www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 11:02

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 22 lis 2011 16:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 lis 2011 09:52
Postovi: 25
Lokacija: Malmö
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Postovani clanovi
neznam sto raditi ali imam i misli da skratim sebi zivot.Moj sin koji ima 20 godina ce me u grob poslati.On cesto kao da dobije napade necega ,on udara rukama ,nogama u zidove on je agresivan ,on i meni tako ruzne rijeci uputi da pozelim istog momenta da me nema.Mozda me jedino sprijecava moja stara majka kojoj je 85g.Zar da dozivi to.Mozda ce te pomisliti da je droga u pitajnu ali cu odma reci ne,on nigdje ne ide tesko mu je steci prijjatelje nema djevojku ne pusi .Boze moj ako ovo na neki nacin ne prestane izbacit ce me iz stana.Molim vas pomozite mi na neki nacin ,osjecam da ludim trebam vas sviju pomoc molitvu
kostroman


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 16:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 lip 2010 21:51
Postovi: 333
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Kostroman dobro nam dosao :grlim te:
Tvoja situacija mi je poznata,jer moja tetka ima isti problem..imaju sina kojem je 21 godina,kojeg se boje,ponašanje identično tome što govoriš,možda i gore,jer je bilo situacija gdje ih je "postrojio" i držao pušku u ruci.... ne smiju mu ništa,bilo je govora da zovu policiju al šta poslije kad ga puste ,tek je onda strah i trepet...no ja sam jednom prilikom teti rekla da dane Bogu žrtvu kao nakanu za svog sina..poslije se situacija promjenila za samo tjedan dana(kolika je bila vjera i predanje majčino)Moje mišljenje je da ga na prvom mjestu od srca predaš Bogu u ruke...moli krunicu i litanije Krvi Kristove,ili posti na tu nakanu...neka te Gospodin blagoslovi i da snage i mira tebi i tvom sinu,u mojim si molitvama :a1250:
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 16:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Molit ću za tebe milosrdnu krunicu večeras, za situaciju u tvojoj kući...
Preporuči se u molitve DRUŽBI SESTARA PRESVETOGA SRCA ISUSOVA, da ustrajno mole za tebe, tvoga sina, odi i kod časnih u vašem kraju i svečenika i iznesi svoj problem....također se prporuči u molitve fra Ivi Paviću, to jest, bilo bi dobro da ga posjetiš...Bog te blagoslovio, hvala Isusu što postojiš, a Bog voli i tvoga sina, i ti ga voliš, ne nije to on, to je neka veća sila, to što radi, radi nesvjesno, ni sam nezna kako da se toga oslobodi, volio bi i on drugačiji život, Bog neka blagoslovi i tebe i tvoju obitelj....Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetome, kako bijaše na početku, tako i sada i vazda i u vjeke, vjekova, amen, aleluja....Isus vas voli, sa razlogom ste na ovoj stranici, bit će sve dobro...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 17:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Kostroman znam da ti se situacija može činiti neizdrživom ponekad, jednostavno nas životne okolnosti i ljudi pokose i dotuku do samog kraja. Tvoj sin vjerojatno ima ranjenu dušu i nemoj ga osuđivati zbog njegova ponašanja, njemu treba također pomoć. Bog te sa planom stvorio i beskrajno te ljubi, njemu si jedinstvena na ovoj zemlji, i zato ne čini ono na što te "zli" nagovara.
Zamoli svoga anđela čuvara da te štiti, uteci se u pomoć i našoj majci Mariji i arkanđelu Mihaelu i izmoli sljedeću molitvu sa vjerom i pouzdanjem.

U ime Isusovo uzimam vlast i vežem sve sile i snage u zraku, na zemlji, u vodi, u podzemlju, na onom svijetu, u prirodi i u vatri.

Ti si gospodin nad svim svemirom, dajem ti slavu u ime tvoga stvorenja. U tvoje ime vežem sve demonske sile koje su došle protiv nas i naših obitelji i stavljam sve nas pod zaštitu tvoje dragocjene krvi koja je prolivena za nas na križu.

Marijo, naša majko, tražimo tvoju zaštitu i zagovor s presvetim srcem Isusovim za sve naše obitelji. Zaogrni nas svojim plaštem ljubavi da se prestraši neprijatelj.

Sveti Mihovile, i naš anđele čuvaru, dođite i branite nas i naše obitelji u borbi protiv svega zla što obilazi svijetom.

U ime Isusovo, zapovijedam svim silama i snagama zla (navedi ovdje duha suicidalnih misli...) da odstupe istoga časa od nas, od naših domova i naše zemlje.

A mi ti zahvaljujemo, gospodine Isuse, jer si vjeran Bog i osjećaš s nama. Amen


Sestro Bog te blagoslovio. Mir Gospodnji bio i zauvjek ostao s tobom. :grlim te: :a1250:


Zadnja izmjena: IVT; 22 lis 2011 17:13; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 17:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
kostroman napisao:
Postovani clanovi
neznam sto raditi ali imam i misli da skratim sebi zivot.Moj sin koji ima 20 godina ce me u grob poslati.On cesto kao da dobije napade necega ,on udara rukama ,nogama u zidove on je agresivan ,on i meni tako ruzne rijeci uputi da pozelim istog momenta da me nema.Mozda me jedino sprijecava moja stara majka kojoj je 85g.Zar da dozivi to.Mozda ce te pomisliti da je droga u pitajnu ali cu odma reci ne,on nigdje ne ide tesko mu je steci prijjatelje nema djevojku ne pusi .Boze moj ako ovo na neki nacin ne prestane izbacit ce me iz stana.Molim vas pomozite mi na neki nacin ,osjecam da ludim trebam vas sviju pomoc molitvu
kostroman


Dobro nam dosao ,Kostroman..
Pokusaj ako je moguce ikako da odes kod ljecnika s njim..mozda se radi o bolesti..Tako,da ako je zaista ta bolest s ljekovima se dovodi pod kontrolu i napadi se smanje ,ili nestanu...Bolje bi bilo da nije,bolest!( javi se na pp)
Takodjer,ako je moguce neka ode na ispovjed,ili odite negdje na hodocasce ,pa neka se tamo zavjetuje i moli,ispovjeda i priscesti..!

Nemoj da molis sama nikakve molitve odklinjanja,prepusti to drugima...Molim te!
U mojoj ste molitvi! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 17:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Sestro, možda je Rebeka u pravu, molitvu u ime Isusovo i slične molitve bolje je moliti sa osobom koja je vođena Duhom Svetim, ali KRUNICU BOŽANSKOM MILOSRĐU svakako izmolite. http://www.katolici.org/molitve.php?act ... idi&id=322

BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 19:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 svi 2007 11:45
Postovi: 379
Podijelio: 64 zahvala
Zahvaljeno je: 40 zahvala
Dragi kostroman, predaj sina u Isusove ruke... svim srcem, svom dušom...
Samo on može učiniti čudo, samo Njemu ništa nije nemoguće...
Bvb!


rebeka napisao:
Nemoj da molis sama nikakve molitve odklinjanja,prepusti to drugima...Molim te!


Možeš li mi pojasniti Rebeka? Zašto ne moliti U ime Isusovo?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 20:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Kefa napisao:
Možeš li mi pojasniti Rebeka? Zašto ne moliti U ime Isusovo?


Da,zato sto se nezna dijagnoza...i pravi razlog..takvog ponasanja...!
Postoje Svecenici za to!
U ime Isusove moliti,i predati sve u Njegove ruke,da....drugo,ne!

Recimo ovo..
U ime Isusovo, zapovijedam svim silama i snagama zla (navedi ovdje duha suicidalnih misli...) da odstupe istoga časa od nas, od naših domova i naše zemlje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 20:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Neznam sta bih rekla... Mozda prozivljava u sebi nekakve krize..mozda ga je netko povrijedio,mozda ga drustvo odbacuje.. Pokusaj kada se smiri razgovarati s njim sta ga muci, pokusaj pridobiti njegovo povjerenje da ti kaze. Nadajmo se da nije u pitanju nekakva bolest.


Gospodine Boze, blagoslovi sina od Kostromana. Cuvaj ga od napasti i obuzdaj ga, molim Te, da neucini zlo niti sebi niti svojim bliznjima.

Oce nas... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 lis 2011 20:24 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 lis 2011 09:52
Postovi: 25
Lokacija: Malmö
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kostroman
hvala svima koji su se javili sve cu uraditi svaku molitvu moliti
cjeli dan mi je krunica u rukama gdje god idem sta god radim samo u sebi molim boga
,Boze pomozi mi ,Gospo moja draga pomozi
cula sam da u Hrvatskoj postoje svecenici koji mogu pomoci da li netko zna da mi javi jer ja zivim u Svedskoj
Bog vas blagoslovio sto ste u ovim teskim trenucima samnom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr