www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 svi 2024 19:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 srp 2010 12:45 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 tra 2010 12:22
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Braćo i sestre ako je ikako moguće sjetite se u molitvama moje još jako malene dječice, mene i mog supruga koji je u velikim ovisničkim problemima, u doslovnom smislu odbacio je nas 3 u zamjenu za najgore poroke u životu. Zapravo sam čitav život više nesretna nego sretna i kada sam mislila da sam konačno pronašla ono za čim sam cijeli život vapila(obitelj) nasjela sam na gomilu laži, obećanja, nadanja i masu zla što me prati. Odlučio je napustiti nas jer nas nevoli. Obzirom na nemamo nikakav izvor financija, nemamo ni gdje jer nas je doveo do siromaštva ako to zaista i učini(a čvrsto je odlučio) mi smo na cesti. Stoga ako možete molite za nas, neka prestane sa tim porocima i ovisnostima i nekanas zavoli, bude uz nas i neka nas ne napušta. Obzirom da sam dala obećanje u dobru i zlu, zdravlju i bolesti...preko svega ću prijeći samo da se obrati i da počne vjerovati te mu naša obitelj bude na odmah iza vjere u Boga.. Obrati ga Gospodine, izlječi ga Isuse, prosvijetli mu pamet, neka mu srce konačno zavoli nas...Obzirom da Mu ništa nije nemoguće u Njegove ruke predajem svoju obitelj, zdravlje svojih sinčića da ih ne muči više alergije bronhitisi astme i da ne budu više bolesni, da mene očuva od bolesti i živčanog sloma kako bi ih mogla izvesti na pravi put, da mi da snagu i da nikad ne izgubim vjeru i našeg "tatu" koji nas je "prodao"za malo zadovoljstva koje je nama učinilo patnju...Znam da je malo predugo sve ovo al ja nemam nikoga s kime bih mogla podjeliti svoju bol, tugu, sramotu....jad. Pa sam eto malo si olakšala ako nezamjerate. Hvala vam svima. Također se pridružujem svim vašim molitvama. Tako mi pomogao Bog..i Blažena djevica Marija..i svi anđeli i SVECI... MIR S VAMA :twisted: [color=#ff00ff][/color] [/b]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 12:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga sestro,

Bog te dragi čuvao i blagoslovio,i tvoju dječicu,i muža.
Vjeruj u Njega,On je ljubav,i milosrđe...
Predaj mu sve...bit će onako kako On odluči.

Bit ćeš u mojoj molitvi. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 12:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga naša sestrice u Kristu , nisi sama.
Svi mi smo ovdje uz tebe.
Ne budi žalosna, Bog će sigurno nešto providiti
i bit će dobro.

U našim si molitvama


Zdravo Marijo, milosti puna
Gospodin s Tobom
blagoslovljena Ti među ženama
i blagoslovljen plod utrobe Tvoje Isus.
Sveta Marijo Majko Božja moli za nas grešnike
sada i na času smrti naše amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 14:30 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 tra 2010 12:22
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
drage moje Magda i Jeronima nemate pojma koliko ste me rasplakale a nisam ni sumnjala da mi moja braća i sestre u Kristu neće molitvom i utjehom u riječima pomoći al eto opet sam se obradovala. Pa evo koliko nas vjera spaja. Meni je ovo prekrasno jer zapravo ni na vlastitu krv nisam mogla računati a eto u kratko vrijeme netko "nepoznat" je uz nas i HVALA VAM NA TOME. Ako već Njegova volja ne bude po mojoj želji samo neka providi načina da se snadjemo, i da prihvatim Njegovu volju. Isuse, znam da ćeš nam pomoći i na tome sam ti beskrajno zahvalna. Molim te za sve molitve, nakane, dobre želje da nas Uslišiš a mi da svjedočimo o tvojoj pomoči i ne pripisujemo to slučajnosti nego Tvojoj želji da nam pomogneš.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 14:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Draga sestro, tako mi je žao,
što moraš to sama prolaziti,jer svi imamo neki križ
neko teži neko lakši, ali ako imamo podršku dragih ljudi
mnogo je lakše.
Da li imaš sestre ili roditelje da s njima podjeliš
svoju bol. Nemoj se predavati uzdaj se u Boga,
a ja ču moliti za tvoju obitelj.
Oče naš... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 14:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga naša zvjezdana nisi sama mi smo uz tebe u molitvi,i neka Blagoslovljena Krv Kristova oslobodi tvoga muža od toga zla,a ti draga
samo vjeruj jer je Isus uz tebe i tvoju djecu :b206: :b206: :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 15:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 tra 2010 12:22
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi zleko, imam u osnovi roditelje, ali roditelje koji i nisu bili presretni rođenjem curice(mene) tako da i nisam puno provodila vremena sa njima. Oni su uglavnom radili vani i drugima plačali da me čuvaju, no brat kad se rodio uredno je živio sa njima. ma duga duga priča. i ja, ne baš tako željena (jer i ako jest čudna je to roditeljska ljubav) zapravo sam cijeli život težila za toplim domom i veselom obitelji i danas kada svojoj djeci to želim dati sve u čemu sam sama oskudjevala eto i dalje me nesreća prati. moji su me razbaštinili jer su sve dali bratu kao nasljedniku sveg imetka i loze tako da ih baš i nezanimamo. Živim u podstanarstvu. Ni roditelji ni brat me ne razumiju tj zapravo sam sama kriva što sam živa(po njima)....puno toga tu ima...al eto ima ONIH KOJI RAZUMIJU, NA SUDE I VOLJNI SU POMOĆI. Pa ako me ovozemaljski otac i majka ne razumiju, naš (onij bitniji) sigurno nes neće ostaviti na cjedilu. Znam to.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 16:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Draga gospođo Zvjezdana mnogi od nas će se sjetiti vas u molitvi,
dat će Bog sreću da se vaši problemi riješe,sve će preokrenuti na dobro,u to nesumnjam,jer naš Bog - On je silan Bog........
Nego,mislim bez obzira na odnos koji imate s roditeljima,mislim da bi se ipak trebali otvoriti i povjeriti svojoj majci,ipak vas je ona 9 mjeseci nosila,nema majke koja ne voli svoje dijete,sigurna sam da će vam ona pomoći i financijski,ma sigurna sam da vas ipak jako voli,zaplačite joj,recite joj sve....nemojte se stidit,ni bojati da vam neće pomoći jer ona je vaša majka!
Eto to je moje mišljenje.....BOG VAS BLAGOSLOVIO!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 18:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestro po Kristu,vjeruj da Gospodin može okrenuti sve zlo u dobro,naš Bog je silan Bog,uglavnom kad ti bude teško klekni ispred križa Isusova,u sobi ako ga imaš i plači sa Isusom razgovarj s njim,o svojoj boli,meni je pomoglo mnogo puta i dobro sam se osjećao.Samo hrabro sestro Isus je uz tebe,ne boj se,

ISUSE POGLEDAJ NA OVO SVOJE DIJETE KOJI JE U PROBLEMIMA,MOLIMO TE U IME RANE NA LIJEVOJ RUCI AKO JE TO TVOJA VOLJA DA OVO ZLO OKRENEŠ U DOBRO.ISUSE MISLI TI BUDI VOLJA TVOJA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 14 srp 2010 20:55 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 tra 2010 12:22
Postovi: 8
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HVALA VAM SVIMA NA PODRŠCI, MOLITVAMA, SUOSJEĆANJU I SVEMU DOBROM ŠTO JE IZ VAŠIH USTA I MISLI PROIZAŠLO. PUNO MI ZNAČI. Da i ja sam svjesna da ako ću prisiljena morat ću pokucati na vrata svojima i iskreno neznam što bih očekivala od toga. Osjećam ogromnu krivnju što sam mu povjerovala i mislim si da sam sve to mogla nekako znati i osjetiti, a onako zavoliš nekog, vjeruješ, želiš djecu i stvar se okrene protiv tebe. Danas imam dječicu za koju se borim i istina pokretači su puno toga što od čega bi odustali da ih nema. A svi mi padamo i dižemo se. Netko više netko manje. Eto moj je križ meni postao malo pretežak stoga Ga molim da mi olakša malo taj teret. Hvala Vam na savjetima poslušat ću vas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 23 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr