www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 20:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 08 svi 2010 15:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 kol 2009 23:35
Postovi: 11
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kao maloga mati ga je vodila kod vračare koja mu je izlijevala olovo na glavu i ostalo ne znam cijelu priču. Tokom cijeloga zivota ga je pratila i prati nesreća, prvo mu je brat poginuo prije par godina, pa zatim svako malo mu se desi neka nesreća da razbije auto ili slično, premda nije vozač divlji. Prije nekog vremena na košarkaškoj utakmici je pao u nesvjest i prestao disati, tek su ga ozivijeli umjetnim disanjem i pri tome su mu oba ramena iskočila iz ležaja.Kao mali je napuknuo lubanju i sada izmedju lubanje i koze iznad postoji sloj zraka koji utječe da ima bolove u glavi posebno za promjena vremena. Operacijom lječnici ne žele to rješavati jer je tu arterija koja vodi do mozga. Evo baš prije koji dan ponovno mu se ponovila ta situacija gdje je pao u nesvijest. Pa doktori govore da je mozda epilepsija. Ali ja ga znam dugo godina i ne moze epilepsija samo tako doći, uz to stanje sa nesretnim situacijama se ponavlja zadnje 3 godine sve češće i češće, gdje se čovjek zapita kako to da jednoga čovjeka može toliko čudnih i čestih nesreća pogadjati, jer ne poznajem, niti jednu osobu kojoj se toliko nesreća kontinuirano dogadja. Inače momak ne vjeruje u Boga, premda su mu roditelji i on krščani. Pa me zanima, da li da ga preporučim vama u molitve i da li će to biti dovoljno, s obzirom da toj osobi ne mogu ni u snu preporučiti svećenika ili laika nekog jer ne vjeruje u Boga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 svi 2010 17:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Maranatha888 napisao:
. Pa doktori govore da je mozda epilepsija. Ali ja ga znam dugo godina i ne moze epilepsija samo tako doći, uz to stanje sa nesretnim situacijama se ponavlja zadnje 3 godine sve češće i češće, gdje se čovjek zapita kako to da jednoga čovjeka može toliko čudnih i čestih nesreća pogadjati, jer ne poznajem, niti jednu osobu kojoj se toliko nesreća kontinuirano dogadja. .


Draga maranata..ako doktori vec govore da bi trebalo napraviti preglede,da se vidi da nije stvarno Epilepsija..onda bi to trebalo i uciniti..
EEG,i CD,svakako bi bilo dobro,a da nije epilepsija,nikako mu ti pregledi i nalazi ne mogu da skode.ili biti na stetu..

Ne mozes reci za nekoga da je pod urocima ,ako nemas dokaze za to...
To sto je nekada bilo,bilo je...
To sto se nesrece iza nesrece dozivljavaju kod nekoga,nema veze s urocima,ili najcesce nema veze...


Biti ce u moji molitvama.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 svi 2010 10:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 09:59
Postovi: 145
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, ucini srca nasa po srcu svome...
Pogledaj ovo svoje dijete u nevolji, pomozi mu da Te upozna. Stavi mu na put prave ljude koji ce ga voditi prema Tebi. Blagoslovi ga Isuse i oslobodi!
Hvala ti Isuse!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: molitva
PostPostano: 10 svi 2010 20:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ožu 2010 23:08
Postovi: 26
Lokacija: rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobri Bože očuvaj nas od svakog zla..

Hvala ti :!:

Amen :!:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2010 07:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Maranatha888 napisao:
Kao maloga mati ga je vodila kod vračare koja mu je izlijevala olovo na glavu i ostalo ne znam cijelu priču. Tokom cijeloga zivota ga je pratila i prati nesreća, prvo mu je brat poginuo prije par godina, pa zatim svako malo mu se desi neka nesreća da razbije auto ili slično, premda nije vozač divlji. Prije nekog vremena na košarkaškoj utakmici je pao u nesvjest i prestao disati, tek su ga ozivijeli umjetnim disanjem i pri tome su mu oba ramena iskočila iz ležaja.Kao mali je napuknuo lubanju i sada izmedju lubanje i koze iznad postoji sloj zraka koji utječe da ima bolove u glavi posebno za promjena vremena. Operacijom lječnici ne žele to rješavati jer je tu arterija koja vodi do mozga. Evo baš prije koji dan ponovno mu se ponovila ta situacija gdje je pao u nesvijest. Pa doktori govore da je mozda epilepsija. Ali ja ga znam dugo godina i ne moze epilepsija samo tako doći, uz to stanje sa nesretnim situacijama se ponavlja zadnje 3 godine sve češće i češće, gdje se čovjek zapita kako to da jednoga čovjeka može toliko čudnih i čestih nesreća pogadjati, jer ne poznajem, niti jednu osobu kojoj se toliko nesreća kontinuirano dogadja. Inače momak ne vjeruje u Boga, premda su mu roditelji i on krščani. Pa me zanima, da li da ga preporučim vama u molitve i da li će to biti dovoljno, s obzirom da toj osobi ne mogu ni u snu preporučiti svećenika ili laika nekog jer ne vjeruje u Boga.


Lijepi ti pozdrav. Tek sad sam pročitao ovo i zapelo mi je za oko ovo kao malom mu je vračara salijevala olovo oko glave.
Molim te obavezno pročitaj temu Salijevanje strave te Svjedočanstvo od forumaša sv. Mihaela.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2010 09:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Maranatha888 napisao:
....
Inače momak ne vjeruje u Boga, premda su mu roditelji i on krščani. Pa me zanima, da li da ga preporučim vama u molitve i da li će to biti dovoljno, s obzirom da toj osobi ne mogu ni u snu preporučiti svećenika ili laika nekog jer ne vjeruje u Boga.


Molimo se za njegovo obraćenje.
Predajmo njega i njegovu obitelj u ruke i volju Isusa Krista.

Gospodine, sve što je u tvojim rukama postaja posvećeno.
Predajem u tvoje svete ruke ovog mladića
prihvati ga molim ponizno, posveti ga, obrati ga k sebi
i spasi ovo svoje dijete, kako je volja tvoja. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2010 09:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dobri Isuse, pouzdajemo se u Tvoju ljubav i milosrđe koji si nam iskazao u svojoj Predragocjenoj krvi.
Uvjek si imao vremena i strpljenja za siromahe i bolesne,za prezrene i grešnike.
Molim te pogledaj na ovog mladića.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2010 10:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Maranatha888 napisao:
Kao maloga mati ga je vodila kod vračare koja mu je izlijevala olovo na glavu i ostalo ne znam cijelu priču. Tokom cijeloga zivota ga je pratila i prati nesreća, prvo mu je brat poginuo prije par godina, pa zatim svako malo mu se desi neka nesreća da razbije auto ili slično, premda nije vozač divlji. Prije nekog vremena na košarkaškoj utakmici je pao u nesvjest i prestao disati, tek su ga ozivijeli umjetnim disanjem i pri tome su mu oba ramena iskočila iz ležaja.Kao mali je napuknuo lubanju i sada izmedju lubanje i koze iznad postoji sloj zraka koji utječe da ima bolove u glavi posebno za promjena vremena. Operacijom lječnici ne žele to rješavati jer je tu arterija koja vodi do mozga. Evo baš prije koji dan ponovno mu se ponovila ta situacija gdje je pao u nesvijest. Pa doktori govore da je mozda epilepsija. Ali ja ga znam dugo godina i ne moze epilepsija samo tako doći, uz to stanje sa nesretnim situacijama se ponavlja zadnje 3 godine sve češće i češće, gdje se čovjek zapita kako to da jednoga čovjeka može toliko čudnih i čestih nesreća pogadjati, jer ne poznajem, niti jednu osobu kojoj se toliko nesreća kontinuirano dogadja. Inače momak ne vjeruje u Boga, premda su mu roditelji i on krščani. Pa me zanima, da li da ga preporučim vama u molitve i da li će to biti dovoljno, s obzirom da toj osobi ne mogu ni u snu preporučiti svećenika ili laika nekog jer ne vjeruje u Boga.


Draga maranatha,
malo me čudi ova tvoja zadnja rečenica :roll:
Osobno mislim da treba poslušati liječnike,tj.
načiniti sve potrebne pretrage,i nisam baš sigurna
da je riječ o uroku.
Često puta nam se znaju događati negativne
stvari,ali to nije dokaz uroka.
Što se tiče molitve,nadam se da ćeš me shvatiti,
moliti je dobro,ali koliko će pomoći ne znam,jer
tvrdiš da on ne vjeruje u Boga,ako ne vjeruje
onda ne vjeruje niti u pomoć molitve.

PS ne znam od kuda ovaj veliki font? :l30:
Ne mogu ništa promjeniti


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 11 svi 2010 11:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Molitva će pomoći po našoj vjeri, važno je da barem molitelj ima veliku vjeru.

Bilo bi lijepo da se ipak ne radi o urocima, možda to i nije urok, ali vrlo vjerojatno jest posljedica bezbožnog života... :cry:
Iako, ako vjerujemo egzorcistima, i taj čin "salijevanja strave" :shock: :shock: :shock: (užaaaasss) može ostaviti posljedice, osobito na čovjeka koji nema vjeru.

Molit ćemo za njega, draga Marantha!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 16 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr