www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 svi 2024 10:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 13 pro 2009 14:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ninna.ny napisao:
Dragi moji, molite za mene i moju obitelj, samo mi to ostaje, molim Vas!




:a1250: :a1250: :a1250: :b206:

Ja se kajem Bože mili, od svakoga grijeha svoga;
Moje srce gorko cvili, jer uvrijedih tebe Boga.

Milosrđe tvoje veće, nego moje sve krivine;
Tvoja milost pustit neće, skrušen grješnik da pogine.

Ja te ljubim, dobri Bože, iz dna srca ljubim tebe,
što mi više duša može, više nego samog sebe.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 pro 2009 22:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 svi 2009 14:56
Postovi: 22
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Naggar oprostite mi, nisam Vam odgovorila.....cijeli život sam davala,nikada nisam do sada ništa tražila, ne mogu reći sve jer ne mogu...preteško mi je, ali Hvala Vam što ste tu sa mnom i što je nekome stalo...to mi puno znači.
Samo Vas molim da se molite za mene i moju obitelj....da mi dragi Bog pokaze put kako naći izlaza....ja ne mogu više ....gubim vjeru.oprostite mi....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 pro 2009 22:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga ninna,

čak i kada misliš da nema izlaza,da svi putevi vode kraju,da nema pomoći,nisi sama.Nikada nisi sama.
Bog je s tobom,samo mu dozvoli da uđe u tvoje srce,u tvoju obitelj.Nemoj ga tražiti ono što ti želiš,traži ga da ti da ono što on misli da ti treba,prepusti njemu sve,neka on odluči.I vidjet ćeš kako će on djelovati i unijeti mir,i radost u tvoje srce.
Znam da ti je sada teško,da misliš da je situacija bezizlazna,ali Bogu je dragom sve moguće,on sve može,za njega nema prepreka.
Moli ga da ti da mir,snagu i pošalje duha svetoga da možeš nositi križ koji ti je dao.
Ja ću ga moliti za tebe,i tvoju obitelj,da vas očuva i blagoslovi,da ukloni sve prepreke koje vam stoje na putu.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 pro 2010 17:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče naš.. Zdravo Marijo.. Slava Ocu.. :a1250: :a1250:

Draga Nina, vjeruj mi, ako ti itko može pomoći na bilo koji način i dati ti dobro to je dragi Bog samo mu se trebaš obratiti. Ja sam ti živi primjer, jer iz totalno bezizlaznih situacija me jedino molitva izvukla (posebno 9nice Gospi od Brze pomoći i Duhu Svetom). Što duhovno, što psihički, a što zbog tog što mi je jedino On pružio izlaz iz svake nevolje kad sam već skroz izgubila svaku nadu i volju za dalje. Bila sam na korak do dna, izgubljena i bezvoljna kad mi je On poslao moju kumu, jednu jako, mogu reći, produhovljenu tetu koja me uputila u "čari" molitve i poklonila mi krunicu. Priznajem i sram me je reći, ali bilo mi je smješno u početku i nisam uopće vjerovala u to. Otišla sam na ispovijed, počela moliti 9nice i blagoslivljati svaki dan i sve ljude oko sebe, svaku situaciju stavljati u Božje ruke..a onda su se počele događati dobre stvari jedna za drugom.. Tek sad shvaćam da je Bog ustvari cijelo vrijeme bio tu, ali naš je mentalni sklop očito da molimo samo kad nam je potreba i očekujemo da se sve riješi u tren oka, a ako se slučajno dogodi da nebude po našoj volji onda Bog 'nevalja'. A to nije istina. Koliko god loše bilo, sjeti se da si ipak blagoslovljena na neki način, jer imate jedni druge..

"Božja volja te nikada neće odvesti tamo gdje te Božja Milost neće zaštiti."
"Bog nam nikad ne stavlja teret kako bi nam slomio leđa već savio koljena."


Sorry što sam "malo" odužila al morala sam, doduše, to je bilo općenito.
Bog Te blagoslovio skupa s tvojom obitelji i podario Vam sve milosti koje ga molite i sve ono što će Vam biti dovoljno da budete sretni..Po Kristu našem Gospodinu. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr