www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 10:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 19 ruj 2011 08:44 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 18 ruj 2011 21:58
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav svima, registrirao sam se jer mi je potrebna vaša pomoć i molitva!
U vezi sam 4 godine sa prekrasnim i dobrim u srcu bićem koja je u velikoj nedoumici da li želi nastaviti put sa mnom koji smo gradili do sada. Prošli tjedan mi je umrla baka i baš sad kad ti treba netko da bude uz tebe, da ti bude potpora ja počnem osječati kako se ona udaljava od mene da bi se ispostavilo da nezna da li želi dalje.
Ja je ne želim kriviti jer postajem svjesniji u kakvoj se obitelji rodila i što je sve prošla u životu. Dijete je rastavljenih roditelja koje nije vidjela od kad je bila dijete. Živi s bakom i djedom koji su veliki materijalisti i jedino im je novac cilj u životu. Tete isto rastavljene, jedna se razbolila, itd.... Da ne duljim previše uglavnom me strah za nju jer vidim da neke zle sile kolo vode u toj obitelji.
Molim Boga da joj da snage i pokaže pravi put u životu. Također i za njezinu obitelj mi je potrebna molitva. Sjetite se mene da nađem mir i utjehu u svemu ovome što me spopalo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2011 08:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Oče naš :a1250:
Zdravo Marijo :a1250:
Slava Ocu :a1250:

Bože smiluj se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2011 11:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2009 14:13
Postovi: 771
Lokacija: hercegovina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Oče naš... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2011 12:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
krešo27 napisao:

1-Prošli tjedan mi je umrla baka
2-ne želim kriviti jer postajem svjesniji u kakvoj se obitelji rodila i što je sve prošla u životu.
3-Dijete je rastavljenih roditelja koje nije vidjela od kad je bila dijete.
4-Živi s bakom i djedom koji su veliki materijalisti i jedino im je novac cilj u životu.
5-Tete isto rastavljene, jedna se razbolila, itd....
6-vidim da neke zle sile kolo vode u toj obitelji. .

Dragi Kreso..Bog te blagoslovio :b41: I dobro nam dosao..

Da kazem par rijeci moje misljenje..Svih ovi ´6 primjera,nisu razlog za ,da ona ne zna -da li zeli dalje tako zivjeti ili ne?
Rcecimo da razmislja o rastavi,tu ne vidim razlog?Sta je razlog?
Tu bi trebalo dobro poraditi na sebi,i ona i ti,da posteno popricate..sta je zaista u pitanju?Dalje ili ne dalje??
Ako niste vjencani u Crkvi,i primili sakramenat Zenidbe...popricaj o tome..!
Popraviti ,oprostiti,ili ne?
Nisi naveo da si u braku,znaci zivis nevjencano?

Citat:
Molim Boga da joj da snage i pokaže pravi put u životu. Također i za njezinu obitelj mi je potrebna molitva. Sjetite se mene da nađem mir i utjehu u svemu ovome što me spopalo


Moli Boga i Blazenu Djevicu Mariju da vam budu na pomoci,ne njoj-"nego vama"..Ne cekaj ,nego porazgovaraj s njom..Cesto puta u krizama ,bas dobar razgovor puno vrijedi..

Ja cu da se pomolim za vas.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 ruj 2011 13:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 18 ruj 2011 21:58
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nismo u braku, još smo momak i cura ja živim kod svojih tako i ona.
Razlog svemu ovome je vjerovatno i manjak komunikacije kod mene i nje. Ona je prezatvorena osoba i sve nezadovoljštine drži u sebi da bi na kraju istresla sve moje takoreći "krivnje" od početka veze. Ja sam ostao šokiran kad sam čuo što ona govori...
Dosta toga smo prešutili jedan drugome što nismo smili da nebi ispala svađa, da bi na kraju došlo do svega ovog.
Hvala na savjetu i nadam se da će Bog pomoći u ovoj kriznoj situaciji.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2011 09:56 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 18 ruj 2011 21:58
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi prijatelji prošlo je neko vrijeme od onih teških dana i ne vidim nikakav pomak na bolje. Pokušavam sve napraviti da si damo još jednu priliku da krenemo iznova ali ona ljubav koja je u njoj bila za mene polako blijedi, nekako se zasitila svega, kaže da joj možda treba promjena u životu.
Uglavnom njoj se svidio netko drugi i poremetio joj osjećaje! Sada je u velikoj dilemi, nezna ni sama što da učini, zbunjena je, nesigurna, kaže da mene ne želi izgubiti i da još ima emocija s njene strane ali da nezna da li je to to.
Neznam kako joj pomoći?! Što se ja sve više trudim njoj je sve gore! Odlučio sam je ne zvati niti kontaktirati u bilo kojem smislu. Prekrasna je osoba, pametna, inteligentna, dobra u duši, ali ono najbitnije što nas je držalo toga više nema. Skupa smo 4 godine i sad kad smo možda trebali napraviti korak dalje, planirati nekakvu budućnost zajedničku ona me ostavlja...baš se osječam izdano! Ah...teško je ali takav je život eto...

Znam da ima razno raznih foruma sa sličnim temama, ali sam se nekako tu odlučio iznijeti svoje problem jer ljudi koji misle i žive duhom vjere s krščankog apsekta nemogu me navesti na ništa krivo tj. dati nekakav loš savjet. Cijenim ovaj forum i puno znači kad ima ljudi koji su vam spremni pomoći. Hvala vam unaprijed...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2011 10:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2011 21:43
Postovi: 442
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi krešo27, ti nemožeš biti njen spasitelj. Jedini spasitelj je Isus. Moli za nju i moli da spoznaš što je Božja volja, odnosno da je prihvatiš. Pokušaj shvatiti što je dobro i za tebe i za nju, pa makar to bilo da ne budete nikada više zajedno. Predaj svoj povrijeđeni ego Isusu i zamoli ga da ti da poniznosti. Stavi si na papir što očekuješ od svoje buduće supruge, a da to ne bude samo "da ima emocije prema meni". U biti na prvom mjestu te liste napiši "da brak sa njom bude put do Boga". Počni živjeti u čistoći i moli Boga (strpljivo) da ti pošalje suprugu koja će ti biti dobra i kojoj ćeš ti biti dobar muž.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2011 12:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
kreso27, prije svega Bog te blagoslovio!

iskreno ja ti se istinski divim sto se i dalje boris kao lav u ovoj situaciji koja je stvarno teska...

ne bi bilo lose po mome misljenju moliti se za volju Bozju i pustiti Isusa ispred sebe da On obavi svoj posao jer ako covjek trci ispred Boga onda se nema sto cuditi ako se stvari jako zakompliciraju i naposljetku uniste

pricam ti to zato sto sam ovaj vikend bio na duh. obnovi gdje se govorilo o tome i mogu ti reci iz iskustva da je to prava sloboda... stvari se same slazu na svoje mjesto a covjek u sebi osjeca mir... a mir je nesto za cim svaki covjek vapi svakoga dana...

stavit cemo tebe i tvoju djevojku u moplitvu 9 molitvene grupe ovdje na forumu pa Bog sto dade... a dade ono najbolje u ovom trenutku :wink: :wink:

drz se i volio bi da nas uskoro obavjestis kako se problem razrjesio na slavu i hvala Bozju :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 lis 2011 13:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
krešo27 napisao:
Dragi prijatelji prošlo je neko vrijeme od onih teških dana i ne vidim nikakav pomak na bolje. Pokušavam sve napraviti da si damo još jednu priliku da krenemo iznova ali ona ljubav koja je u njoj bila za mene polako blijedi, nekako se zasitila svega, kaže da joj možda treba promjena u životu.
Uglavnom njoj se svidio netko drugi i poremetio joj osjećaje! Sada je u velikoj dilemi, nezna ni sama što da učini, zbunjena je, nesigurna, kaže da mene ne želi izgubiti i da još ima emocija s njene strane ali da nezna da li je to to.
...



Kreso...srce boli jako,kada voli...ali ako ljubav nije obostrana ni istinita,nije ni vrijedna,onoga drugoga ..Ja vjerujem da ti zelis jednu zivotnu suputnicu,kaja ce te voljeti ,koja ce biti sigurna u ljubav,da te voli i da samo tebe zeli...koja ce znati sta zeli,a ne biti nesigurna u svoje osjecaje..
A,cim osoba nije sigurna... :a1250: .predaj sve u ruke Bozje...da vam bude milost i podari ono sto je najbolje u ovoj situaciji za vas dvoje..

Koliko god te srce boljelo, ISINA je bolja stara,i samo na istini vrijedi graditi..Upavo i ako jedno nesto pogrijesi..treba oprostiti ,i prijeci preko toga,ako zaista volimo..!
Ipak,ona ima slobodu da bira..Budi jak.. :a1430: u nasoj si molitvi!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 lis 2011 15:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 18 ruj 2011 21:58
Postovi: 4
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ljudi moji hvala vam puno, eto što da vam kažem...Svaka vaša rečenica i molitva Bogu daje mi snage za dalje. Kao što kažete sve u ruke Božje pa što bude. Utjeha i mir je ono za čim žudi moja duša, vjerujem da ću to pronaći. Jučer sam otišao na sv. misu i tako sam se osjećao lakše nemogu vam opisati. Izašao sam iz crkve čak i nasmijan. :)
Javit ću vam se opet kad se malo iskristalizira situacija.
Bog vas blagoslovija...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr