www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 27 tra 2024 13:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 tra 2010 20:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ožu 2010 15:41
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim Vas pomozite mi u molitvi da mi se vrati moja ljubav - Franjo. Približila sam ga dragom Bogu i nakon 9 godina nagovorila da se ispovijedi. Shvatila sam da je on taj s kojim želim provest ostatak svog života i žrtvovati se dragom Bogu jer znam da bi mi život s njim bio težak, ali bi stalno molila za njega. Ostavio me i ostavio mi teške rane na srcu koje me jako bole. Ne mogu Vam opisati taj osjećaj. Molim se dragom Bogu da mi ga vrati, da nam da još jednu priliku i da tu odlutalu dušu približimo Bogu. Bog djeluje preko ljudi. Molite dragog Boga da ja budem ta preko koje će djelovati na Franju! U njegovoj obitelji se jako malo moli, zapravo nikako. I nikad nije išao na misu, sve dok se nisam ja pojavila u njegovom životu. Molite za Franju i mene! Bog Vas blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 tra 2010 21:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
nikolina22 napisao:
Molim Vas pomozite mi u molitvi da mi se vrati moja ljubav - Franjo. Približila sam ga dragom Bogu i nakon 9 godina nagovorila da se ispovijedi. Shvatila sam da je on taj s kojim želim provest ostatak svog života i žrtvovati se dragom Bogu jer znam da bi mi život s njim bio težak, ali bi stalno molila za njega. Ostavio me i ostavio mi teške rane na srcu koje me jako bole. Ne mogu Vam opisati taj osjećaj. Molim se dragom Bogu da mi ga vrati, da nam da još jednu priliku i da tu odlutalu dušu približimo Bogu. Bog djeluje preko ljudi. Molite dragog Boga da ja budem ta preko koje će djelovati na Franju! U njegovoj obitelji se jako malo moli, zapravo nikako. I nikad nije išao na misu, sve dok se nisam ja pojavila u njegovom životu. Molite za Franju i mene! Bog Vas blagoslovio!


Draga sestro,

ti već činiš puno za tog dečka,i možda je dragi Bog tebe i odabrao da
ga vratiš na pravi put,ali kako si to shvatila da je on taj s kojim želiš provesti ostatak života?
Božja mudrost je nama nedokučiva,a molitva uvjek treba da bude:
"Ali ne moja,nego Tvoja volja neka bude"
Možda dragi Bog ne želi da ti ostvariš vezu s Franjom onakvu kakvom je
ti zamišljaš.Ti to sada ne znaš,kao niti mi...ali možda nisi niti svjesna da
te u biti spasio.

Molit ću za tebe :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2010 21:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ožu 2010 15:41
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zato što sam imala nekoliko veza i s ni jednim dečkom nisam osjećala ovo što sad osjećam....nije mi Bog dao da ga toliko volim i da tolika poniženja i uvrede trpim...a da je to samo tako bezveze.....ja znam da on to sve čini s razlogom.....zato nam je i dao vjeru i ufanje....i ja se ufam u njegovu dobrotu......osjećam u srcu da je on taj s kojim bi htjela imati svoju obitelj, s kojim bi htjela služiti dragom Bogu na čast i slavu i izvest ga na pravi put....sve dok mene nije upoznao, nije išao na svetu misu i ispovijed....prošle godine sam ga nagovorila i prvi put nakon 9 godina se ispovijedio....ne mogu Vam opisati kakav je to osjećaj kad još jednu odlutalu dušu približiš Bogu! u njegovoj obitelji nema Isusa, nema molitve, nema ljubavi i razumijevanja...nema onog unutarnjeg mira........znam da dragi Bog djeluje preko ljudi i molim se da ja budem ta preko koje će djelovat na Franju! Hvala Vam velika na podršci i molitvi! Puno mi to znaći........MOLITE I DALJE ZA FRANJU I MENE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2010 22:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Nikolina, moliti cu za tebe i za tvog "odbjeglog" no smatram da bi trebala malo preispitivati vas odnos. Sama kazes da te ostavio a trazis molitvu za vas dvoje. Djeca ste Bozja, kao i svi mi, i najveci dar koji od Boga imate je slobodna volja. Ukoliko on ne zeli, mislim da je krivo moliti da se on tebi vrati vec da vam se pogled na zivot razbistri, pa ako vec i budete jedno drugome u vidokrugu da se opet u buducnosti i susretnete, no sa jasnim pogledom na zivot i zeljom koja ce biti iz srca i iskrena.

Bog ti nece usliti zelju koja dolazi iz krivih pobuda. Bog vas blagoslovio oboje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2010 22:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
BtB Nikolina,.. dobro nam dosla,..

moram ti priznati da se slazem sa Nasmijesenim i sa Magdom... ne zbog toga sto tebe nisam dobro procitala i razumjela,.. vec zato sto ti istinski zelim dobro,..

znam i vjerujem da ti je tesko, da si ranjena,.. ali razmisli je li vrijedno toliko patiti zbog njega??' razmisli da li se sve ovo dogodilo za tvoje dobro!?!?!?

razmisli,.. dobro razmisli,.. da li Gospodin koji te toliko ljubi ima na umu nekoga boljeg za tebe,.. nekoga tko te nece toliko muciti i patiti,.. vec pokloniti ti ljubav, obitelj, mir,..

i dalje prikazuj Franju, to je bas lijepo od tebe,. tako i za samu sebe sijes Blagoslove,.. moli uvijek za njega,.. ali isto tako ostavi u svom srcu mir i povjerenje u Bozji Plan s tobom i tvojim zivotom..

vjerujes onome sto ti osjecas,. ali aj sada pokusaj imati malo vise povjerenja u Onoga koji te je Stvorio,..

otvori srce,.. smiri se i sacekaj malo,. moli,.. posti,.. i vidjeti ces rezultate,.. ali nemoj moliti za rezultate koje ti iscekujes,.. vec moli za Rezultate Bozjeg Plana u Tvom Zivotu,.. tek tada On moze uciniti Cudo,..

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 tra 2010 22:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
evo bas sam sada procitala divnu molitvu od Lyne,.. na ovoj stranici se moli za bracne drugove,.. pa pogledaj malo,.. ali molim te prvo pocni od Lynine molitve,.. BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:

http://www.tebe-trazim.com/forum/viewto ... &start=555


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2010 07:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2009 12:29
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Nikolina ja ti želim svu sreću i ustrajnost u molitvi.
Moli za njega ali nemoj ga siliti i raditi nikakav pritisak.
Sama kažeš da te povrijedio, ostavio ti rane na srcu,vrijeđao i ponizio možda on i nije "taj", ako su ti ovo u nicku godine onda si jako mlada.

Prije 5 mj. preko noći moj suprug je ostavio moje dijete i mene, pitala sam se onda ZAŠTO I TKO ME KAŽNJAVA, ali nije tako, s vremenom sam shvatila puno toga i našla mir.
Htjela sam i molila Gospodina da se vrati ali za takvu osobu kakva je on sada i takav način života koji on sad ima u mom životu nema mjesta. Ali molim za njega to je najviše što mogu.


Vrijeme će pokazati, do onda moli za njega kao što ćemo i mi za vas.

BTB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2010 09:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2008 11:36
Postovi: 170
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobro došla Nikolina,
:grlim te:
Žao mi je što prolaziš kroz teško vrijeme, znam da si razočarana i tužna... prekrasno je što vjeruješ i što se uzdaš u Gospodina.. .

ALI - ti nisi ta koja mora nekoga spasiti ni obratiti - ni odvesti na ispovijed. Ako doista živiš vjeru onda moraš biti slobodna - i prihvaćati tuđu odluku, pa i ako taj netko želi biti slobodan, pa čak i od tebe same ... ma koliko god te to sad bolilo. Draga Nikolina dok tako grčevito plačeš za njim nisi slobodna već si navezana na tog momka. Otpusti ga! Blagoslivljaj ga! Moli Gospodina da ga čuva, ali iznad svega moli Gospodina da se vrši volja Njegova, i vjeruj da je njegova volja najbolja za tebe i za Franju.

Naš Otac koji nas sve voli ljubavlju kojom ne možemo ni zamisliti, vidi sve "odozgor" - vidi tvoje puteve, Franjine puteve - on zna kakav bi tvoj život sa Franjom bio, a možda je za tebe nešto puno bolje spremio, ali ti to ne možeš vidjeti ni znati ... ne još...

Odtuguj ovo i kreni punim poletom u vjeri i ljubavi prema svome Kristu! Nemoj biti ranjeno dijete i plakati za onim što ne možeš imati, nemoj previše vremena potrošiti na Franju ....

Sve ovo ti pišem u najboljoj namjeri! Osmjeh na lice i sa Kristom pod ruku u Život! :grlim te:
PS: A Franjo ima isto tako Krista koji se za njega brine (Krist ne treba tebe da spasi Franju, ti nisi dužna ništa).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2010 11:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Nikolina, blagoslovio te Gospodin naš Isus Krist i čuvao te.
Molim za tebe i Franju volju Božju,
jedini On zna u svojoj beskrajnoj ljubavi i milosrđu,
šta nam treba i šta je za nas najbolje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 tra 2010 11:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga Nikolina, blagoslovio te Gospodin naš Isus Krist i čuvao te.
Molim za tebe i Franju volju Božju,
jedini On zna u svojoj beskrajnoj ljubavi i milosrđu,
šta nam treba i šta je za nas najbolje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr