www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 16:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 stu 2009 21:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 lip 2009 00:40
Postovi: 35
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Braco i sestre,preporucam se u vase molitve,molim vas da se svi molite za mene,svi koji zelite.Shvatila sam da se radi o sedmerostrukom uroku.Sve mi je radjeno iza ledja a sve to ide preko mene.Jednog zla sam oslobodjena i jos imam 6.Tako sam slaba i osjecam kraj.

ISUSE MOJ,JAKO SAM UMORNA,ZAGRLI ME MOLIM TE. :twisted: :twisted:
PODAJ MI MALO SVOJE SNAGE DA MOGU I JA SVOJ KRIZ DONIJETI DO TEBE :twisted: :twisted: VOLIM TE ISUSE MOJ :twisted: :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 21:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Čekaj polako. Kako znaš da je na tebe bačen tzv. sedmerostruki urok? Tko ti je to rekao? Kako znaš da si se jednog oslobodila, a 6 ih je ostalo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 22:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 lip 2009 00:40
Postovi: 35
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam na zalost,prije tri g sam imala vrlo bolno i tesko iskustvo,i tada sam znala za samo to jedno,a sad nakon ove tri godine,molitvi,razgovora sa svecenikom,i njegovih molitvi,moja se dusa potpuno otvorila.Zato vas molim za vase molitve.

Isuse moj,budi mi milostiv i smiluj se meni grijesnici.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2009 22:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Marica L napisao:
Braco i sestre,preporucam se u vase molitve,molim vas da se svi molite za mene,svi koji zelite.Shvatila sam da se radi o sedmerostrukom uroku.Sve mi je radjeno iza ledja a sve to ide preko mene.Jednog zla sam oslobodjena i jos imam 6.Tako sam slaba i osjecam kraj.

ISUSE MOJ,JAKO SAM UMORNA,ZAGRLI ME MOLIM TE. :twisted: :twisted:
PODAJ MI MALO SVOJE SNAGE DA MOGU I JA SVOJ KRIZ DONIJETI DO TEBE :twisted: :twisted: VOLIM TE ISUSE MOJ :twisted: :twisted:


Bog te blagoslovio draga sestro! Vjeruj i prihvati Isusa kao svog jedinog spasitelja, On će te osloboditi svakoga prokletstva i donijeti potpuni blagoslov u tvoj život.

http://dva2srca.blog.hr/2008/05/1624791 ... uhova.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2009 22:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Marica L napisao:
Braco i sestre,preporucam se u vase molitve,molim vas da se svi molite za mene,svi koji zelite.Shvatila sam da se radi o sedmerostrukom uroku.Sve mi je radjeno iza ledja a sve to ide preko mene.Jednog zla sam oslobodjena i jos imam 6.Tako sam slaba i osjecam kraj.

ISUSE MOJ,JAKO SAM UMORNA,ZAGRLI ME MOLIM TE. :twisted: :twisted:
PODAJ MI MALO SVOJE SNAGE DA MOGU I JA SVOJ KRIZ DONIJETI DO TEBE :twisted: :twisted: VOLIM TE ISUSE MOJ :twisted: :twisted:


..znaš šta ..ne bud mu uroka..

..dobit ćeš 7 puta kolcem po leđima...
..za svaki tvoj urok..
.i ja ti garantiram..da ćeš ozdraviti...

..to je tvoj način..

.a postoji način ..ISUSOV..KOJI KAŽE "N e boj se jer Ja sam s tobom"
..luda ženo.. :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 22:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ne zelim osudivati ali mi nije jasno kako ti znas da je toliko uroka ne tebi lol... to ti nije nitko drugi mogao reci (bar mislim da je tako) neka baba vracara koja "skida uroke"... i ako si isla "provjeriti" kod te babe jos vece zlo si ucinila... nemos mijesat kruske i jabuke... vapit Isusu i ici onima koji "tumace tvoje stanje" a nisu od Boga...

i jos mi nije jasno... jedan je skinut... pa tko ga je "skinuo"?

ooo Isuse blaga i ponizna srca, molim Te da izlijes svoga Duha Svetoga na nju i mir joj doneses... oslobodi je od svega zla i daj da zivi u miru i ljubavi Tvojoj


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 23:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 lip 2009 00:40
Postovi: 35
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
BiTLorD napisao:
ne zelim osudivati ali mi nije jasno kako ti znas da je toliko uroka ne tebi lol... to ti nije nitko drugi mogao reci (bar mislim da je tako) neka baba vracara koja "skida uroke"... i ako si isla "provjeriti" kod te babe jos vece zlo si ucinila... nemos mijesat kruske i jabuke... vapit Isusu i ici onima koji "tumace tvoje stanje" a nisu od Boga...

i jos mi nije jasno... jedan je skinut... pa tko ga je "skinuo"?

ooo Isuse blaga i ponizna srca, molim Te da izlijes svoga Duha Svetoga na nju i mir joj doneses... oslobodi je od svega zla i daj da zivi u miru i ljubavi Tvojoj


Molim te nemoj me osudjivati,nisam isla ni kod kakvih baba SAMO SVECENIK I SVECENIK.prvog uroka sam se oslobodila uz pomoc vel.ZLATKA SUDCA I fra SIMUNA.hvala ISUSU DRAGOM,I ovaj svecenik je jako dobar i vjerujem da ce mi i on pomoci uz pomoc fra Smiljana Kozulj koji uskoro dolazi u Swicu.tocnije 26.11.
-braco moja blizi mi se sudnji dan :twisted: :twisted:
ISUSE MOJ,NEZELIM UMRIJETI,ZELIM ZIVJETI to je moja zelja ALI NEKA BUDE VOLJA TVOJA!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 23:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
Marica L napisao:
BiTLorD napisao:
ne zelim osudivati ali mi nije jasno kako ti znas da je toliko uroka ne tebi lol... to ti nije nitko drugi mogao reci (bar mislim da je tako) neka baba vracara koja "skida uroke"... i ako si isla "provjeriti" kod te babe jos vece zlo si ucinila... nemos mijesat kruske i jabuke... vapit Isusu i ici onima koji "tumace tvoje stanje" a nisu od Boga...

i jos mi nije jasno... jedan je skinut... pa tko ga je "skinuo"?

ooo Isuse blaga i ponizna srca, molim Te da izlijes svoga Duha Svetoga na nju i mir joj doneses... oslobodi je od svega zla i daj da zivi u miru i ljubavi Tvojoj


Molim te nemoj me osudjivati,nisam isla ni kod kakvih baba SAMO SVECENIK I SVECENIK.prvog uroka sam se oslobodila uz pomoc vel.ZLATKA SUDCA I fra SIMUNA.hvala ISUSU DRAGOM,I ovaj svecenik je jako dobar i vjerujem da ce mi i on pomoci uz pomoc fra Smiljana Kozulj koji uskoro dolazi u Swicu.tocnije 26.11.
-braco moja blizi mi se sudnji dan :twisted: :twisted:
ISUSE MOJ,NEZELIM UMRIJETI,ZELIM ZIVJETI to je moja zelja ALI NEKA BUDE VOLJA TVOJA!!!


..Pa tko može BITI JAČI OD NAŠEG BOGA..?
..AKO JE GOSPODIN S TOBOM..PA TKO MOŽE BITI PROTIV TEBE..


..ženo to o čemu pričaš su tvoje fikcije..
...PA VJERA ĆE TI TVOJA ..DATI ŽIVOT U PUNINI..

..još večeras..IZMOLI MOLITVU ..."VJEROVANJA"

..u čega ti vjeruješ u snagu Gospodina ..
..ili u snagu zla..

..Što vjeruješ, tako ćete biti...

..Pa onda ženo..U ŠTO TI VJERUJEŠ .?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 23:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2009 12:29
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Iskreno se nadam da nije riječ o tome, neću ni napisati čemu.
I mislim da svećenik nije koristio tu terminologiju.

:roll:




Blagoslovljen Bog i Otac naš koji nas je blagoslovio svakim blagoslovom u Kristu Isusu. Hvala, jer nam tvoja Riječ jamči da nitko na ovom svijetu nije slučajno, nego je plod tvoje vječne ljubavi i ima slavnu sudbinu; jer smo pozvani biti tvoja djeca, sveti i besprijekorni, na slavu i hvalu tvoje milosti (Ef 1,3). Hvala ti Oče što si poslao svoga Sina da obnovi naš život i svoga Svetog Duha da ga osvijetli. Gospodine moj, Isuse Kriste, želim otvoriti tebi sva vrata mog bića i moga postojanja. Unatoč tome što je moj život gomila ruševina, znam da polazeći od toga Ti možeš preurediti cijeli moj život, praveći od njega pjesmu ljubavi, beskonačno slavlje. Jer, onaj koji je u Tebi, Kriste Isuse, "novo je stvorenje: staro uminu, novo, gle nasta" (2 Kor 5,17). Ti si rekao: "Neću vas ostaviti kao siročad, doći ću vama" (Iv 14,18). I vratio si se, ponovno vratio, uskrišen, moćan da obnoviš naše živote. Slavim te, jer za Tebe nema ograničenja vremena i prostora; za Tebe je sva moja prošlost sadašnjost. Dostoj se, Gospodine, proći sa mnom kroz moj život, od početka pa sve do danas. Neka Tvoj pogled ljubavi i Tvoja spasenjska nazočnost prodru u svaki kut moje prošlosti i u svako područje kojemu je najpotrebnije tvoje izlječenje i oslobođenje. Neka Duh Sveti oblikuje sve moje uspomene, svjesne i nesvjesne, u trenutke milosti, mira i utjehe. Zazivam Te, po Tvojoj slavi u Tvoje sveto ime. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 stu 2009 23:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 lip 2009 00:40
Postovi: 35
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala

..Pa tko može BITI JAČI OD NAŠEG Boga..?
..AKO JE GOSPODIN S TOBOM..PA TKO MOŽE BITI PROTIV TEBE..


..ženo to o čemu pričaš su tvoje fikcije..
...PA VJERA ĆE TI TVOJA ..DATI ŽIVOT U PUNINI..

..još večeras..IZMOLI MOLITVU ..."VJEROVANJA"

..u čega ti vjeruješ u snagu Gospodina ..
..ili u snagu zla..

..Što vjeruješ, tako ćete biti...

..Pa onda ženo..U ŠTO TI VJERUJEŠ .?[/quote]

vjerujem ja u Boga ali ne i u sebe,jer jako dobro znam kroz sto sam prosla i sumnjam u svoju snagu-tjelesnu.
ISUSE MOJ,TEBI VAPIM,PODAJ MI SAMO MALO SVOJE SNAGE.ISUSE,ISUSE,ISUSE MOJ


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 54 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr