www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 17:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 16 ožu 2012 21:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 ožu 2011 19:11
Postovi: 409
Podijelio: 320 zahvala
Zahvaljeno je: 103 zahvala
Evo jedna molitva Sv. Rite, svetice nemogućeg, zaštitnice bespomoćnih slučajeva!

Čudesna molitva Sv. Rite

O uzvišena sv. Rito, u poslušnosti prema svojim roditeljima ti si sklopila brak.
Prikazala si sebe kao pravi primjer kršćanske žene.
Klečim pred tobom i otvaram ti svoje srce i molim te da mi Bog kroz tebe udijeli pomoć i zaštitu.
Mnogo godina si u svome braku patila, iako si bila pravedna.
Moli Gospodina da mi da dovoljno snage da ostanem vjerna njemu i svome mužu.
Preuzmi sve nas, posveti naš rad, blagoslovi sve naše poslove da budemo dostojni slave Božje i da dobijemo zajednički blagoslov.
O sveta Rito neka ništa ne ometa naš brak u našoj kući, neka bude sretan i anđeli mira neka nas štite.
Otkloni molimo te, svaku svađu od nas.
Neka nad nama i u nama vlada radost i da naša srca budu u ljubavi uzdržana.
Prenesi ovu molitvu o sveta Rito pred našega Gospodina i moli Ga da nas čuje i usliša, da moj muž i ja budemo u nebu kako bismo mogli zajedno slaviti Gospodina.

3 puta Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu

:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 tra 2012 15:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pozdrav svima.evo javljam se nakon tri tjedna,stvari su krenule na bolje,ali opet ima trzavica.nesmijem se pobuniti,sve od sada mora biti kako on kaze,jer on sve zna.povukla sam se,trpim zbog mira u kuci.da sam zadovoljna,nisam.tesko mi je i lose se osjecam zbog svega.nadam se,nadam da ce biti bolje.godine prolaze,isto je sa oscilacijama.jedina mi je utjeha mali anđeo.znam da nesmijem gubiti nadu,ali nemogu vise.dodje mi da urlam od tuge.svatko ima svoj kriz tako i ja,ali bojim se kako ce sve to utjecat na anđela.vec sada kuzi i vidi.Gospodine predajem ti se u ruke,vodi me dalje i pomozi mi...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 06 tra 2012 21:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
Draga sanjci, preporučit ću te u svoje molitve da ti dragi Isus da snage da možeš nositi svoj teški križ,kao i za sve ljude koji pate na bilo koji način...

Isuse molim te priteci u pomoć!

BTB :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 svi 2012 22:21 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
samo bi htela zivjeti u miru i spokoju.a ne da svaki put kad je u pitnju nesto u vezi novaca,racuna osjecati takav strah i griznju savjesti.pogotovo strah.neznam zasto ga se bojim.mozda zato jer je tako reagirao kad sam mu rekla za kredit,a ja sam to sve potisnula i sad povremeno se toga sjetim i bijesna sam na samu sebe kad se sjetim sta mi je sve radio.a ipak ga volim i s jedne strane bi se pokupila i otisla,a opet s druge ne bi.zivim kao u nekom bunilu,bude sve lijepo,ali samo cekam kad ce opet sve ispocetka.ona moja tzv.prijateljica bi trebala potpisati izjavu da mi je duzna te novce jer je vec nastupila zastara i sad naravno opet kad cu je zvat,kad ce potpisat.a znam da nece jer je pokvarena.umorna sam tako od svega...hvala vam svima na podrsci.pitam se zasto,do kada.nikome nisam htjela nista zlo,grijesila jesam.nisam zla osoba.samo zelim da sve to zavrsi i da imam mir,nista drugo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 11 svi 2012 18:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo me danas opet na pocetku,nemam snage ni pisati.poveci neplaceni racun,spremila iz straha,mislila pokazat u "povoljnijem trenutku" i kaos.muljam,lazem,skrivam,za sve kriva.opet cu ga strpat na psihijatriju.mami otvara frizider,elemente,moju razbacanu torbu da vidi kako sam neuredna a svaki dan cistim.ali trebam lizat stan.prijateljicu trebam natjerat da potpise da mi je duzna te novce,a ona nece.sta da radim,do kada ce to trajati.molim te isuse kad ce kraj :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2012 00:45 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 sij 2011 01:18
Postovi: 55
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ima li što novo?

pomolit cu se za tebe


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 lip 2012 13:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
sanjci napisao:
Evo me danas opet na pocetku,nemam snage ni pisati.poveci neplaceni racun,spremila iz straha,mislila pokazat u "povoljnijem trenutku" i kaos.muljam,lazem,skrivam,za sve kriva.opet cu ga strpat na psihijatriju.mami otvara frizider,elemente,moju razbacanu torbu da vidi kako sam neuredna a svaki dan cistim.ali trebam lizat stan.prijateljicu trebam natjerat da potpise da mi je duzna te novce,a ona nece.sta da radim,do kada ce to trajati.molim te isuse kad ce kraj :twisted:


Draga Sanjci...
Tvoji postovi su tuzni..Jako je tesko reci na sve ovo,kako si mozes sama pomoci..Nisi bila iskrena od pocetka..a i dalje ," skrivas" ???To je rizicno.. :a1430: To sto od pocetka nisi mogla drugacije,to vise ne mozes popraviti,ali sada mozes ,igrati sa otvorenim kartama..Ne skrivaj..pogotovo kada je rijec o novcu..
Moras biti oprezna ,jer lako mozes prokockati s tim svoj brak..Ako ga volis ,razmisli sta ti je vazno.
Kod nas ima jedna uobicajena mudra izreka..( Bog spari ,lonac i poklopac)
To znaci ,netko mora biti lonac a netko poklopac..
Sada je na tebi da odlucis..reci cijelu istinu,sto je najbolje ( mada moze biti problema) ili presutjeti,pa se uvuci u jos vece probleme...
"Jedan covjek ne moze promjeniti svijet,ali moze promjeniti sebe.."

Cekati i moliti,nije rjesenje ..Ti trebas "sada" djelovati..Pokusaj i pokazi mu taj racun....kazi mu ,ako je ikako moguce za zaprijateljicu..( kakva je to prijateljica???)ako si jos objasnila svoje probleme ,duzna je da ti vrati.
Pokusaj da obecas da ces promjeniti neke stvari ..Trebas njegovo povjerenje...
Mada ne zelim njega pravdati ,da je on uredu..jer vidi se da je i njegova greska.. u braku moramo zajedno djelovati..bez obzira na probleme i teske krizeve koje nosimo..

Ali,brak ti je borba,cijeli zivot..I oni brakovi koji imaju probleme ,isto su sretni brakovi ,ako to rijesavamo u ljubavi..i radimo na sebi..Sve dok ima ljubavi ima nade za brak..ali i ona mora biti obostrana..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2012 16:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 kol 2010 20:03
Postovi: 44
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pozdrav svima i hvala na savjetima.neznam sta reci i odakle poceti opet...i od molitve sam odustala.bili na god.i opet krah,nije zavrsio na psihijatriji ali ko da je.digo ruku na mene i ubo me skoro.osvestila sam se kad sam shvatila da je na mom mjestu moglo biti moje dijete.ugl.bio kod doktora,ima manicnu depresiju,pije ljekove po skrivecki da ja to neznam tj da nitko nezna,a mene i dalje krivi za sve i naravno manipulira.bio je bolestan i kad smo hodali samo ja to tek sada vidim.a ja sam ta koja laze i kriva za sve.znam da mi nitko od vas nemoze pomoci jer ja s tim zivim vec 5 godina,a sta cu dalje,bojim se za svoje dijete,moram je zastiti.samo molite da imam snage napraviti ono sto sam odlucila molim vas :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2012 18:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Sanjici... :grlim te:

Molim te oprosti mi za predhodni post..Vidim da ti on ne moze posluziti kao neki savjet ..Izvini..
Tvoja je situacija ozbiljna ,trebas molitu i strucnu pomoc..za sve te tvoje probleme..
Zatrazi pomoc svecenika ,a i kod nekoga drugoga se moras obratiti ,zbog fizickog napada..ili u bracnom svjetovalistu ,ili u nekoj zdrastvenoj ustanovi..Da ti netko pomogne..Ne vjerujem da ces uspjeti tu sama,ako on kradom trosi ljekove..

:a1250: U mojoj si molitvi..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2012 18:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
sanjci napisao:
pozdrav svima i hvala na savjetima.neznam sta reci i odakle poceti opet...i od molitve sam odustala..samo --------------------molite da imam snage napraviti ono sto sam odlucila molim vas :twisted:


Molimo za Sanjici ..tko moze!
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr