www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 18 tra 2024 20:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 sij 2012 16:42 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2012 18:19
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bog svima,

nova sam ovdje i mislim da mi samo Bog i molitva moja (kao i sviju Vas) može pomoći.
toliko sam tužna da Vam ne mogu opisati moje stanje, samo bih mogla :twisted:
Brak mi se raspada, a ja i ne znam razlog. Muž mi se prije skoro godina dana iselio iz naše zajedničke sobe, skoro da i ne razgovora s mnom. Uzrok svemu je njegova majka, koja me od samog početka nije voljela ni prihvatila. Nemamo djece i to je veliki problem. Problem je u meni ali i u mužu. Mislim da je on rekao svekrvi da ja ne mogu imati :cry: .

On se iz dana u dan sve više udaljuje od mene. Kada ga pitam šta je ... odgovori mi da je sve u redu - ali nije. Pomislila sam da je bolestan, no ne izgleda tako. On se samo brine o svojoj majki i njoj ugađa, gdje god može. Ja mislim da je ona čak išla vračarki i da mu nešto daje -nisam sigurna, samo sam čula jedna razgovor .

To više nije moj muž i čovijek kojeg sam voljela i u kojeg sam se zaljubila. On je sada posve nova osoba.
Ja molim i idem u crkvu. Molim za naš brak i tako sam tražeći molitve za brak došla na ovu stranicu. Molim Vas molite se i Vi za spašenje mog braka :a1250: Hvala Vama


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2012 13:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 lip 2010 19:38
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2012 13:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Oce nas... :a1250:
Zdravo Marijo... :a1250:
Slava Ocu... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 sij 2012 13:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
Draga Bravi, ne odustaj od molitve i predaj sve u Božje ruke i neka bude Njegova volja :grlim te:

Potraži zagovor naše Majke:
viewtopic.php?f=88&t=901&p=179854#p179854


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 sij 2012 17:10 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2012 18:19
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala vam svima :grlim te:
Bog mi daje snage da ovo sve izdržim. neću odustati od našeg braka i od svoga muža. stvarno mi je teško, no znam šta smo imali i za to se borim i :a1250: se dragom Bogu, Sv. Mariji, Sv. Ekspeditu, Sv. Riti, Sv. Klari i naravno Sv. Anti da mi spase brak i da mi vrate ljubav moga muža. Molim se i za svekrvu (iako je ona kriva za ovo stanje), da joj Bog prosvjetli pamet i da je :a1407: na pravi put.
u molivi je spas i ja vjerujem da me Bog neće ostaviti

Sve Vas molim, da se molite za spašenje mog braka i za sve brakove u krizi.

Hvala Vam


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 sij 2012 17:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2011 12:45
Postovi: 163
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga bravi ustraj u molitvi, ja ti se u njoj pridružujem :a1250: Bog blagoslovio tebe i tvoju obitelj :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 sij 2012 19:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
bravi napisao:
bog svima,

nova sam ovdje i mislim da mi samo Bog i molitva moja (kao i sviju Vas) može pomoći.
toliko sam tužna da Vam ne mogu opisati moje stanje, samo bih mogla :twisted:
Brak mi se raspada, a ja i ne znam razlog.



U mojoj si molitvi.. :a1250:
rebeka napisao:
Slika

DEVETNICA ZA ŽIVOT

Vjera i postojanost
sveti Ana i Joakim

Molitva devetnice:

Dobri roditelji Blažene Djevice Marije, djede i bako našega Spasitelja, Isusa Krista,
Kad se život čini besplodnim, pomozite nam pouzdati se u Božje milosrđe.
Kad smo zbunjeni, pomozite nam pronaći put k Bogu.
Kad smo izgubljeni u pustinji, vodite nas onima koje smo od Boga pozvani ljubiti.
Kad nam se naš brak čini beživotnim, pokažite nam vječnu mladost Gospoda.
Kad smo sebični, naučite nas pristajati samo uz ono što je trajno.
Kad smo uplašeni, pomozite nam vjerovati Bogu.
Kad smo posramljeni, podsjetite nas da smo Božja djeca.
Kad zgriješimo, vodite nas vršenju Božje volje.
Vi koji znate Božju volju za muža i ženu, pomozite nam kreposno živjeti.
Vi koji znate Božju volju za obitelj, približite sebi sve obitelji.
Vi koji ste patili bez djece, zagovarajte za sve neplodne parove.
Vi koji ste se vjerovali u Božju volju, pomozite nam poštivati Božji dar plodnosti.
Vi koji ste rodili Blaženu Majku, nadahnite parove da s Bogom budu sustvaratelji.
Vi koji ste poučavali Majku Božju, poučite nas na odgajamo djecu svetim napucima.
Vi čija su se srca pouzdala u Boga. Čujte našu molitvu za … (spomenuti osobnu nakanu)
Molite s nama za poslanje katoličkog obiteljskog života.
Molite s nama za poslanje prirodnog planiranja obitelji.
Molite s nama za sve one koji u ovome zauzimanju daju svoje vrijeme, talente i imetak.

Oče naš… Zdravo Marijo… Slava Ocu…
Bože naših otaca, Ti si svetima Ani i Joakimu udijelio privilegiju da budu roditelji Marije, majke Tvoga utjelovljena Sina. Neka nam njihove molitve pomognu doseći spasenje koje si obećao svome narodu. To te molimo po Kristu Gospodinu našemu, Amen



O svetima Ani i Joakimu
Svake godine 26. srpnja Crkva slavi uspomenu svetih Ana i Joakima. Drevna priča o njima datira iz prvih stoljeća života Crkve prisjećajući kako su svete Anu i Joakima, poput Abrahama i Sare, susjedi omalovažavali zbog toga što nisu imali djece.
Godine žudnje nisu oslabile njihovo povjerenje u Boga, ali je žalost nagnala sv. Joakima da otiđe moliti i postiti u divljinu. Sveta Ana, ostala je kod kuće obučena u odjeću za žalovanje i plakale je što nije mogla imati svoju vlastitu djecu. Vidjevši svoju nesretnu gospodaricu, mlada sluškinja podsjetila je Anu da se pouzda u Boga. Sveta Ana oprala je lice, obukla vjenčanicu i otišla u vrt vapiti Bogu za dijete.
Anđeli su se ukazali sv. Ani u vrtu i sv. Joakimu u pustinji, obećavajući im, da će unatoč poodmakloj dobi, roditi dijete koje će biti poznato po svem svijetu. U iščekivanju roditeljstva potrčali su jedno prema drugom našavši se na Jeruzalemskim zlatnim vratima te poljupcem izrazili radost nad novim životom koji im je Bog obećao darovati.
Sveti Ana i Joakim moćni su zagovornici za sve oženjene parove, trudnice i bračne parove koji imaju poteškoća u postizanju začeća, kao i sve ostarjele.

http://www.izlazak.hr/Obitelj/Devetnica_za_zivot.html[*]


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 sij 2012 08:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Molitva žene

Slavna sv. Rito, iako si se udala iz poslušnosti prema roditeljima, postala si izvrsna kršćanska žena I majka. Isprosi I za mene pomoć Božju da ispravno živim svoj bračni život. Moli da imam snage ostati vjerna Bogu I mužu. Bdij nad nama, nad djecom koju nam je Gospodin podario nad svim obavezama koje nas cekaju. Da ništa ne uznemiri naš sklad. Neka anđeli mira pomažu naš dom neka udalje od nas neslogu I neka raste razumijevanje I ljubav koja koja sjedinjuje duše otkupljene krvlju Isusovom. Daj da po tvome zagovoru jednoga dana uzmognemo hvaliti Boga na nebu, u kraljevstvu vječne I savršene ljubavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2012 16:28 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2012 18:19
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
situacija je sve gora i gora :twisted:
danas me muž zamolio da se iselim što prije. da me njegova majka ne može trpiti u kući... a da on ne želi biti krivac ako se njoj šta dogodi i da je ne želi nositi na duši. ja sam ga pitala što je s nama i našim brakom? rekao je da on ne postoji, da brak bez djece nije brak. nije me gledao u oči... nije mi rekao da me ne voli... reako mi je da mi želi sve najbolje, ali da je za sve (majku mu, oca i njega) najbolje da ja odem.

stvarno ne znam više šta da radim. gdje je nestao moj muž??? život mi se raspada i toliko sam tužna i samo :twisted:

Bože me pa nije ovo kraj moga braka ( a tek smo 4 godine u braku) :a1250: :a1250:

molim te dragi Bože čuj moj vapaj i spasi moj Brak i otvori oči mom mužu, da vidi tko je krivac za sve naše muke... neka uvidi šta mu majka radi od njega :twisted:
:a1250: :a1250:

ne znam šta da radim... kada odem to je kraj--- a ja ne želim kraj (on ne želi na savjetovanje ili na razgovor kod svećenika) stvarno sam :x :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 sij 2012 16:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr