www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 00:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 14 ožu 2012 23:59 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
neznam odakle početi...otpočetka najbolje.u braku sam četvrtu godinu,imamo prekrasnog anđela od uskoro četiri godine i brdo problema,najvise financijskih iz kojih proizlaze drugi.usla sam u brak trudna,Bog je tako vjerujem odredio.imala sam gomilu dugova za koje nisam rekla sada suprugu tada decku jer nisam imala osjecaj da ce me shvatiti,ustvari bojala sam se i bilo me sram,jer je on osoba koja novac ima u malom prstu.to me jos vise obeshrabrilo.u to stanje sam dospjela mladenackom glupošću,neodgovornošću,pomagajući jednoj osobi koja me izigrala i sad se kajem zbog toga.nekako sam uspjevala pokrivati sve to,a onda je dosla ovrha i morala sam sve priznati.bebe je tada bila stara 3 mj.suprug je reagirao strasno,nemogu ni napisati sto mi je sve izgovorio i sta mi je psihicki radio,nije me tukao.to ljeto je zavrsio na psihijatriji.ja sam se molila drgom Bogu da nam pomogne i nekako smo isplivali.u medjuvremenu je on ostao bez posla,opet na pocetku.ja sam počela raditi,sve je nekako išlo,ali tesko.povremeno se vracao na taj moj dug,nemože shvatiti kako mu nemogu reci konkretno na sta smo potrošile te novce kada ni ja sama sram me reci neznam.ta kolegica me izigrala,nikako da vrati svoj dio duga jer je valda u još vecim problemima.sve se nekako smirilo do danas.kad sam bila na porodiljnom doslo je do nekih zaostataka za koje nisam znala nit su me obavjestili i dosla je ovrha,a sve je trebalo biti gotovo sljedece ljeto.i tko sam opet na početku,kriva za sve,opet ce na psihijatriju zbog mene,anđeo u sub.treba slaviti rođendan kako ce sad,opet sam poljuljala nas brak...oni su mi sve na svijetu,za njih disem i zivim,i neznam kako cu,osjecam se ko da sve to sanjam,tresem se iznutra.svaki put kada se sve nekako smiri opet sotona podmece svoje noge,osjecam to.samo zelim da mirno i spokojno zivimo u Bozjem blagoslovu.MOLIM TE BOZE POMOZI NAM.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 01:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2011 21:43
Postovi: 442
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga sanjci, nadam se da razumiješ da nisu problem financije već šok kad te iznevjeri osoba u koju imaš stopostotno povjerenje. Tvoja kajanja i molitve su skroz na krivoj strani. Ne moraš se kajati što si nekom pomogla, ne treba ti ni biti žao što ste u financijskim problemima jer to vas očito Bog samo želi nečemu naučiti, obratiti vas od grijeha. Neće ti novac pomoći da živiš mirno i spokojno u Božjem blagoslovu već upravo ta neimaština u kojoj su isplivali tvoji grijesi i koje sad kao na suncu trebaš prikazati Bogu da te očisti, da izbjeli tvoju dušu da opet bude čista. Nadam se da ideš na Ispovijed, pokušaj i moliti zajedno s mužem ako već ne moliš, svaki dan. Pokušaj izgraditi iz pepela odnos povjerenja, a financije će onda same doći.
"Najprije tražite kraljvestvo nebesko i pravednost njegovu, a ostalo će vam se nadodati".


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 06:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nazalost moram priznati da sam se u zadnje vrijema udaljila od Boga,bila sam na ispovjedi za Bozić,a i molitvu sam zapostavila.povremeno dok sam molila sanjala sam ali doslovno borbu sa đavlom i njegove rijeci :sta mislis da ce te ti tvoji medaljoni spasiti i pomoci?nosim medaljicu gospe od međugorja i cudotvornu medaljicu.budila sam se u znoju,a imala sam osjecaj stvarne prisutnosti neke sile u sobi i osjecaj straha,doslovno se nisam mogla pomaknuti.bilo je strasno.blagoslovila sam stan,sobu,ali opet sam i nakon toga sanjala.imam osjecaj kao da nas je netko urekao,mada ne vjerujem u takve stvari.najgore mi je sto mi on ne vjeruje kada mu kazem da stvarno neznam gdje su ti novci,misli da mu lažem,da mu ne želim reci.evo radila sam nocnu i opet veceras radim,molim Boga da mi da snage,da nam pomogne.znam da je to sve sa razlogom,dragi Bog zna s kojim.danas cu na molitvu i ispovjed,nadam se da nije prekasno...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 13:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2011 21:43
Postovi: 442
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sanjci nije prekasno, Isus može izliječiti i očistiti svaki brak, samo mu predajte zajedničke molitve. Meni je zajednička molitva izliječila brak u potpunosti i produbila povjerenje i ljubav.
Nemoj razmišljati o tome da li te netko urekao, ništa se ne događa ukoliko Bog to ne dozvoli.
Bračni partner je tu da preko njegovih vrlina i mana rastemo u Kristu. Moli se Duhu Svetomu da ti da mudrosti kako da povratiš povjerenje i da razumiš čemu vas Bog želi naučiti.
Meni se čini da ti trebaš naučiti da ništa nemožeš sakriti od Boga i da ako mu sama ne prikažeš grijehe on će naći načina da te suoči sa njima. Bog to radi jer te želi očistiti i spasiti, a ne kazniti. Također mislim da je tvoj muž mislio kako ima kontrolu i financije u svom malom prstu. Možda je vjerovao da je on sam zaslužan za sve što ima, a ne da je sve Božjom milošću primio. Možda je njegovo da nauči da je Bog taj koji ima kontrolu i koji uzima i daje. Ovaj put je možda doživio financijski krah preko žene, sutra isto tako može preko djece, starih bolesnih roditelja, države, lopovluka, tko zna čega. Ako shvati da nije on taj koji je zaslužan ili kriv već da je sve Božja volja kako bi se čovjek obratio i tražio Kraljevstvo nebesko onda neće upadat u takve psihičke probleme.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 20:00 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
znam ja da je sve to tako,ja nisam namjerno to skrivala od njega nego sam ga pokusala na savjet lijecnika udaljiti od situacija koje bi mu naskodile i onda ispada da ga lazem,varam.uz to ima jak utjecaj svoje majke.danas smo isli obavljati po bankama sve te zavrzlame,on me pred svakom sluzbenicom ponizavao,govorio da sam ga prevarila,cak je zastitaru to ispricao.on je dva puta bio na psihijatriji,krivotvorio diplomu i ostao bez posla ja sam cijelo vrijeme sutila,ma nikome rijec pisnula.bila mu podrska,tjesila ga i meni je bilo zao takvog ga gledati.a on eto sada,ma nemogu to rijecima opisati.oka sklopila nisam od sinoc,a eto radim nocnu.pala sam danas na koljena i u suzama molila Boga da nas spasi,ali iskreno bojim se.umorna sam od svega.znam da nitko nije savrsen i da svi grijesimo u zivotu na ovaj ili onaj nacin.ali meni nije normalna ta njegova reakcija kao muza.nije to prvi put,on se na gotovo isti nacin uzruja kada dodje racun za telefon veci od 100 kn ili ako kupim djetetu casopis jer za to smo mogli kupiti kg mesa.znam da je novac vazan,ali toliko?gledam na poslu roditelje koji ostaju bez djece pa se drze zajedno.kad sam mu prvi puta rekla za taj kredit rekao je da bi mu bilo lakse da sam rekla da dijete nije njegovo nego to.borim se,molim gospodina al ponekad se pitam ima li smisla.danas mi je rekao da mi nece ni Bog ni Isus rijesiti financijske probleme kad sam mu rekla da zelim u zajednicu na molitvu,da nek se molim u autu.i nije me pustio nego smo hodali po bankama.ali bez obzira i dalje cu se moliti,predala sam sve Gospodinu i Gospi u ruke,i Isusu naravno.hvala ti na odgovorima i podrsci,puno mi to znaci.cak sam razmisljala da potrazim strucnu pomoc jer ta tortura traje 4 godine i navikla sam se da je to normalno,a u biti znam da nije.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 21:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 svi 2011 17:50
Postovi: 130
Lokacija: varaždin
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
bez komentara sam za tebe. molit ću večeras dragog našeg Isusa za tvog muža..neka mu Bog da snage, i neka preživi ovo-da ne velim dalje.. čovjek je vidi se za deset..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ožu 2012 22:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2011 21:43
Postovi: 442
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sanjci, tvom mužu nedostaje pouzdanje u Boga i čvrsta vjera da se Bog brine za sve. Zato se moli za njega i ne posustaj, svjedoči svoju vjeru, čitaj Bibliju, nek ti usta i misli budu puna Božje riječi.
:grlim te: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2012 00:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala,hvala.doslovno sam na rubu,djetetu je ovaj vikend rodjendan a on ne bi slavio.pa nije njegov rodjendan,ma govno bi progutala za nju.on se ponaša ko da je netko umro,maloprije me zvao i ispirao mozak,gdje su novci ,da li ja uopće znam koliko je to novaca,djetetu otkidam iz usta zadnje cetiri godine,ja nista neznam,sta mislim da ce mi mazenje,spavanje i crtanje s djetetom pomoći kasnije,da ce njega vise postovat nego mene...zavjetovala sam se Gospi, a sad se pitam ima li smisla.jer ja to prozivljavam ber jednom godisnje.na kraju cu se ja razboljeti,a sta ce biti sa tim malim anđelom? Isuse pomozi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2012 06:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo prosla je jos jedna noc bunila,barem sve na poslu stima jer hvala Bog vec nakon toliko godina automatski radim.nije mi nista lakse,neznam sta me dana s ceka,muka mi je u zelucu.a sve moze biti tako lijepo.znam da je njemu potrebna ta cvrsta vjera i sve se ove godine molim za to,pokusavam mu objasniti,ali jednostavno ne ide.znam da svatko nosi svoj kriz kao sto ga je idragiIsus nosio,ali pitam se dali Isus odobrava takav brak?zar nije rakao da muz treba ljubiti zenu kao sto on ljubi crkvu?gdje je ta granica trpljenja?do kada?pisem ovo i suze mi teku jer mislim na svog malog anđela.zar ce odrastati i gledati kako tata ponizava mamu i misliti da je to normalno i kasnije sama tako razmisljati?a zelim sacuvati obitelj.i on to govori,ali zer na takav nacin,da ja sutim i radim sve sta mi on kaze?prvi put sam kupaonu morala prati cetkicom za zube!i njemu je to danas kad prica o tome u redu,kaze mi kako si onda sutila i sve radila,a danas se imas pravo meni suprotstavljat.u kojem stoljecu zivimo?pa gdje je on to naucio,vidio?jako mi je tesko,volim ga,al pitam se nekad da li je to ljubav ili nesto drugo?znam da to nije normalno ponasanje al nemogu si pomoci.znam ljude sa gorimm problemima pa se tako ne ponasaju.hvala vam na savjetima i podrsci,mislite na mene.sad cu biti ko za peh dva tjedna doma na godisnjem,iskreno bojim se. :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 ožu 2012 08:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
nemoj toliko plakati, nemoj se pitati takve stvari.
samo moli, i moli. predaj sve Njemu, srcem mu sve daj, posebno brak. moli da od sad On upravlja tvojim životom. bit će ti lakše, past će jedan veliki teret s tvojih leđa.
i moli za supruga, puno moli. oprosti mu to sve što radi. nije lako, vjeruj mi znam, ali probaj odvojiti njegovu osobu od njegovih grijeha. oprosti mu kao što bi voljela da on oprosti tebi tvoje propuste. zatim ga blagoslivljaj u mislima.
kad Isus preuzme tvoje probleme, bit će lakše. malo po malo, vidjet osjetit ćeš promjenu. prvo na sebi, lakše ćeš koračati kroz sve to. a kad i tvoj muž uvidi promjenu u tebi, uz Njegovu pomoć i on će se promijeniti.
svaki brak je od Boga blagoslovljen, samo se treba znati vratiti k Njemu.

dobro bi vam došla duhovna obnova. ako on ne želi, kreni ti sama. vidim da si iz Zagreba. možda da dođeš u Siget jedan posljednji utorak u mjesecu na misu za ozdravljenje? možda nisi bolesna, ali pod takvim teretom boluje i tvoj i mužev duh. a i duh treba izliječiti.
kreni od sebe, nemoj u početku računati na njega. jednom će i on pristati i otići s tobom.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr