www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 23:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
PostPostano: 10 stu 2012 21:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 ožu 2011 14:29
Postovi: 1352
Lokacija: Istra-Istria
Podijelio: 185 zahvala
Zahvaljeno je: 170 zahvala
Isusova napisao:
htjela bih da lakše podnosim svakodnevicu,da više uživam u djeci,obitelji,mužu,slobodnom vremenu,ali svega toga jednostavno nema,ne stignem ništa od toga i još bih htjela da mogu nekako pomagati drugim ljudima kroz humanitarni rad ali financije za to nemam,a vremena još manje jer kad navečer završi moj radni dan,mrtva sam umorna


Koji puta u takvim vremenima čak i mrvice su dovoljne, čak i polovica mrvice i njezina trećina je već nešto! Iz iskustva ti govorim. Svima nama svakodnevica nosi probleme i rješavanje problema. Koji dan je bolje koji dan je gore i to je normalno, to je život. Nemoj pretjerano toga htjeti i željeti, polako sve ima svoje vrijeme i mjesto. On zna, zašto je sada tako kod tebe. Ti prvo što trebaš je da prihvatiš štogod ti dođe da li pozitivno ili negativno i lakše će sve to proći, pogotovo ono negativno.
Nemaš vremena biti par sati sa mužem i djecom, ok uzmi si onda pola sata, 20 min, 10... Nemaš dovoljno novaca da pomažeš nekoga, pomoli se za njega to je i više nego financ.pomoć. A za molitvu ne trebaš imati vremena. Mogu to biti molitve u toku peglanja, kuhanja, može to biti minuta misli i molitve. Gospodin ionako zna tvoje srce a to je ono najbitnije.
Ima trenutaka u životu kada niti ne možeš moliti dovoljno je da izgovoriš Njegovo Ime da ti bude bolje. Ne možeš niti to, misli na Njega.
Polako samo polako i sa Vjerom u srcu. Neka ti to bude uvijek na umu da je Gospodin tu a kada i kako će biti bolje tko zna!
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 stu 2012 21:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala vam drage moje :grlim te:
sve to manje više ja znam,ali eto dođu takvi teški dani da čovjek nezna kud bi sam sa sobom i sa svojim jadom
ovo što sam spomenula za pomoć drugima,sve je to ok da se ja pomolim za nekoga,ali ponekad,a u zadnje vrijeme sve više,otvorim novine i netko traži konkretnu financijsku pomoć i onda mi dođe da vrištim jer bih ja dalo svakome kome treba,ali ne mogu jer nemam od čega izdvojiti :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 15:12 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Isusova napisao:
,a u zadnje vrijeme sve više,otvorim novine i netko traži konkretnu financijsku pomoć i onda mi dođe da vrištim jer bih ja dalo svakome kome treba,ali ne mogu jer nemam od čega izdvojiti :cry:

Tu ne mozes nista..Da imas dovoljno,pomogla bi sigurno..materijalno..
Ali ti mozes da molis za te ljude..i za blagoslov ,za pomoc..i to je dar.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 stu 2012 19:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 08:26
Postovi: 706
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Isusova napisao:
hvala vam drage moje :grlim te:
sve to manje više ja znam,ali eto dođu takvi teški dani da čovjek nezna kud bi sam sa sobom i sa svojim jadom
ovo što sam spomenula za pomoć drugima,sve je to ok da se ja pomolim za nekoga,ali ponekad,a u zadnje vrijeme sve više,otvorim novine i netko traži konkretnu financijsku pomoć i onda mi dođe da vrištim jer bih ja dalo svakome kome treba,ali ne mogu jer nemam od čega izdvojiti :cry:


čuo sam jednu misao na ovu temu,ko nema novaca taj daje sebe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 stu 2012 19:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala vam dragi moji na riječima utjehe :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 stu 2012 20:07 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :grlim te: :grlim te:
volim te,moj Isuse,ne ostavljaj me.........


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 stu 2012 20:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
danas sam odlučila,Isuse moj,neću Ti više svakodnevno dosađivati sa istim vapajima i molitvama,od danas,neka u svemu bude volja Tvoja jer Ti znadeš najbolje i više od svih,MOJ ISUSE,UZDAM SE U TE :D :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 77 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr