www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:40

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Borba...
PostPostano: 08 tra 2009 21:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 ožu 2009 12:39
Postovi: 12
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima!

Evo i mene među vama. Hvala vam na svim riječima i savjetima, podršci, pokudi, svemu. Moj savjet koji sam vama napisala proizišao je iz nastojanja da vam prije svega pomognem, da vam 'skratim' put vašeg praktičnog iskustva molitve i života u vjeri i molitvi. Zašto da prolazite kroz trnje kad možete preko susjedovog dvorišta, zaobilaznim putem? I još k tome hodate po putu?!?Karikiram, ali tako je. Vjerujte, iskusila sam sve to prije vas i govorim vam iz svojeg praktičnog životnog i karizmatskog iskustva. Leo, da, svake minute i svake sekunde, dobro si rekao, na nebu se vodi borba između anđela. Možda upravo sada, vašeg anđela vežu, zarobljuju, a vi to ne znate! Onim štitom kojim ste vi opasani, opasan je i vaš anđeo. O vašoj snazi vjere ovisi i položaj i stanje vašeg anđela...

Pozdrav od Ine


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Borba...
PostPostano: 08 tra 2009 21:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 ožu 2006 23:56
Postovi: 31
Lokacija: Bjelovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ina napisao:
Pozdrav svima!

Evo i mene među vama. Hvala vam na svim riječima i savjetima, podršci, pokudi, svemu. Moj savjet koji sam vama napisala proizišao je iz nastojanja da vam prije svega pomognem, da vam 'skratim' put vašeg praktičnog iskustva molitve i života u vjeri i molitvi. Zašto da prolazite kroz trnje kad možete preko susjedovog dvorišta, zaobilaznim putem? I još k tome hodate po putu?!?Karikiram, ali tako je. Vjerujte, iskusila sam sve to prije vas i govorim vam iz svojeg praktičnog životnog i karizmatskog iskustva. Leo, da, svake minute i svake sekunde, dobro si rekao, na nebu se vodi borba između anđela. Možda upravo sada, vašeg anđela vežu, zarobljuju, a vi to ne znate! Onim štitom kojim ste vi opasani, opasan je i vaš anđeo. O vašoj snazi vjere ovisi i položaj i stanje vašeg anđela...

Pozdrav od Ine


Ina je to sve napisala, jer nam želi pomoći. Razumijem što je napisala i slažem se s time.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 tra 2009 22:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Znas, Ina, dobro si rekla,.. sto vise mislim na ovu temu,.. vise se prisjecam,... i istina,.. mozemo mi moliti za koga god zelimo,.. ali vazno je da sebe i svoje zastitimo prije toga,.. ja sam u zadnje vrijeme smela molitvu zastite,.. i mislim da sam se malo opekla,...

pa ju preporucujem svima... BTB Ina,.. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2009 09:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 vel 2007 21:55
Postovi: 177
Lokacija: zagreb zapad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moram se uključiti jer ne razumijem...što je to molitva zaštite prije moljenja molitve moćne...što je to moćna molitva a što onda molitva koja to nije...nije li tako molitva neka bože me oprosti bezvrijedna...
ja sam cijeli život u molitvi ali nisam čula niti imala potrebu da e zaštitim od moći kojemi molitva pruža
ako se štitimo od molitve ne činimo li tako nečastivom lakši put do nas
jer on nas uvijek iskušava i mami, kada smo toga svjesni a još više kada to nismo
smatram da od zla ne treba bježati...jer to je kukolj o kojem govori naš otkupitelj
a kukolj ne zanemarujemo već se s njim borimo ... čupamo ga i bacamo ma koliko puta on izrastao uvijek na istom mjestu
jer to je mjesto kušnja
a što bi bilo s nama da je zbog dosade kušnje svevišnji odustao od nas
za mene je molitva savršeni lijek...vrhunsko dobro koje isključuje svaku mogućnost komplikacije i nuspojave u negativnom smislu...
zato vas molim objašnjenje...što je to zaštitna molitva, kome i čemu je namjenjena, tko je moli i kako se moli...
lijepi pozdrav i topli zagrljaj šalje vam buduća majka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Borba...
PostPostano: 21 svi 2009 09:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 sij 2008 17:26
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ina napisao:
Pozdrav svima!

Evo i mene među vama. Hvala vam na svim riječima i savjetima, podršci, pokudi, svemu. Moj savjet koji sam vama napisala proizišao je iz nastojanja da vam prije svega pomognem, da vam 'skratim' put vašeg praktičnog iskustva molitve i života u vjeri i molitvi. Zašto da prolazite kroz trnje kad možete preko susjedovog dvorišta, zaobilaznim putem? I još k tome hodate po putu?!?Karikiram, ali tako je. Vjerujte, iskusila sam sve to prije vas i govorim vam iz svojeg praktičnog životnog i karizmatskog iskustva. Leo, da, svake minute i svake sekunde, dobro si rekao, na nebu se vodi borba između anđela. Možda upravo sada, vašeg anđela vežu, zarobljuju, a vi to ne znate! Onim štitom kojim ste vi opasani, opasan je i vaš anđeo. O vašoj snazi vjere ovisi i položaj i stanje vašeg anđela...

Pozdrav od Ine

Ina, sve si dobro rekla. Pratila sam tvoje ljubavi pune riječi. I ja sam išla kroz to i zato polagam na srce svima - slušajte Inu - dobro vam je rekla - to jest istina.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 svi 2009 10:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOLITVA ZAŠTITE
Gospodine Isuse, Ti vladaš čitavim svemirom i mi Te slavimo u ime Tvojega stvorenja. Molimo Te, zaštiti nas svojom predragocjenom krvi koju si za nas prolio na križu. Molimo Te, zaštiti nas od svih sotonskih sila koje vrebaju na nas, na naše obitelji i našu zemlju.
Marijo, naša majko, štiti i zagovaraj nas i naše obitelji. Zaogrni nas svojim plaštem ljubavi da se prestraši neprijatelj. Sveti Mihovile i naši anđeli čuvari, dođite i branite nas i naše obitelji u borbi protiv svega zla koje obilazi svijetom.
Gospodine Isuse, hvala Ti što si vjeran u svim svojim obećanjima. Amen.

Molitva zastite
Kirie Eleison, gospodine Bože naš, Gospodaru Vjekova, Svemoguci i Svemocni, ti koji si sve sazdao i sve preobražavaš, jedino sa svojom voljom, ti koji si Babilon pretvorio u rosu sedam puta jace užarenu pec, te zaštitio i spasio tvoja sveta tri mladica, ti koji si ucitelj i lijecnik naših duša, ti koji si spasenje onima koji se tebi obracaju, molim te i zazivam te, uništi, istjeraj, natjeraj u bijeg svaku davolsku silu, svaku sotonsku prisutnost i zavodenje, svaki zli utjecaj, zavodenje, caranje ili zlo oko zlih i opakih ljudi koji su ucinjeni nad tvojim djetetom.
Daj da umjesto zavisti i caranja dode obilje dobra, snaga uspjeh i ljubav.
Ti Gospodine koji ljubiš, pruži svoje mocne ruke te dodi u pomoc i pohodi nas, pošalji nam svoga Andela mira da zaštiti dušu i tijelo i potjera svaku zlu silu, svaki otrov i urok pokvarenih i zavidnih ljudi tako da ti pod okriljem tvoje dijete sa zahvalnošcu može pjevati.
-Gospodin je pomocnik i necu se bojati onoga što mi može uciniti covjek.-
-Necu se bojati zla jer si ti sa mnom-
Ti si moj Bog, moja snaga, moj Gospodar, Gospodar mira, Otac buducih vjekova, Alfa i Omega .
Da, Gospodine Bože naš , smiluj mi se, spasi svoje dijete od svake štete, prijetnje, uroka, zaštiti me i postavi iznad svakoga zla.
Po Kristu, Gospodinu nasemu.

Po zagovoru Blagoslovljene Slavne Gospe, Majke Božje, andela i svih svetih tvojih. Amen.

ZASTITNA MOLITVA U IME ISUSOVO
U ime Isusovo uzimam vlast i vežem sve sile i snage u zraku,na zemlji,u vodi,u podzemlju,na onom svijetu,u prirodi i u vatri.

Ti si Gospodin nad svim svemirom,dajem ti slavu u ime tvoga stvorenja.U tvoje ime vežem sve demonske sile koje su došle protiv nas i naših obitelji i stavljam sve nas pod zaštitu tvoje predragocjene krvi koja je prolivena za nas na križu.

Marijo,naša Majko,tražimo tvoju zaštitu i zagovor s Presvetim Srcem Isusovim za sve naše obitelji.Zaogrni nas svojim plaštem ljubavi da se prestraši neprijatelj.

Sveti Mihovile, i naš andele cuvaru,dodite i branite nas i naše obitelji u borbi protiv svega zla što obilazi svijetom.

U ime Isusovo,zapovijedam svim silama i snagama zla da odstupe istog casa od nas,od naših domova i naše zemlje.

A mi ti zahvaljujemo,Gospodine Isuse,jer si vjeran Bog i osjecaš s nama.
Amen.



Molitva za zastitu (pater O.Robert DeGrandis S.S.J.)
Dolazim u prisutnost Isusa Krista i potpuno se Njemu podlažem.Na sebe oblacim svu opremu Božju da se mogu oduprijeti davlovim lukavstvima (Ef 6,11).Stojeci cvrsto,opasujem bedra istinom i oblacim oklop pravednosti (Ef 6,14).Uvijek uza se imam štit vjere:njime cu ugasiti sve goruce strijele Zloga (Ef 6,16).Prihvacam kacigu spasenja i mac Duha,to jest Rijec Božju (Ef 6,17).
U ime Isusa Krista raspetoga,umrlog i uskrsnulog,vežem sve duhove zraka,atmosfere,vode,vatre,vjetra,zemlje,podzemlja i pakla.Vežem takoder utjecaj svake izgubljene ili pale duše koja je možda prisutna,sve poslanike Sotone,sva društva vještica ili jezgre obožavatelja Sotone koji su možda prisutni na neki nadnaravni nacin.Zazivam Krv Isusa Krista na zrak,atmosferu,vodu,vatru,vjetar,na zemlju i sve njezine plodove oko nas,na podzemlje i pakao.
U ime Isusa Krista zabranjujem svakoj neprijateljskoj sili da se obraca ili pomaže,na bilo koji nacin,drugim zlim silama;u ime Isusovo zabranjujem svakoj zloj sili da se obraca meni ili da cini bilo što osim onoga što ja zapovijedam u Isusovo ime.

U ime Isusa Krista,ovo mjesto,sve prisutne,njihove obitelji i poznate,mjesta gdje žive,sve što posjeduju,njihove poslove i sve izvore zarade,pecatim krvlju Kristovom. (ponovi tri puta).

U ime Isusa Krista zabranjujem svim palim duhovima,družbama,sotonskim grupama ili poslanicima,kao i svima koji su s njima povezani,podložnicima ili vlastima,da nanesu bilo kakvu štetu ili osvetu meni,mojoj obitelji ili suradnicima;kao i bilo cemu što posjedujemo.

U ime Isusa Krista i po zaslugama Njegove Predragocjene Krvi,prekidam i lomim svako prokletstvo,vradžbinu,urok,blokadu,zle cini,caranje,zle veze,zamke,zastranjivanje,laži,zapreke,varke,pomucenost uma,duhovnu vezanost ili utjecaj;svaku bolest tijela,duše,uma ili duha koja postoji u nama,ovom mjestu ili osobama,mjestima i stvarima koje smo spomenuli,a dolaze od nekih duhovnih sila,ili po našim pogreškama i grijesima. (ponovi sedam puta).

Križ Isusa Krista sada postavljam izmedu sebe i svih naraštaja moga obiteljskog stabla.U ime Isusa Krista,neka ne bude izravne veze izmedu tih naraštaja.Sve veze neka se ociste Predragocjenom Krvlju Gospodina Isusa Krista.
Marijo,Majko Bezgrješna,zaodjeni me u svjetlo,snagu i silu Tvoje vjere.Oce,molim Te zapovjedi andelima i svetima da mi budu na pomoc.Hvala Ti,Gospodine Isuse,što si moja Mudrost,Pravda,moje Posvecenje i Otkupljenje.Predajem se djelovanju Tvoga Duha Svetoga i primam Tvoju istinu o ozdravljenju naraštaja.
Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu.Kako bijaše na pocetku,tako i sada,i vazda,i u vijeke vjekova.Amen."


To je zaštitna molitva fra.Ive Pavica,karizmatika iz Tolise(BiH).
Izmoli ju svako jutro i neboj se nicega.Nikakvo zlo,carke,vracke,urok ti ne može nauditi.U Bibliji 365 puta Isus spominje rijec:Ne boj se.
A znate da jedna godina ima 365 dana.

Molitva zastite
Isuse Kriste vjerujem da si sada ovdje. Ufam se u Te i ljubim Te iznad svega.
Molim te blagoslovi mene, ovo mjesto, ovaj grad i ovaj prostor. Osposobi me za molitvu. Svojom krvlju operi me od svih grijeha, oslobodi me od straha i ukloni od mene sve što mi stoji na putu do Tebe. Isuse, Ti si nam obećao poslati Duha Svetoga koji će nas u svemu podučiti. Dođi Duše Sveti i ispune me snagom svojom, dođi i poduči me, dođi i rasvijetli me. Isuse, neka Snaga Tvoga Duha djeluje u nama i u Crkvi i neka se stvara sve novo. Isuse, u ovom trenutku donosim Ti svu svoju prošlost, sve predajem Tebi od trenutka svojega začeća. Ti znaš što je u meni ostalo lošeg od mojih roditelja, pradjedova i prabaka. Izliječi sve to, molim Te. Zahvaljujem Ti za svoju majku i oca svog. Ja im sve opraštam te molim i Tebe da im sve oprostiš i svako najmanje pomanjkanje njihove ljubavi prema meni. Sve njih spasi i dovedi u Raj da se raduju s Tobom. Isuse, imajući potpuno povjerenje i pouzdanje u Tebe, svojega Boga i Spasitelja, predajem Ti svu svoju budućnost. Ne znam što me sve u životu čeka a Ti sve znaš, Ti me vodi. U ovom trenutku donosim Ti svoju sadašnjost i neka ona samo Tebi pripada. Predajem Ti dušu svoju, duh i tijelo, svoj razum i volju, krv i srce, sve osjećaje i sve duševne moći. Primi sav moj rad i odmor, moje uspjehe i neuspjehe, moje planove i oravdane želje, navike moje i sve moje ovisnosti. Prihvati i usliši sve moje molitve te sve moje dobre nakane.
Amen!!!!!

Pravo pismo naseg Spasitelja Isusa Krista
Prikazanje Kapljica Krvi koje je Gospodin Isus izgubio na Njegovom putu na Kalvariju.
Kopija pisma koje je nadjeno u Svetoj grobnici Gospodina nasega Isusa Krista u Jeruzalemu, sacuvano u srebrnoj kutiji od Pape, i od careva i carica krscanske vjere.
Sveta Elizabeta, kraljica Madjarske, sa svetom Matildom i svetom Bridget, su zeljele znati nesto o Muci Isusa Krista, pa su prikazale ceste i specijalne molitve, nakon cega im se je pokazao Gospodin Isus Krist koji im je rekao:
Dosao sam sa Neba na zemlju da vas obratim.
U starim danima ljudi su bili pobozni, njihov urod je bio obilat, sada - nasuprot, urod je jadan.
Ako zelite obilan urod, ne smijete raditi nedjeljom, jer u nedjelju morate ici u crkvu i moliti Boga za oprostenje vasih grijeha. On vam je dao sest dana da radite, a jedan za odmor i poboznosti, i da se brinete za siromasne i pomazete Crkvu.
Oni koji mrmljaju protiv moje vjere i omalovazavaju ovo Sveto pismo cu napustiti.
Nasuprot, oni koji ce nositi kopiju ovog pisma sa sobom ce biti oslobodjeni smrti od utapljanja, i od neocekivane smrti. Biti ce slobodni od svih zaraznih bolesti, i gromova, nece umrijeti bez ispovijedi, biti ce slobodni od njihovih neprijatelja, i od ruke nezakonitih vlasti, i od bilo koga tko bi ih mogao ogovarati i od laznih svjedoka.
Zene u problemima radjanja djeteta, ako budu cuvale ovaj Govor blizu sebe, ce odmah prebroditi probleme. U kucama gdje je ovaj Govor, nece se nikada dogoditi zlo; 40 dana prije smrti osobe koja ima ovaj Govor kod sebe, Blazena Djevica ce se ukazati njemu/njoj. Tako je rekao sveti Gregorius.
Vjernicima koji ce moliti 3 godine, svaki dan 2 Ocenasa, Zdravo Marije, i Slava Ocu, u pocast kapljicama krvi koje sam ja izgubio, ja cu dati slijedecih 5 milosti:
1. Velika zadovoljstina i oprostenje grijeha.
2. Biti ce slobodan od muka Cistilista.
3. Ako treba umrijeti prije isteka 3 godine, za tu osobu ce biti isto kao da ih je izmolila.
4. U casu smrti ce biti isto kao da je prolio/la svu krv za Svetu Vjeru.
5. Ja cu sisi sa Neba da uzmem dusu molitelja, i duse njegovih/njezinih rodjaka, sve do cetvrte generacije.
Znajte da:
- broj naoruzanih vojnika je bio 150;
- onih koji su me vukli dok sam bio zavezan je bilo 23;
- izvrsitelja pravde je bilo 83;
- udaraca na mojoj glavi je bilo 150;
- udaraca u zeludac 108;
- udaraca na moja ramena 80;
- bio sam vodjen, zavezan uzetom za kosu 24 puta;
- pljuvanja u moje lice je bilo 180;
- tucen u tijelo 6666 puta;
- udaren u glavu 110 puta;
- bio sam grubo guran, a u 12 sati sam bio uzdignut za kosu;
- izboden trnjem i vucen za bradu 23 puta;
- zadobio 20 rana na glavi;
- trnje brodskih balvana 72;
- rane od trnja na glavi 110;
- smrtnih rana na celu 3;
- bio sam udaran i odjeven kao lazni kralj;
- rana na tijelu 1000;
- vojnika koji su me vodili na Kalvariju je bilo 608;
- onih koji su me gledali je bilo 3;
- onih koji su me ismijavali je bilo 1008;
- kapljica krvi koji sam izgubio je bilo 28430.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 svi 2009 10:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo dragi moji to su vam molitve zastite. Meni je rekao Fra Ivin pomocnik da se trebamo zastiti. Ina zna o cemu se govori i u pravu je. Nikada se nesmijemo sami boriti sa zlim zato zazivajte sv Mihovila i molite molitve zastite. I naravno da molitve nisu bezvrijedne. Svaka molitva je jaka pogotovo kada se moli s puno vjere.BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 kol 2009 11:52 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 srp 2009 13:02
Postovi: 8
Lokacija: JAJCE, F BiH
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
prekrsno, hvala ti puno Ivana. BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2011 16:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2010 22:08
Postovi: 178
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slazem se sa tim da prije svake jace molitve ili krunice treba prvo moliti molitve zastite...jer postoji krunica protiv sotone tako se i zove i dosta je jaka,molitve protiv depresije,i raznih losih utjecaja,privatni egzorcizam i sl. vecina tih molitvi je napisana u knjizi Zamke Zloga,prije same duhovne obnove ili nekih manjih duhovnih obnova koje svecenici znaju odrzavati unutar svojih zupa uvijek se moli molitva zastite a ona sluzi da bi nas andje imao svu opremu koju mu je Bog dao da se moze boriti za nas bez te zastite on je slab...tu na forumu sam cak citala morala bi sad naci tu temu da kad god se molimo ali ako nasa vjera nije do temelja jaka u tome da nas Bog uvijek cuje i da ce nam pomoci tada nas Andjeo koji nam nosi odgovor od Boga nema kompletnu zastitu i opremu i biva zarobljen a odgovor mu biva oduzet naravno On biva oslobodjen a odgovor ostaje tamo gdje ne treba i zli nas putem toga jos bolje upoznaje i unistava da duhovni svijet je veci nego svi oceani ovoga svijeta dubok i opasan


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 srp 2011 19:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Moram priznati da se ne slažem sa ovim šta ovde piše, tema nema veze s vezom. Ako bi se sad grubo izrazio, rekao bi da je to obično mlaćenje prazne slame. Ovo šta pišete o molitvi jest sve samo ne molitva. Moram prigovoriti ovoj temi, netko bi mogao povjerovati u ovo šta pišete. :-|


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr