www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 02:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: 31 lis 2008 08:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Krunica za duše Čistilišta PDF Ispis E-mail
Gordana
Subota, 30 Kolovoz 2008
U ime Oca i Sina i Duha Svetoga. Amen.



1. Isuse moj, po preobilnom krvavom znoju kojim si se znojio u Getsemanskom vrtu, smiluj se dušama moje najdraže rodbine koje trpe u Čistilištu

Oče naš
Zdravo Marijo.
Pokoj vječni (ili: Duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru!)

2. Isuse moj, po poniženjima i izrugivanjima koje si trpio pred sudovima sve do udaranja zaušnicom, izrugivanja od naroda i odbačenja kao zločinca, smiluj se dušama naših pokojnika koje u Čistilištu očekuju da budu proslavljene u tvojem Kraljevstvu.



Oče naš
Zdravo Marijo.
Pokoj vječni (ili: Duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru!)

3. Isuse moj, po oštroj trnovoj kruni koja je probila tvoje sveto čelo, smiluj se duši koja je najzapuštenija i bez pomoći i onoj koja je najudaljenija od oslobođenja iz Čistilišta.

Oče naš
Zdravo Marijo.
Pokoj vječni (ili: Duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru!)

4. Isuse moj, po bolnim koracima koje si činio noseći križ na svojim ramenima, smiluj se duši koja je najbliža oslobođenju iz Čistilišta; i po bolima koje si trpio zajedno sa svojom presvetom Majkom u vašem susretu na Križnom putu, oslobodi od patnji Čistilišta duše koje su bile pobožne tvojoj preljubljenoj Majci.

Oče naš.
Zdravo Marijo.
Pokoj vjejčni (ili: Duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru!)

5. Isuse moj, po svojem presvetom Tijelu raspetom na križu, po tvojim Nogama i Rukama probijenim čavlima, po okrutnoj smrti i po rani tvojeg presvetog Boka otvorenoj sulicom, smiluj se tim dušama koje trpe i primi ih u svoje preblaženo zajedništvo u Raju.

Oče naš
Zdravo Marijo.
Pokoj vječni (ili: Duše svih vjernih mrtvih po milosrđu Božjem počivale u miru!)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr