www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:09

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 07 stu 2009 01:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 lis 2009 22:35
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
PLAMEN LJUBAVI NEOKALJANOG SRCA MARIJINA

Tjeskoba, nesigurnost i bespomoćnost rastu iz dana u dan.
Iz te užasne bijede i nevolje želi nas spasiti MAJKA BOŽJA .
Ona nam pruža jedan novi, jedinstveni i dragocjeni dar milosti:

PLAMEN LJUBAVI SVOG NEOKALJANOG SRCA

Presveta Djevica objavila je želju svoga materinskog srca jednoj majci od šestero djece u Mađarskoj, ali to ne vrijedi samo za Mađarsku, nego Ona želi da se ta njena želja, posredstvom Sv. Oca, izvrši na cijelom svijetu.
Nadležni je biskup poslao molbu Majke Božje u Vatikan, odnosno Sv. Kongregaciji na ispitivanje.
Međutim mi ćemo se moliti i žrtvovati i molbu Majke Božje riječju i tiskom koliko najviše bude moguće posvuda širiti.
„ Taj Plamen pun milosti, što ga dajem iz svoga Neokaljanog Srca, mora ići od srca k srcu.
To će biti veliko čudo i po njegovu će svjetlu Sotona biti oslijepljen.
To je plamen ljubavi koja sjedinjuje i vatru ćemo vatrom gasiti: Vatru mržnje vatrom ljubavi.
Ovu sam milost isprosila po Ranama svoga svetoga Sina od Nebeskog Oca.
.....ako se Plamen Ljubavi moga Srca zapali na zemlji, njegovo će milosno djelovanje osjećati umirući.
Sotona će biti pobijeđen i pomoću vaše molitve i bdijenja prestat će užasna borba umirućih sa Sotonom.
I najtvrdokorniji će se grešnici obratiti uz blago svjetlo Plamena moje Ljubavi,, jer neću da i jedna duša zauvijek propadne.“


Molbe i obećanja Isus i Marije

1. Prva moja molba: Častite javno pet svetih Rana moga Božanskog Sina!
Neka to ne bude nikakva privatna pobožnost, nego javno čašćenje.

2. Što se tiče čašćenja svetih pet Rana riječi Isusa i Marije potpuno se slažu na sljedeći način:
„ Na čast mojih pet Rana prekrižite se pet puta uzastopce.
Kod toga prinosite sami sebe, sjedinjeni u mojim Ranama, milosrđu nebeskog Oca.
Dok se križaš gledaj u moje okrvavljene oči, uroni u njih, i misli na udarce što sam ih također i od tebe primio.

3. Obdržavajte sveti sat u obitelji!
Četvrtak i petak smatrajte kao posebne dane milosti .
U ta dva dana dajte, na sasvim poseban način, zadovoljštinu mojem Božanskom Sinu!
Ispunite taj sveti sat svetim pjesmama, razmatranjima, različitim molitvamam kao npr. Krunicom.
Započnite sveti sat na čast svetim pet Ranama s križanjem pet puta uzastopce.
Isto tako valja da ga i završite.
Upalite jedno svjetlo, naprimjer svijeću za sjećanje na moje obećanje.
Pohađajte često Presveti Sakrament!

4. Ja molim Svetog Oca da se blagdan Plamena Ljubavi moga Neokaljanog Srca obdržava 2. veljače na Svijećnicu.

5. Svoj posebni blagoslov dajem po Svetom Ocu onim roditeljima, koji, primajući moju božansku volju, sudjeluju u mojem stvarateljskom djelu.

6. Kad sudjelujete u jednoj Svetoj Misi, koja nije za vas obvezatna, tada moj Plamen Ljubavi ovija onu osobu za koju je vi prinosite.
Za vrijeme sudjelovanja u toj svetoj Misi povećat će se zaslijepljenje Sotone prema mjeri vaše revnosti.

7. Milosno djelovanje moga Plamena Ljubavi proširuje se i na umiruće i na duše u čistilištu!
Moja molba: Porazdijelite se među sobom tako, da ni jedna minuta noći ne ostane bez noćne straže!
Dokle god netko – pozivajući se na moj Plamen Ljubavi – obdržava noćno klanjanje, tako dugo neće ni jedan jedini umirući u njegovoj okolini biti osuđen.
( Ako vas ima mnogo duša žrtve, tada prihvaćam pet minuta po osobi.)
Što je usrdnija molitva, to će više Sotona biti zaslijepljen, a siromašni umirući crpsti će novu snagu, da mogne pravilno odlučivati o svojoj budućoj sudbini.

8. Tko svakog ponedjeljka strogo posti o kruhu i vodi, oslobađa jednu svećeničku dušu iz mjesta očišćenja.
Ne mora se gladovati, mora se uzeti kruh i voda.
Pokojnog člana obitelji, koja obdržava sveti sat u četvrtak ili petak i ako jedan samo član te obitelji strogo posti jedan dan o kruhu i vodi, ja ću unutar osam dana osloboditi dušu iz čistilišta.

9. Tko, pozivajući se na moj Plamen Ljubavi, moli 3 Zdravo Marije, oslobađa jednu dušu iz čistilišta.
Tko u mjesecu studenom pozivajući se na moj Plamen Ljubavi, moli samo 1 Zdravo Mariju, oslobađa 10 duša iz čistilišta.

„ Djeco moja, ruka moga Božanskog Sina upravo se sprema da udari; jedva Ga mogu više zadržati. Pomozite mi!
Ako zazivate moj Plamen Ljubavi, mi ćemo spasiti svijet!“

ISUS: „ I od smješka moje Majke zemlja će zasjati blistavim sjajem!“

Molite se Sv. Josipu:

„ Sveti Josipe, Ti si tražio sklonište Majci Božjoj u Betlehemu.
Pomozi i nama, da tražimo sklonište Plamenu njezine Ljubavi u ljudskim srcima. Amen.“

KRUNICA SRCU BEZGRJEŠNE DjEVICE MARIJE


Na početku:

Na čast svetih Pet Rana božanskog Otkupitelja pet puta se prekrižimo.

Na velika zrna:

Žalosno i bezgrješno Srce Marijino, moli za nas koji se Tebi utječemo

Na mala zrna:

MAJKO, spasi nas Plamenom Ljubavi svoga Neokaljanog Srca.!

Na koncu 3 puta:

Slava Ocu

MAJKO BOŽJA PREPLAVI CIJELO ĆOVJEĆANSTVO MILOSNIM DJLOVANJEM SVOGA PLAMENA LJUBAVI, SADA I NA ČAS SMRTI NAŠE. AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 07:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
MOLITVA GOSPI OD ZDRAVLJA
Molitva Gospi od Zdravlja

Evo me pred tobom, dobra Majko,

milostiva Gospe od Zdravlja.

Istina je da zbog svojih grijeha

nisam dostojan da me pogledaš;

ali, ipak, kao tvoje dijete,

uzdam se u tvoju majčinsku dobrotu.

Udijeli meni i mojima potpuno zdravlje duše i tijela.

Obrati grješnike, da Isusa više ne vrijeđaju,

a tebe ne žaloste. Pomozi bijedne,

utješi žalosne, ozdravi bolesne.

Budi nam svima draga Majka,

a mi ćemo biti tvoja dobra djeca!

Amen.

U petak je blagdan Gospe od zdravlja, trebali bi se zahvaliti našj dragoj
Gospi za naše zdravlje i preporučiti se za ubuduće da nas štiti i čuva.Tko
se Gospi od zdravlja preporuči taj dobiva duhovnu snagu da u boli lakše
izdrži. Preporučimo se Gospi da nam ona , naša čuvarica i zaštitnica isprosi
zdravlje duše i tijela, nemojte moliti samo za sebe, molite i za
svoje rođake, prijatelje, susjede i sve one za koje nema tko moliti.
Hvala ti Gospe naša na tvojoj brizi za nas , čuvaj i štiti nas, ozdravi sve bolesne i
udijeli nam sve svoje milosti. Slava ti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 stu 2009 17:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
POSVETA BOGU PO MARIJI

Dragi prijatelju!

Danas ti prilažem tekst posvete: da u ovome vremenu tjeskobe vežeš svoju dušu uz Boga po Mariji. Ne znam želiš li ti to. No ako nevolja tvoje duše vapije u nebo, tada ćeš to učiniti! I tada bi to trebao učiniti. Jer kako ćeš inače spasiti svoju dušu u ovome vremenu ogorčene borbe između dobra i zla, između Duha i zloduha, između Boga i ateizma, između Krista i antikrista? Zar ne osjećaš ponor hladnoće i udaljenosti od Boga u našim danima? Doživljavaš li svoju duševnu bespomoćnost i usamljenost? Ponor pun tame i razaranja? Prijatelju, stavi danas svoju dušu u Božje ruke i reci: "Gospodine, smiluj se i spasi me! Bože, pomozi mi, jer trebam te!"
Ali ti pitaš: "Što s tim ima Marija?" Prijatelju, ona je majka! Bog ju je postavio kao znak za svoje majčinsko smilovanje! Jer majka ne ljubi svoju djecu zbog toga što su dobra, nego već samo zato što su njezina djeca! I upravo takvu ljubav trebaš: zar nisi toliko toga proigrao, što te je moglo pred Bogom učiniti "pravednim"? Zar se pred Bogom osjećaš "Pravednik", koji je nebo zaslužio? Nisi li sam protratio i prokockao tolike Božje ponude? Prijatelju, koliko je malo onih koji se u ovome vremenu zbunjenosti mogu udariti u prsa i iskreno reći: "Ja sam dobar!" Zar se svi potajno ne boje Božjega suda? Zar većina ne bježi od Božjega lica jer se plaši njegove pravednosti? Prijatelju, nemoj bježati od Boga! Jer on je smilovanje. On je postavio Mariju kao znak svojega majčinskoga smilovanja. Ona ne pita za tvoju pristojnost, ona ne pokazuje prstom na tvoje rane. Nego pred njom si ti: njezino dijete! U tu majčinsku ljubav možeš se pouzdati! Makar ti bio najgori, najzločestiji. Prijatelju, zar se ne želiš njoj povjeriti kao svojoj majci.
Ti, međutim, sumnjaš: "Kako običan čovjek može imati takvu moć?" Prijatelju, Marija ima tu moć kao majka Božja! To je vlast koju joj je Bog udijelio da bi Krista donosila ljudima! Ona i tebi treba donijeti Bogočovjeka: ako u njega vjeruješ, tada on prebiva u tvojemu najintimnijem biću. Jer: "Po vjeri Krist stanuje u vašim srcima" (Ef 3, 17). Marija želi donijeti Isusa i tebi, slično kako je Isusa nosila Elizabeti. Marija će te dovesti do duboke vjere. Tada ćeš i ti klicati od radosti i biti sretan! Vjeruješ li u Isusa Krista, koji je čovjek i Bog u istoj osobi: Živiš li od vjere? Ili sve u tebi podrhtava i leluja se kao trska? Prijatelju, ako si slabić u vjeri, tada se pouzdaj u Mariju! Ona je "majka Crkve". Posveti joj se! Tako će se Krist i u tebi uobličiti, dok ne uzmogneš živjeti po snazi vjere: Marijo, zagovornice, pomoćnice, posrednice, pomozi i meni da dođem do duboke vjere.
Tvoja posveta Bogu po Mariji mora obnoviti savez s Bogom, koji je s tobom sklopljen po krštenju. Ali tada si bio još u povojima. Danas moraš Bogu potpuno svjesno reći: "Da, Bože, želim se uz tebe potpuno i zauvijek vezati!" Posveta je tvoj savez s Bogom. Riječ posveta dolazi od latinske riječi vinculum = savez, veza. Živi svoje krštenje! Krsti se Duhom Svetim! On će sići na tebe čim mu se otvoriš, ako mu kažeš: "Gospodine, što želiš da učinim?" Prepusti se u svojoj nutrini vodstvu i upravljanju tom Duhu Božjem! To je tvoj savez s Bogom. Tada će te on sačuvati od zla i voditi putem spasenja. Poveži se s "krsnom vodom": to je voda koja potječe iz zemlje, od Crkve, koja je klica i početak kraljevstva Božjeg na zemlji. Nemoj se odvojiti od Crkve! Jer u njoj ćeš naći Krista. Prijatelju, jesi li zanemario svoj odnos prema Crkvi? Vidiš li u njoj još uvijek samo ljudski element? Zar u njoj ne prepoznaješ kraljevstvo nebesko? Tada se posveti Mariji! Jer ona je slika i početak Crkve. Ona je prva koja se potpuno i zauvijek vezala uz Isusa. Marijo, poveži me zauvijek s Bogom.
No posveta Bogu po Mariji ne smije biti prazna slama, nego se mora ostvarivati u tvojoj svakodnevici: "Moli svakodnevno krunicu!" Tako kaže Marija u Fatimi i Lourdesu. Uz tu krunicu ona je vezala gotovo neshvatljivu moć. Milijuni molitelja iskusili su njezino djelovanje. Ne postoji ni jedan materijalni ili duševni problem koji se ne bi mogao razriješiti s pomoću krunice! Ne postoji ni jedan narodni ili međunarodni problem koji se ne bi mogao riješiti krunicom i našom žrtvom. Jer u krunici stalno ti je pred očima slika Kristova. Iz njega izlazi snaga preobrazbe. On je od bezbrojnih grešnika načinio svece. On će i tvoju dušu preobraziti, ako ostaješ vjeran u molitvi. Krunica pripada među najdublje i najljepše molitve Kristu. Budi vjeran u dnevnoj krunici! Tada ćeš primiti snagu odozgo.
Postoji poseban razlog zbog kojeg se ljudi u našem, olujama uzburkanom vremenu, obraćaju Mariji. Jer u ovome vremenu, koje je puno zlih duhova (demona), možeš opstati samo onda ako postaneš ponizan, slično kao Marija! Pobjeda nad zlim duhovima uspijeva samo poniznima. Jer bît je demonstva u njegovoj oholosti: "Bit ćete kao Bog" (Post 3, 5). Naše je vrijeme prekriveno tamom, jer je ispunjeno sebeljubljem: samoobožavanje čovjeka, gubitak strahopoštovanja, lažna sloboda, gubitak straha Božjeg, rušenje tabua, odbacivanje svih zapovijedi... Prijatelju, kako ćeš opstati u ovome demonskom vremenu ako se nisi naučio poniznosti? Bez poniznosti podleći ćeš govoru demona, koji žele odrediti duh ovoga vremena. Prijatelju, veži se uz "službenicu Gospodnju"! Tada ćeš doživjeti ono što je Marija navijestila o Gospodinu: "Silne zbaci s prijestolja, a uzvisi neznatne" (Lk 1, 52). Prijatelju, posveti se Mariji da ti pomogne u poniznosti.
No jedno moraš znati: Tko se vezuje uz Isusa Krista, vezuje se i uz njegov križ. Isus se "za nas" posvetio Ocu: "Ja sebe samog posvećujem za njih da i oni budu posvećeni istinom" (Iv 17, 19). On je nevin "za nas" nosio križ. I ti ćeš često i sam nevin nositi križ. Podnesi ovu nezasluženu patnju kao pokoru za druge! Tvoja povezanost s Kristom čini te sposobnim da zajedno s Kristom podnosiš i s njim činiš pokoru. Učini kako Pavao kaže: "Sada nalazim radost u patnjama koje podnosim za vas - i tako u svome tijelu dopunjujem što nedostaje Kristovim mukama - za Tijelo njegovo, koje je Crkva" (Kol 1, 24). Reci i ti svoj da za svaki neotklonjivi križ, koji u ovome teškom vremenu počiva na tvojim ramenima. Isus će ti pomoći da nosiš svoj križ. On je uskrsnuo! On će i tebe voditi uskrsnuću.
Želim ti milost dobre i iskrene posvete Bogu po Mariji. Pripremi se za tu posvetu! Potraži poseban dan za to. Ako je moguće, pođi prije toga na ispovijed i. Promisli želiš li svakodnevno moliti krunicu i dopustiti da te Isus preobrazi. Pri toj posveti ne misli samo na sebe nego i na našu dragu domovinu (Austriju). Marija nas je već češće sačuvala od navale zla koje je dolazilo s Istoka. Ona je spasila Beč od Turaka molitvom krunice (1683.) i poklonila nam slobodu po državnom ugovoru (1955.). Marijo, zaštitnice, naše domovine, pokloni vjeru našoj domovini!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr