www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 sij 2021 00:59

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 729 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov: Re: Čistoća
PostPostano: 13 sij 2021 07:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 31 zahvala
Zahvaljeno je: 23 zahvala
Fran26 napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
ajdemo se dogovoriti...ja ću tebi odgovoriti na postavljena pitanja , ali ćeš i ti meni odgovoriti na pitanja koja ću ja tebi postaviti Jel ok...a ne zaobilaziti odgovore kao ranijih davno postavljenih upita

Zvuči i više nego pošteno.

Ovo je tema Čistoća...možda je bolje da ovo zadnje prebacimo na neku drugu temu...npr, Uzbudljiva romantika pravovjerja ili Mlaćenje prazne slame ili?

Svoje Preljubljene Zaručnice
amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 11:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
tratinčicamala napisao:
Ja o seksu, ovi metne pupovca, ova dotra bučevićku, eto ti i valtrote. Ima ko mikser?

Pa prošlo je toliko vremena od posta o Bučevićki, čemu izvlačiš to?

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 11:58 
Odsutan

Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 38 zahvala
Status: U braku
Hrvoje Hrki napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
Nemam potrebe nikome ništa danima dokazivati, sve san rekao u ranijem upisu...i za sve one svece i svetice kojima je pronađena "hereza " pa su proglašeni svecima...pa povucite alalogija, paralaleu sa Valtortomi ako imate imalo logike shvatiti ćete da ništa konačno nije dokazano protiv Valtorte i njenih viđenja!
Niste čitali Ep o Bogočovjeku , ili slušali na YTubu " I vidjeh u noćnim viđenjima" pa nemate pojma o čemu žena priča i koje su to izvanserijske objave
Zagrebite malo ispod zabrane iz 50-tih godina prošlog stoljeća...istraži malo sam, a ne da se hvataš neke prastare zabrane??
Tko ima uši neka čuje
Koga zanima neka pročita...sigurno neće postati ateist zbog toga...mnogi ateisti i protestanti su se obratili čitajući Valtortu!
Odlične su to štorije o Isusovom životu...ima masa detalja kojih nema u evanđeljima
Naravno, mnogi će glumiti inkviziciju, velike apologete, velike branitelje pravovjerja pa će i dalje po svome...samo glumite velike apologete
Ne znate šta propuštae :a1407:

Ja sam pokušala čitati...
Jednostavno neprobavljivo.
Ali ne gledam ni španjolske sapunice...
Za ljude koji nisu pronicljivi i načitani može biti odlično štivo, i za djecu...Neuvjerljivo, nakićeno...

Ne razumijem, neprobavljivo?? :shock:
Skoro da nisam u životu naišao na ljepše izvještaje iz života Isusa, Bogorodice i sv,. Josipa!
Stvarno mi je nejasno...
Mislim da nisam nepronicljiv ( kao što kolko vidim ti misliš i za sebe), a još manje da sam nenačitan! Mislim da na forumu nitko nije pročitao knjiga koliko sam ja zadnjih 30 godina...možda samo Fran26 ( ako ih je stvarno čitao,a ne samo spremao u arhivu da baci poneki ciotat iz njjih)
Ep o Bogočovjeku je stvarno jedna odlična kolekcija sličica iz života svete obitelji

Pa nema smisla hvaliti se koliko je tko knjiga pročitao. Ja sam knjiški moljac, ne znam nikog iz okoline tko čita koliko ja.
S moga stanovišta je Valtorta neprobavljiva, nečitljiva, prenakićena nepotrebnim opisima iz mašte autorice. Sad, ako čitaš puno slikovnica, može se nastaviti s njom.
No, to je moje mišljenje i Crkva se slaže. Nismo svi na istoj poziciji i ako ćeš ti vjerovati što ona piše, vjeruj, tvoja slobodna volja...Kao i o čavlima u Isusovoj ruci, možda je i o tome pisala... :P . Umrla je pomućena uma, pitanje je li tako bilo i dok je pisala? Ima očito svoju publiku...O životu Svete obitelji znam iz Svetog pisma i ne treba mi dodatna vrlo vjerovatno nevjerodostojna priča.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 12:39 
Odsutan

Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 74 zahvala
Status: Solo
tratinčicamala napisao:
Ja o seksu, ovi metne pupovca, ova dotra bučevićku, eto ti i valtrote. Ima ko mikser?

Pa prošlo je toliko vremena od posta o Bučevićki, čemu izvlačiš to?

Jer 2021 godina, a trebam prakticirat sebeljublje kako kaze famozna bucevicka strasna;

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=UtvpyIX_Dz0&t=101s[/youtube]

Dokolica je lijenost prošlih vremena, a vožnja biciklom po gradu bez odredišta duboki izraz egoizma. Poduzetnička klima uništila je u čovjeku, na koncu, ono najprofinjenije, osjećaj da ima vremena – i da ne gubi vrijeme ako u danom trenutku ne radi ništa…

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 12:56 
Odsutan

Hrvoje Hrki napisao:
Fran26 napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
ajdemo se dogovoriti...ja ću tebi odgovoriti na postavljena pitanja , ali ćeš i ti meni odgovoriti na pitanja koja ću ja tebi postaviti Jel ok...a ne zaobilaziti odgovore kao ranijih davno postavljenih upita

Zvuči i više nego pošteno.

Ovo je tema Čistoća...možda je bolje da ovo zadnje prebacimo na neku drugu temu...npr, Uzbudljiva romantika pravovjerja ili Mlaćenje prazne slame ili?

Fran26,,evo odgovorio sam ti na prikladnijoj temi na ona pitanja i postavio tebi 2 pitanja...molim odgovor.lp

viewtopic.php?f=96&t=8024&start=50

amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 13:01 
Odsutan

Hrvoje Hrki napisao:
Nemam potrebe nikome ništa danima dokazivati, sve san rekao u ranijem upisu...i za sve one svece i svetice kojima je pronađena "hereza " pa su proglašeni svecima...pa povucite alalogija, paralaleu sa Valtortomi ako imate imalo logike shvatiti ćete da ništa konačno nije dokazano protiv Valtorte i njenih viđenja!
Niste čitali Ep o Bogočovjeku , ili slušali na YTubu " I vidjeh u noćnim viđenjima" pa nemate pojma o čemu žena priča i koje su to izvanserijske objave
Zagrebite malo ispod zabrane iz 50-tih godina prošlog stoljeća...istraži malo sam, a ne da se hvataš neke prastare zabrane??
Tko ima uši neka čuje
Koga zanima neka pročita...sigurno neće postati ateist zbog toga...mnogi ateisti i protestanti su se obratili čitajući Valtortu!
Odlične su to štorije o Isusovom životu...ima masa detalja kojih nema u evanđeljima
Naravno, mnogi će glumiti inkviziciju, velike apologete, velike branitelje pravovjerja pa će i dalje po svome...samo glumite velike apologete
Ne znate šta propuštae :a1407:

Ja sam pokušala čitati...
Jednostavno neprobavljivo.
Ali ne gledam ni španjolske sapunice...
Za ljude koji nisu pronicljivi i načitani može biti odlično štivo, i za djecu...Neuvjerljivo, nakićeno...

Ne razumijem, neprobavljivo?? :shock:
Skoro da nisam u životu naišao na ljepše izvještaje iz života Isusa, Bogorodice i sv,. Josipa!
Stvarno mi je nejasno...
Mislim da nisam nepronicljiv ( kao što kolko vidim ti misliš i za sebe), a još manje da sam nenačitan! Mislim da na forumu nitko nije pročitao knjiga koliko sam ja zadnjih 30 godina...možda samo Fran26 ( ako ih je stvarno čitao,a ne samo spremao u arhivu da baci poneki ciotat iz njjih)
Ep o Bogočovjeku je stvarno jedna odlična kolekcija sličica iz života svete obitelji[/quote]
Pa nema smisla hvaliti se koliko je tko knjiga pročitao. Ja sam knjiški moljac, ne znam nikog iz okoline tko čita koliko ja.
S moga stanovišta je Valtorta neprobavljiva, nečitljiva, prenakićena nepotrebnim opisima iz mašte autorice. Sad, ako čitaš puno slikovnica, može se nastaviti s njom.
No, to je moje mišljenje i Crkva se slaže. Nismo svi na istoj poziciji i ako ćeš ti vjerovati što ona piše, vjeruj, tvoja slobodna volja...Kao i o čavlima u Isusovoj ruci, možda je i o tome pisala... :P . Umrla je pomućena uma, pitanje je li tako bilo i dok je pisala? Ima očito svoju publiku...O životu Svete obitelji znam iz Svetog pisma i ne treba mi dodatna vrlo vjerovatno nevjerodostojna priča.[/quote]
-----------------------------------------

Vezano za GORE boldano - ja samboldao (op.hh)
Ti si rekla ovo:Za ljude koji nisu pronicljivi i načitani može biti odlično štivo

Samo zato sam ti odgovorio da sam načitan...ti tvrdiš da Valtortu čitaju nepronicljivi i nenačitani ljudi??
OMG :oops: :shock: ...Odakle ti to??
ili ćeš možda reći i za to da nisi to rekla?

amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 14:15 
Odsutan

El Scorpio napisao:
Hrvoje Hrki napisao:

Pa Valtorta je imala božanske objave...dodir Neba ...vidjela je ono što je rijetko tko izvorno vidio...vidjela je mnoge događaje koji se ne spominju u Bibliji isl.
Po tome puno više zna o nebu , tajnama vjere i neobjave (recimo to teološkim rječnikom događajima koji se ne spominju u Biblije, neki se spominju u apokrifima) negoli Ratzinger.

Ti ovo izvališ jednakom lakoćom kao da si rekao more je slano. Tu je temeljni problem. Primijeti da Valtorta nije imala božanske objave i dodir neba. Isto tako, primijeti da nije vidjela ono što je rijetko tko izvorno vidio. I , konačno, primijeti da ne zna puno više o nebu, tajnama vjere i neobjavama (što god to značilo) negoli Ratzinger.

Nisi shvatio o čemu govorim...prvo da ti pojasnim to što mi znači "neobjave", mada sam ti ako bolje pogledaš u zagrade stavio pojašnjenje šta su neobjave ((recimo to teološkim rječnikom događajima koji se ne spominju u Biblije, neki se spominju u apokrifima)
Znači, mislio sam na sve one stvari koje nisu Bibliji...za Bibliju se kaže da je sveta knjiga , priznati kanon, Božja objava

Je li kar. Ratzinger imao u životu ijednu objavu od Boga /Gospe kao vidioc , kao mističar koji vidi Nebeske objave?
Odgovor je nije!
U tom ti smislu kažem da M.Valtorta koja je imala božanske objave , vidjela nebo, nebeske stanovnike isl. zna iz prve ruke više o tim stvarima od Ratzingera
Ratzinger zna samo teoriju, ali svojim očima nije imao viđenja...jel sada jasnije...nadam se da je

amen

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 15:58 
Odsutan

Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 71 zahvala
tratinčicamala napisao:

Treba tebi dati po breskvici i više neš otvarala deset tema o seksu. Slika

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 17:35 
Odsutan

tratinčicamala napisao:

Scatko o onome sta mu je na srcu, lol

Dokolica je lijenost prošlih vremena, a vožnja biciklom po gradu bez odredišta duboki izraz egoizma. Poduzetnička klima uništila je u čovjeku, na koncu, ono najprofinjenije, osjećaj da ima vremena – i da ne gubi vrijeme ako u danom trenutku ne radi ništa…

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 13 sij 2021 17:36 
Odsutan

Fran26 napisao:
tratinčicamala napisao:

Treba tebi dati po breskvici i više neš otvarala deset tema o seksu. Slika

Mozda izlijeci Bonija na kraju krajeva..Mozda vise ne bude Mlohavicije Hereticus od Valtrote. Ako ona zaista izgleda kao Roxxane, mislim da je to sasvim moguce.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 729 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]