www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 09:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 07 ruj 2010 13:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2009 09:20
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Brate,
Ja te se spomenem u svojim molitvama a ti se ne predaji.Moraš se opustiti,što je jako teško u ovim trenucima.Moraš vjerovati i sve predati u Kristove ruke.Bogu je sve moguće ali On treba tvoju suradnju.Otvori mu svoje srce da On uništi sve strahove u tebi jer strah je taj koji nam neda da idemo naprijed.Imam osjećaj da ti treba jedan veliki servis za tvoju dušu.Iz osobnog iskustva ti preporučujem duhovnu obnovu kod prof.Ivančića ili patera Linića.Rajko Bundalo mi je dao dosta dobrih savjeta.Ti se moli za svoju suprugu svaki dan ali moraš vjerovati u ono što moliš jer pisano je ištite sa vjerom.Moli devetnicu sv.Josipu,puno se moli sv.Josipu i budi strpljiv jer Gospod traži ustrajnost u molitvi.Sve će doći u svoj čas.Odaberi si pravog svećenika koji će ti biti duhovni vođa u ovom vremenu čišćenja.Križ nema zadnju riječ,poslije križa dolazi uskrsnuće ali moraš izdržati sve kušnje.Od đavla dolazi strah,sumnja i žalost i to moraš odbaciti od sebe a prihvatiti ono što ti Krist nudi:VJERA,HRABROST,RADOST.SVE ŠTO ZAMOLITE OCA U MOJE IME DAT ĆE VAM


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2010 09:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga bračo i sestre,hvala Vam za sve dosadašnje molitve,brak se nije održao,žena je podnjela zahtjev za rastavom,molim Vas sve da se u molitvama sjetite i nje,svih onih koji su ju na neki način nagovarali i podržavali u nakani rastave a ne u nakani pokušaja pomirbe,sjetite se mene i premilog mi djeteta kojem i dalje moram biti i otac i majka,vodilja u njegov život,molite za njega da njegova bolest nestane i da nam bog dadne snage i mudrosti dalje, ja i on se molimo svako večer pred spavanje,nek mu se u život otvore svi putevi božji......
bvb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 ruj 2010 11:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isuse Marijo i Josipe, pogledajte na ovu obitelj,
upravite i providite kako je najbolje.
Oče naš... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 63 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr