www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 07:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2009 10:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 07 lip 2009 12:54
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daria1987 napisao:
I onda se sjetim rečenice koju je napisala Tinkica: ZAR DOISTA MISLIŠ DA ĆE TE Bog DATI (STRAHU)TAKO JEFTINO!???
Love u all. :grlim te:


Zakašnjeli ispravak: ovo je napisala Loida, a ne ja.
A i meni je predivno.. I na moje sumnje odgovor.
Bože moj, učvrsti mi pouzdanje u Tebe!

Bog mi je svjetlost i spasenje, čega da se bojim?!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 srp 2009 15:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 17:13
Postovi: 284
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Ane. Napisala si da nikada nisi bila tako slaba i da ne znaš šta ti se sad dogodilo. Ja ću ti kazati šta: svi smo mi ljudi sa osjećajima i određenim potrebama, pa tako i ti. Cijeli život vjerojatno radiš ono što se od tebe traži i očekuje i onda je sve ok, al u toj priči si očito ti ostala u drugom planu i samo je pitanje kada ćeš pasti. Jer kad uvijk negdje žurimo i zaboravimo na sebe, vjeruj mi usporit će te dragi Bog na svoj način, onako kako on to odluči.
Tebe je sad zaustavio da se osvjestiš da i ti kao i drugi trebaš malo pažnje pa makar i samo jedan zagrljaj će te razveselit, stoga ti ga i ja darujem :grlim te: .TAko da zaključujem da nisi od velikih zahtjeva. Život je takav da nas ponekad trga na sve strane i u tom ritmu se trošimo. I Isus se je povukao na osamu da razgovara sa Bogom daleko od svih, On je puno jači od nas al je i njemu trebalo 5min odmora a kako li onda nama neće trebati kad smo tako slabi.
Moj savjet prosvjetljen Duhom Svetim je, bar jednom stani malo i ti i odmori se, a sve ovo vrijeme između kada budeš ranjavana i oslabljena,tužna i uplakana, umorna od svega i uplašena....sve te patnje i kušnje kroz koje ćeš proći prikaži Bogu za utjehu, na čast Isusovom i Marijinom srcu te na zadovoljštinu Bogu za otkup grijeha svijeta. Tako da više ni jedna patnja kroz koju ćeš proć ne bude uzaludna, a Bog je milostiv i podarit će ti svoga milosrđa. Pogledaj samo svoje male anđele :), oni će te voditi dalje kroz životni put koji vam je dan na raspolaganje

Bog bio uvijk s tobom i udjelio ti svoj blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2009 15:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 lip 2009 11:50
Postovi: 120
Lokacija: gdje Gospodin želi
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga Ane
nikada,ali nikada nisi sama
uvjek su pored tebe tvoj Otac i tvoja Majka.

Isus kaže,
draga moja toliko sam ti u životu dao
moraš se nečega odreći.

Draga, odreci se straha ,primi Isusa u srce
s njim i u njemu straha neće biti.
to nije lako ali on će vrlo lako
zakoračiti u tvoj život.
stoji na tvojim vratima i kuca .
Na tebi je dali ćeš mu vrata otvoriti,
Osnaži se ,,ne predaj se JER SAMA NISI.
Neka svi pričaju da si ovakva ili onakva
najvažnije je da ti On kaže
NE BOJ SE ANE DOĐI U MOJ ZAGRLJAJ I JA ĆU TI DATI LJUBAVI KOLIKO ŽELIŠ
A ONDA ĆEŠ JOŠ TU LJUBAV TI PRUŽATI DRUGOM.
TREBAM TE.........



Znaš i ja sam iskusila što je strah ma onaj - do kosti- jer zlo je znalo kada treba napasti, kada sam bila najranjivija.
Naoružaj se molitvom,vjerom,zazivom svih Svetih i ne dozvoli da ti itko stane na put.
Budi pokorna i ponizna i u srcu imaj Isusa. Kreni zajedno s njim i NE BOJ SE. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2010 15:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2010 10:48
Postovi: 64
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja sam sada bila sama doma,već se dugo borim sa strahovima.sada me opet počeo hvatat,počeloa su mi trniti prsa i vrat i gotovo,odmah sam mislila da će umrijet i gotova sam,zazivam Boga vapijem,ali teško je.mlada sam ali sklona visokom tlaku i stalno strahujem od srčanog udara.jer sva počnem trnut i jednostavno propadam,kao da se bojim smiriti.molim se puuno,ponavljam si stalno misli,ali opet me uhvati,kao da se bojim sebe same,svog srca!nema goreg od toga kad osjećaš da će te tijelo izdat.ja stalno imam taj osjećaj,kao da tijelo upravlja sa mnom.jedva sam se sada smirila,tako sam iscrpljena od svega toga,kako da si pomognem?napadnu me neke misli i ja samo propadam iako bvapim Bogu.,ali zahvalna sam mu,opet sam bolje nego prije,i Bog me čuva,jer da nije tako već bi davno umrla zbog ovih strahova.ne znam kako tijelo podnosi sve to.oga se bojim.bojim se da me ništa neće moći smiriti i da ću umrijeti.pomozite...
OSLOBODI ME OD ZLA GOSPODINE!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2010 16:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 ruj 2009 20:27
Postovi: 226
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
A ako trebamo umrijeti, umrijet ćemo...kaj sad...ti ne možeš ništa učiniti...samo si mali pijun u Božjemu planu...

Evo kako je samo umrla ona mlada majka....23-ogodišnja trudnica...noseći treće dijete, zaradila svinjsku gripu i umrla...ostavila muža i dvoje djece...upravo grozno. I šta ti vrijedi strahovanje kad sve bude onako kako mora, bilo dobro bilo loše....Strah te hvata zato što mi ljudi mislimo da možemo sve kontrolirati...i da smo mi krivi ako nešto pođe po zlu, pogotovo kad sagriješimo. Istina je da moramo snositi odgovornost...ali ne možemo voditi savršen život... Zato osmijeh na lice, uvijek je lakše kad se dovoljno smiješ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 sij 2010 20:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2010 10:48
Postovi: 64
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala ti...svaka utjeha je dobrodošla...ja sam svega toga svjesna ali znam da si svojim ponašanjem mogu pogoršat stanje a ne mogu se kontrolirati,u tom je problem.ah,bit će bolje,znam da moje molitve nisu uzaludne...
Božji mir i blagoslov neka siđe na sve nas!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2010 10:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 ožu 2009 12:13
Postovi: 277
Lokacija: zagreb okolica
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Razumijem te dobro,
to je ankciozni poremačaj s kojim se moraš boriti,
uz pomoć dragi ljudi koji ti žele pomoči i prvenstveno Božja pomoć.
plati misu na tu nakanu pomaže!!!!!
Ne boj se to je prolazno stanje koje nije ugodno ali može se izaći iz toga!!!!!!!Grlim te!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2010 11:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Malo milosti imate kada žarko želite (dosađujete) da ih zadobijete, a imat ćete ih mnogo kada se u molitvi potpuno povjerite meni.

Zatvorite oči i pustite da vas nosi struja moje milosti, zatvorite oči i pustite me da djelujem, zatvorite oči i ne mislite na sadašnji čas, odbijte misao na budućnost kao napast. Odmarajte se u meni, vjerujući mojoj dobroti i kunem se svojom ljubavlju da ako mi kažete s ovim raspoloženjem: "MISLI SE TI", ja ću potpuno na to misliti, utješit ću vas, osloboditi i voditi. A kad vas moram voditi drugim putem od onoga što ste vi zamislili, ja vas poučavam, nosim vas u svom naručju, jer nema moćnijeg lijeka od mog posredovanja s ljubavlju. Ali, mislim se samo onda kad vi zatvorite oči.

Pouzdajte se zato samo u mene, odmarajte se u meni, predajte se meni u svemu. Ja činim čudesa srazmjerno potpunom predanju meni, a nikakvom pouzdanju u sebe; ja posipam blago milosti kad ste vi u potpunu siromaštvu.

O, koliko ja želim od vas predanje, da bih vam mogao iskazati dobročinstvo i kako se žalostim, kada vas vidim uznemirene. Sotona upravo teži tome da vas uznemiri kako bi vas oteo iz mog djelovanja i učinio vas plijenom (žrtvom) ljudskih inicijativa.

Ako ostaneš sa mnom i ne budeš trčao ni brinuo se za nijednu svoju stvar, već ćeš je prepustiti s punim pouzdanjem Meni, ja ću ti dati sve ono što ti je potrebno po mom vječnom planu. Dati ću ti osjećaje koje želim od tebe, dat ću ti veliku samilost prema bližnjem i učinit ću da govoriš i radiš ono što ja hoću. Onda će tvoje djelovanje proizlaziti od moje ljubavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 20 sij 2010 13:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 sij 2010 10:48
Postovi: 64
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala vam puno,od srca!!!!!!!grlim vas sve i neka vam dragi Bog udijeli sve milosti!!!!! :grlim te: :P


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr