www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 01 svi 2024 16:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 21 pro 2009 22:54 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2009 15:09
Postovi: 33
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bože svemogući, Gospodine moj, koji si me ljubio otkad sam začet u majčinoj utrobi, pomozi da Te više ljubim,
daj da ljubim bližnje i živim svetim životom po Tvojoj volji. Isuse, Gospodine i Spasitelju moj, Ti si radio kao tesar u kući svoga oca.
Ti razumiješ teškoće i probleme nastale zbog nezaposlenosti.mojih dragih.
Pomozi im da pronađu njima primjeren posao da bi mogli živjeti dostojan život.
Spremni su prihvatiti bilo koji posao koji pronađeš za njih.
Oslobodi ih ponosa, lijenosti i straha, i daruj im hrabrost, snagu, dobru volju, da rade posao koji im povjeriš.
Obećajem da ću Ti služiti ljubeći Te i slijedeći Tvoj put, uvijek najprije tražeći Tvoje Kraljevstvo.
Hvala Ti Isuse, slavim Te Isuse...pomozi im Isuse, Marijo i Josipe!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2009 07:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
benita napisao:
Bože svemogući, Gospodine moj, koji si me ljubio otkad sam začet u majčinoj utrobi, pomozi da Te više ljubim,
daj da ljubim bližnje i živim svetim životom po Tvojoj volji. Isuse, Gospodine i Spasitelju moj, Ti si radio kao tesar u kući svoga oca.
Ti razumiješ teškoće i probleme nastale zbog nezaposlenosti.mojih dragih.
Pomozi im da pronađu njima primjeren posao da bi mogli živjeti dostojan život.
Spremni su prihvatiti bilo koji posao koji pronađeš za njih.
Oslobodi ih ponosa, lijenosti i straha, i daruj im hrabrost, snagu, dobru volju, da rade posao koji im povjeriš.
Obećajem da ću Ti služiti ljubeći Te i slijedeći Tvoj put, uvijek najprije tražeći Tvoje Kraljevstvo.
Hvala Ti Isuse, slavim Te Isuse...pomozi im Isuse, Marijo i Josipe!


:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2009 08:03 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:

Gospodine Isuse ,ja Ti sada prikazujem sve obitelji koje nemaju posla
da Ti providis kako je za njih najbolje i da im pomognes nac dobar posao.
Posebno Ti sada prikazujem ovu obitelj i molim Te svim svojim srcem da
im se smilujes i da se barem jedno od njih zaposli.Isuse,Tebi je sve moguce
i vjerujem da ces me uslisati kao i sve one koji Te za ovu nakanu mole.
Hvala Ti moj dobri Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 pro 2009 14:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 28 svi 2009 15:09
Postovi: 33
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam dragi koji molite da bar jedan clan ove obitelji dobije posao! Sv. Josipe, pomagaj! Ti si okusio bijedu i neimaštinu tražeći Isusu smještaj... ne ostavi ih bespomoćne! Hvala ti sv. Obitelji! :grlim te: :oops:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 pro 2009 19:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Draga Benita ,ovako mozes i ti za njih moliti..

Nakana A: Naći posao.
Neka ih Gospodin, Bog naš, vodi tijekom napora u traženju posla i blagoslovi ih, omogućujući im da dobiju pošteno, dostojanstveno i stalno zaposlenje; te da onda pomogne da na svoj posao gledaju kao na put posvećivanja i služenja drugima, kao na mjesto na kojem te naš Bog Otac čeka svakoga trenutka, tražeći od tebe, u svakoj situaciji, da oponašaš Isusa dok je On radio kao drvodjelja u Nazaretu.



Nakana B: Dobro obavljati svoj posao.

Neka ih Gospodin, Bog naš, pomogne da na svoj posao gledaju kao na put posvećivanja i služenja drugima, na put na kojem ih Bog Otac čeka svakoga trenutka, tražeći od njih, u svakoj situaciji, da oponašaaju Isusa dok je On radio kao drvodjelja u Nazaretu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2010 00:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 pro 2009 21:43
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gledao sam upravo na emisiji "Otvoreno" kako je na HZZ-u prijavljeno gotovo 300 000 ljudi, što je 50 000 više no lani.... Sa druge strane, na jednog radnika imamo gotovo jednog umirovljenika i ti podatci su me neugodno iznenadili...

Pridružujem se molitvama za bolji posao i isto tako molim za sve članove TT-a i članove njihovih obitelji koji su bez posla da ga i dobiju!

Bože, pomozi i meni da konačno izađem iz paklenog okružja svojeg posla u kojem se nalazim već gotovo 10 godina. Nisam zadovoljan i ne mogu više... Za mene ne postoji ni nedjelja, ni blagdan, ni godišnje doba.. Pa ja koliko puta ne znam ni koji je dan! Drugi su gospodari mog vremena i mog tijela koje im služi kao oruđe za njihove nezasitne financijske ciljeve... Nije li bilo dosta? Oprosti mi ako sam te ovim pitanjem uvrijedio ali najbolje godine i zdravlje sam ostavio za druge... zapostavio sam bližnje i prijatelje. Ako misliš da se radom na takvom mjestu iskupljujem tebi ili ako misliš da nisam spreman za nešto više, onda u redu - daj mi taj križ opet, ali pitam te - do kada? Godine idu a ja sam u čarobnome krugu - koliko dugo, Bože? Nisam imao vremena ili znanja za naučiti nešto drugo i samo to znam raditi i zbog tog me je i strah jer znaš da ovaj posao ne mogu raditi vječno.. Ispratio sam generacije, novi dolaze a ja starim. Ne želim više igrati tu igru... Znam da me nećeš ostaviti na cjedilu jer nisi nikada i znam da se pokazalo da si uvijek bio u pravu u svezi svega ali mislim kako je vrijeme da mi pokažeš milost... jer djeci i bližnjima konačno želim priuštiti što ih pripada....
Kakva god da ti bude odluka, HVALA TI!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2010 00:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Djela naša, molimo Te Gospodine
milošću svojom preteci i pomoću svojom prati,
da svaka naša molitva i djelo
po Tebi Gospodine započne i po
Tebi Gospodine završi po Kristu Gospodinu
našemu amen

Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu
kako bijaše na početku tako i sada
i vazda i u vjeke vjekova amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 sij 2010 12:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse pogledaj na nas :a1250: ...usmjeri nase snage na pravi put da nadjemo radno mjesto koje ce Tebi sluziti na cast. Gdje se necemo osjecati izrabljeno, nesretno, pod stresom...gdje cemo s radoscu raditi i pomagati svojim suradnicima :grlim te:.
Pomozi onima koji su "zaglavili" na radnom mjestu koje ih unistava, koje ih rastuzuje i umanjuje...iskusila sam to Gospodine i mogu samo zavapiti - ne ponovilo se :t4: .
Blagoslovi sve forumase i njihove obitelji! Neka osjete da ih Tvoja blizina uvijek podupire.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 svi 2010 11:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molitva Sv. Josipu radniku

Slavni Sveti Josipe, uzore svih radnika, izmoli mi milost obavljati svoje poslove u duhu pokore, te tako zadovoljiti za svoje mnogobrojne grijehe;

da ih obavljam savjesno, ne obazirući se na svoje sklonosti, već jedino na dužnost; da ih izvršim sa zahvalnošću i radošću smatrajući velikom čašću što mogu naravne darove, koje mi je Bog dao, uporabiti i usavršiti u poslu; da ih obavljam uredno i mirno, umjereno i strpljivo i nikada ne uzmaknem pored umornošću i poteškoćama;

da ih obavljam osobito u čistoj nakani odričući se sama sebe; sve to u sjećanju na smrt i na račun koji ću morati polagati o svakom izgubljenom času, o neiskorištenim darovima, o propuštenim dobrim djelima i o taštoj samodopadnosti kod uspjeha, što tako nagrđuje djela učinjena Bogu za ljubav.

Sve Isusu i Mariji za ljubav i po tvom uzoru sveti Josipe! To neka mi bude misao vodilja u životu i na samrti. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 lip 2010 11:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 svi 2009 14:56
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim Vas braćo i sestre da molite za mene i za moju obitelj jer sami više rne možemo i nemamo snage se boriti sa svim teretima i nevoljama.Na rubu smo, bez ikakve nade u bolje sutra-oprosti mi bože, gubim i vjeru i nadu a u isto vrijeme umirem od straha kako ću isvesti djecu na put.Vrati nam dostojanstvo Bože, otvori nam puteve da sami dostojno zaradimo svoju koricu kruha-ne dozvoli da nam sve otimaju-ne dozvoli da nas guraju na dno...O bože smiluj nam se i daj nam još jednu šansu za dostojan život, molim te....pomozi nam da nađemo posao koji će nam olakšati život, pomozi nam da poslove naše kojima smo se bavili ponovo ožive...molim te


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr