www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 20:36

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: BOG MI GOVORI
PostPostano: 25 lis 2008 21:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOŽE JUČER SAM PONOVNO OTKRILA JEDAN DAR OD TEBE I TO TEK NAKON NEKOLIKO GODINA. UVIJEK SAM SE PITALA KAKO TO JA MOGU SVE LJUDE VOLJETI, LAKO OPRAŠTATI, NE BITI U ZAVADI NITI ŠUTJETI OD NEKOGA. SINOĆ NA BIBLIJSKOJ UREZALA MI SE DUBOKO U SRCE SLIJEDEĆA IZJAVA NAŠEG ŽUPNIKA NIKOLE: LJUBITE BLIŽNJEGA KAO SEBE SAMOGA, A TO JE ISTO D A R OD B O G A TZV. DAR LJUBAVI. HAHA BILA SAM VESELA TAKO JEDNOSTAVNO SI MI TO REKAO, A VEĆ SAM SE PITALA KAKO TO I DRUGI NE OSJETE. TAKAV DAR LJUBAVI POKLONJEN MENI SAMO TI BOŽE SI MOGAO STVORITI I DATI MENI NEZNANOM JAKOVLJEVOM CRVIĆU. HVALA TI TATICE MOJ LJUBLJENI, A TEBE VOLIM IZNAD SVEGA. OPROSTI MI ZA SVE UVREDE KOJE TI NANOSIM . MANUELA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 lis 2008 10:25 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DOBRO JUTRO BOŽE, HVALA TI ZA OBJAVLJENJE U SNU KOJE SI MI DAO. DA OVAJ PUT NISAM SANJALA NEGO SAM SPAVAJUĆI OSJETILA KAKO ME ISUS TRI PUTA PO OBRAZU POMILOVAO TOG TRENA SAM SE KAO RASPLINULA OD MILINE I ZNALA SAM DA NE SANJAM NEGO DA SI TU. HVALA TI BOŽE NA TAKO DIVNIM ZNAKOVIMA U MOM ŽIVOTU.

HVALA TI ZA OVAJ PRESVETI DAN I DANAŠNJE BLAGOVANJE EUHARISTIJE...

SVI SLAVIMO SVI SLAVIMO SVI SLAVIMO GOSPODINA, NITI SA MAČEM NIT LJUDSKOM MIŠICOM VEĆ SILOM DUHA PRESVETOG....LALALALA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2008 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
JUČER SI ME BOŽE TOLIKO OSNAŽIO DOK SAM ČITALA BIBLIJU. HVALA TI ŠTO SI ME STVORIO I ZA SVE DAROVE ŠTO SI MI NAMJENIO. HVALA TI ŠTO SI TOLIKO MILOSRDAN I NAKON MOJIH OKAJANIH GRIJEHA, PONOVNO I PONOVNO DOKAZUJEŠ DA NISAM JA ODABRALA TEBE NEGO TI MENE. HVALA TI ŠTO MI SVAKI DAN U SRCE STAVIŠ TOLIKO POTREBITIH LJUDI KOJE DOVODIM K TEBI. HVALA ŠTO ME VOLIŠ, ŠTO MI DOPUŠTAŠ ZVATI TE TATICOM. TOLIKO MILINE I BLAGOSTI OSJETIM DOK U MOLITVI BORAVIM S TOBOM I NAŠOM MARIJOM MAJČICOM. HVALA HVALA.
KRIST JEDNOM STADE NA ŽALU TRAŽEĆ LJUDE ZA VELIKA DJELA
DA LOVE SRCA BOŽANSKOM RIJEČJU,
O BOŽE ZAR SI POZVAO MENE, TVOJE USNE MOJE REKOŠE IME.......

smajlic22 smajlic22 smajlic22 smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 stu 2008 19:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:b206:
Dobri moj Oče toliku sreću si mi priuštio što si dopustio da danas budem tako blizu Dušama u čistilištu. Puno toga sam kroz cijelu godinu predala za njih, a danas također. Hvala ti što si mi dao dar veselja i spoznaje da se zaista puno njih spasilo preko tih molitava i da i one sada mene zagovaraju kod tebe. Hvala ti i za našeg župnika Nikolu koji nam je na predivno jednostavan način objasnio što su za nas Svi Sveti, a što je Dušni dan jer već na seoskom groblju se prepoznao mir, a ne kao inače dovikivanje, brbljanje toliki mir, molitva i blagoslov se osjetio. Groblje je bilo kao najveća crkva u kojoj smo bili mi i naši pokojni.

Hvala ti Bože što si dao da provedem još jedan dan na zemlji


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2008 20:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: Isuse moj ljubljeni i danas si mi dopustio da te pronađem u ljudima sa kojima sam se srela., dopustio si mi da upoznam Damira707, Slavicu i Ipehara. To je bio tvoj današnji plan za mene i dar za koji ti se nemogu dovoljno zahvaliti. Hvala ti Isuse takvi zagrljaji i pusice dok smo se upoznavali, ta Božanska ljubav među nama kao sestrice i braća. Imali smo malo vremena, ali to malo vremena je napravilo more ljubavi u našim srcima. Hvala ti Gospodine za svaki dar, za svakog brata i sestricu.

NAŠ BOG ON JE SILAN BOG I KRALJ NAD NEBOM I ZEMLJOM VJEČNA JE LJUBAV NJEGOVA ON JE SILAN BOG. smajlic22 smajlic22 :lol: :lol: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 stu 2008 17:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: :grlim te:
Isuse ti si me zvao u četvrtak k sebi. Hvala ti na tome. Tolika mi je bila želja vidjeti i čuti vlč. Sudca, ali nije mi to uspjelo ove godine niti u Grubišnom polju, niti u Podmilačju, a kamoli doći do Malog Lošinja. Kad ono Sudac u Mati Slobode. Konačno ide i autobus na hodočašće u Mati Slobode. No, kušnje i Križ su bile od početka. Autobus je trebao krenuti u 14 sati, no dok smo mi sve putnike pokupili već je bilo 14 i 45 konačno smo izašli u Lužanima na autoput. Kiša je toliko pljuštala, u autobusu je bilo 5 mjesta manjka. Nekakva nervoza se osjetila, ali mi smo počeli moliti i ubrzo je duh radosti, pjesme i molitve bio u nama. Vidjeli smo da ćemo zakasniti, uz to ne znam zbog čega, ali vozač nije išao na obilaznicu nego preko Heinzelove i Savske pa smo 1 sat prolazili 2 km. Ljudi su paničarili, morali su u Wc mi smo ih smirivali, sotona je ometao, no svi smo znali samo da Isuse dođemo k tebi i primimo te u Euharistiji. Kasnili smo više od 1 sata, iskrcali se po pljusku nekako se ugurali u crkvu, ali Sudca niti vidjeli niti čuli. LJudi su pokisnuti išli u bus, ali svi smo zaključili pa nismo mi tu došli niti radi Sudca niti radi kipa, mi smo bili Isuse kod tebe. Pričestili smo se i pjevali do kuće slušajući razna svjedočanstva u životima običnih ljudi. ISUSE HVALA TI VIŠE OD SVEG DRUGOG HVALA TI SVE ŠTO JE U MENI ŽELI PJEVATI ISUSE HVALA TI.

Hvala ti i za dragu fightericu što sam je upoznala blagoslovi ju i daj joj još veću vjeru i snagu. :r086: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 stu 2008 13:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BOŽE MOJ KAKO TO DA ME TI JOŠ VOLIŠ, UNATOČ MOJIM GRIJESIMA I VRIJEĐANJIMA U BILO KOJEM SMISLU. HVALA TI ŠTO SVAKI DAN MOGU OSJETITI KOLIKO SI DRAG I MILOSRDAN, HVALA TI ZA SVE.

DRAGA MOJA TI SI MOJE DJETE I VOLIM TE. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 stu 2008 21:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:lol:
Bože večeras sam puna Duha radosti i hvala ti na tome. Toliko vremena već pokušavam se posvetiti ljudima, ali nikako da se u nešto uključim. Večeras si me Bože poslao da sudjelujem na sastanku Kaptolačkog dekanata kako pomoći potrebitima. U meni se otvorilo veeeliko srce , srce koje svima želim darovati, a naravno i koliko je god to moguće materijalno pomagati. Molim te daj svoj blagoslov i našim župnicima i hvala ti što postoje i što si meni malenom Jakovljevom crviću dopustio da prisustvujem tom sastanku. Budi uz nas u našem humanitarnom pohodu.

:roll: :roll: :lol: :lol: :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 stu 2008 13:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kćeri moja ljubljena ti znaš da sam ti sve dao, tebe sam stvorio kao dragocjeni biser na ovoj zemlji. Ti si potpora svome mužu, djeci, roditeljima, prijateljima i neprijateljima, zar to nije divno. Iako ti kažeš da si neznatni Jakovljev crvić znaj da si moje ljubljeno djete, a što je ljepše od toga da možeš biti moje ljubljeno djete. Da ja te ljubim takvu kakva jesi i sve okrećem na dobro. Okreni se još više oko sebe i pogledaj to sunce koje sja za tebe i cijelu zemlju, što bi bilo da ga nema. Isto tako zar ne vidiš još ptičice koje lepršaju i pjevaju svoj veseli pjev. Da i one služe meni i ne brinu se kako će biti sutra žive za današnje sunce i vesele se, a tako bi trebala i ti. Živi danas pomiluj svoje djete, pomiluj muža, nazovi ili odi svojim roditeljima, a ako te veseli izlazak u prirodu idi samo idi. Ondje te čeka i potok koji žubori, još malo preostalog zelenila, šum borovih grana i sve ljepote prirode. Čudesno sam ih stvorio. Voli te tvoj "TATICA" :b206: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 stu 2008 11:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DAJEMO TI SLAVU ČAST I HVALU
TEBI PODIŽEMO RUKE TVOJE IME SLAVIMO

JER VELIK SI ČINIŠ DJELA VELIKA NITKO NIJE KAO TI ISUSE :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 38 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr