www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 06 ruj 2011 15:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zamolila bih za molitvu..ukoliko se tko hoće priključiti bila bih Vam iznimno zahvalna..
Trebam položiti par ispita o kojima mi ovisi upis redovan u narednu godinu, što zbog studentskih prava i primanja, a i što zbog tog što mi je obitelj u rasulu kojem sam ja glavni uzrok, ukoliko ne uspijem doći će do raspada totalnog. Očuhu sam ionako već dugo gadan trn u oku i traži i najmanju sitnicu kako bi me izbacio iz kuće kao što je to napravio već nekoliko puta. Dosad sam fax rješavala manje-više sve ok, ali sad je jako zagustilo i nisam sigurna da li ću i ovaj put uspjeti. Naravno, ne bih gnjavila nikoga da mi nije stvarno iznimno i hitno potrebna molitva :(
U svakom slučaju, hvala unaprijed i Bog Vas blagoslovio..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 16:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
darija0606 napisao:
Zamolila bih za molitvu..ukoliko se tko hoće priključiti bila bih Vam iznimno zahvalna..
Trebam položiti par ispita o kojima mi ovisi upis redovan u narednu godinu, što zbog studentskih prava i primanja, a i što zbog tog što mi je obitelj u rasulu kojem sam ja glavni uzrok, ukoliko ne uspijem doći će do raspada totalnog. Očuhu sam ionako već dugo gadan trn u oku i traži i najmanju sitnicu kako bi me izbacio iz kuće kao što je to napravio već nekoliko puta. Dosad sam fax rješavala manje-više sve ok, ali sad je jako zagustilo i nisam sigurna da li ću i ovaj put uspjeti. Naravno, ne bih gnjavila nikoga da mi nije stvarno iznimno i hitno potrebna molitva :(
U svakom slučaju, hvala unaprijed i Bog Vas blagoslovio..


:a1250: u mojim si molitvama :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 16:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Molitva prije učenja (sv. Toma Akvinski)
Neizrecivi Stvoritelju, koji si iz obilja mudrosti ustanovio tri kora anđela i postavio ih divnim redom nad spoznatljivo nebo te najvećom ljepotom podijelio dijelove svemira: Ti, koji si ustanovio istiniti izvor svjetla i mudrosti za počelo koje nadvisuje, udostoj se uliti zraku svoje jasnoće nad tminu mojeg razuma u kojoj sam rođen, ukloni od mene dvostruku tminu - grijeh i neznanje.
Ti, koji nijemima daješ razgovijetan jezik, pouči moj jezik i na moje usne izlij milost svoga blagoslova. Daj mi domišljatost razabiranja, sposobnost pamćenja, množinu i lakoću doznavanja, temeljitost tumačenja, obilnu milost govorenja. Uredi početak, upravljaj napredak, učini potpunim završetak! Ti, koji si istiniti Bog i čovjek: koji živiš i kraljuješ u vijeke vjekova. Amen.


:a1250:


Preuredjena molitve,iz predhodnog posta..!

Molitva prije učenja (sv. Toma Akvinski)
Neizrecivi Stvoritelju, koji si iz obilja mudrosti ustanovio tri kora anđela i postavio ih divnim redom nad spoznatljivo nebo te najvećom ljepotom podijelio dijelove svemira: Ti, koji si ustanovio istiniti izvor svjetla i mudrosti za počelo koje nadvisuje, udostoj se uliti zraku svoje jasnoće nad darija0606 tminu njezinog razuma u kojoj je rođena, ukloni od nje dvostruku tminu - grijeh i neznanje.
Ti, koji nijemima daješ razgovijetan jezik, pouči darija0606 jezik i na njene usne izlij milost svoga blagoslova. Daj joj domišljatost razabiranja, sposobnost pamćenja, množinu i lakoću doznavanja, temeljitost tumačenja, obilnu milost govorenja. Uredi početak, upravljaj napredak, učini potpunim završetak! Ti, koji si istiniti Bog i čovjek: koji živiš i kraljuješ u vijeke vjekova. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 ruj 2011 19:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 svi 2011 07:29
Postovi: 307
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Darija0606 u mojim si molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 07:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
MOLITVA DJAKA I STUDENATA

Bozansko Djetesce Isuse,pogledaj me-koliko se trudim da svladam svako predmetno gradivo.
Znam,da si prijatelj djece i mladih.
Doista,Ti si suputnik djacima i studentima,posebno za vrijeme skolsko-akademske godine,pa i onda,kad trebaju pokazati svoje steceno znanje.
Budi uza me u ovoj teskoj i odgovornoj zadaci iz dana u dan.
Daj mi snagu i hrabrost da redovito i marljivo ucim.
Prosvijetli mi razum,ucvrsti pamcenje kako bi mogao bez straha uvijek tocno odgovarati a postavljena pitanja mojih odgojitelja,ucitelja i profesora.
Pomozi mi da dobro zavrsim moje skolovanje i sretno se zaposlim.
Daj da mi svi ucitelji i profesori budu pravedni i posteni.
Bozansko Djetesce Isuse,cvrsto se uzdam u Tvoju pomoc tokom ove i svake druge skolsko-akademske godine.Amen.
Oce nas...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 08:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
darija0606 napisao:
Zamolila bih za molitvu..ukoliko se tko hoće priključiti bila bih Vam iznimno zahvalna..
Trebam položiti par ispita o kojima mi ovisi upis redovan u narednu godinu, što zbog studentskih prava i primanja, a i što zbog tog što mi je obitelj u rasulu kojem sam ja glavni uzrok, ukoliko ne uspijem doći će do raspada totalnog. Očuhu sam ionako već dugo gadan trn u oku i traži i najmanju sitnicu kako bi me izbacio iz kuće kao što je to napravio već nekoliko puta. Dosad sam fax rješavala manje-više sve ok, ali sad je jako zagustilo i nisam sigurna da li ću i ovaj put uspjeti. Naravno, ne bih gnjavila nikoga da mi nije stvarno iznimno i hitno potrebna molitva :(
U svakom slučaju, hvala unaprijed i Bog Vas blagoslovio..


Neka te Gospodin ispuni Duhom svetim,i milostiv ti bude. :grlim te:
Bit ćeš u mojim molitvama.

:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 09:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molitva učenika i studenata svetom Anti:
Sveti Ante!
U svome si se životu proslavio učenošću i mudrošću i bio velik prijatelj učenika i studenata.
Ti znaš od kolike je za mene važnosti moje učenje / studij i koliki trud od mene zahtijeva!
Zato mi isprosi čvrstu volju da mu se ustrajno posvetim, bistru pamet da uspješno u njemu napredujem i dobro pamćenje da lakše svladavam učeničke / studijske teškoće.
Neka mi škola bude ozbiljna priprema za život.
Po tvom primjeru želim i ja, uz ljudsko znanje i mudrost, bolje upoznati Isusa Krista i njegovu Radosnu vijest.
O dragi Sveče, daj da mogu uspješno nastaviti svoj studij, sretno položiti sve ispite i spreman poći u život na korist društvu i Crkvi.
Amen.
:a1250:

Neka te Gospodin ispuni Duhovom Svetim da lakše svladaš sev zapreke :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 15:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: sjetit ću te se u svojim molitvama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 21:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zahvaljujem Vam svima na dobroj volji..i molitvi naravno..
BVB :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 ruj 2011 21:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Bit ćeš u mojim molitvama.... :a1250: :a1250: :a1250: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 21 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr