www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 20:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 srp 2009 22:31 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2009 00:36
Postovi: 8
Lokacija: Munich
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi prijatelji, nemam nakanu zloupotrebljavati portal za kojekakve nekome možda i sulude nakane. Znam da je potrebnije moliti se za oprost grijeha, zdravlje duševno i tjelesno ali ja molim Gospodina i vas da mi pomognete pri mojoj nakani.

Braćo moja i sestre u Kristu, već dulje vrijeme sam bez posla. "Nikako na zelenu granu"! U međuvremenu sam prikupio jedno 100-tinjak odbijenica. Izgubio sam svaku nadu u novi posao i kada god idem na Interview opterećen sam nekim negativnim mislima i nesigurnošću. Uz nezaposlenost se pojavljuje i nestašica financijskih sredstava, računi se gomilaju i donose neke svoje probleme.

Potrebna mi je jedna hitna molitva jer sutra imam Tel. razgovor sa poslodavcem a u Petak 10.07.2009. imam prijemni ispit. Koji uz praktični rad sadrži i teoretski test.

Tražimo skupa zagovor sv. Josipa, zaštitnika radnika da meni i ostalima kojima je hitno potrebno radno mjesto pomogne Gospodin. Obećavam Gospodinu da ću desetinu od plaće dati za evengelizaciju. Molitvu sam pročitao na stranicama TT.com i molim vas da se skupa samnom molite Gospodinu Isusu našemu.


Citat:
Bože svemogući, Gospodine moj, koji si me ljubio otkad sam začet u majčinoj utrobi, pomozi da Te više ljubim,
daj da ljubim bližnje i živim svetim životom po Tvojoj volji. Isuse, Gospodine i Spasitelju moj, Ti si radio kao tesar u kući svoga oca.
Ti razumiješ teškoće i probleme nastale zbo moje nezaposlenosti.
Pomozi mi da pronađem meni primjeren posao da bih mogao živjeti dostojan život.
Spreman sam prihvatiti bilo koji posao koji pronađeš za mene.
Oslobodi me ponosa, lijenosti i straha, i daruj mi hrabrost, snagu, dobru volju, da radim posao koji mi povjeriš.
Obećajem da ću Ti služiti ljubeći Te i slijedeći Tvoj put, uvijek najprije tražeći Tvoje Kraljevstvo.
Hvala Ti Isuse, slavim Te Isuse...


Hvala Ti milosrdni Gospodine.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 srp 2009 22:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 kol 2006 21:09
Postovi: 580
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Grijesis, molitva za posao nije zloupotrebljavanje portala vec ono cemu portal i sluzi. Jer grijeh nije problem nasem Bogu, ta On je svaki nas grijeh vec otkupio. Dragi moj AlfaOmega, ne uznemiruj se, iskrena srca idi kroz zivot i nece ti nicega nedostajati. Bit cu uz tebe molitvom jer sam sam trazio posao pola godine prije nego sam ga nasao.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 07:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Dragi brate,

molit ću za tebe,da ti dragi Bog pomogne u potrebama tvojim.


HVALJEN BUDI GOSPODINE MOJ U VIJEKE VIJEKOVA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 07:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: Gospodine budi milostiv nasem bratu Mariu u njegovom vapaju za posao.Hvala Ti Isuse sto se proslavljas po nasim molitvama.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 07:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Oce nas,..

Zdravo Marijo,...

Slava Ocu,...

Isuse dragi,.. Ti koji si ucinio tolika cuda, Ti koji i danas cinis cuda,.. molim te,.. providi Mariu i njegovoj obitelji,.. daj im Milost da uskoro nadju dobar posao, da mogu dostojno zivjeti, i Tebe Slaviti i Hvaliti kroz svaki novi uspjeh,..

Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Hvala vam...
PostPostano: 09 srp 2009 11:36 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2009 00:36
Postovi: 8
Lokacija: Munich
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvala svima vama draga braćo i sestre na zajedničkoj molitvi i ja se za vas molim našem Ocu Nebeskom. Posebno moram naglasiti jednu poruku koja mi je imponirala.

Piše ovako:

Citat:
Štovani i dobri AlfaOmega,

ne znam da li si do sada dobio posao, kako je razgovor prosao, no ne brini se Bog ima za nas sve plan, On i po krivim crtama pravo pise. Ja sam isto bez posla 2 godine, zavrsio sam fakultet, ali nista, prolazim sva testiranja, ali nista dalje od intervjua. Znam Hrvatska je drugo, no ne boj se. U istim smo situacijama. Evo ja cu se moliti, i za sebe i za tebe. Neka ti Bog da posao, umjesto meni, ako ti je potrebniji. Bog to vidi. Imas moju podrsku, svi mi tragamo, i vjerujem da cemo naci.

Pozdrav i BTB.


Draga braćo i sestre, pomolimo se skupa za našeg brata. Stavimo ga skupa u našu molitvu i molimo se za sve nas koji smo u potrazi za poslom i kojima je to potrebno kao i kruh svagdašnji. Hvalimo i slavimo Gospodina u sve dane života svoga.

Hvaljen Isus i neka vas blagoslovi svemogući Bog, Isus Krist i Duh sveti.

Bog svama...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 11:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
S tobom smo u molitvi!!! :grlim te: :grlim te:

I za sve one koji su nezaposleni!!

O Oče, smiluj nam se i pomozi da svi pronađu posao i tako radosno zarađuju za svoj kruh svagdašnji!! Hvala Ti!! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 13:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse ,Marijo i Josipe,
Prosvijetlite nas ,
pomozite nam,
spasite nas.Amen!!


U mojim si molitvama !
Molimo sad svi da Mario dobije posao.
Bozji blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2009 14:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 15 lip 2009 00:36
Postovi: 8
Lokacija: Munich
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga braćo i sestre, Bog je i Bog će uslišiti naše molitve.

Evo završio sam razgovor sa Poslovođom Tvrtke u kojoj bih trebao početi raditi. Pozvan sam i idem ujutro na prijemni ispit te čvrsto vjerujem i dati ću sve od sebe stoga se od svega srca zahvaljujem na svakoj vašoj misli koju dajete u ruke Gospodina Isusa. Hvala vam na svakoj molitvi u kojoj spominjete nas koji traže posao.



Isuse Kriste ti moje muke i nedaće znaš, koliko me to muči. Hvala Ti Gospodine što mi daješ svoje milosrđe i svoju ljubav, svim ljudima dobre volje želim pregršt istih...

Mira nam daj Gospodine, onome koji čita ovo daj mu milosti i sve dobro što od tebe dolazi. Hvaljen Isus budi na vijeke vjekova AMEN.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 16:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:

Molimo, svrni svoj milostivi pogled i podari ovom bratu i svima koji Te zdušno mole za posao milost da Ti mogu i poštenim radom služiti jer oni žele svojim vlastitim rukama i trudom zaraditi i donijeti kruh svojim obiteljima!
Hvala Ti ljubljeni Gospodine! Hvalimo Te i slavimo uvijeke!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 73 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr