www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 09:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 01 srp 2012 18:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 svi 2011 07:29
Postovi: 307
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2012 13:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neznam kud da krenem i kome da se obratim.on me sad pokusava opet dobiti sa ljubavi ljepa si,plese oko mene a ja na rubu.dijete je na moru,ja radim i uopse neznam kako funkcioniram,valjda automatski.a u nutrini stalno grc,mucnina,bolovi,nemogu ni jesti.rebeka nemas se zasto ispricavati,ni ja nisam bila svjesna i krivila sam se za sve.pokusavala zivjeti po njegovim pravilima i opet nije bilo dobro.da nema ovog foruma neznam sta bi,jer nemam kome to ispricati.kakav me zivot ceka ako ostanem s njim,ne mene nego moje zlato¨?ovih 5 godina me unistilo kao osobu,to vise nisam ja.jedino me zlato moje izvlaci iz svega,za nju zivim,disem i postojim.hvala vam od srca.molim i zatrazim pomoc od Majcice u mislima,jer nemam snage za molitvu,govor uopce :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2012 14:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Sanjici...
Vec sam rekla da ti je tesko..Muz ti je bolestan i treba pomoc,to bez daljnjega..Ako on ne vidi tako,tesko ces upspjeti u tome ..Oprosti mi ,ali i ti trebas mozda vise od nejga pomoc...jer kako sama kazes unistena si unutra ne znas kako funkcionises..To trebas na neki nacin rijesiti,oprostiti ,izmiriti...pronaci mir..
Ti sada zivis samo za dijete...a muz je po strani..Potrazi nekog Duhovnika ,nekog svecenika ,pa pokusaj jednom tjedno ici k njemu na razgovor,to jest ispovjed...ispricaj mu sve..svaki tjedan sta se dogadja sa tobom..da ti pomoge ,molitvom i savjetom.
Djete voli i tebe i oca jednako ...Pokusaj spasiti brak,dok jos imas sansu..Vjerujem da je tesko..
I dalje sam misljenja da trebas pomoc.. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2012 19:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ipak je sve dobro završilo, nisi ga ti otjerala u propast svojim lažima nego je čovjek od prije bio lud
sve je dobro što se dobro svrši


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 srp 2012 19:38 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Ja se slazem sa svime sto je rekla sestra Rebeka. Sve je u Bozjim rukama.
Trebate oboje pomoc i mislim da ti draga trebas prvo razgovor sa svecenikom..jer ja sam se nalazila 17godina u tami i praznini...kao da to nisam bila ja. Od djetinjstva nije bilo radosti niti srece..sve dok nisam odlucila razgovarati sa svecenikom i sve u potpunosti predati Bogu.
Bila sam ja..i kod psihijatra..koji je ustanovio da je samnom sve uredu sto se tice psihicke baze. Jedino razgovor i ispovijed mogu ti pomoci..jer ja mislim da ti prvo sebe moras osloboditi tereta i patnje, da bi onda mogla pomoci svom suprugu.

Molim za tebe i tvoju obitelj draga sestro.. :a1250:
BVB+


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 srp 2012 06:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bila sam ja kod svecenika,na zivotnoj ispovjedi,sve ispricala u detalje,olaksala dusu,okrenula se Bogu i dalje se molim.molila se zta nas,njega,brak.postila,molila devetnice.moja savjest je cista,predala sam se Bogu u ruke da me dalje vodi.njemu sam pomagala sve ove godine,slala ga isto na zivotnu ispovjed,bila mu podrska vec tri puta kad je zavrsio na psihijatriji.necu sad sve ni nabrajati jer nema smisla.samo ja znam kako zivim vec 5 godina.nocas me je bilo strah zaspat,jer kadf sam dosla kuci opet monolog,znala sam da nije popio ljekove.zna da ima dijagnozu,da je bolestan,bez mog znanja je otisao sa bratom kod doktora.dobio ljekove,dijagnozu,a meni kad je doma dosao rekao da je sve u redu da sam ja ta koja ga svako ljeto dovodi do ludila.gleda me u facu,smije mi se,govori da je zdrav a da meni treba lijecenje.molim sa ja za njega da se izljeci,tresko mi ga je takvog gledati.ali ne mogu vise.bojim se da ne zavrsim kao jedna od mnogih prica iz crne kronike.za onaj napad na moru sam kriva ja jer sam ga izazvala i doslo je do kemijske reakcije u njegovoj glavi.ako mi netko moze dati savjet gdje i kome da se javim bila bih zahvalna,kod svecenika sam bila,ali trebam zastiti djetesce i sebe prije nego poduzmem drasticnije korake,a cijela obitelj je svjesna da ce ih trebati poduzeti jer svima nam je dosta.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 srp 2012 16:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
odustala sa od svega,neka bude kako bude...on ne trosi ljekove,iskaljuje se i dalje na meni..iz minute u minutu mijanja raspolozenja,a ja kriva za sve...nemam snage ni za molitvu,molim u mislima,bez rijeci,nadam se da me netko cuje... :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr