www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 stu 2016 10:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lip 2016 20:24
Postovi: 111
Podijelio: 19 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Molim hitnu molitvu, opet mi se pojačala anksioznost, predajte me Isusu, Njemu je sve moguće; Isuse pošalji utjehu, Ljubim Te; hvala na Vašim molitvama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 stu 2016 13:20 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 stu 2016 13:03
Postovi: 8
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi ljudi, svi koji vjerujete da je molitva moć i snaga, i želite pripomoći svojim molitvama za moju dragu majku Veronu.
Više nego ikada molila bih sve koji mogu da se pomole za moju majku Veronu koja je na pripremama za operaciju, za sutra 25.11. a boluje od adenokarcinoma želuca sa metastazama.
Ufam se, molim se i nadam svim svojim bićem da će operacijom nastupiti poboljšanje za nju i da će sva neizvjesnost i strahovi biti manji, a njoj trpljenje i bol olakšano.
Moja majka ima kćer a moju sestru koja je retardirana, jučer joj je bio rođendan kada su i majku otpremili u bolnicu i koja tuguje i plače iz duše za svojom majkom.
Bože, smiluj se mojoj majci Veroni, neka Bog vodi ruku doktora koji će je operirati i neka bdije nad svima koji će biti u timu, a majci želim hrabrost i snagu.
Želim da se vrati radost mojoj sestri Mirjani i svima nama koji je volimo.
Bože dragi, Isuse Kriste smiluj nam se, Majko Marijo i svi sveti moli se za moju majku i snagu nas koji smo uz nju u strepnji.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 stu 2016 10:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Nadicab napisao:
Dragi ljudi, svi koji vjerujete da je molitva moć i snaga, i želite pripomoći svojim molitvama za moju dragu majku Veronu.
Više nego ikada molila bih sve koji mogu da se pomole za moju majku Veronu koja je na pripremama za operaciju, za sutra 25.11. a boluje od adenokarcinoma želuca sa metastazama.
Ufam se, molim se i nadam svim svojim bićem da će operacijom nastupiti poboljšanje za nju i da će sva neizvjesnost i strahovi biti manji, a njoj trpljenje i bol olakšano.
Moja majka ima kćer a moju sestru koja je retardirana, jučer joj je bio rođendan kada su i majku otpremili u bolnicu i koja tuguje i plače iz duše za svojom majkom.
Bože, smiluj se mojoj majci Veroni, neka Bog vodi ruku doktora koji će je operirati i neka bdije nad svima koji će biti u timu, a majci želim hrabrost i snagu.
Želim da se vrati radost mojoj sestri Mirjani i svima nama koji je volimo.
Bože dragi, Isuse Kriste smiluj nam se, Majko Marijo i svi sveti moli se za moju majku i snagu nas koji smo uz nju u strepnji.



Draga nadiceb

bit ćeš u mojim molitvama, a Gospodin najbolje zna.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2016 14:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 stu 2016 13:03
Postovi: 8
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi TT Forumaši, draga Magda,
zahvaljujem na molitvi i potpori koja mi je i dalje potrebna,
jer mojoj majci je odgođena operacija, vjerojatno tek za sutra 29.11. (datum koji nikako ne volim, jer život mi je pokazao kako je br 11 izuzetno nesretan, sve loše stvari su se događale povezane sa tim brojem)
Osjećam da ima ovdje ljudi koji mogu biti drugima potpora u teškim životnim trenucima i zbog toga mi je drago da sam otkrila ovaj forum.
Molim Boga svaki dan u ovoj neizvjesnosti isključivo za pomoć mojoj majci u trpljenju i molim Ga za spasenje i dobar ishod operacije, za snagu, da izdržim sve.
Najviše me brine, što ona sama je nervozna i postala je malodušna, inače borac, ne priklanja se Bogu kako bi trebala i zato mi je još teže i znam koliko je potrebno moje snage da je podržim u ovim teškim trenucima za nju i sve nas.
Sada, više nego ikada shvaćam koliko mi je potrebno snage i vjere da sve ovo izdržim za dobro majke.
Dragi Bože, Isuse Kriste i svi anđeli, Majka Marijo budite uz nas, podarite nam snage i vjere, pomognite mojoj majci u trpljenju, podarite joj mir i blagoslov, ojaćajte njenu vjeru.
Prosvijetlite i blagoslovite, ruke i duše liječnika, kirurga i medicinske sestre o kojima sada ovisi moja majka Verona.
Molim skrušeno, uslišite moju molitvu, vratite radost u naša srca, obrišite nam suze.
Bože dragi, Ti znaš što je najbolje!
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 stu 2016 22:58 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 05:17
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Postovana Nadicab.Mi kao vjernici znamo da je Bog nas predobri Otac,savrsen u svojoj ocinskoj ljubavi, i da sve cini iz ljubavi prema nama i za nase vjecno spasenje. Zato i u ovoj bolesti tvoje majke trebas vidjeti ne samo Bozju kaznu, nego mnogo vise veliku Bozju milost.Bog nam cesto salje razlicite bolesti i nevolje kako bi nas obratio i spasio od pakla. Zato se sada svi mi trebamo vise molit za spasenje tvoje majke nego za njezino ozdravljenje. Jer sigurno ne bi htjela da tvoja draga majka cijelu vjecnost gori u vatri pakla koja je milijun puta jaca od ove zemaljske vatre. I kad bi neki covjek imao sve najgore bolesti koje postoje na svijetu,to bi ipak bio pravi uzitak u usporedbi s mukama pakla.Zato kao dobra
vjernica nastoj vise oko spasenja svoje majke nego oko njezinog zdravlja jer to je prava ljubav. Jer sto bi nam koristilo da budemo sretni samo u ovom zivotu,a onda cijelu vjecnost nesretni u paklu. Ali nemoj ipak gubiti nadu da Bog moze vratiti zdravlje tvojoj majci ako ce to posluzit za njezino spasenje.

Dopusti da ti sada dam nekoliko savjeta koji mogu spasit zivot tvojoj mami. Zelim ti od srca pomoci jer znam u kakvoj se situaciji sada nalazis.Moj je tata umro od raka debelog crijeva i zato suosjecam s tobom i zelim ti iskreno pomoci. Nakon operacije u kojoj su mu izvadili cijelo debelo crijevo i velik dio tankog crijeva zivio je jos samo 6 mjeseci. Rak je vec bio metastaziro po cijelom tijelu i nikakve kemoterapije nisu ga mogle spasit.

Zelio sam ti reci da je rak veoma teska bolest,ali niposto nije neizljeciva. Zato se ohrabri i nemoj gubit nadu. Mnogi su ljudi stvarno i potpuno ozdavili od raka pa cak i kad je bolest bila u terminalnoj fazi. I mnogi koji su ozdravili rekli su poslije da im je rak bio najbolja stvar koja im se dogodila u zivotu. Ali nitko nikad nije ozdravio od raka ako nije promijenio nacin prehrane.

Bog je naime najveci lijecnik i On je u prirodi sakrio sve lijekove za nase bolesti. U objavama sv. Hildegarde sam Bog kaze:"Postoje dvije medicine,znanstvena i prirodna,ali uvijek pomaze vise ona koju priroda daje". Zato ti zelim preporucit knjigu Rak pobijedite prehranom od Patricka Quillina. To je uistinu izvanredna knjiga koja je spasila vec tisuce zivota,a mislim da se moze nabavit i u knjizarama Verbuma. A sve sto tu pise o prehrani protiv raka znanstveno je dokazano i provjereno. Evo, ako budete tocno slijedili savjete koje daje ta knjiga,onda vasa draga mama moze jos jako dugo zivjeti, sve dok ne bude potpuno spremna za sud Bozji. Pozdrav i svako dobro.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 pro 2016 14:27 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 stu 2016 13:03
Postovi: 8
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
salvandus napisao:
Postovana Nadicab.Mi kao vjernici znamo da je Bog nas predobri Otac,savrsen u svojoj ocinskoj ljubavi, i da sve cini iz ljubavi prema nama i za nase vjecno spasenje. Zato i u ovoj bolesti tvoje majke trebas vidjeti ne samo Bozju kaznu, nego mnogo vise veliku Bozju milost.Bog nam cesto salje razlicite bolesti i nevolje kako bi nas obratio i spasio od pakla. Zato se sada svi mi trebamo vise molit za spasenje tvoje majke nego za njezino ozdravljenje. Jer sigurno ne bi htjela da tvoja draga majka cijelu vjecnost gori u vatri pakla koja je milijun puta jaca od ove zemaljske vatre. I kad bi neki covjek imao sve najgore bolesti koje postoje na svijetu,to bi ipak bio pravi uzitak u usporedbi s mukama pakla.Zato kao dobra
vjernica nastoj vise oko spasenja svoje majke nego oko njezinog zdravlja jer to je prava ljubav. Jer sto bi nam koristilo da budemo sretni samo u ovom zivotu,a onda cijelu vjecnost nesretni u paklu. Ali nemoj ipak gubiti nadu da Bog moze vratiti zdravlje tvojoj majci ako ce to posluzit za njezino spasenje.

Dopusti da ti sada dam nekoliko savjeta koji mogu spasit zivot tvojoj mami. Zelim ti od srca pomoci jer znam u kakvoj se situaciji sada nalazis.Moj je tata umro od raka debelog crijeva i zato suosjecam s tobom i zelim ti iskreno pomoci. Nakon operacije u kojoj su mu izvadili cijelo debelo crijevo i velik dio tankog crijeva zivio je jos samo 6 mjeseci. Rak je vec bio metastaziro po cijelom tijelu i nikakve kemoterapije nisu ga mogle spasit.

Zelio sam ti reci da je rak veoma teska bolest,ali niposto nije neizljeciva. Zato se ohrabri i nemoj gubit nadu. Mnogi su ljudi stvarno i potpuno ozdavili od raka pa cak i kad je bolest bila u terminalnoj fazi. I mnogi koji su ozdravili rekli su poslije da im je rak bio najbolja stvar koja im se dogodila u zivotu. Ali nitko nikad nije ozdravio od raka ako nije promijenio nacin prehrane.

Bog je naime najveci lijecnik i On je u prirodi sakrio sve lijekove za nase bolesti. U objavama sv. Hildegarde sam Bog kaze:"Postoje dvije medicine,znanstvena i prirodna,ali uvijek pomaze vise ona koju priroda daje". Zato ti zelim preporucit knjigu Rak pobijedite prehranom od Patricka Quillina. To je uistinu izvanredna knjiga koja je spasila vec tisuce zivota,a mislim da se moze nabavit i u knjizarama Verbuma. A sve sto tu pise o prehrani protiv raka znanstveno je dokazano i provjereno. Evo, ako budete tocno slijedili savjete koje daje ta knjiga,onda vasa draga mama moze jos jako dugo zivjeti, sve dok ne bude potpuno spremna za sud Bozji. Pozdrav i svako dobro.


Dragi Salvandus, hvala Ti na ovom razlaganju, znam da ste u pravu.
Naravno da razmišljam o tome, dali je rak samo kazna Božja i poručuje li čovjeku da se treba promijeniti
Puno toga sam pokušavala sa svojom majkom, ali malošto uopće prihvaća i puno toga gleda negativno, samo ono što njoj odgovara.
I zato kažem često, Oprosti joj Bože, nezna što čini, učvrsti njenu vjeru i molitvu, vrati je na svoj put.
U pravu ste, molit ću se za njeno spasenje i oslobođenje grijeha, kojih vjerojatno nije svijesna kao ni mnogi ljudi kada čine nešto loše.
Nitko nije bezgrešan to znamo. Molim je da oprosti svima koji su je povrijedili i koje je ona povrijedila da traži oprost, ali ona to, kao da ne razumije ili ne želi, neznam razliku.
Nažalost, jučer je trebala biti operirana i bila je na stolu ali je kirurg zaključio da nije operabilna toliko se sve raširilo po trbuhu. Od nje skrivamo istinu iako se ona nada i želi boriti, ali trpi velike bolove, a dobiva dozirano lijekove za bolove zbog teškog stanja srca.
Koliko ovako može preživjeti, ne zna se. Ne prihvaća ništa od alternative ili ičega što bi pripomoglo u ublažavanju ili možda čak zaustavljanju metastaza.
Jedva guta tablete jer je iritira na povraćanje.
Jučer kada me je profesor pozvao na razgovor, noge su mi se odsjekle, na trenutak nisam čula ništa...
Njen cijeli težak život je velika patnja, znala bi često reć na svim mukama: Bože Hvala Ti Budi
Ako preživi naredne dane, otpustit će je vjerojatno iz bolnice kao neizlječivu da umre kod kuće.
Savjetujete li mi možda da uplatim i neku misu? Bi li isto pomoglo?
Razmišljala sam o kanabisovom ulju, pa čak i medicinskom petroleju...ima li smisla??
Ili moliti da je Bog uzme što prije k sebi da ne pati kao Naš Isus mučenik...Tražim odgovore i najbolje za nju...a onda, bojim se i za sestru koja mentalno retardirana, kako će podnijeti smrt majke? Gdje mogu tražiti smještaj za takvu osobu jer ja se o njoj neću moć brinuti jer sam podstanar, a brat ne želi i ne može...
Ona neće moć živjeti sama sa svojih 800kn invalidske mirovine?
Ima li netko neki savjet oko toga kako se pobrinuti za nju?
Lakše mi je sa Vama, budite uz mene jer i ja nemam nikoga tko bi mi pomogao.
Obično je tako, kada te stisnu problemi nigdje nikoga...ili onih koji likuju
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 pro 2016 16:13 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 05:17
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Drago mi je da si se javila Nadicab. Mi smo s tobom i molimo se za tebe i tvoju mamu. I hvala dragom Bogu da si barem ti tako jaka u vjeri i da se brines ne samo za njezino zdravlje nego i za vjecno spasenje. Ali nemoj gubit nadu ni u njeno ozdravljenje jer nije jos sve gotovo. Vec sam rekao da su mnogi ljudi potpuno ozdravili od raka pa i kad je bolest vec bila u terminalnoj fazi i kad su doktori vec digli od njih ruke. Zato se ohrabri jer jos ima nade za tvoju mamu. Mozda je dobro sto je operacija ovako zavrsila jer joj ne bi ionako nista pomogla a samo bi joj povecala muke. A bilo bi najbolje da ne ide ni na kemoterapiju ni na radioterapiju jer ju to nece spasit nego ce joj otezat oporavak. Za njezin oporavak sada je najvaznija pravilna prehrana i dobro raspolozenje. Jako je bitno da bolesnik ne izgubi nadu,da ima zelju za zivotom i borbeni duh,da se pomiri sa Bogom,da bude zahvalan... U ovoj knjizi 'Rak pobijedite prehranom' autor kaze:"Zahvalnost je balzam koji lijeci i dusu i tijelo" i daje jos brojne dobre savjete. U toj knjizi autor naglasava da za ozdravljenje nije bitna samo pravilna prehrana nego i psihicko stanje bolesnika. Obavezno morate procitat tu knjigu i strogo se drzat onoga sto tu pise,a naglasavam da je sve znanstveno provjereno i dokazano. Ako vam je problem nabavit tu knjigu ja je mogu nabavit ovdje u Zagrebu pa je poslat na vasu adresu.

Sto se tice prehrane sad je najvaznije da vasa mama ne jede nista slatko,nista masno i nista slano,a osobito mora izbjegavat slatku hranu koja snazno ubrzava sirenje raka. Za pocetak bi mozda bilo najbolje da obavi jedno gladovanje po metodi Rudolfa Breussa. To se zove totalna terapija i sastoji se u tome da bolesnik 42 dana strogo posti na sokovima od povrca i nekim juhama. Tisuce ljudi je vec na taj nacin ozdravilo. Znam da nije lagano postit 42 dana bez ikakve cvrste hrane ali to je vjerovatno jedini spas za vasu mamu,a osobito ako ionako ne moze probavit cvrstu hranu. Preporucio bih vam i sok od aronije koji ima snazna antikancerogena svojstva,riblje ulje,laneno ulje,kupus i neke gljive kao sto je gljiva Shiitake.. Ali o svemu tome se govori u knjizi Rak pobijedite prehranom. Postoji tisucu namirnica sa snaznim antitumorskim djelovanjem. Ali glavna je stvar da osobe s rakom paze na razinu secera u krvi jer se stanice raka hrane iskljucivo secerom(glukozom).

I mozda nije najbolje da tajite mami o kakvoj se bolesti radi jer onda nece prihvatit ove metode lijecenja koje ju jos mogu spasit. I svakako da sv.Misa moze pomoci jer nema te milosti koja nije izmoljena po zrtvi sv.Mise. Ali ne treba zaboravit ni cudesnu moc sv.vode pa bi bilo jako dobro da svaki dan poskropis svoju mamu sv.vodom,pa i vise puta na dan. Jer sveta voda vraca zdravlje i dusi i tijelu,a uzrokuje i Bozje oprostenje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 pro 2016 13:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 24 stu 2016 13:03
Postovi: 8
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
salvandus napisao:
Drago mi je da si se javila Nadicab. Mi smo s tobom i molimo se za tebe i tvoju mamu. I hvala dragom Bogu da si barem ti tako jaka u vjeri i da se brines ne samo za njezino zdravlje nego i za vjecno spasenje. Ali nemoj gubit nadu ni u njeno ozdravljenje jer nije jos sve gotovo. Vec sam rekao da su mnogi ljudi potpuno ozdravili od raka pa i kad je bolest vec bila u terminalnoj fazi i kad su doktori vec digli od njih ruke. Zato se ohrabri jer jos ima nade za tvoju mamu. Mozda je dobro sto je operacija ovako zavrsila jer joj ne bi ionako nista pomogla a samo bi joj povecala muke. A bilo bi najbolje da ne ide ni na kemoterapiju ni na radioterapiju jer ju to nece spasit nego ce joj otezat oporavak. Za njezin oporavak sada je najvaznija pravilna prehrana i dobro raspolozenje. Jako je bitno da bolesnik ne izgubi nadu,da ima zelju za zivotom i borbeni duh,da se pomiri sa Bogom,da bude zahvalan... U ovoj knjizi 'Rak pobijedite prehranom' autor kaze:"Zahvalnost je balzam koji lijeci i dusu i tijelo" i daje jos brojne dobre savjete. U toj knjizi autor naglasava da za ozdravljenje nije bitna samo pravilna prehrana nego i psihicko stanje bolesnika. Obavezno morate procitat tu knjigu i strogo se drzat onoga sto tu pise,a naglasavam da je sve znanstveno provjereno i dokazano. Ako vam je problem nabavit tu knjigu ja je mogu nabavit ovdje u Zagrebu pa je poslat na vasu adresu.

Sto se tice prehrane sad je najvaznije da vasa mama ne jede nista slatko,nista masno i nista slano,a osobito mora izbjegavat slatku hranu koja snazno ubrzava sirenje raka. Za pocetak bi mozda bilo najbolje da obavi jedno gladovanje po metodi Rudolfa Breussa. To se zove totalna terapija i sastoji se u tome da bolesnik 42 dana strogo posti na sokovima od povrca i nekim juhama. Tisuce ljudi je vec na taj nacin ozdravilo. Znam da nije lagano postit 42 dana bez ikakve cvrste hrane ali to je vjerovatno jedini spas za vasu mamu,a osobito ako ionako ne moze probavit cvrstu hranu. Preporucio bih vam i sok od aronije koji ima snazna antikancerogena svojstva,riblje ulje,laneno ulje,kupus i neke gljive kao sto je gljiva Shiitake.. Ali o svemu tome se govori u knjizi Rak pobijedite prehranom. Postoji tisucu namirnica sa snaznim antitumorskim djelovanjem. Ali glavna je stvar da osobe s rakom paze na razinu secera u krvi jer se stanice raka hrane iskljucivo secerom(glukozom).

I mozda nije najbolje da tajite mami o kakvoj se bolesti radi jer onda nece prihvatit ove metode lijecenja koje ju jos mogu spasit. I svakako da sv.Misa moze pomoci jer nema te milosti koja nije izmoljena po zrtvi sv.Mise. Ali ne treba zaboravit ni cudesnu moc sv.vode pa bi bilo jako dobro da svaki dan poskropis svoju mamu sv.vodom,pa i vise puta na dan. Jer sveta voda vraca zdravlje i dusi i tijelu,a uzrokuje i Bozje oprostenje.


Poštovani salvandus, zahvaljujem na svim ovim korisnim savjetima, to mi sada puno znači.
U četvrtak imam dogovor sa svečenikom za Sv Misu, imam jedino problem, što nemam Svete Vode.
Tj imala sam iz Lurda, ali moja jadna bolesna sestra je tu vodu nekako negdje izlijala, nažalost.
Kako nabaviti Svetu vodu i gdje ovih dana? Možete me savjetovati možda?
A knjigu ću nastojat svakako nabaviti kroz ova 2 dana, ako je dostupna.
Što mi preporučate da još učinim, a možda neznam?
Molitva je svakodnevna, sa njom se budim i liježem. Nastojim majci podići moral i snagu da izdrži trpljenje iako mi duša i srce plače kad je gledam iscrpljenu i nemoćnu :(
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 pro 2016 00:54 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2016 05:17
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Ne znam gdje vi zivite,ali ovdje u Zagrebu sveta voda se moze uzeti u Crkvi sv.Franje na Opatovini. Blagoslov sv.vode obavlja se u svim crkvama uoci Sveta tri kralja(Bogojavljenje) pa bi vjernici taj dan trebali uzet dovoljno sv.vode za cijelu godinu. Ja osobno uzmem i po nekoliko litara jer duboko vjerujem u njezinu cudesnu moc.

Mogu vam samo opet preporucit post jer je to najbolji lijek za gotovo sve duhovne i tjelesne bolesti,a posebno za rak.Post stvarno ima izvanredan ucinak i na dusu i na tijelo. Vec je otac medicine,Hipokrat,rekao:"Hraniti bolesnika znaci hraniti njegovu bolest". Neki su ljudi ozdravili od raka u Hitlerovim koncentracijskim logorima jer su bili izlozeni dugotrajnom gladovanju. I zivotinje kad su bolesne prestaju uzimati hranu. Jedno novo istrazivanje je pokazalo da post od tri dana obnavlja cijeli imunoloski sustav,a to je posebno vazno kod raka je imunoloski sustav mora prepoznat i unistit stanice raka.
Vec sam vam spomenuo gladovanje po metodi Rudolfa Breussa i mislim da bi to mozda bilo najbolje rjesenje i za vasu mamu.Tisuce ljudi je tako ozdravilo od raka. Ali ako bas nema snage za tako strogi post onda vam mogu preporucit ketogenu dijetu koja je dala izvrsne rezultate u borbi protiv raka. Imate na internetu dosta clanaka o toj dijeti pa se mozete sami informirat.

Mozda ne bi bilo lose,ako imate novaca za to,da nabavite Myko San proizvode od ljekovitih gljiva. Ti su proizvodi vjerovatno dosta skupi ali sigurno mogu pomoci. Zna se da neke gljive imaju snazna antitumorska svojstva.

Volio bih da za svoju mamu nabavis knjigu Cistiliste tumaceno zivotima i legendama svetaca. U Zagrebu se moze kupiti na Kaptolu u Knjizari Sv.Antuna. To je uistinu izvanredna knjiga koja joj moze pomoci da shvati smisao patnje i da se iskreno obrati.

I ne zaboravite ono sto kaze Patrick Qullin u svojoj knjizi Rak pobijedite prehranom:"Nikad nisam vidio pacijenta koji je ozdravio od raka ako iz prehrane nije izbacio secer". Ali treba izbacit ne samo secer,nego i sve namirnice koje imaju visoki glikemijski indeks,tj.koje naglo podizu secer u krvi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2016 11:45 
Hvaljen Bog!
Molim sve vas koji imate volje da se pomolite za moju majku koja ide na prisilno lijecenje. Boluje od shizofrenije i odbija lijekove i došao je trenutak gdje je ona postala agresivna te je jucer napala prodavacicu. Ja nisam sposoban 24h brinuti se o njoj. Gresan sam covjek koji i dalje mnogo griješi iako sam primio mnoge Bozje milosti.
I molum vas spomenits i mene u molitvi, da imam snage proci kroz ove teske trenitke gdje moram poslati majku na lijecenje iako mi je u srcu tesko. Hvala vam svima.
Bozji blagoslov neka sidje na svakoga od vas.


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr