www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 02:39

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 335  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 ožu 2014 19:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi forumasi, molim vas da molite za moga dragog oca Antu, za njegovu dusu. Preminuo je iznenada, nitko na to nije bio spreman. Molim vas, molite.
Isuse moj, prihvati ga u svoje kraljevstvo gdje je mir i radost...gdje nema muke i straha, zbrke i jurnjave, gdje su ljubav, mir i tvoja blizina.
Jedna prelijepa pjesma za njega. :twisted:


Tko sam ja, Gospodine Bože moj ?

Izgubljen u hodnicima svojih strahova, ponekad tako željan Tišine. Ostavljam tragove po obali duše, i odjeven u samoću, sa srcem u očima, sklopljenih ruku hodam kroza snove.

Tko sam ja, Gospodine Bože moj ?

Tek malena suza na krilima ptica ? Ili pak dašak u krilu vremena ? Ostavljen Tebi na milost, i tako željan Tvoje blizine.

Tko sam ja, o, Bože moj ?

Velik u svojoj malenosti, sretan u Tvojoj blizini. Ostajem stajati u sjenama neba, sa rukama prepunim nade, i molitvom prepunom šutnje.

Tko sam ja ?

Dok hodam po obali svoje tišine. Ne okrečem se, jer znam, da negdje na kraju vremena, Tvoje doline ipak postoje. Izvori prepuni mirisa nade, i okus Vječnosti po usnama jutra.

Tko sam ja, Gospodine Bože moj ?

Maleno zrnce na dlanu daljina ? Ili pak korak što ne čuje nitko.

Hodam stojeći, budem, a nisam, želim, i ljubim. Nema me nekad u brazdama sjete, nema niti u postelji tame.

Al' Ti znaš…Ti, sve znaš….

Tko sam ja, o, Bože moj ?

Dok otvaram ladice čuvstava svojih ? Dok želim trun Svjetla u tugama svojim. Nosim zastave kajanja svoga, tu, negdje blizu haljina Tvojih. I nisam sam. Sve Tvoje muke u meni postoje.

Ti, koji umrije meni za život, Ti ,koji živi meni za smrt. Ti, koji ključeve Vječnosti imaš.

Ti znaš…Ti, sve znaš…

Tko sam ja, Gospodine Bože moj ?

Dok otvaram ladice trajanja svoga, i tragam duboko po pučini duše, po podrumu svoga srca. Ne nalazim ništa. Tek obrise samo Tvoje siline, i miris k'o putokaz vremenu mome.

Duga je ovo cesta, tamna je noć, al ja se već više ne sjećam straha.

Ne gubim dah, istinu nosim. K'o zalog za djelić ljubavi tvoje.

Sve ljubljene svoje u molitve stavljam. U zavežljaj prepun nebeskih rima. Sretan sam. Onako k'o kad sam upoznao tebe.

Velik u malenosti. Malen u ustrajnosti. Griješan k'o i svi, oprosta željan. Ili pak samo Tvoje blizine ?...

Al' Ti znaš…Ti, sve znaš…

Tko sam ja, Gospodine Bože moj ?

I, dal' sam bar nekad, dostojan Tebe?...



Tomislav Mršić


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 ožu 2014 20:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Molit ćemo, draga naša!!! :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Primit će ga nebeski Otac među odabrane svoje, a tebi neka pošalje Duha Svetog Utješitelja, budi mirna, draga naša!! :grlim te: :grlim te:
Drži se i piši nam!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 ožu 2014 08:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 sij 2014 21:10
Postovi: 182
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 118 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Tebi vjerujem napisao:
Dragi forumasi, molim vas da molite za moga dragog oca Antu, za njegovu dusu. Preminuo je iznenada, nitko na to nije bio spreman. Molim vas, molite.
Isuse moj, prihvati ga u svoje kraljevstvo gdje je mir i radost...gdje nema muke i straha, zbrke i jurnjave, gdje su ljubav, mir i tvoja blizina.


U molitvama i mislima s tobom!
:a1250: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 tra 2014 15:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 11 sij 2013 15:46
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hitno mi je potrebna molitva za jednu Danijelu pa ako bi se naša netko s malo ljubavi..hvala van, dobri ljudi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 tra 2014 16:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 sij 2014 21:10
Postovi: 182
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 118 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
:a1250:
BvB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 tra 2014 21:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Dragi moji,

molila bih vas da se u vašim molitvama sjetite moje prijateljice iz molitvene, imala je tešku operaciju i trpi jake bolove.


:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2014 09:50 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 06 tra 2014 23:00
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molila bih dobre ljude da se mole za mene, za spas od zla koje me na poslu okružuje i napada zbog kojeg gubim zdrav razum i narušavam fizičko zdravlje, snagu i vjeru. Nisu dovoljni financijski problemi i kašnjenje dohotka nego radni kolektiv vrši mobing. Neizdrživo, gura me u ponor.

Bože hoću li ikada raditi u normalnim uvjetima i kao normala osoba dolaziti kući s posla svojoj djeci. Hoće li ovo ikada prestati i hoću li se otvoriti neka mala vrata koja će mi dati mir i sigurnost, kada će se cijeniti rad...

To je moj križ ali ovih dana trebam pomoć za tu muku i nadahnuće za daljnji put.
Najtužnija sam što sam zbog toga zakazala i kao majka i kao supruga.
Bože pomozi mi! Djevice moli za mene.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2014 18:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Begi, svatko u određenom trenutku života dođe do velikih kušnji, kad mu križ postane
puno pretežak i kad počne krvariti.
U tim trenucima tražimo u Isusu uzor koji je za vrijeme svoje najteže muke neprekidno
zazivao Oca, koji mu je davao snage da taj križ do kraja iznese.
Prikazuj svoj križ za nekog drugog, znaj da će tvoja patnja i trpljenje donijeti ploda drugoj osobi, ali i tebi.
Možda već za ovog,a možda tek za drugog života.

I ja pod teretom križa padam, ali uz Njegovu pomoć ću se podići i molim sve koji mogu da se pomole za jednu mladu obitelj
u kojoj je kriza, teški nered, i da ne nabrajam. Nije jedina znam, obitelji nam krvare.
No ova situacija je jako teška jer osobe ne žele uvidjeti svoje mane i zadaju teške boli drugima.
hvala svima
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 tra 2014 21:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Begi@ :a1250: odmah za tebe danas.

Glavu gore! U istoj sam situaciji i mogu te potpuno razumjeti, ali probaj misliti na svoju djecu i sunce iz njihovih ociju koje te obasjava. Kad od posla dodes, u oci svoje djece pogladaj i reci :
Hvala dragom Bogu, da mi je dao tu milost da u ove oci gledam!
Mene jedino to drzi.
Ovi dobri ljudi na forumu su mi rekli da blagoslivljam, pa i to radim. Moje kolege, njihove zivote, njihov rad. Sve.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 svi 2014 16:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 srp 2013 20:31
Postovi: 97
Lokacija: zemlja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Majka mi je u bolnici, uskoro bi trebala na operaciju, ako nalazi budu bolji. Ako možete samo je se spomenuti, da joj dragi Bog da snage da sve izdrži, jer je jako slaba i psihički i fizički.
Neka Otac nas blagoslovi doktore i sestre, da joj pomognu i da terapija uspije. :a1250:
BVb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3341 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314 ... 335  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr