www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 07:38

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor Poruka
 Naslov: Pomoc u molitvi
PostPostano: 01 ožu 2010 20:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 vel 2010 11:46
Postovi: 14
Lokacija: Njemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Braco i Sestre prvi put sam na forumu i sve vas pozdravljam,
Molim Vas da se molie za mene,nalazim se u jednoj teskoj psihickoj krizi ,na momente me hvata stasan nemir i panika sa lupanjem srca i napadima staha.Strasno se bojim za sebe neznam kako dalje,to me stanje totalno blokira,bjezim od svega,jako sam se povukla u sebe,sram me ikome istinski pricati o svom problemu,jer ljudi to ne shvacaju,ako im kazem rece da sam poludila,onda ce mi biti jos i gore.Pokusavam traziti pomoc u molitvi ,ali u ovakvom stanju mi to tesko pada,ja se molim ali moje misli odlutaju u drugom pravcu.Bila sam kod doktora propisao mi je tablete za smirenje (psihofarmaka)ja se to bojim uzimati, jer nakon kratkog vremena stvaraju ovisnost,uzimam nesto na biljnoj bazi sto u ovoj situaciji jako slabo djeluje.Boze molim te pomozi mi da me prode ovo stanje,ja moram dalje da se borim imam familiju i posao,znam da se moram izboriti,ali to je jako tesko,zato dragi forumasi trazim od vas pomoc u molitvi.Hvala Vam!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2010 20:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molit cemo za tebe draga u svim nasim molitvama...
Moli i ti koliko mozes,jer Bog te cuje...Proci ce taj strah...
Najbolje bi ti bilo otic na zivotnu ispovjed pa na neku od
duhovnih obnova i bilo bi sve u redu.Isus ljeci sve rane
i boli pa izljecit ce i tvoj strah.Sve mu predaj i razgovaraj
puno sa Isusom svojim spostvenim rijecima.Citaj Bibliju
i vidjet ces Bozje milosti.U nasim si molitvama.BtB. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2010 20:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Podari svoj blagoslov, Gospodine svome djetetu koje te moli
da mu ozdraviš duh, dušu i tijelo. Neka rijeke žive vode isperu
svaki strah, nemir i paniku koje osjeća u svom srcu. Pošalji
svoga svetoga Duha u svaki kutak njenog bića i neka Tvoja
Predragocjena Krv prekrije i izlječi sve što je potrebno da se
u njeno srce i dušu vrati Tvoj sveti mir. Smiluj se, Isuse ovoj
našoj sestri u njenim duševnim poteškoćama. Amen.

:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2010 20:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Isuse moj milosrdeni

dotakni ovu našu sestricu svojom ljubavi.Daruj joj mir.Svoj mir joj daj Gospodine.Pošalji joj Duha svetoga da je čuva i obrani od svakoga zla,svih strahova i nemira.

SLAVA BOGU,I OCU I SINU I DUHU SVETOME.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ožu 2010 22:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
MOLITVA ZA NUTARNJE OZDRAVLJENJE

...odložiti vam je prijašnje ponašanje, staroga čovjeka, koga varave požude vode u propast, a obnavljati se duhom svoje pameti i obući u novoga čovjeka, po Bogu stvorena u pravednosti i svetosti istine. (Ef 4,22-24)

Svaki vjernik unutar sebe kuša i duhovni život i život po tijelu. Kršćanin mora usmrtiti djela tijela (v. Rim 8,13) i živjeti svoj život po Duhu Svetome. 'Tijelo' znači sva zla maštanja i sjećanja, boli, rane, negativni osjećaji, razočaranja, frustracije, osjećaji krivnje, odbačenosti, zatim naslijeđene grešne navike, stečene zle navike, povođenje za krivim primjerima itd. Kad se takva djela provlače kroz naš život, ne možemo živjeti po Duhu. Tada je potrebno oslobođenje i unutarnje ozdravljenje.
Dakle, je li tko u Kristu, nov je stvor. Staro uminu, novo, gle nasta! (2 Kor 5,17)


Što trebaš učiniti?

- Prikaži Gospodinu 'staroga' sebe sa svim svojim problemima. Provedi neko vrijeme u molitvi i dobro ćeš vidjeti sve svoje nedostatke.
- Vjeruj da je Isus sve tvoje grijehe u svom tijelu uznio na križ (v. 1 Pt 2,24).
- Pozovi Isusa u svoj život i zamoli ga da prođe i ozdravi tvoj život od začeća sve do sada.
- Dok moliš, vjeruj da te Gospodin dotiče i ozdravlja (v. 1 Iv 5,14-15) i slavi ga za prekrasno iskustvo nutarnjeg ozdravljenja.


Moli ovako:

Isuse, molim Te da uđeš u moje srce, da dotakneš sva moja životna iskustva koja trebaju ozdravljenja. Ti me poznaješ bolje od mene samoga. Izlij zato svoju ljubav u svaki djelić moga srca. Gdje god otkriješ ranjeno dijete, dotakni ga, utješi i oslobodi ga.
Pođi sa mnom kroz moj život od trenutka moga začeća. Očisti me i oslobodi od svih negativnih utjecaja koji mogu doći iz toga vremena. Blagoslovi me kao malo dijete u majčinoj utrobi odagnaj sve zapreke koje su možda postojale u vrijeme kad me majka nosila.
Usadi u mene duboku želju da budem nanovo rođen i iscijeli svaku fizičku ili emocionalnu traumu koja mi je mogla naškoditi za vrijeme rađanja. Hvala Ti Gospodine što si bio sa mnom i prihvatio me u svoje ruke u času moga rođenja, što si Ti želio moj život na ovoj zemlji i već mi onda govorio da me nikada nećeš ostaviti ni zapustiti.
Isuse, molim Te osvijetli cijelo moje djetinjstvo svojim svjetlom i dotakni sva ona sjećanja koja priječe da budem potpuno slobodan. Ako sam trebao više majčine ljubavi, pošalji svoju majku, Mariju, da nadoknadi sve što nedostaje. Zamoli je da me drži, čuva, poljubi, da mi priča priče i ispuni sve praznine koje samo majčina ljubav svojom toplinom može dati.
Gospodine, možda je dijete u meni bilo lišeno prave očinske ljubavi. Oslobodi me tako da mogu reći ABBA, Oče, svakim dijelom svoga bića. Ako mi je trebalo više očinske ljubavi, sigurnosti i spoznaje da sam voljeno i željeno dijete, molim Te čvrsto me zagrli. Dopusti mi da osjetim sigurnost u Tvojim snažnim rukama. Obnovi moje povjerenje i hrabrost da se uzmognem suočiti sa svim kušnjama ovoga svijeta, znajući da će me Očevo okrilje uvijek čuvati od pada.
Prođi kroz moj život, Gospodine, i utješi me u svakom onom trenutku kada ljudi prema meni nisu bili ljubazni. Ozdravi rane od onih susreta i osoba koje su unijele strah u moje biće, ili možda učinile da se povučem u sebe i sagradim barijere prema drugim ljudima. U trenucima kad sam se osjećao usamljen, ostavljen i odbačen od ljudi, podigni me svojom ljubavlju i daruj mi sigurnost i osjećaj vrijednosti. Ljudi su me odbacili, govoreći ružne riječi u vrijeme dok sam bio nevino dijete. Osjećao sam se tužno i napušteno. Dođi Gospodine i ozdravi me.
Prikazujem Ti svoje nagone i grešne navike, svu moju pokvarenu i zlu narav i molim Te da me očistiš i opereš, o Gospodine Isuse, predajem Ti cijeloga sebe, svoje tijelo, razum i duh, i zahvaljujem Ti što me obnavljaš. Hvala Ti, Gospodine.
Ako si u prilici, bilo bi dobro otići na duhovnu obnovu koja uključuje molitve za nutarnje ozdravljenje.

Otac James Manjackal M.S.F.S.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 ožu 2010 10:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Lukaa napisao:
Draga Braco i Sestre prvi put sam na forumu i sve vas pozdravljam,
Molim Vas da se molie za mene,nalazim se u jednoj teskoj psihickoj krizi ,na momente me hvata stasan nemir i panika sa lupanjem srca i napadima staha.Strasno se bojim za sebe neznam kako dalje,to me stanje totalno blokira,bjezim od svega,jako sam se povukla u sebe,sram me ikome istinski pricati o svom problemu,jer ljudi to ne shvacaju,ako im kazem rece da sam poludila,onda ce mi biti jos i gore.Pokusavam traziti pomoc u molitvi ,ali u ovakvom stanju mi to tesko pada,ja se molim ali moje misli odlutaju u drugom pravcu.Bila sam kod doktora propisao mi je tablete za smirenje (psihofarmaka)ja se to bojim uzimati, jer nakon kratkog vremena stvaraju ovisnost,uzimam nesto na biljnoj bazi sto u ovoj situaciji jako slabo djeluje.Boze molim te pomozi mi da me prode ovo stanje,ja moram dalje da se borim imam familiju i posao,znam da se moram izboriti,ali to je jako tesko,zato dragi forumasi trazim od vas pomoc u molitvi.Hvala Vam!


Draga sestro po Gospodinu,
jedino ćeš se izliječiti od svojih bolesti, kao i svi bolesni, ako se prikloniš kojoj od pravih pobožnosti Presvetoj Djevici Mariji. Dao Bog, ako ne znaš, da jednom spoznaš zašto je to tako, zašto preko Presvete Djevice ići do Liječnika. Traži, Bog će ti pokazati kuda ići, posebno će Mu biti drago ako zatražiš preko Majke, Njegove i svoje.
Majka naša je Zaručnica Duha Svetoga, ona je put kojim je Gospodin došao nama, pa tim putem hajmo i mi Njemu. Hajde i ti sada, čudesno će te ozdraviti i zadržati zdravu, očuvati od bolesti i prečistim rukama predati svome Sinu. To nitko ne može nego Kraljica neba i zemlje.
Pazi, nisu sve pobožnosti prave, puno je đavoljih koje se nude kao prave. Ali ne brini, Dobri Otac neće kamena dati nikome ako je Kruha gladan.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ožu 2010 19:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 kol 2009 21:51
Postovi: 110
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zdravo Kraljice,Majko Milosrđa
živote,slasti i ufanje naše,zdravo!
K tebi vapimo prognani sinovi Evini,
k tebi uzdišemo tugujući i plačući
u ovoj suznoj dolini.
Svrni,dakle,Odvjetnice naša,
one svoje milostive oči na nas;
te nam poslije ovog progona
pokaži Isusa,blagolovljeni plod utrobe svoje!
O blaga,o mila,o slatka Djevice Marijo!
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr