www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 01:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 870 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2009 08:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2009 12:29
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Tebe tražim Gospodine da mi daš snage za dalje.
Živim iz dana u dan, za dijete snage imam jer samo njegov pogled, osmjeh i zagrljaj su meni melem.

A sve drugo, preseljenje i ostale situacije koje me čekaju za njih te molim da mi daš smirenost.


Zdravo, Marijo, milosti puna, Gospodin s tobom.

Blagoslovljena ti među ženama i blagoslovljen plod utrobe tvoje, Isus.

Sveta Marijo, Majko Božja,

moli za nas grešnike, sada i na času smrti naše.

Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2009 08:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:grlim te: Draga sestrice,nemoj se pouzdat u sebe i u svoje snage,vec u Gospodina i Njegove snage,jer Bog cini i svodi sve na dobro onima koji se Njemu utjecu.Ovaj pocetak tvog sadasnjeg zivljenja jest borba ,ali Bog ce te pomilovati i pomoci ti ,samo mu se potpuno predaj sa svime sto jesi.BtB.

:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2009 09:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2009 11:13
Postovi: 16
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestrice Bog neka te čuva i da ti snage da istraješ.Mogu ti reći kada se ja loše osjećam pustim si spot našeg blagopokojnog pape Ivana Pavla II Pater noster i nakon toga se osjećam kao nov,mogu krenuti dalje novom snagom. Bože ljubavi i dobrote,Tebi povjeravamo ovu obitelj.Duše Sveti molimo te da SNAŽNO dotakneš srce supruga i oca ove obitelji.Bože daj da se vrati u zagrljaj svoje supruge i kćeri.Majko Božja,kraljice obitelji čuvaj ovu obitelj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 07:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2009 12:29
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
danas je dan "odluke". Morali bi se dogovoriti oko djeteta, tj. što ćemo i kako ćemo regulirati posjete. On želi da to sve skupa sami dogovorimo a meni treba neki "status", ako moramo otići iz doma....

Molite molim Vas zajedno sa mnom jer treba nam snage svima skupa.

Anđele čuvaru mili,
Svojom snagom me zakrili.
Prema Božjem obećanju,
Čuvaj mene noću danju.

Osobito pak me brani
Da mi dušu grijeh ne rani.

A kad s ovog svijeta pođem,
Sretno da u nebo dođem,
Da se tamo s tobom mogu,
Vjekom klanjat Dragom Bogu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 07:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Oprosti sto se mjesam.. ali ja bi mu jednostavno rekla da vas dvoje ne idete iz doma... jer dom je vas, i nikad niste imali zelju da ga mjenjate,. ne trebate promjene, on je taj koji zudi za promjenom, pa nek mjenja,.. ili skonta da mu je tu mjesto!!!

ali taj dom je vas dom! i nema razloga da napustate mjesto koje ste iz ljubavi sagradili, i sad da trebate traziti drugo mjesto, ni krivi ni duzni,..

nema smisla,.. mozda sam ja preponosna,.. mozda grijesim.. ali mislim da bi trebali ostati tu,.. jer gdje ces sa novim djetetom sve JOVO NA NOVO???
pored sve traume jos to napraviti djetetu,.. razmisli,.. popricaj sa muzom... a pored svega prepusti se molitvi,.. budi cista srca,... pa ces najbolje osjetiti sta trebas uraditi,..

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 08:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga, u mojim si molitvama :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 09:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Matyjesus napisao:
Oprosti sto se mjesam.. ali ja bi mu jednostavno rekla da vas dvoje ne idete iz doma... jer dom je vas, i nikad niste imali zelju da ga mjenjate,. ne trebate promjene, on je taj koji zudi za promjenom, pa nek mjenja,.. ili skonta da mu je tu mjesto!!!

ali taj dom je vas dom! i nema razloga da napustate mjesto koje ste iz ljubavi sagradili, i sad da trebate traziti drugo mjesto, ni krivi ni duzni,..

nema smisla,.. mozda sam ja preponosna,.. mozda grijesim.. ali mislim da bi trebali ostati tu,.. jer gdje ces sa novim djetetom sve JOVO NA NOVO???
pored sve traume jos to napraviti djetetu,.. razmisli,.. popricaj sa muzom... a pored svega prepusti se molitvi,.. budi cista srca,... pa ces najbolje osjetiti sta trebas uraditi,..

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


slažem se s maty!!
ako zbog ničeg zašto dijete šokirati još i novim okruženjem.probajte to razgovarati, dijete sad još više treba sigurnost a poznata okolina mu pomaže.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 09:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Predaj sve svom Isusu i On ce ti pomoci...
Pitaj ga sto uciniti i On ce ti odgovoriti... :grlim te:

O Isuse! Tvoj će se lik sada zakriti.
O Ljubavi moja, poći ću s tobom, da plačem i trpim. O Isuse, jedina moja ljubavi,
uzmi me sa sobom, da se nikada ne rastavim od tebe! O neću se rastati od tebe,
nego ću svuda ići s tobom. Neću te već ostaviti nego ću trpjeti s tobom, jer si ti
za mene trpio. O Isuse Kriste, daj da razumijemo što hoćeš od nas, što hoćeš da
činimo; reci nam jedina ljubavi naša. Oprosti nam Isuse, oprosti i smiluj se, jer
smo te uvrijedili, i ranili tvoje srce puno ljubavi za nas. Oprosti nam po velikom
milosrđu svome.
Isuse...reci mi ?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: uh!
PostPostano: 30 lis 2009 10:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 pro 2008 11:43
Postovi: 10
Lokacija: Zapadna Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Tugo...evo i jednog svjedočanstva i priznanja, a slična je situacija kao i tvoja. Bio sam u braku i napustio ženu i dijete radi prevare. (moje)Osjećao sam ogromnu hladnoću iz njene (od žene) duše i jednostavno sam pao na pozornost druge osobe. Trebao sam potporu nekog ženskog bića, koju mi žena nije znala pružiti. Ustvari, uvijek se nađe neka isprika za laž. Napominjem, sve je bilo donekle u redu dok smo oboje bili aktivni vjernici. Ali naravno, život je sve samo ne što si želimo i razne brige udaljile su nas od Boga. I tada to bijaše ruševina velika. Čovjek koji je ateist nekako životari i to je to..ali ako vjernik doslovno izgubi vjeru, nadu..e tada se ponaša zaista gore nego da nikada vjerovao i nije. Ne znam odgovor zašto je to tako. Ja sam bio taj koji je otišao, ali ako mi već u braku nije bilo lijepo, ipak sam si sam izabrao taj put i danas smatram da nema NIKAKVOG opravdanja za razvodom. Kada je netko vjernik, zna da je brak svet a ako je "pogrešno" izabrao, treba to prikazati kao žrtvu..jer, možda s godinama bude sve kao u raju, naročito kada oslabi taj silni i neumiljivi nagon..ovdje mislim na nagone svakojake vrste, ne samo tjelesni.. Nakon oko godinu dana u autu sam pustio kazetu od Rajka Bundala koju sam davno snimio na radiju V.Gorica. Tada se sve promijenilo-baš sve! Kao da je netko samo tako pritisnuo prekidač i sve mi se poravnalo u duši..(kako se kaže prosvijetlilo mi je) Iako sam gotovo svakodnevno bio sa djetetom, bilo mi je jasno da je kraj ovakvom životu i bježanju od sebe i svoje savijesti. Ako treba, radije ću živjeti i sam, ako mi doživotna žena ne oprosti, ali spoznaja da zauvijek gubim ustvari sve bila je grozna. Bio sam svjestan da sam povrijedio i izdao u tome trenutku obje žene..bacio sam ego pod noge, ponizio se do kraja i tražio oprost. sada opet postojim uz ženu koju sam dobio od Boga, kojoj sam se obećao sakramentalno do kraja. Ponavljam, ja sam nikada to ne bi mogao napraviti, ali došlo mi je u glavu da je Isus tri puta pao pod križem i USTAO-to je najvažnije. Kao ljudi uvijek ćemi pogriješiti, ali uvijek gledajmo ka nebu..podignimo se zatražimo oprost od Boga, i tko zna? Uz padove i nova dizanja nadajmo se da ćemo i mi dopuzati do svojega uskrsnuća. zato, ako želiš muža natrag, ako ga voliš, ne uvjeravaj njega jer on to u ovome trenutku ne može čuti. Moli se Bogu, koji najbolje zna kada je taj čas da ga rasvijetli i ako se sve poravna, bit će puno bolji nego što je bio u najboljem svojem izdanju. Naravno, Ti moraš imati veliku snagu oprostiti mu ako do toga dođe. Lako je to reći, bol će zauvijek ostati, ali tada je prikaži, shvati da si ovdje samo u prolazu...molim Svevišnjega da udjeli milost tvom suprugu, da se i on odjednom osjeti kao izgubljena ovca.. život ovdje je izrazito kratak i nema tog razloga i isprike za odustajanjem od onoga što smo bilo kada i bilo gdje Bogu obećali... čuvaj se i to malo djetešce..uvjeren sam da će baš sve biti vrlo brzo u redu...od ovoga :a1407: bit će ovo.. :grlim te: .. Bog te Blagoslovio i mir bio s tobom!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2009 11:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 lip 2007 13:01
Postovi: 784
Lokacija: na litici spremna da poletim visoko visoko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
To nam je i pater Vatroslav Frkin rekao, da večina muškaraca nebi nikada prevarili svoje žene da su one radosne u bračnom darivanju (i spontane :lol: ). U biti ovako je to opisao. U braku postoje 3 točke, prva je odnos bračnih drugova prema Bogu, dnevna zajednička moliva (barem desetnica krunice), i nedjeljna sveta misa. Druga točka su dugi i nježni razgovori, a treća točka je svakodnevno radosno darivanje. Ova zadnja točka je više tu radi žene, nego muškarca i više pomaže ženi u braku. Žena bi se svaki dan trebala barem 1 sat odmoriti kako bi bračno darivane bilo radosno i spontano. Od kada slušam ove savjete, nama je brak predivan. I mi žene tu puno zla napravimo u braku, baš zbog te hladnoće u davanju, umor, problemi i ostalo natovarimo na srce a za muža ne ostaje više ništa, dok nije kasno i prepustimo ga drugoj koja mu pruža ono što od nas očekuje, toplinu, dom i ljubav. A mi to pak očekujemo od njih...i tak začarani krug...a netko mora prvi početi voljeti onog drugog...i stavit ga na prvo mjesto...to je i p. Frkin rekao, da nije dijete na prvom jestu nego muž ili žena...kad je muž na prvom jestu, ond aje to i bolje za dijete ako je brak dobar...
Draga Tuga, bit će sve dobro, uzdaj se u Gospodina, moli puno, i Gospodin će ti vratiti muža.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 870 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 87  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr