www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 ožu 2010 11:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ISUSE KRISTE molim te za oprost jer danas nisam dovoljno mudro djelovao i došlo je do svađe sa ženom, molim te još više mudrosti , snage kako bi sve te teške trenutke mudrije, strpljivje,lakše podnosio ,samo volim svoju obitelj i ne želim ih izgubiti, želim da odemo svi pred dragog Boga zajedno, da više nijedno ne ranjava drugo, molim te ISUSE!!!!!!! :twisted: :a1250:

ISUSE SAD JE VOLJA TVOJA!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2010 13:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
visnja napisao:
Gospodine Isuse Kriste , ljudi koji su te susreli.., dozivljavaju novi pocetak...,
ti zelis staviti u nas Svoju ljubav i Svoj oganj !
Snaga Tvoga Duha omogucava i nama... i danas ... ,novi pocetak !
Budi uz nas Gospodine,.. smiluj se nasoj slabosti ...oprosti nam grijehe i propuste...
i daj nove snage... !"
...

"Svemoguci Boze, Nebeski Oce.,....Ti nas ljubis..., nas svoju djecu ...!
Ljubis nas iznad svega !...
Zato nam hoces dati najbolje sto imas - svoga Duha Svetoga !
Molimo te, daj nam ceznju za Duhom Svetim... , da bismo mu otvorili svoja srca, ...izrazili mu dobrodoslicu... i primila ga na jedan nov nacin ! Amen !"


:a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 ožu 2010 09:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
pakikpokik napisao:
ISUSE KRISTE molim te za oprost jer danas nisam dovoljno mudro djelovao i došlo je do svađe sa ženom, molim te još više mudrosti , snage kako bi sve te teške trenutke mudrije, strpljivje,lakše podnosio ,samo volim svoju obitelj i ne želim ih izgubiti, želim da odemo svi pred dragog Boga zajedno, da više nijedno ne ranjava drugo, molim te ISUSE!!!!!!! :twisted: :a1250:

ISUSE SAD JE VOLJA TVOJA!!!!

:b130: :b130: :b130:
MOLITVA IZ DUBINE DUŠE

Bože, nemam drugog, tko bi mi pomogao,
nemam drugog oslonca osim Tebe, Oče moj nebeski.
K Tebi vapijem, Tebe zazivljem, Tebi se molim,
jer mi samo Ti možeš pomoći.
Potreba u kojoj se sada nalazim, velika je.
Više ne znam što bih učinio!
Ako je Tvoja volja, oslobodi me iz ove nevolje!
Pokaži mi da si Ti jači od svake nevolje i od
svih mojih duhovnih neprijatelja.
Ti me ne ostavljaš u nevolji.
To dobro znam. Amen.

:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 ožu 2010 08:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Poslušajte, braćo , riječi Pavla apostola Efežanima ! ( Ef 4,1-6)

Zaklinjem vas ja ,sužanj u Gospodinu:sa svom ponizniošću i blagošću ,sa strpljivošću živite dostojno poziva kojim ste pozvani!Podnostite jedni druge u ljubavi;trudite se sačuvati jeinstvo Duha svezom mira!Jedno tijelo i jedan Duh - kao što ste i pozvani na jednu nadu svog poziva.Jedan Gospodin!Jedna vjera!Jedan krst!Jedan Bog i Otac sviju ,nad svima i u svima!

U svojoj si nam svetoj obitelji pružio divan primjer molitve,ljubavi i vršenja Očeve volje: - posveti ovu obitelj svojom milošću i obdari je svojim darovima.

Bože, stvoritelju i milosrdni obnovitelju svoga naroda!Ti si htio da obitelj ustanovljena ženidbenim ugovorom bude sakramentom Krista i Crkve.Izlij,molimo,obilan blagoslov na ovu obitelj ,sabranu u tvoje ime .Neka svi ovi ,koji su spojeni jednom ljubavlju ,budu u duhu gorljivi i u molitvi postojani .Neka jedni o drugima vode brigu pritječući u pomoć potrebama sviju.I riječju i primjerom neka budu navjestitelji vjere, po Kristu Gospodinu našemu.
Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 ožu 2010 09:56 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250:

Spasi Gospodine brak i ovu obitelj svega zla sto obilazi svjetom...
Podaj ovom bracnom paru jakost u ljubavi i strpljivosti i ozdravi
ovo njihovo dijete po Tvojem Imenu.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 tra 2010 17:12 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGA bračo i sestre sa TT bvb i svima jedno VELIKO HVALA za sve one divne molitve zadnja 3 mjeseca, za nebrojene pp,savjete, podrške, VELIKO VAM HVALA što ste me naučili da dalje u mom životu nesmjem Boga zaboravit ko prije, divni ste ljudi, svi nosite svoj križ koji nije lagan al vam je srce veliko, hvala VIŠNJI, zrela osoba a ptičjeg glasa, JERI hvala za krunice i molitve, jedna je moja jedna djetetova da ga čuva, MIA hvala ti za stihove koje pretvaras u molitve, DARIA tebi hvala za dobre savjete iako si još tako mlada, MAGDA nek ti samo bude tako dalje u obitelji, ti ne stajes sa molitvama, BRAT UČENIK......najveći gospodin u trenirci i patikama, naklon do poda....hvala ti,NAGGAR tebi hvala za sve izravne odgovore, rođen si za vrhunskog kritičara,možda bi i to mjesto trebao tt, JOHNY,ANAPAULA;XSENA;SAMUEL, i možda sam koga zaboravio i njima hvala, hvala samo promatračima koji su molili, TIMu tt, Bog dragi neka vas čuva u daljnjem životu,....... SUTRA je trebala biti 11godišnjica, ali čudnovati su putevi božji... SVIMA VELKO HVALA!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 tra 2010 21:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
pakikpokik napisao:
DRAGA bračo i sestre sa TT bvb i svima jedno VELIKO HVALA za sve one divne molitve zadnja 3 mjeseca, za nebrojene pp,savjete, podrške, VELIKO VAM HVALA što ste me naučili da dalje u mom životu nesmjem Boga zaboravit ko prije, divni ste ljudi, svi nosite svoj križ koji nije lagan al vam je srce veliko, hvala VIŠNJI, zrela osoba a ptičjeg glasa, JERI hvala za krunice i molitve, jedna je moja jedna djetetova da ga čuva, MIA hvala ti za stihove koje pretvaras u molitve, DARIA tebi hvala za dobre savjete iako si još tako mlada, MAGDA nek ti samo bude tako dalje u obitelji, ti ne stajes sa molitvama, BRAT UČENIK......najveći gospodin u trenirci i patikama, naklon do poda....hvala ti,NAGGAR tebi hvala za sve izravne odgovore, rođen si za vrhunskog kritičara,možda bi i to mjesto trebao tt, JOHNY,ANAPAULA;XSENA;SAMUEL, i možda sam koga zaboravio i njima hvala, hvala samo promatračima koji su molili, TIMu tt, Bog dragi neka vas čuva u daljnjem životu,....... SUTRA je trebala biti 11godišnjica, ali čudnovati su putevi božji... SVIMA VELKO HVALA!!!!!!



Dragi brate,

čitam ovaj tvoj post,i nije mi jasna ova zadnja rečanica "da je trebala biti godišnjica braka".Što se dogodilo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2010 06:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGA brača i sestre, molite, molite trebam snage


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2010 07:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Dragi brate,

samo ću ti jedno reći,ono što je i meni svećenik jednom rekao,kada sam bila u teškoj situaciji:
PUSTI BOGU
Neka Bog dragi učini onako kako On misli da je najbolje,za tebe,i za tvoju obitelj.Prepusti Gospodinu svoju obitelj,a ti se moli da ti da snage i mudrosti nositi križ koji ti je dao.

Ja ću moliti za tebe da ne poklekneš na tom putu,koji stoji pred tobom.

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 tra 2010 07:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Mili brate bit ćeš u mojim molitvama.

Naš Bog je silan Bog, za njega nema nemoguće, On mijenja srca i puni ih ljubavlju.

:grlim te: :grlim te: :grlim te:

Budi strpljiv i pun vjere.

P.S. Imaš PP


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr