www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 15:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 sij 2020 21:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Jeste se raspalili. :D

Fran slažem se da se puno toga može iščitati.

Fran puno se kriješ iza nekih imena i onda jednostavno... razumiš.... to ...ne primjetit...teško je....
no dobro briga mene.. aj nisu moja posla.

Sad ko je pametan ko je glup...oh to ćemo se lako dogovoriti... ja sam najgluplja .
Eto sad se vi dogovarajte koje pametniji od vas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2020 21:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
El možete sad malo barem s ove teme se maknit da stavim ako iman još šta. Hvala. Ionako ste dobili šta ste "tili".

Da nastavite negdi drugo... Obična forumska pravila poštivat... ako nije problem... ako je onda.. iživljavajte se.. šta ću ja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2020 22:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
El možete sad malo barem s ove teme se maknit da stavim ako iman još šta. Hvala. Ionako ste dobili šta ste "tili".

Da nastavite negdi drugo... Obična forumska pravila poštivat... ako nije problem... ako je onda.. iživljavajte se.. šta ću ja.



Željno iščekujemo daljne pouke... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2020 22:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:
tratinčicamala napisao:
El možete sad malo barem s ove teme se maknit da stavim ako iman još šta. Hvala. Ionako ste dobili šta ste "tili".

Da nastavite negdi drugo... Obična forumska pravila poštivat... ako nije problem... ako je onda.. iživljavajte se.. šta ću ja.



Željno iščekujemo daljne pouke... :a1250:



A ja sam mislila da niste vi među onima kojima upućujem... no dobro ..drago mi je :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2020 22:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Dobro, a da bumo vidli kak izgledaš Tratinčicamala?! :l30: Zamišljam si kak izgledaš a onda skužim da je to nemoguće. Kak da si bar približno zamislim kako izgledaš? Nemoguće. Ne znam od kud početi, u koji smjer krenuti. :l30: Reci mi si plavuša kratko ošišana ili?! Zgledaš ko pjevačica Roxetta u ranim devedesetima?! Daj mi neke početne smjernice da znamo kud krenuti u razmišljanju. Čovječe! Godinama si na ovom forumu i još niko ne zna kak izgledaš. :roll: To mi je malo onak glupo. Nekad bi ti čovek poslav pusu a kak kad nema pojima kome? Samo znam Tratinčicamala. A ko je to?! Ti si jedina ženska aktivna na ovom forumu, a mi svi muški. Znaš kak je to. To ti je muka. :lol:

Kopitara zamišljam, ni sam ne znam kak njega zamišljam. :lol: Zamišljam ga kao Kopitara. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2020 22:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Pokušavala sam sad stvarno uploadad sliku ali neće...nešto mi izbacuje ..piše too ugly.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2020 17:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
tratinčicamala napisao:
Pokušavala sam sad stvarno uploadad sliku ali neće...nešto mi izbacuje ..piše too ugly.

Ovde te moram prekoriti Tratinčicamala. Takve stvari više nikad da nisi ni pomislila, kamoli napisala. :roll: Te misli ti ne dolaze od Boga, i ti to dobro znaš. Za mene si kao pjevačica iz Roxetta. I to u ranim devedesetima. love10


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 sij 2020 19:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Fran
Citat:
Citat:

Kopitara zamišljam, ni sam ne znam kak njega zamišljam. :lol: Zamišljam ga kao Kopitara. :lol:
[quote]
Kopitar sa rogovima tako me nazvao ovdje jedan patnik.

Nego nešto se nisi izjasnio o papinoj nepogrešivosti u slučaju Honorija 1. :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 sij 2020 16:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 pro 2019 04:42
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mislim da se fran 26 jednostavno ne moze izjasniti o slucaju pape Honorija. Koliko god da je taj covjek pametan,tu staje njegova pamet i on ostaje bez rijeci. Kako je to uopce moguce da jedan opci sabor Katolicke crkve svecano osudi papu koji je ipak u toj Crkvi najvisi autoritet? I to ga osudi ne radi nemoralnog zivota,sto bi fran jos nekako mogao dopustit,nego ga osudi radi hereze sto je za njega apsolutno nedopustivo i neshvatljivo. Tim pitanjem se bavio i sv.Robert Bellarmino koji je inace bio veliki branitelj papinske nepogresivosti davno prije nego je ta dogma proglasena. On je pronasao izlaz iz te zamrsene situacije tako sto je rekao da dokumenti 3.Carigradskog sabora nisu autenticni,nego su falsifikat. Ali ja ne vjerujem da su falsifikat. Biskupi koji su sudjelovali na tom saboru nisu jos bili optereceni nekom dogmom o nepogresivosti pape pa su si uzeli za pravo da sude i osude i samog papu. Jer kad je u pitanju obrana vjere tu nema nikakvog kompromisa i nikakvog obzira. Tko god da je pogrijesio protiv Vjere kriv je i zasluzuje osudu pa makar to bio i Vrhovni svecenik cija je glavna zadaca upravo cuvanje te Vjere. I mislim da je dobro sto je Bog u svojoj mudrosti dopustio ovaj slucaj kako fanaticni katolici ne bi od pape pravili Boga i smatrali ga apsolutno nepogresivim sto pripada jedino Bogu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 sij 2020 19:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
catholicus napisao:
Mislim da se fran 26 jednostavno ne moze izjasniti o slucaju pape Honorija. Koliko god da je taj covjek pametan,tu staje njegova pamet i on ostaje bez rijeci. Kako je to uopce moguce da jedan opci sabor Katolicke crkve svecano osudi papu koji je ipak u toj Crkvi najvisi autoritet? I to ga osudi ne radi nemoralnog zivota,sto bi fran jos nekako mogao dopustit,nego ga osudi radi hereze sto je za njega apsolutno nedopustivo i neshvatljivo. Tim pitanjem se bavio i sv.Robert Bellarmino koji je inace bio veliki branitelj papinske nepogresivosti davno prije nego je ta dogma proglasena. On je pronasao izlaz iz te zamrsene situacije tako sto je rekao da dokumenti 3.Carigradskog sabora nisu autenticni,nego su falsifikat. Ali ja ne vjerujem da su falsifikat. Biskupi koji su sudjelovali na tom saboru nisu jos bili optereceni nekom dogmom o nepogresivosti pape pa su si uzeli za pravo da sude i osude i samog papu. Jer kad je u pitanju obrana vjere tu nema nikakvog kompromisa i nikakvog obzira. Tko god da je pogrijesio protiv Vjere kriv je i zasluzuje osudu pa makar to bio i Vrhovni svecenik cija je glavna zadaca upravo cuvanje te Vjere. I mislim da je dobro sto je Bog u svojoj mudrosti dopustio ovaj slucaj kako fanaticni katolici ne bi od pape pravili Boga i smatrali ga apsolutno nepogresivim sto pripada jedino Bogu.


Bravo Boni, zapanjujuće intelektualno poštenje si pokazao u ovoj osjetljivoj stvari.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 159 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 35 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr