www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 13:56

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov: Re: Agnus Dei
PostPostano: 27 svi 2013 16:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala



"Jesam li ikad nešto dobro dobila a da sam to zaslužila?
Moj me Otac daruje, rasipa svijet za mene, jer ljubi me!
I nikad neću prestati od njega ljubav tražiti..."

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: Agnus Dei
PostPostano: 28 lip 2013 13:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
"Ja sam princeza. Da, prava pravcata princeza, poput onih koji žive u palačama okruženi raskoši i slugama. Poput prinčeva i princeza čije slike gledamo u novinama i o kojima čitamo.

Ja sam princeza jer sam dijete najvećeg Kralja. Moj tata je moćniji Kralj od svih zemaljskih kraljeva. A Kraljevstvo koje ću jednog dana naslijediti je vječno, ono neće nikada propasti.

Kad bih ja u svakom trenutku bila svjesna činjenice da sam princeza, onda bih, poput zemaljskih prinčeva i princeza o kojima čitam u novinama, pazila na svaki svoj korak. Pazila bih kako sam obučena, je li moja kosa uredna, ponašam li se pristojno i jesam li primjer ljudima oko sebe.

Baš poput zemaljskih prinčeva i princeza, čuvala bih ugled Kraljevstva svog Oca i bila bi dostojna predstavnica nebeskog Kraljevstva na zemlji, na kojoj sam u proputovanju prema vječnosti.

Ja sam princeza i zato trebam slušati svog Oca koji me je učinio princezom. Da bih bila dobra princeza moram živjeti 'savjete' za dobar život na ovoj zemlji koje mi je dao moj Otac, Kralj. Nije to ništa teško, ni 'neizvedivo' jer znam da su mi oni dani za moje dobro, kako bi mi olakšali moje poslanje 'princeze' u ovome svijetu.

Da, ja sam princeza. I sljedeći put kad izađem na ulicu, dignut ću glavu visoko i bit ću ponosna na to. Više nikada neću dopustiti nekome da me ponižava ili omalovažava jer sada znam koliko vrijedim svom Ocu koji me je učinio princezom i pripremio cijelo Kraljevstvo za mene! Od sad ću živjeti tako da opravdam svoj status i čuvam ugled svog Kraljevstva." smajlic21

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 42 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 34 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr