www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 ožu 2024 06:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 lis 2019 10:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Tema koja se upravo vodi na forumu "pouke" gdje možete razgovarati sa protestanskim svećenikom.

https://pouke.org/forum/index.php?/topi ... a%C5%A1to/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2019 10:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Osobno nemam potrebe razgovarati, a niti išta pitati "vođe" drugih vjera i nacija.
Kći poznaje jedan bračni par - evangelisti su. Svaki put kad se vide pokušavaju naturati svoje nešto.
Dijele knjige koje kakve i sl. Ponašaju se kao Jehovini svjedoci.
To si što si u životu, drži i voli svoje. Tuđe poštuj, ako su zaslužili poštovanje, jer ne može se poštovati one koji blagoslivljaju oružje kojim idu ubijati druge na njihovu zemlju.
Rasprave s drugima - iz šupljeg u prazno. Tko bi muslimana obratio na katoličanstvo, to je vrlo, vrlo rijetko. I onda kako sam već rekla voli i drži svoje kako si rođen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2019 11:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
marija-nada napisao:
Osobno nemam potrebe razgovarati, a niti išta pitati "vođe" drugih vjera i nacija.
Kći poznaje jedan bračni par - evangelisti su. Svaki put kad se vide pokušavaju naturati svoje nešto.
Dijele knjige koje kakve i sl. Ponašaju se kao Jehovini svjedoci.
To si što si u životu, drži i voli svoje. Tuđe poštuj, ako su zaslužili poštovanje, jer ne može se poštovati one koji blagoslivljaju oružje kojim idu ubijati druge na njihovu zemlju.
Rasprave s drugima - iz šupljeg u prazno. Tko bi muslimana obratio na katoličanstvo, to je vrlo, vrlo rijetko. I onda kako sam već rekla voli i drži svoje kako si rođen.


Potrebno je da se kršćani upoznaju kako ne bi imali predrasuda zbog neznanja jedni o drugima a u duhu drugog Vatikanskog a i općenito kao nasljedovatelj i Kristovi trebamo biti otvoreni za dijalog u ljubavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2019 15:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
Ovaj forumaš sa "pouka" kaže da me smatrate špijunom i heretikom.
:b101:

https://pouke.org/forum/index.php?/topi ... nt=1924202


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 lis 2019 09:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
kopitar napisao:
marija-nada napisao:
Osobno nemam potrebe razgovarati, a niti išta pitati "vođe" drugih vjera i nacija.
Kći poznaje jedan bračni par - evangelisti su. Svaki put kad se vide pokušavaju naturati svoje nešto.
Dijele knjige koje kakve i sl. Ponašaju se kao Jehovini svjedoci.
To si što si u životu, drži i voli svoje. Tuđe poštuj, ako su zaslužili poštovanje, jer ne može se poštovati one koji blagoslivljaju oružje kojim idu ubijati druge na njihovu zemlju.
Rasprave s drugima - iz šupljeg u prazno. Tko bi muslimana obratio na katoličanstvo, to je vrlo, vrlo rijetko. I onda kako sam već rekla voli i drži svoje kako si rođen.


Potrebno je da se kršćani upoznaju kako ne bi imali predrasuda zbog neznanja jedni o drugima a u duhu drugog Vatikanskog a i općenito kao nasljedovatelj i Kristovi trebamo biti otvoreni za dijalog u ljubavi.


Odgovor nema veze s ovim što sam napisala, a citirao si me. Izrekla sam osobni stav i rekla o onom što neki pokušavaju - katolike pridobiti na svoj mlin, nametnuti im svoja uvjerenja itd.
Postavljanje linkova za određene forume mi se nimalo ne dopada ili je to možda promocija.
Lijep ti pozdrav.
(a nisam na prvu vidjela da je ovo u temi osobni forumi..nisam trebala ti upadati u TVOJE..moja isprika)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 16:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
kopitar napisao:
Ovaj forumaš sa "pouka" kaže da me smatrate špijunom i heretikom.
:b101:

https://pouke.org/forum/index.php?/topi ... nt=1924202


Mislila sam više nikada ne reagirati na tvoje odvratne nebuloze.No,što želiš postići s ovim?Stavljaš link na tvoje srpske forume,gdje kažeš za naša 2 katolička foruma,da "imaju 2 talibanska foruma gdje su 3 babe i jedan polupismeni teolog"?Mislim,dno dna...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 18:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
kopitar napisao:
Ovaj forumaš sa "pouka" kaže da me smatrate špijunom i heretikom.
:b101:

https://pouke.org/forum/index.php?/topi ... nt=1924202


Mislila sam više nikada ne reagirati na tvoje odvratne nebuloze.No,što želiš postići s ovim?Stavljaš link na tvoje srpske forume,gdje kažeš za naša 2 katolička foruma,da "imaju 2 talibanska foruma gdje su 3 babe i jedan polupismeni teolog"?Mislim,dno dna...


Vidim da ti istina izaziva teške i besomučna bacanja koja su vrlo jasno opisana u Evanđeljima a ni laž i klevetanje ti nije strano jer to sve ide u paketu. Već sam rekao istinu o tebi i od onda me proganjaš i to " prije vremena" zato je tvoje stanje i nepopravljivo i mjesto ti određeno.

Da si od istine onda bi znala da nikad nisam govorio laži ili izmišljao jer da stvarno revnuješ za istinu onda bi koristila i jedino dostojne metode a to je da od onog što sam napisao dokažeš da je laž ili izmišljotina a budući da toga nema služiš se prljavim sredstvima koje sotoniziraju osobu jer mržnja i laž zaslepljuje.

Ja rekoh svoje mišljenje o našim forumima koji su javni na drugom forumu koji je također javni i to činim pod jednim te istim pseudonimom " Kopitar" i to javno stavljajući link da ko želi može slobodno sam provjeriti rečeno.

Dakle sve što pišem, pišem javno i transparentno i dostupno svima da provjere točnost.

Vidjela si da je zadnje moje baniranje na forumu K.O bilo što sam stao u obranu prava na slobodu govora forumaš Fazlije pri čemu sam poprilično išibao istinom rad admina tog foruma koji se nije udostoji odgovoriti već iskoristio najlakše sredstvo bijega a to je baniranje uz obrazloženje da trolujem.

Kako to da niko od vas "svetih" i " prepodobnih" nije stao u odbranu čovjeka kojem su prekršena sva prava normalnog komuniciranja te je do te mjere ponižen da je za njega otvorena posebna" geto" tema "Fazlijina mišljenja" jer je nedostojan da razgovara sa elitom svetih i pobožnih.

Ali ni to nije bilo dosta jer mu je na kraju zatvorio i zabranio dijalog i na temi koju je za njega odredio.

Zašto niko nije reagirao na ovu nepravdu...osim mene velikog i prljavog grešnika, heretika i sl.


Evo i zadnjeg razgovora između mene i Fazlije na temi "Fazlijina mišljenja" koja su zasmetala adminu.

http://www.katolicki.info/forum/viewtop ... 953#p40953


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 20:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
kopitar napisao:

Kako to da niko od vas "svetih" i " prepodobnih" nije stao u odbranu čovjeka kojem su prekršena sva prava normalnog komuniciranja te je do te mjere ponižen da je za njega otvorena posebna" geto" tema "Fazlijina mišljenja" jer je nedostojan da razgovara sa elitom svetih i pobožnih.




Ne odnosi se ništa ne IZMEĐU NEBA I ZEMLJE,

ali ovo za taj forum i tu situaciju se želim IMAM POTREBU se osvrnuti ako je ovo istina ovo nije u redu.. tako prema nekome se ponašat.. mislim ako se otvorila ta posebna tema o Fazliji.. Ako što loše radi treba ga upozoriti..zabraniti i gotovo.. a ne otvarati dodatne teme pa o njemu pričat ..ponovno.. raspaljivat...niske strasti.. MRZIN NEPRAVDU ..uhhh želudac mi se digne...ja se kao katolkinja ograđujem od toga.. pa nismo čopor udbaša.. tako oni rade..
Ka ono voli se papa Franjo dijalog ovo ono... baš mi je drago da ste iznijeli ovaj slučaj...Nevjerojatno. ... psh.... Ma aajdeee porfavor. Di je sad ljubav prema bližnjemu i nasljedovanje pape Franje? A???? A?!! Bljuv.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 20:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
A što se vi i Fazlija dolazite razgovarati na katoličke forume o svojim protukatoličkim temama a imate svoje forume? Da bi nas izritirali i dokazali kako mi nevaljamo? Jel to?

(I dalje stoji moj prethodni post nema tu šta)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 lis 2019 20:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
tratinčicamala napisao:
A što se vi i Fazlija dolazite razgovarati na katoličke forume o svojim protukatoličkim temama a imate svoje forume? Da bi nas izritirali i dokazali kako mi nevaljamo? Jel to?

(I dalje stoji moj prethodni post nema tu šta)



Prepodobna ja sam katolik gdje ja to govorim protiv katoličkog nauka ...dokaži.

Mislim da za tebe ima šanse jer nisi dvolična kao ona inz.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr