www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 11:52

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 srp 2010 06:04 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bože moj, hvala ti što si me upoznao sa ljudima sa ove stranice, hvala ti bože što si mi dao snage u poslu unatoč svim patnjama, hvala ti bože što te ljubimo ja i moj sin,podari nam bože pravi put u odgoju i odrastanju, hvala ti bože!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ruj 2010 12:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 ruj 2010 13:13
Postovi: 29
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2012 05:30 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga braćo i sestre u Kristu
tražim pomoć u molitvi ovaj put za moju bivšu ženu
njezina odluka o rastavi,zatim postupci nakon razvoda kao i utjecaji u kojima je bila i još sad od strane drugih osoba doveli su je u situaciju da sad treba moliti za nju...
naime, MRŽNJA,PREZIR,OSVEČIVANJE... SAD JE RAZDIRE....
vidi se po njoj da propada,neviđa dijete... a pokušaj normalne komunikacije u njoj pokazuje samo izljeve nekontroliranog ispada bijesa,vrijeđanja,nekontrole,....jednostavno vidim da nakon tri godine sad ona klone ,propada, a ipak je ONA MAJKA MOJEG DJETETA bez obzira na sve....ne mogu sa njome komunicirat na tom nivo ni pokušaj CZSS, ništa,,sad gubi i čak skrbništvo zajedničko što imamo nad djetetom zbog zanemarivanja djeteta,prijete joj ovrhe,možda i zatvor... no to je manje bitno...
več ŽELIM DA UZ VAŠU MOLITVU ONA NAĐE SEBE,BOŽJI MIR,DA ODBACI OD SEBE SVAKO ZLO,DA PRIHVATI ISTINU KAKO GOD BILA BOLNA, ALI LAŽI,SPLETKARENJA I MRŽNJU KOJA JU SAMO RAZDIRE DA ODBACI OD SEBE....
hvala vam svima i nek vas blagoslovi naš dragi BOG!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 svi 2012 12:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
:a1250:

Biti ce u mojim molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2012 17:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala za molitve, Bog nek Vas sve blagoslovi, a molimo Boga da u utorak bolnički nalazi za moje djete pokažu sliku poboljšanja!!!!

bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2012 17:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 22 svi 2012 08:42
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pakikpokik napisao:
Draga braćo i sestre u Kristu
tražim pomoć u molitvi ovaj put za moju bivšu ženu
njezina odluka o rastavi,zatim postupci nakon razvoda kao i utjecaji u kojima je bila i još sad od strane drugih osoba doveli su je u situaciju da sad treba moliti za nju...
naime, MRŽNJA,PREZIR,OSVEČIVANJE... SAD JE RAZDIRE....
vidi se po njoj da propada,neviđa dijete... a pokušaj normalne komunikacije u njoj pokazuje samo izljeve nekontroliranog ispada bijesa,vrijeđanja,nekontrole,....jednostavno vidim da nakon tri godine sad ona klone ,propada, a ipak je ONA MAJKA MOJEG DJETETA bez obzira na sve....ne mogu sa njome komunicirat na tom nivo ni pokušaj CZSS, ništa,,sad gubi i čak skrbništvo zajedničko što imamo nad djetetom zbog zanemarivanja djeteta,prijete joj ovrhe,možda i zatvor... no to je manje bitno...
več ŽELIM DA UZ VAŠU MOLITVU ONA NAĐE SEBE,BOŽJI MIR,DA ODBACI OD SEBE SVAKO ZLO,DA PRIHVATI ISTINU KAKO GOD BILA BOLNA, ALI LAŽI,SPLETKARENJA I MRŽNJU KOJA JU SAMO RAZDIRE DA ODBACI OD SEBE....
hvala vam svima i nek vas blagoslovi naš dragi BOG!!!!!!


...i čuje Bog vapaj onih koji mole za srca slomljena-jer naš Bog je Bog Ljubavi. Uhu je Njegovom ugodna molitva ljubavi za bližnjega, pa ma koliko naš bližnji svjesno ili nesvjesno koračao hodnicima tame. Ufajmo se, jer vječna je ljubav Njegova.
Bog blagoslovio tebe i tvoje i neka se Ime Božje proslavi po ozdravljenju tvoga djeteta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2012 19:25 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2012 06:02
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine blagoslovi ovu obitelj.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2012 19:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2012 06:02
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mozes li napisati zbog cega je tvoja zena otisla, odnosno trazila rastavu, ako ti nije nezgodno


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 lip 2012 19:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala Nado za svaku molitvu, Bog Vas blagoslovio..
nije mi ništa nezgodno... ali volio bih da otvorite HITNE MOLITVE Tema: Molitva za spas braka
pisano pod mojim nikom "pakikpokik".... sve stoji istina je bolna... ali jedini ispravi put..

bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 srp 2012 12:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 sij 2010 22:19
Postovi: 97
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
NE ODUSTAJEM OD MOLITVE!!!!!
draga bračo i sestre,i vas molim da molite za moju bivšu ženu,evo ja se molim za nju kolko stignem i sad zadnje vrijeme nevidim i ne primječujem tolku mrznju koja bi izlazila iz nje,, no to je još daleko od normalnog ponašanja jedne majke koja sad ima priliku provoditi više vremena sa dijetetom našim jer je praktički sad kroz sezonu u njezinoj blizini,no kad se sretnu več nakon sat-dva oni se zasite druženja...
a nekad je bila predivna majka.. dakle nesto nije u redu ...molimo za nju da bude ona osoba ko nekad kad je bila jako dobra žena i još bolja majka... molimo da nase dijete zna za pravu majku....
hvala vam svima i bb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 103 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr