www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 10:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 vel 2010 10:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2009 16:21
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne mrzim ja ni njega, niti ikoga živoga. On je zaboravio i odbacio svoju djecu, to me boli...a mrziti mi je nepoznata riječ...hvala Gospodinu što je uz nas, što nam pomaže da prođemo ovu muku...ja sam jako iscrpljena i umorna jer mi sve pada na leđa, a ja nbemam snage za sve i svakoga. Ali, molim i dalje, molim i za njega i za njegovog bolesnog oca, za mudrost, za snagu...a dokle ću moći i ja...Smiluj se,Gospodine...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 vel 2010 10:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
željka napisao:
Ne mrzim ja ni njega, niti ikoga živoga. On je zaboravio i odbacio svoju djecu, to me boli...a mrziti mi je nepoznata riječ...hvala Gospodinu što je uz nas, što nam pomaže da prođemo ovu muku...ja sam jako iscrpljena i umorna jer mi sve pada na leđa, a ja nbemam snage za sve i svakoga. Ali, molim i dalje, molim i za njega i za njegovog bolesnog oca, za mudrost, za snagu...a dokle ću moći i ja...Smiluj se,Gospodine...


.Iscrpljuješ se tamo gdje ne trebaš..
..kažeš da te boli..a da ne mrziš..
..to ti je ista stvar..
..ako te boli..
..onda negdje u dubini duše..
.postoji ..neka vrst mržnje i ogorčenosti..

..OPROSTI U POTPUNOSTI.. i neće te boljeti..više..

..Oprostiti poput KRISTA..znači biti Božanstven...
..a to malo ljudi ..može.. :lol:

.gledaj samo da nisi gladna...i da ti je dom topal.

:lol:
.. za ove ..međuljudske odnose..
..moli se sa radošću...bez obzira...tko ti je što učinio..
..TAKO ĆEŠ OSLOBODITI I SVOJ U NJEGOV DUH..
..za lakši put ka NEBU.. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 vel 2010 10:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2009 16:21
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Baš sam razmišljala o ovome što kažeš...u pravu si, postoji doza žalosti u meni, valjda se ne znam pomiriti s tim da netko može zaboraviti ljubav prema djetetu...da li to vezujem s hladnoćom duše, s prošlošću, s neuspjehom-to tek moram otkriti...ne mogu reći da mrzim, to ne. Ali, kako to uzrokuje bol moga djeteta, boli i mene-i to jako. Topli dom putuje sa mnom svako par godina na drugu poziciju...velika mi je želja imati jednog dana nešto malo i svoje- da napokon stanem sa svojim nomadskim putovanjima, digla sam djecu po tuđim stanovima...a sad opet moram na put...ovo su samo razmišljanja jednog ČOVJEKA...i trudim se- ali ne uspijeva svaki put ne osvrnuti se na teškoće...ja sam prepustila Gospodinu neka me vodi, ali kao slijepac se spotaknem koji put na neki kamenčić, pa se dignem...pa Ga molim da mi pomogne...i tako stalno. Jesam li dostojna... :cry: :cry: :cry: O,Gospodine, prosvijetli me, molim Te...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 vel 2010 10:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 ruj 2009 20:27
Postovi: 226
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Tvoje dijete će jednog dana imati svoj život....sad se možeš brinut za njega...ali ne možeš biti odgovorna za njegov odnos sa ocem. Dovoljno briga nosiš sa sobom, nemoj uzimat one koje nisu tvoje...
Svak' od nas vuče sa sobom neke rane iz djetinjstva....one se kasnije odražavaju na naš život, kroz boli i promjene rastemo....tako će i tvoje dijete...neznaš što ga čeka u životu, ovo je samo maleni dio mozaika...bit će bolje..pa gore..pa opet bolje.. :D ( "Neka bude volje tvoja....")


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 vel 2010 23:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Draga Željka,tvoj osiječaj razočaanja u onog u koga si najviše vjerovala da je uz tbe je razumljiv i potpuno je jasna tvoja ogorčenost.Pazi da neprijeđe u mržnju,da te ne izjeda,blagoslivljaj sve oko sebe.Budi svijedok ljubavi i mira u takvoj teškoj situaciji,iz takvih situacija izlaze heroji na svijetlo dana.Po temo će te prepoznati Gospodin,i On jedva čeka da ti izađe u susret dok te iskuša.
Ne očajavaj za svojim domom na zemlji,već žudi za onim na nebu,koji je siguran sam pripremljen,Gospodin voli one koji u muci ostaju veliki,nije muke ni vlastitog Sina poštedio.Imaš divan primjer ,da pokažeš svima što je Božja duša prvo za svoj spas,pa i onda za spas bližnjih,da na tebi vide svijetlo u mraku,osmijeh u muci i blagoslov okružen proklinjanjima."Sirota" si duša ovdije na zemlji,ali si velika u Božjim oćima,i volim moju Crkvu i vjeru zbog ovakvih kao ti.I ponosan sam,jer si nam sestra u Kristu!
Tvoje svijedočanstvo pomaže i nama,da nismo sami,da se međusobno tješimo,svi imamo križeve,netko veće,netko manje,tvoj je velik,jer te je Otac prepoznao kao nekog tko ga je dostojan nositi,i zato hrabro i uvjek sa molitvom i blagoslovom na usnama.
Moli za svoje roditelje,za svoga muša,za svoju djecu,za nas,moli da te Otac oslobodi od svih roditeljskih proklinjanjai da te zaštiti Kristovom Krvlju,ma koliki križ morala ponijeti.
Neka te blagoslovi Gospodin,pogled svoj neka svrne na te,milostiv neka ti bude!!!
:grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr