www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 01:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 vel 2012 17:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
bravi napisao:
stvarno više ne znam šta da radim. situacija se ne poboljšava... meni se čak čini da je sve gora i gora. muž me totalno ignorira kao da sam zrak ili da me nema. svekrva isto tako. čak me više ne zovu i ili čekaju dok dođem s posla s ručakom / večerom... nego jedu.
Bože dragi daj mi snage da još izdržim. :a1250: :a1250: :a1250: daj mi snage. Uzdam se u Tebe i znam da me nećeš napustiti.

molim Vas uključite me u Vaše molitve, da mi se Brak spasi... i da me svekrva prihvati kao svoju nevjestu! Hvala vam :grlim te: od Srca

Bože čuvaj nas sve i usliši naše molitve.


Gospodine Boze, pogledaj nasu dragu sestru i budi joj milostiv. Molim Te, daj joj snage i hrabrosti da se bori za svoj brak. Isto tako molim Te da blagoslovis njenog supruga, da ju postuje i voli..a njena svekrva da ju prihvati kao zenu svoga sina. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 13 vel 2012 17:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Ja kajem Bože mili od svakoga grijeha moga, moje srce gorko cvili jer uvrijedi Tebe Boga...Isuse sestra naša bravi se kaje od svakoga grijeha svoga, i od svih grijeha njenih bližnji, mjenjaj sve u njoj što nije Tvoju slavu, mjenjaj u životima njenog muža i svekrve, smiluj im se, i budi milostiv u njihovim životima...Isuse uđi u srce od svekrve od bravi i upali u njenom srcu dobrotu, ispuni joj srce ljubavlju prema bravi, i bravino ljubavlju prema svekrvi, blagoslovi i zagrli ih obadvije, za života da shavte koliko jedna drugoj zbači. Naša bravi hoće da živi, da se raduje, da se veseli, da ima dobar brak, Tebi je sve moguće zato Te molim stvori novo srce njenom mužu, otpi led i zloću koja mu je stvorena u srcu a koju takav kakv jest jadan i neprimjećuje, sutra je Valenitnovo obraduj Isuse našu bravi, da ju muž zagrli, da joj kaže kako je voli, da je izvede na večeru, 1 sekubd je dovoljan da se sve promjeni, molim Te Isuse smiluj se janim grešnicima, i promjeni sve ono što našu bravi rastužuje, Ti ljubiš bravi, i njenog muža, i svekrvu, ukloni zlo koje razara ljubav jednog sakramentalno sklopljenog braka, bravi ovo nije zaslužila, zato po milosrđu svome pomozi joj, i budi milostiv i njenom mužu i svekrvi...
Isuse hvala Ti što ovoga trena našu bravi grliš, miluješ, hvala Ti jer je ona rođena, jer živi, jer diše, hvala Ti Bože što Ti ljubiš našu bravi i što ćeš sve okrnuti na njeno dobro, u ovoj tuzi njoj je to teško primjetiti, i osjetiti, al vjerujem da Ti se brineš za bravi, i da ćeš se pobrinuti za nju...aleluja, amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2012 11:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
:a1250: :a1250:
drž se bravi (moli i posti svakako, a poslušaj i šta tamo naggar ima reći.. i uključi ljude sve koje znaš i s kojima kontaktiraš u molitve..nema druge.. )
pobjednik se zna.. bez obzira.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2012 16:28 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 kol 2011 14:27
Postovi: 119
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 vel 2012 16:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2012 18:19
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi moji... ne znam više sta da radim. muž želi rastavu. rekla sam mu da ja neću i ne želim (pošto ga još uvjek volim)... on mi je na to rekao da se ljudi, da spase jedno drugo rastanu iako se još vole! stvarno više ne znam šta da radim. :a1250: se dragom Bogu, Gospi, sv. Marti, Sv, Riti. Sv. Ekspediti, Sv. Judi Tadeju, Ivanu Mercu.... neznam šta još mogu da učinim. zamolila sam muža da potražimo savjet ili odemo u Tabor... no on ne želi čuti za to.

stvano sam jadna i očajna i samo :twisted:

Bože šta mi se ovo dešava, gdje je moj muž... šta je s onim čovjekom - i gdje je on???
vrati mi ga... a svekrvi prosvjetli pamet i neka ga ostavi na miru... neka se ne mješa u naš Brak i neka me prihvati kao svoju nevjestu. :a1250: te Bože usliši me!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 vel 2012 20:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 ožu 2009 15:51
Postovi: 110
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse sine Božiji molim te iz svega srca usliši molitve naše sestre bravi... molim te uništi sve zapreke i svo zlo koje stoji na putu pomirenje nje i njenog muža,... Gospe Majko naša molim te stavi pod svoj plašt ovaj brak i zaštiti ga!! Gospe draga smiluj se! Isuse dragi smiluj se!!

Draga bravi, baš jučer sam pogledala ovaj film,.. Izazov ljubavi,.. riječ je o tome kako s Isusom možemo sve , pa i spasiti brak koji je bio u ogromnoj krizi.

http://vimeo.com/23681071
http://vimeo.com/23692445

Bog te blagoslovio!! Molim za te.. :b129:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 vel 2012 20:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 kol 2011 12:45
Postovi: 163
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga bravi, teško je uopće i zamisliti kroz što prolaziš, jedino što mogu jest preporučiti te u svojim molitvama, želim ti Božji blagoslov, da On posloži tvoj život i da ti hrabrosti, mudrosti i ljubavi da izdržiš naizgled neizdrživo, pouzdaj se u Njega i predaj svoj život u Njegove ruke :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 vel 2012 21:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Isuse dragi molim Te za nasu bravi,njenog muza i njenu svekrvu operi ih u svojoj Svetoj Krvi i otkloni svako zlo od njih.
Boze neka bude volja Tvoja.Bog vas blagoslovio.
_______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 tra 2012 14:48 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2012 18:19
Postovi: 20
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala vam svima na :a1250:

muž je dao zahtjev za rastavu 19.03. ja sam se istog dana odselila k svojima. nisam ni znala da je dao zahtjev. on je samo rekao da nismo uspijeli i da želi da me spasi... ne znam od čega i koga???. i imali smo ročište...i moj muž nije rekao ni jedne riječi....

svekrva priča da sam pobijegla i da imam drugog.... život mi je užas


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 svi 2012 23:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Bravi neznam sta bi ta rekla i kako bi te utjesila.Ja sam u braku 5 god i isto sam svasta prosla.imas moj post pa mozes procitati.Da li si se spasila kako on kaze neznam,da li je to Bozja volja ne vjerujem jer Bog ne zali raspad no jednog braka.Moj ti je savjet ako je vec doslo do kraja da sama otidjes u Tabor i molis za spas braka.Ja sam kad je bilo najteze molila devetnicu Gospi od suza i devetnicu sv.Josipu.Mozda jos nije kasno.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr