www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 19:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 sij 2020 14:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
Slažem se u svemu, ne bih imalapuno za rasparavljati. Ovdje na ovoj temi - pišem isključivo o ovoj temi...pa... naravno da se od svega može napraviti idol.


Pa to se odnosi na tebe jer se nalaziš u puno goroj situaciji od recimo nekakve lokalne posvuduše i ako ti se Gospod smiluje prvo moraš duboko pasti u grijehe bluda sa nekim pripadnicima muškog spola da bi se normalizirana i obratila.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 14:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
A ja mislila da ste plaćenik po forumima :) Sad vidim da niste :)
Ili ste jako loš. :D

Hvala na brizi. Od srca hvala. Znam da nije u zloj namjeri što govorite.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 14:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
A ja mislila da ste plaćenik po forumima :) Sad vidim da niste :)
Ili ste jako loš. :D

Hvala na brizi. Od srca hvala. Znam da nije u zloj namjeri što govorite.


Znam da znaš inače nebi gubio vrijeme sa tobom.

Nažalost od nekih sam morao .

Jer ako nekome kažem prodaj kuću i on me ne posluša onda je sam kriv.... :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 14:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
:D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 15:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Nevezano za vas kopitar, tila sam već napisati, ali i vama...uglavnom općenito dakako.... Kaže Gabriel sam se javlja to sam ja već proša...pa diko draga ko ti šta loše radi ako si to već proša super...pa valjda ti onda zdrav razum govori da se to ne odnosi na tebe nego na drugoga tko to nije proša.. imate li vi saučešća prema drugim ljudima..Onaj koga to ne zanima taj neće ni gledat temu...
ako će nekome pomoći to je DOBRO.
Ovo je jako dobra stvar kako kao "mali" čovik možete djelovati..
Nije moja pokojna strina pogledala ovo 30iljada puta... nego ti..koji ovo čitaš..

Kad book hr i bitno hr (verbumova stranica) svaki dan ama ništa drugo ne rade nego izvlače citate iz svojih knjiga za bolju prodaju - u čemu ja ne vidim ništa loše - bookov časopis sadrži 99 posto toga, onih 1 posto nečeg novog što možete pročitati jesu reklame neke firme i sl. , to je sve okej to je u redu jer su oni book i bitno ..jel.. ali kad jedna obična ja stavim nesto korisno..nešto što nema na internetu...ili ponoviti nešto što je korisno onda sam ja sablažnjiva... kad neki svećenik priča 15 godina o seksu to je kul, kad netko od običnih smrtnika želi nešto o ćudoređu reć onda je to sablažnjivo.. Kad čovik koji ima na yutubu Duhovna obnova kanal stavi prije 5 dana Teologiju tijela don Damira Stojića koja VEĆ STOJI na internetu ima 15 godina...ovi je samo uzme i ponovno objavi...onda je to okej...itd..

To je tipično licemjerstvo i primitivizam nama hrvatima katolicima dobro poznat... te niske strasti kako zatrovati bližnjemu ma i kavu su toliko jake da ni ona ELEMENTARNA logika koju mooraa imati svaki zdrav čovik nema mista... šta vas toliko sablažnjava? Šta je to toliko otrovno u nekim ljudima? Imam svakodnevno iskustva sa njima pa mi nije to strano...otupila sam..nosim se s tim kao i svaki put kada naiđem na pasji izemt na ulici.. ali uvik mi ostaje ono čuđenje do kraja ne proniknutog fenomena...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 17:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
Nevezano za vas kopitar, tila sam već napisati, ali i vama...uglavnom općenito dakako.... Kaže Gabriel sam se javlja to sam ja već proša...pa diko draga ko ti šta loše radi ako si to već proša super...pa valjda ti onda zdrav razum govori da se to ne odnosi na tebe nego na drugoga tko to nije proša.. imate li vi saučešća prema drugim ljudima..Onaj koga to ne zanima taj neće ni gledat temu...
ako će nekome pomoći to je DOBRO.
Ovo je jako dobra stvar kako kao "mali" čovik možete djelovati..
Nije moja pokojna strina pogledala ovo 30iljada puta... nego ti..koji ovo čitaš..

Kad book hr i bitno hr (verbumova stranica) svaki dan ama ništa drugo ne rade nego izvlače citate iz svojih knjiga za bolju prodaju - u čemu ja ne vidim ništa loše - bookov časopis sadrži 99 posto toga, onih 1 posto nečeg novog što možete pročitati jesu reklame neke firme i sl. , to je sve okej to je u redu jer su oni book i bitno ..jel.. ali kad jedna obična ja stavim nesto korisno..nešto što nema na internetu...ili ponoviti nešto što je korisno onda sam ja sablažnjiva... kad neki svećenik priča 15 godina o seksu to je kul, kad netko od običnih smrtnika želi nešto o ćudoređu reć onda je to sablažnjivo.. Kad čovik koji ima na yutubu Duhovna obnova kanal stavi prije 5 dana Teologiju tijela don Damira Stojića koja VEĆ STOJI na internetu ima 15 godina...ovi je samo uzme i ponovno objavi...onda je to okej...itd..

To je tipično licemjerstvo i primitivizam nama hrvatima katolicima dobro poznat... te niske strasti kako zatrovati bližnjemu ma i kavu su toliko jake da ni ona ELEMENTARNA logika koju mooraa imati svaki zdrav čovik nema mista... šta vas toliko sablažnjava? Šta je to toliko otrovno u nekim ljudima? Imam svakodnevno iskustva sa njima pa mi nije to strano...otupila sam..nosim se s tim kao i svaki put kada naiđem na pasji izemt na ulici.. ali uvik mi ostaje ono čuđenje do kraja ne proniknutog fenomena...



Može uz pjesmu " ajde Jano kuću da prodamo" :b101:
....

Ajde Jano kucu da prodamo
ajde Jano, ajde duso
kucu da prodamo
da prodamo, samo da igramo
da prodamo, Jano duso
samo da igramo
...
https://youtu.be/Ub5RvW0-vQU


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 22:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Muzika mog djetinjstva ... :)) Hvala na ovome :)) Harmonika...nemoguće je to objasnit ko nem tu strast...i ovu muziku.. Slušam jeeeeee hvala vaaaamm...znam da vam to nije bila namjera ali.... hvala.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 22:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
https://www.youtube.com/watch?v=jSY5sQ2dP08

Izađi Gjurjo na prozor da ih vidiš kako hode.... smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 sij 2020 22:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Hahaha slučajno ste naboli ko ćorava kokoš u zrno što se kaže. Svirala sam harmoniku a odrasla uz narodnu muziku :) Harmonika je vanzemaljsko (glazba) i nema granica... potaknuli ste me na novu temu. Volila bih rado o ovome progovriti... samo ću jednu info... sada... cajke je hrvatska rič hrvatska značnica za nešto dobro, ali nažalost kao i pozdrav Zdravo uzeta i okaljana... eh.... Ajde Jano...listam malo...ovo je najbolja izvedba...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 sij 2020 08:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
https://www.youtube.com/watch?v=jSY5sQ2dP08

Izađi Gjurjo na prozor da ih vidiš kako hode.... smajlic22


Ова Македонија се уште не го послуша, благодарам. Тоа е многу убава. :b112:

Evo jedne Finkinje na harmoniku..ajde Jano..

https://youtu.be/yf4OzUzbaAg


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr