www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 sij 2013 16:11 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2013 12:41
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga braćo, redovito čitam ovaj forum i molim s Vama iako sam se tek nedavno prijavila.

Obraćam Vam se s molbom da molite skupa sa mnom za obnovu veze s dečkom s kojim nisam već 3 mjeseca, a i dalje ga volim isto kao i prvog dana. Samo želim da ga Dragi Bog prosvijetli jer je krenuo krivim putem, da ga čuva i da mi se vrati i da naša ljubav bude jača nego ikad prije. Izmolila sam Devetnicu Bl. Ivanu Merzu, trenutno molim Devetnicu Sv. Riti i vjerujem u njihov zagovor. Molim Vas pomolite se da mi se on javi i da naša veza dobije još jednu priliku. I ja ću moliti za Vas. BVB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 sij 2013 20:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 01 sij 2007 09:44
Postovi: 661
Podijelio: 75 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Sanjica napisao:
Draga braćo, redovito čitam ovaj forum i molim s Vama iako sam se tek nedavno prijavila.

Obraćam Vam se s molbom da molite skupa sa mnom za obnovu veze s dečkom s kojim nisam već 3 mjeseca, a i dalje ga volim isto kao i prvog dana. Samo želim da ga Dragi Bog prosvijetli jer je krenuo krivim putem, da ga čuva i da mi se vrati i da naša ljubav bude jača nego ikad prije. Izmolila sam Devetnicu Bl. Ivanu Merzu, trenutno molim Devetnicu Sv. Riti i vjerujem u njihov zagovor. Molim Vas pomolite se da mi se on javi i da naša veza dobije još jednu priliku. I ja ću moliti za Vas. BVB!


Draga Sanjice, molim sa tobom jer znam koliko to moze biti vazno. Ali je vazno da molis da se ispuni volja Bozija, koja ne mora biti ono sto ti zelis, ali je UVIJEK na tvoje dobro. Tako ako taj tvoj dzuveglija i ode sretan mu put. Ostaje tvoja povezanost s Bogom koja ce ispuniti praznine i povrijede odlaska voljene osobe. Ostani mi ponosna i sretna u Bogu, pusti da te Bog vodi. Bog za tebe, kao i za svakog od nas, ima plan. Vazno je da mu taj plan ne zaplicemo i mrzimo. Njegov Plan je da budemo SRETNI. Vazno je da dozvolimo da nas nauci kako biti sretni, ako se tu i tamo moramo odreci lazne srece to i nije tako vazno, gledano na konacnu sliku

Voli te tvoja sestra u Kristu Veki


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2013 09:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Sanjica napisao:
Draga braćo, redovito čitam ovaj forum i molim s Vama iako sam se tek nedavno prijavila.

Obraćam Vam se s molbom da molite skupa sa mnom za obnovu veze s dečkom s kojim nisam već 3 mjeseca, a i dalje ga volim isto kao i prvog dana. Samo želim da ga Dragi Bog prosvijetli jer je krenuo krivim putem, da ga čuva i da mi se vrati i da naša ljubav bude jača nego ikad prije. Izmolila sam Devetnicu Bl. Ivanu Merzu, trenutno molim Devetnicu Sv. Riti i vjerujem u njihov zagovor. Molim Vas pomolite se da mi se on javi i da naša veza dobije još jednu priliku. I ja ću moliti za Vas. BVB!


Evo jedna molitva za tebe..Sanjice.. :grlim te:
Molitva za neuzvracenu ljubav..
Zaljubljena sam, ali moja ljubav nije uzvraćena. Velika tuga obuzima moje srce. Ne znam jesu li ovi moji osjećaji zaista nešto pravo, ili je ova zaljubljenost samo još jedna prolaznost. Pokaži mi pravi put, jer samo ti znaš moje srce. Samo ti znaš što je za mene najbolje. Ako je, Gospodine, ova ljubav nešto za što se moram boriti, ti mi pokaži pravi način i put za uspjeh. Po Kristu, Gospodinu našemu. Amen
.
(molitvenici.net)
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2013 11:59 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2013 12:41
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala vam na riječima utjehe i hvala Rebeka na ovoj prekrasnoj molitvi. Znam da Dragi Bog zna što je najbolje za mene, ali ova bol koju osjećam je preteška. Povrijedio me jako, ali još ga volim i sve mu opraštam. Voljela bih kad bi mi molbe bile uslišane i kad bi dobili još jednu priliku. A ako to nije moguće, nek bar on bude sretan, vjerujem da će Isus i meni poslati sreću jednog dana. Bože, neka bude Tvoja volja!
Molim Vas molite sa mnom. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2013 13:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Sanjica napisao:
Znam da Dragi Bog zna što je najbolje za mene, ali ova bol koju osjećam je preteška.

Da.draga Sanjice..
Bol je preteska,Bog to dobro zna..i nikada nam ne stavlja na put nesto sto ne mozemo izdrzati..
Citat:
Povrijedio me jako, ali još ga volim i sve mu opraštam.

Dobro je da mu mozes oprostiti...
Citat:
Voljela bih kad bi mi molbe bile uslišane i kad bi dobili još jednu priliku.


Hm...ovdje budi oprezna...Moras biti sigurna u sebe da ga zaista volis,a isto tako pitati ..da li i on tebe tako voli...Jer Bog ti moze uslisati molitvu i pored toga ( ako te on ne voli)I onda se trebas pitati..."da li si spremna zivjeti s nekim cijeli zivot ....tko te ne voli???"
Zasto te je napustio...tesko ces saznati ...Da li te zaista voli...hm...????To samo Bog i on zna..
Nebi te napustio da te voli ,uprao da je pokusao...a shvati da te voli dosao bi da te moli za oprostaj...Ovako...Sve je u Bozjim rukama..a ti moli i pokusaj u svojoj nutrini,u svom srcu ...poredjati stvari,kako stoje..Laksa ce ti biti bol..i lakse ces se nositi s tim...Budi hrabra.. :grlim te: smajlic8 smajlic8 smajlic8
Citat:
A ako to nije moguće, nek bar on bude sretan, vjerujem da će Isus i meni poslati sreću jednog dana.

Predivno ...tako je.. :b130: :b41:
Citat:
Bože, neka bude Tvoja volja!
Molim Vas molite sa mnom. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2013 14:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2012 11:11
Postovi: 164
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
“Ne budi tužan/a i razočaran/a kad te netko ostavi, možda je to odgovor na tvoju molitvu: Bože udalji od mene svako zlo.“. (nepoznati autor)

Na ovo sam danas naletjela i odmah sam pomislila na tebe, Sanjica.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2013 17:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 sij 2012 19:56
Postovi: 110
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: da mi budeš sretna


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2013 20:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
:a1250: neka bude Božja volja u tvome životu!!!!
Neka ti dragi Bog podari milost da spoznaš Njegovu volju za svoj život...

Možda si danas zbog toga tužna, povrijeđena...a možda ćeš kroz neko vrijeme zahvaljivati Bogu što je odveo tu osobu iz tvoga života..i biti presretna da je tako! :grlim te:
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2013 17:27 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2013 12:41
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala svima na potpori i lijepim riječima. Danas je zadnji dan Devetnice koju molim Sv. Riti pa i Vas molim da me se sjetite danas u Vašim molitvama. Stvarno se nadam da će mi želja biti uslišana, da ćemo opet stupit u kontakt i pomiriti se,biti skupa sretni kao nekad, al s druge strane gubim vjeru u to. Umorna sam od svega i ne mogu više ni plakat, ni čekat, ni nadat se... Mislim da ću nakon ovog odustat koliko god ga volim.
Hvala Vam jos jednom od srca! BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 sij 2013 10:27 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 21 sij 2013 23:11
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Sanja, nemoj odustati. Nemoj da ti bude teško čekati i nadati se. Sjetit ću te se u svojoj molitvi.
Preporuči i ti mene, molim te, jer imam isti problem.
Božji blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr