvim se nije nikada čulo u povijesti Crkve.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 14:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 13:49
Postovi: 27
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Krunicu Ocu nebeskom Gospodin je objavio gospodi Mari Viskovic,iz Bugojna za vrijeme rata u Bosni i Hercegovini.

Gospodine knjige su Oce,tebi je sve moguce...

A,duhovnik joj je fra Ante Kovacevic!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 sij 2010 14:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Čula sam i ja negdje za tu krunicu,samo nisam sigurna gdje sam pročitala.Mislim da bi najprije trebali biti sigurni za njen izvor.To je moje mišljenje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 pro 2013 15:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
Evo ja imam tiskano izdanje krunice, gdje na poleđini piše:
Izdaje i odgovara fra. Ante Kovačević, te kontakt telefon i adresa u Zagrebu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 pro 2013 15:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 ruj 2012 14:15
Postovi: 902
Podijelio: 18 zahvala
Zahvaljeno je: 59 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 srp 2014 10:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2013 00:33
Postovi: 33
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ja sam dobio Krunicu Ocu Nebeskom, koja ide ovako na veliko zrno Zdravo Marijo, pa deset puta Oče Nas i na kraju Slava Ocu i ima pet otajstva a kao mora se moliti poslije Gospine Krunice, ne znam čudno mi je to ???


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 18 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr