www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 lip 2024 01:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 25 svi 2011 21:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Djevice Marijo hvala što nas u svibanjskim pobožnostima poučavaš kako još više zahvaliti na svemu što nam daješ, kako da se s veseljem obraćamo Tebi majčice i Presvetom Trojstvu.
ZDRAVO KRALJICE MAJKO MILOSRĐA
ŽIVOTA I SLASTI I UFANJE NAŠE ZDRAVO
K TEBI VAPIJEMO PROGNANI SINOVI EVINI
K TEBI UZDIŠEMO TUGUJUĆI I PLAČUĆI U OVOJ SUZNOJ DOLINI.
SVRNI DAKLE ZAGOVORNICE NAŠA ONE SVOJE MILOSTIVE OČI NA NAS
TE NAM POSLIJE OVOGA PROGONA POKAŽI ISUSA
BLAGOSLOVLJEN PLOD UTROBE TVOJE ISUS.
O BLAGA O SLATKA DJEVICE MARIJO.

Hvala ti što mi pokazuješ da je jedini put prema tvome sinu našem Isusu preko tvog zagovora.

VOLIM TE MAJČICE MARIJO. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2011 17:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[b]KAO KOŠUTA ŠTO ZA VODOM ŽUDI
ŽUDIM ZA TOBOM JAAAAAAA
SAMO TI ČEŽNJA SRCA SI MOGA
TEBE SLAVIM JAAAAAA
SNAGO MOJA I ZAŠTITO U TEBI DUH
MOJ SE.....lalalla

[/b]
Oče nebeski toliko ljepote nam daješ baš onda kada mislimo da nam gore ne može biti, a ti si tako strpljiv, ti si tako pun ljubavi i voliš nas bezuvjetno.
Hvala ti Oče nebeski. :a1250: :a1250: :a1250: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2011 19:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče nebeski tebi je sve moguće. Hvala Oče tatice moj, utrobo naša, hvala ti što nas svaki dan podižeš, hvala ti za moje duhovne prijatelje, hvala za situaciju na poslu i u obitelji.
Ti si moja snaga istina i život. K tebi se sklanjam u svim olujama u ovom mom životu, da griješnica sam i svaki dan griješim i padam, a ti ne odustaješ, ne odustaješ od svoj Jakovljevog crvića.

Blagoslovi sve na TT forumu i našu buduću bebicu koju će naš Vjeko dobiti. Oče blagoslovi cijelu obitelj i daj im svima snage. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 sij 2012 10:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče hvala ti za sve dane koje si mi podario, za svaki blagoslovl koji si mi dao. Kroz dugu bolest toliko si mi milosti dao i nakon ozdravljenja svaki dan spoznajem što si mi u bolesti pokušao objasniti. Hvala svim Svecima i Sveticama, anđelima i mojoj divnoj Majci Mariji. O majko draga samo ti si mi nježno šaputala da je u Bogu spas da je Bog ljubav, a ne sudac koji kažnjava. Oče hvala ti na zdravlju i raspletu svih događaja koji se meni činio nemogući. Oprosti sve moje mlakosti.

Hvala ti i Slava jer ti si moj Bog slavim te ja .....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2012 20:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[b][color=#BF0080]Tatice ljubljeni samo snagu mi daj nosit ću i podnosit ću ali bez tvoje ljubavi i snage sam ništa i nitko, [/color][/b]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 vel 2012 20:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I kad je najteže otvorim Bibliju i Otac reče ....prepusti mi sve svoje brige

O Oče hvala ti i slava, Tatice moj ljubljeni.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 vel 2012 10:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče tako obožavam onu pjesmu You raise me up i spot u kojem Majka Tereza brine o djeci i bolesnicima, hvala ti Oče za to djelo, hvala za Majku Terezu, hvala što u našem Župnom caritasu ti uvijek bdiješ nad nama i zato će biti skoro 4 godine kako djeluje, hvala za svu radost i zdravlje u mom živtu.

Oče ti si naš Bog , slavim te ja za sve što učinio si.
Moj zaklon i snaga, da tebi se utječem, nek .......lalalalla

Oče slava ti i hvala


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 ožu 2012 12:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
O Oče , O Tatice naš ti i tvoja i naša majka Marija jedini znate kako je teško živjeti na zemlji, koliko kušnji, križeva i boli od onih kojima dajemo najviše ljubavi, koliko naših grijeha, koliko trpljenja, ali hvala što nam dajete snagu, hvala što ste tu uvijek za nas. Oče hvala na milosrđu jer svi bismo propali.

SLAVA OCU I SINU I DUHU SVETOMU KAKO BIJAŠE NA POČETKU TAKO I SADA I VAZDA UVIJEKE VJEKOVA AMEN.


[b]OČE TEBI JE SVE MOGUĆE, HVALA OČE[/b] :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 tra 2012 09:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče nebeski i majčice Presveta blagoslovite svu moju sestre i braću sa ovog foruma.

sve vas VOLIM BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 svi 2012 10:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[b]SLAVA ISUSU[/b]
[b]HVALJEN ISUS I MARIJA[/b]
[i] :P Oče došla sam posvjedočiti koliko si velik, koliko puta si me već dodirnuo i nikada ti ne dosadim svojim zahtjevima i kuknjavom.
Jučer sam bila kod patera Smiljana na misi i molitvi ozdravljenja i oslobođenja. Već godinu i pol zbog zdravstvenih razloga nisam bila na nikakvim karizmatskim susretima niti u Međugorju. Strpljivo sam nosila bolest i vapila Oče neka bude volja tvoja, a sve što nosim za obračenje griješnika i kao naknada za uvrede koje se nanose Bezgriješnom srcu Marijinom. Jučer sam se došla zahvaliti jer Slava Isusu nema više niti Myastenije, niti Multiple niti loših nalaza jetre, hipofize, štitnjače i ostalog. I nisam te ništa ovaj put tražila samo ono što ti misliš da je najbolje. Bilo je tisuću ljudi, koji se ne poznaju, ali u pjesmi s tobom i pljeskanju ponovno sam se osvjedočila kako ti napraviš sklad. Sklad u vjeri da toliki ljudi pljesnu rukama isti tren, da ti pjevaju, slave, odriču se svog lošeg života. A ti odmah si mi pokazao koliko si uz mene, mirisi tamjana, prisutnost Duha Svetoga odmah od početka, a vrhunac kad masa moli u jezicima i kad nas Pater Smiljan blagoslivlja Križem, daruje nam tebe u Euharistiji, uči nas kako se osloboditi zloga. O Bože hvala ti, hvala ti za našu majčicu Mariju bez čijeg zagovora ne bi puno toga uspjeli, ali znam rekao Si:NISI TI TRAŽIO MENE NEGO SAM JA ODAABRAO TEBE. Hvala ti Oče na tome, hvala za svih četiri sata jučerašnjeg blagoslova uz koji ću opet uzdignute glave još više svjedočiti TEBE BOŽE. BESKRAJNA HVALA ŠTO ME VOLIŠ, TJEŠIŠ, LIJEČIŠ ŠTO ME LJUBIŠ I VJERUJEŠ U MENE ŠTO MI DAJEŠ PRILIKU DA RASTEM U VJERI. Hvala ti za moju sestricu "prijatelj", Mariju, Benka, iPehara, hvala ti za sve duhovne prijatelje, za mog Župnika Josipa i bivšeg Župnika NIkolu, hvala ti za našu molitvenu u selu koja već 5 godina neprestano po tvom blagoslovu moli krunicu, tako malo selo od 70-ak kuća a zajedništvo ima u dioništvu molitve Gospine krunice. Jednostavno Oče hvala za sve[/i] :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr