www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 21:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 06 vel 2011 20:15 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 vel 2011 19:48
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam nova članica foruma i molim za pomoć. Kupila sam krunicu koja ovako izgleda:iza križa nalaze se tri plava zrna, zatim je medaljica s jedne strane je lik Majke Božije a sa druge Presvetog Srca Isusovog. Iza medaljice ide 5 crvenih pa jedno bijelo zrno. Ukupno crvenih zrna ima 33 a bijelih 6. Kad sam kupovala tu krunicu gospođa u Teoviziji mi je rekla da je to krunica Presvetog Srca Isusovog. U molitveniku sam našla tu krunicu ali tamo je 5 bijelih zrna a moja ima 6 i ne spominju se ova 3 zrna prije medaljice. Ako netko zna kako se moli ova krunica neka se javi, jer bi je rado molila, velika sam štovateljica Presvetog Srca Isusovog a inače rado molim krunice- različite i imam i puno.

Hvala, pozdrav


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 vel 2011 20:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 vel 2011 10:47
Postovi: 21
Lokacija: slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
meni to više liči na krunicu Krvi Kristove koju sam svojevremeno molio. dakle, kriz, pa tri zrnca, pa medaljica i onda 6X po 5 zrnaca a između jedno. Ima 6 petica + jena trojka, dakle sedam cjelina koje simboliziraju sedam prolijevanja krvi Kristove. 33 zrna su 33 godine života Isusa. kupite mali molitvenik "Krvi Kristova Spasi nas", nekoliko kuna i tamo je uputa. a mogu vam i napisati otprilike iako sad nemam taj molitvenik pri ruci


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr