www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 23:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 05 sij 2010 13:02 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 sij 2010 19:36
Postovi: 8
Lokacija: SRCE PUNO LJUBAVI
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGI MOJI BRAĆO I SESTRE JA VAS OVIM PUTEM MOLIM NOVA SAM OVDJE MEĐU VAMA.....I NADAM SE DA ĆE TE ME PRIHVATITI.IMAM VELIKI PROBLEM ZBOG KOJEG MOJA OBITELJ PATI....MOM BRATU JE UMRLA ŽENA PRI DRUGOM PORODU...IMALA JE SAMO 20 GOD...NJEMU JE OSTALO NJEGOVO SUNCE MALENA KOJA JE TADA IMALA SAMO 18 MJESECI.SADA SU JOJ 3 GOD. I SADA NJIH DVOJE IMAJU VELIKIH PROBLEMA SA OBITELJI NJENE MAJKE.NA SUDU TRAŽE PRAVA KOJA UPUĆUJU DA ŽELE SKRBNIŠTVO NAD NJOM JER IM NIKADA NITKO NIJE BRANIO VIĐANJE NITI IŠTA DRUGO.MOJ BRAT NIKADA NIJE BIO NITI ALKOHOLIČAR NITI IKAKAV PROBLEM NEGO JE SE UVIJEK BORIO ZA SVOJU OBITELJ I VRIJEDNO RADIO.SVE TE TEŠKOĆE SU UTJECALE NA MALENU,ZAVRŠILA JE KOD PSIHOLOGA I PSIHIJATRA......JA VAS OVIM PUTEM MOLIM ZA VAŠE MOLITVE UPUĆENE NAŠEM JEDINOM I MILOSTIVOM BOGU OCU NAŠEMU ZA SMIRENJE TE OBITELJI MOJE POKOJNE SNAHE....DA OTVORE OČI I DA PRUŽE SVU LJUBAV I RAZUMIJEVANJE SVOJOJ UNUČICI I NJENOM OCU.......OD SRCA VAM ZAHVALJUJEM......BOŽE,KOJEMU JE OTVORENO SVAČIJE SRCE,SVAKA MU VOLJA GOVORI I PRED KOJIM NEMA SAKRIVENE TAJNE:PROČISTI ULIVENJEM DUHA SVETOGA MISLI NAŠEGA SRCA,DA TE ZASLUŽIMO SAVRŠENO LJUBITI I DOSTOJNO SLAVITI.SAŽEŽI,GOSPODE,VATROM DUHA SVETOGA BUBREGE I NAŠE SRCE:DA TI SLUŽIMO NEOKALJANIM TIJELOM I ČISTIM SRCEM.DJELA NAŠA,MOLIMO TE GOSPODE,NADAHNUĆEM SVOJIM PRETECI I POMOĆU SVOJOM PRATI:DA SVAKA NAŠA MOLITVA I DJELO OD TEBE UVIJEK ZAPOČNE,I PO TEBI ZAPOČETA DA SE DOVRŠI.PO KRISTU GOSPODINU NAŠEMU.AMEN! :t4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 sij 2010 13:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 ruj 2009 20:27
Postovi: 226
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:

Molit ću za oca...djecu i majku koja ih i dalje čuva i ljubi i ne želi da pate...makar više nije fizički s njima...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 sij 2010 15:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Uvijek se bojim ići na ove teme jer me stvarno pogađaju nesretne stvari.Imam pet malih anđela od 6 godina pa dai 1 godine.Suosječam se sa ocem ovog dijeteta,kojem čupaju i srce skupa s tim djetetom kao da nije dovoljno propatio.Molit če i moja obitelj za njega!!!!NEKA OVAK MOLI OVAJ PSALAM I USLIŠAT ĆE GA BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Iz svega srca vapijem, Jahve, usliši me: tvoja ću pravila čuvati. K tebi vapijem, spasi me, tvojeg ću se držat` svjedočanstva.Pretječem zoru i molim za pomoć, u tvoje se riječi uzdam.Oči moje straže noćne pretječu da razmišljam o besjedi tvojoj.
Po svojoj dobroti, Jahve, glas mi poslušaj, i po svojoj odluci poživi me. Primiču se koji me podlo progone, daleko su oni od Zakona tvojega.
A ti si blizu, Jahve, i vjerne su sve zapovijedi tvoje.
Odavno znam za tvoje propise da si ih sazdao zasvagda.
Pogledaj na nevolju moju, izbavi me, jer Zakona tvog ne zaboravih.
Parnicu moju brani, po svom obećanju poživi me!
Daleko je spasenje od grešnika jer za pravila tvoja ne mare.
Veliko je, o Jahve, tvoje smilovanje: po odlukama svojim poživi me.
Mnogi me progone i tlače, od tvojih svjedočanstava ja ne odstupam.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 sij 2010 15:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Gospodin im se smilovao
i Blažena ih utješila..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 05 sij 2010 23:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
ANASTAZIJA1010 napisao:
DRAGI MOJI BRAĆO I SESTRE JA VAS OVIM PUTEM MOLIM NOVA SAM OVDJE MEĐU VAMA.....I NADAM SE DA ĆE TE ME PRIHVATITI.IMAM VELIKI PROBLEM ZBOG KOJEG MOJA OBITELJ PATI....MOM BRATU JE UMRLA ŽENA PRI DRUGOM PORODU...IMALA JE SAMO 20 GOD...NJEMU JE OSTALO NJEGOVO SUNCE MALENA KOJA JE TADA IMALA SAMO 18 MJESECI.SADA SU JOJ 3 GOD. I SADA NJIH DVOJE IMAJU VELIKIH PROBLEMA SA OBITELJI NJENE MAJKE.NA SUDU TRAŽE PRAVA KOJA UPUĆUJU DA ŽELE SKRBNIŠTVO NAD NJOM JER IM NIKADA NITKO NIJE BRANIO VIĐANJE NITI IŠTA DRUGO.MOJ BRAT NIKADA NIJE BIO NITI ALKOHOLIČAR NITI IKAKAV PROBLEM NEGO JE SE UVIJEK BORIO ZA SVOJU OBITELJ I VRIJEDNO RADIO.SVE TE TEŠKOĆE SU UTJECALE NA MALENU,ZAVRŠILA JE KOD PSIHOLOGA I PSIHIJATRA......JA VAS OVIM PUTEM MOLIM ZA VAŠE MOLITVE UPUĆENE
NAŠEM JEDINOM I MILOSTIVOM Bogu OCU NAŠEMU ZA SMIRENJE TE OBITELJI MOJE POKOJNE SNAHE....DA OTVORE OČI I DA PRUŽE SVU LJUBAV I RAZUMIJEVANJE SVOJOJ UNUČICI I NJENOM OCU.......OD SRCA VAM ZAHVALJUJEM......BOŽE,KOJEMU JE OTVORENO SVAČIJE SRCE,SVAKA MU VOLJA GOVORI I PRED KOJIM NEMA SAKRIVENE TAJNE:PROČISTI ULIVENJEM DUHA SVETOGA MISLI NAŠEGA SRCA,DA TE ZASLUŽIMO SAVRŠENO LJUBITI I DOSTOJNO SLAVITI.SAŽEŽI,GOSPODE,VATROM DUHA SVETOGA BUBREGE I NAŠE SRCE:DA TI SLUŽIMO NEOKALJANIM TIJELOM I ČISTIM SRCEM.DJELA NAŠA,MOLIMO TE GOSPODE,NADAHNUĆEM SVOJIM PRETECI I POMOĆU SVOJOM PRATI:DA SVAKA NAŠA MOLITVA I DJELO OD TEBE UVIJEK ZAPOČNE,I PO TEBI ZAPOČETA DA SE DOVRŠI.PO KRISTU GOSPODINU NAŠEMU.AMEN! :t4:




Draga sestro,dobro nam došla,susosjećam s tobom.Nije lako,ali s božjom pomoći bit će sve onako kako treba.
Bit ćete u mojim molitvama. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 sij 2010 23:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sv. Josipe zaštitniče obitelji zagovaraj ovu obitelj kod Isusa. Čuvaj ju i brani od neprijatelja koji iznad svega želi napraviti razdor svake obitelji. Presveta Djevice nadomjesti svu ljubav ovoj obitelji koju su izgubili preranom smrću njihove zemaljske majke i supruge.
Gospodine usliši nas!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 sij 2010 21:24 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 16 sij 2010 23:34
Postovi: 2
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neka ih Sv.Anđela čuva


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr