www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 23:49

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 10 lip 2011 17:23 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 lip 2011 07:58
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zrinkaa napisao:
Hvala draga Julkice, hvala svima, i ja ću moliti za sve Vas, jer i Vi sigurno imate razne potrebe.
Još mi je teže, jer moj tata sada ima problema i sa jetrom i žuči, potrebni su mu lijekovi koje mora sam plaćati, danas je to tako u našoj državi. Kad si bolestan ne možeš jednostavno ništa. I žao mi ga je gledati gdje se muči i pati, a ja zdrava ne mogu pronaći posao. Vjerujem u našeg Boga da će mi smilovati se i pomoći meni i mojoj obitelji!
:grlim te: Božji blagoslov svima!


evo ja sam se pomolio za tebe,a sada cu i za tvoga tatu posebno,nazalost doktori danas sve pretezno rade za novac,manji broj i za slavu valjda
cuvaj se,najvaznije je da ti tvoji ozdrave,ali treba tu i posao
cuvaj se i budi stetna sto iams takve roditelje koji su te lijepo odgojili

pozdravi tatu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2011 21:47 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2011 14:46
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Iknar, tvoja molitva ima veliku moć, pozvana sam bila u petak na razgovor za posao, bila sam na razgovoru za posao, ali nažalost posao se radi na moru samo 2 mjeseca, otišla bi ja i tamo, ali plaća je oko 2500 - 3000 kn, plus moram smještaj plaćati i hranu, što mi se nikako ne isplati. :( Tako sam bila tužna kada sam čula da je posao tako daleko, a nemam ni smještaj.


Ali Bogu hvala, daje mi snage, i vjerujem da će mi poslati nešto što ću moći raditi, nije mi bitno koliko će biti plaćeno, samo da radim, i da radim tu gdje mogu imati smještaj.


Hvala Ti dragi Iknar, za molitve, i svima Vama, ja se i dalje molim!

Bog Vas blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 lip 2011 22:42 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Draga Zrinka lijep pozdrav, evo i ja se pridruzujem molitvi za tvoj posao. Julkica ti je lijepo odgovorila, samo budi ustrajna u molitvi i ne gubi vjeru :grlim te: !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2011 20:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2011 14:46
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji prijatelji u Kristu,

Puna srca i radosti, želim svjedočiti kako je naš Isus Krist svemoćan.
Moja molitva je uslišana, molila sam se uz Vašu pomoć duže vrijeme za pronalazak posla. Sve se dogodilo na čudesan način.

Natječaj za posao sam vidjela 2 sata prije isteka toga natječaja, i to na jednoj stranici na koju rijetko kada idem. Odlučila sam poslati zamolbu. Zamolbu sam poslala u 22h, a sutra dan oko 12h, dobila sam mailom obavjest da dođem 27.6, u Varaždin na razgovor za posao. Prvo sam bila tužna jer je to u Varaždinu, ipak treba do tamo doći. A i šanse su mi bile jako male da bi dobila taj posao. Nazvala sam poslije roditelje i s njima i s bratom dogovorila da idemo na taj razgovor. Došla sam na razgovor i već tada mi je poslodavac rekao da imam velike šanse, i da već sutra će me obavjestiti jesam li dobila posao ili ne.

Tako da danas sam dobila obavjest da su se od 200 kandidata odlučili za mene. 1.7 već počinjem raditi.


Ovo je dokaz da je to sve bila Božja pomoć. Bog je uslišao moje molitve, i još više vjerujem u njega, još više ću mu se moliti za svoje bližnje i drage mi ljude, i za sve Vas.
Hvala i slava Kristu našem!
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2011 21:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
zrinkaa napisao:
Dragi moji prijatelji u Kristu,

Puna srca i radosti, želim svjedočiti kako je naš Isus Krist svemoćan.
Moja molitva je uslišana, molila sam se uz Vašu pomoć duže vrijeme za pronalazak posla. Sve se dogodilo na čudesan način.

Natječaj za posao sam vidjela 2 sata prije isteka toga natječaja, i to na jednoj stranici na koju rijetko kada idem. Odlučila sam poslati zamolbu. Zamolbu sam poslala u 22h, a sutra dan oko 12h, dobila sam mailom obavjest da dođem 27.6, u Varaždin na razgovor za posao. Prvo sam bila tužna jer je to u Varaždinu, ipak treba do tamo doći. A i šanse su mi bile jako male da bi dobila taj posao. Nazvala sam poslije roditelje i s njima i s bratom dogovorila da idemo na taj razgovor. Došla sam na razgovor i već tada mi je poslodavac rekao da imam velike šanse, i da već sutra će me obavjestiti jesam li dobila posao ili ne.

Tako da danas sam dobila obavjest da su se od 200 kandidata odlučili za mene. 1.7 već počinjem raditi.


Ovo je dokaz da je to sve bila Božja pomoć. Bog je uslišao moje molitve, i još više vjerujem u njega, još više ću mu se moliti za svoje bližnje i drage mi ljude, i za sve Vas.
Hvala i slava Kristu našem!
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:



Draga zrinka ugodno si me iznenadila :b112: Slava Isusu,velika je tvoja vjera... :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lip 2011 21:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 15 svi 2011 14:46
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala Marija-elena.... moliti ću se i za tebe, neka i tebi Bog usliša tvoje molitve. :)

Stvarno Bog je svemoguć. Hvala Mu!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 srp 2011 17:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 srp 2011 12:39
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Preporučit ću te dragom Bogu :) :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr