www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 15:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 191 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 vel 2021 16:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Ne, ne vjeruje on u valtorte. Ne preporučuje to nikome.
A kad bi "povjerovao", značilo bi da je sazreo? :b101:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2021 19:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Stojic se izjasnio k9ntra Valtrotr, kao i Crkva. Izgleda da Hrki ipak ima nesto s onima preko Drine..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 08:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
dujam napisao:
Stojic se izjasnio k9ntra Valtrotr, kao i Crkva. Izgleda da Hrki ipak ima nesto s onima preko Drine..


Stojić u hit knjizi iz 2020. govori suprotno!
Pogledaj pitanje broj 200...očito je čovjek malo bolje proučio stvar ...onaj skac odgovor je puno stariji!
Neka mi netko objasni kako staviti sliku od 4Mb na ovaj forum i ja ću staviti cijeli njegov odgovor.
Na ovim temama se može staviti datoteka od max. 2mb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 08:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ne, ne vjeruje on u valtorte. Ne preporučuje to nikome.
A kad bi "povjerovao", značilo bi da je sazreo? :b101:


Kupi ili uzmi knjigu DON STOJIĆ ODGOVARA-3030 pitanja ,PITANJE BR.200
Tamo ti sve piše ako meni bratu ne vjeruješ?

Dio odgovara sam već napisao ranije, na kraju don Stojić kaže ovo:
Sveta stolica nije izdala nikakvo službeno priopćenje , ali je nekoliko biskupa za svoje biskupije izdalo imprimatur za ovu knjigu, tj. izjavu da u njoj nisu pronašli ništa što se protivi pravovjeruju crkvenom nauku!
btb

don Damir

Evo , pozivali ste se na svećenika, i na don Stojića kao relevantnog u vezi toga
Ja vam dajem njegovo najnovije mišljenje iz 2020., pa ako imate srca i mozga prilagodite se novoj situaciji i saznanjima!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 09:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Nekako ti ne vjerujem, pa vidis da je na netu onaj odgocor...
A sliku stavis tako da stisnes alt i f4


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 12:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Ne, ne vjeruje on u valtorte. Ne preporučuje to nikome.
A kad bi "povjerovao", značilo bi da je sazreo? :b101:


Kupi ili uzmi knjigu DON STOJIĆ ODGOVARA-3030 pitanja ,PITANJE BR.200
Tamo ti sve piše ako meni bratu ne vjeruješ?

Dio odgovara sam već napisao ranije, na kraju don Stojić kaže ovo:
Sveta stolica nije izdala nikakvo službeno priopćenje , ali je nekoliko biskupa za svoje biskupije izdalo imprimatur za ovu knjigu, tj. izjavu da u njoj nisu pronašli ništa što se protivi pravovjeruju crkvenom nauku!
btb

don Damir

Evo , pozivali ste se na svećenika, i na don Stojića kao relevantnog u vezi toga
Ja vam dajem njegovo najnovije mišljenje iz 2020., pa ako imate srca i mozga prilagodite se novoj situaciji i saznanjima!

Ovo je rekao don Damir Stojić :
U tom smislu sasvim ste ispravno shvatili Teologiju tijela. Što se pak tiče Valtortinih spisa, oni su više puta i na više načina obilježeni kao teološki problematični, te su najviši crkveni službenici, među kojima vrhunski teolog kardinal Joseph Ratzinger – kasniji papa Benedikt XVI, ukazivali na to da se Spjev o bogočovjeku ne može smatrati nadnaravnim u porijeklu, te da Index zabranjenih knjiga (na kojem se našao i ovaj Spjev) zadržava svoju moralnu snagu iako službeno više ne postoji.

Uz zaziv Božjeg blagoslova upućujem Vama i obitelji srdačan pozdrav u Gospodinu!

don Damir

Ako mu se nešto u međuvremenu pobrkalo, nije moja griješka, već njegova (ukoliko je ikad nešto takvo rekao).
I da ne idemo u beskonačnost. Tko može to čitati i vjerovati, ima neki drugačiji mentalni sklop od mene. Nikad nisam čitala one novine koje su nekada preplavile kioske, "Moja sudbina" i slične stvari. A ljudi su ih kupovali i vjerovali u te izmišljotine. Pa oglašavanje, kojeg je danas pun internet i portali, tipa, neki dr sa slikom (lažna, kompjuterski napravljena ili ukradena) koji je izumio lijek za tlak, gluhoću, čukljeve na stopalima, dijabetes, da ne nabrajam što sve. Zbog svoje stare majke ( i njena lažna slika). Ima milijun varijacija ovakvih oglasa i isto toliko naivčina što nasjednu. Na faceu, neka žena navalila da budemo prijatelji, simpa profil i slika. A onda počela na mesanger priče kako je bolesna, umire, ali ima velik novac, bla, bla...Blokirala sam je. Nakon nekog vremena pojavi se drugo ime, drugi profil, ista priča...Prijavila faceu. Dakle, stalno ima fake priča (nažalost) i nevjerovatno, koliko ljudi to povjeruje.
Odmah vidim što je fake, a to sam isto vidjela pokušavši čitati Valtortu. Odmah nanjušim takve stvari. Čitajuć malo više o njoj, vidjeh da je bila psihički bolesna, pa nije za čuditi se. Dopuštam da ih ima koji će u to povjerovati, kao milijuni naivnih ljudi, koji padnu na svakakve priče. Ukoliko će to ikoga poboljšati, neka im. No po mlohaviciju (ukoliko nije i prije bio takav), vidim da je to štivo štetno.
Toliko o tome. Tko voli, nek izvoli...Imam pravo zaključiti kakav tip osobe može to privući...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 13:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
dujam napisao:
Nekako ti ne vjerujem, pa vidis da je na netu onaj odgocor...
A sliku stavis tako da stisnes alt i f4


Ne kužima??
Ja sam stranu slikao mobitelom i poslao na email kompa..tu sliku iz emaila sam snimio na desktop kompa
Kako sada povučem sa radne površine kompa na post foruma...koristim code,list img, url iz gornjeg dijela iznad upisa posta, ili koristim Naziv datoteke, odabreri datoteku... ispod prostora za upis, ili kako već??

evo sada kada ovo pišem i stisnem alt i f4 mi ništa ne mijenja, otavar ne nudi , ne iskače itd!?

Prije sam koristio ovo dolje ispod, naziv datoteke i nešto je radilo,ali je reklo da može samo do 2mb,a slika ima 4mb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 13:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 ožu 2017 19:26
Postovi: 282
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 29 zahvala
dujam napisao:
A sliku stavis tako da stisnes alt i f4


Hrvoje Hrki napisao:
evo sada kada ovo pišem i stisnem alt i f4 mi ništa ne mijenja, otavar ne nudi , ne iskače itd!?


:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 14:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
El Scorpio napisao:
dujam napisao:
A sliku stavis tako da stisnes alt i f4


Hrvoje Hrki napisao:
evo sada kada ovo pišem i stisnem alt i f4 mi ništa ne mijenja, otavar ne nudi , ne iskače itd!?


:lol: :lol:


ne smij seobjasni mi ti korak po korak kako da snimim sliku do 4mb sa desktopa ili foldera, ili sa emaila??
ja ću odmah to snimitiž
alt, f4 kad stisnem ništa ne nudu u postu i ništa ne mijenja...može li se nekako copy/pejstat ta slika i gdje ju stsvljam gdje pejstam?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 vel 2021 14:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Treba reci i da je Majka Terezija veoma cijenila i preporucivala spise M.Valtorte. O tome svjedoci njezin bliski suradnik i povremeni ispovjednik fr. Leo Maasburg. On ju je cesto pratio na njezinim putovanjima. Taj je svecenik primjetio da Majka Terezija uvijek sa sobom nosi tri knjige. Jedna je bila Biblija,a druga Casoslov. Kad ju je pitao za onu trecu knjigu svetica je odgovorila:"To je knjiga od M.Valtorte". Kad je svecenik trazio da mu kaze zasto bas Valtorta,svetica je kratko odgovorila:"Citajte to" . I sto da kazemo nakon ovoga? Bilo bi stvarno cudno da sveci poput oca Pija i Majke Terezije nisu prepoznali glas Bozji o ovim nadnaravnim objavama. A ako nekom nisu dovoljna ni svjedocanstva ovakvih velikih svetaca,onda,mislim,da takva osoba ima problem u svojoj glavi. Jer sveci zive u Bogu, potpuno su ispunjeni Bogom i zato mogu prepoznati kada govori Bog a kada Sotona. Isto tako je i bl.Gabrijel Allegra bio veliki stovatelj M.Valtorte.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 191 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr