www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 23:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 191 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 04 vel 2021 17:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Pa Papa nije zabranio ni tiskanje N.D. Walsha? :lol:
Nije nikakva katolička istina da Isus prezrivo govori o ljudima, kao ono što si stavio, niti da se na križu derao "mama" a Marija da se ispod bacakala...
Katoličke istine mi već imamo u Novom Zavjetu, a ova dramaturgija je niže razine...Moje "demonske reakcije" :b101: , eto kakav riječnik dobiješ čitajuć Valtortu...Ili te to privuklo baš zbog tog riječnika punog ogorčenja...
No, uhvati se Walsha...Ako ti fali literature pored sv. pisma. Ipak je čovjek razumniji, a Valtorta je završila neumna, da ne kažem baš dijagnozu...Znaš li je, uzgred rečeno?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2021 18:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 tra 2018 20:10
Postovi: 287
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 18 zahvala
Nije bas ni Isusov stil da bicem tjera trgovce iz Hrama,da im prevrce stolove i razbacuje novce...ali citamo u Bibliji da se to dogodilo. I da je Bog poslao potop na zemlju i unistio sve zivo i da je vatrom s neba spalio Sodomu i Gomoru i da je poubijao sve prvorodjence u Egiptu...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2021 19:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Ali Bonifacije to i jest Isusov stil, ovo zadnje sto si spomenio. I Bog dan danas i daje i oduzima. Nista novo na svijetu ovom, jelte..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2021 23:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Bonifacije napisao:
Govori Isus:

"Oni,koji su smrdljivo blato i koji ne dopustaju da bi jedan od njih mogao biti krilo i svjetlo,jako napadaju djevicanstvo Marijino poslije poroda i cistocu Josipovu. Kako su nesretni, jer im je dusa toliko pokvarena i duh toliko podvrgnut tijelu, da su nesposobni misliti da bi jedan,kao sto su oni, mogao postivati zenu gledajuci u njoj dusu,a ne meso i da bi se mogao uzdici ziveci u nadnaravnoj atmosferi, tezeci za onim sto nije meso,nego sto je Bog.
Tim,dakle,poricateljima najljepseg,tim crvima nesposobnim da postanu leptiri,tim gmizavcima pokrivenim pjenom svojih pozuda,nesposobnim da shvate ljepotu jednog ljiljana,Ja kazem da je Marija bila i ostala djevica i da joj je samo dusa bila udana za Josipa,kao sto je njezin duh bio zdruzen jedino s Duhom Bozjim,i Njegovim je djelom zacela Jedinog svog nosenog: Mene,Isusa Krista,jedinorodjenog od Boga i Marije. Nije to tradicija procvala kasnije iz ljubeznog postovanja prema Blazenoj koja mi je bila Majka. To je istina koja je od prvih vremena bila poznata."



Ovde nema ništa sumnjivo, dapače osobno volim jako kad se brani Marijina i Josipova čast, pogotovo kad je napadaju iz naše crkve, oni koji ne viruju u Marijino Bezgrješno Začeće, pa tako indirektno dovode u pitanje sve u svezi Marije.

Ali ne mogu prihvatit da je Isus zadnju rič sa križa reka mama, zar nisu Isusove sve riči s križa zapisane u Novom zavjetu?
I da je Gospa bila prepuštena očaju a očaj je plod pakla, to ne mogu prihvatit.

Gospa je bila puna boli, ali nade. Nije bilo očaja u njoj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 04 vel 2021 23:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 pro 2018 15:23
Postovi: 638
Podijelio: 26 zahvala
Zahvaljeno je: 11 zahvala
Naprosto ne želim printat sve knjige jer ih ima 10ak a puno mi je sumnjivo.
Ja ne odbacivam objave dapače, ali ovo je bojim se zamka, di je 99 posto istina da se pari da je od Boga, i onda onih 1 posto ključnih, laž.

Evo stranica, odlična stvar, pa se može prislušat pojedine djelove.

https://www.youtube.com/user/wwuki5/videos


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2021 08:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
Bonifacije napisao:
I ako ti usporedjujes ove objave od N.D. Walsha u kojima se odbacuju i najvaznije istine katolicke vjere s objavama M.Valtorte u kojima se sve katolicke istine jasno potvrdjuju, onda jos vise pokazujes koliko si nisko pala i za kakve gluposti si sposobna. I nista ti ne znaci sto je veliki papa Pio XII dopustio da se te objave tiskaju. Ti i dalje ludujes i bjesnis kao da netko osobno tebe napada ako spomene Valtortu. I da je barem jedna istina vjere odbacena u tim objavama jos bih i moga shvatit takve demonske reakcije, ali ovako ne mogu. Pa cak da je to i samo roman o Isusovom zivotu ipak je to neko knjizevno djelo koje zasluzuje barem mali respekt. A kod tebe ne samo da nema respekta nego samo bijes,mrznja i prezir. Pa evo ni Tomatino nije bas spreman priznati da su to bozanske objave ali ipak nije pokazao takav divljacki bijes i takvu nerazumnu mrznju. To je stvarno neshvatljivo.



I ja zbilja ne mogu shvatiti ovakve njene rekacije??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2021 08:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Lažeš, Isus nikad ne bi takvim riječima govorio.
To govori netko tko je ogorčen, bolestan, čemeran i nesretan...
Isus je svjetlosnim godinama od toga :a1163:
Ako već čitaš neke koji misle da im se obratio netko od sv. Trojstva, tada je bolje staviti npr ovo:
https://shop.skolskaknjiga.hr/razgovori ... iga-1.html
Vjerojatnost je ista da je istinito, no barem nije smiješno niti na niskoj razini Valtorte...


Bože sačuvaj ...po čemu je Isus ogorčen , bolesrtan, čemeran??
Tu brani BDMariju

Ovo djelo koje spominješ naginje new agau...mislim da taj pisac uiopće nije katilik!
To djelo je 23 koplja ispod Valtorte
Ženo saberi se...nek ti Bog prosvjetli pamet


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2021 08:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
tratinčicamala napisao:
Naprosto ne želim printat sve knjige jer ih ima 10ak a puno mi je sumnjivo.
Ja ne odbacivam objave dapače, ali ovo je bojim se zamka, di je 99 posto istina da se pari da je od Boga, i onda onih 1 posto ključnih, laž.

Evo stranica, odlična stvar, pa se može prislušat pojedine djelove.

https://www.youtube.com/user/wwuki5/videos


Ne boj se nije nikakava zamka , ne plaši se sa tom famoznom pričom od 99% ispravnog i 1% lažnog šta bi rušilo neke bitne katoličke dogme!
Djelo je dano od Boga , ne od sotone...nebi sotona na 5000 strana glorificirao život svete obitelji i pojašnjavao nam mnoge stvari koje nisu detaljno napisane u NZ!
Čitaj slobodno...znam da imaš duha za ovakve stvari i slobodno čitaj ili slušaj one YT uratke kojise odnose na Vidjeh u viđenjima noćnim...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2021 10:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Hrki prestani se blamirat. Kako se netko tko je bio drugi na natjecanju iz logike u osnovnoj skoli moze ovako blamirat? Istina, dosta je godina proslo od osnovne skole, ali ipak si bio drugi na tom natjecanju!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 vel 2021 10:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
dujam napisao:
Hrki prestani se blamirat. Kako se netko tko je bio drugi na natjecanju iz logike u osnovnoj skoli moze ovako blamirat? Istina, dosta je godina proslo od osnovne skole, ali ipak si bio drugi na tom natjecanju!



ajd,ajd...nisi pročitao nijedno poglavlje a kamoli svezak /knjigu Spjeva o Bogočovjeku...koje se to vjerske istine ruše u Spjevu molim te!?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 191 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr