www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 09:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 26 tra 2012 21:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 tra 2012 18:14
Postovi: 29
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus i Marija!
Nisam imala namjeru otvarati ovu temu jer znam da ima puno gorih i težih slučajeva od ovog mog.
Ali teško mi je to nositi na duši i moram se povjeriti.
Imam predivnog dečka,ne bih ga mijenjala nizašto na svijetu.Međutim u zadnje vrijeme mi se ne javlja niti se viđamo jer ima nekih problema na poslu,boji se da će dobiti otkaz.
U svemu tome boli me što utjehu nije našao u meni,nego se zatvorio. A znam da me voli,da me ne bi
ostavio. Molim vas pomozite mi u molitvi za njega,jer kad više nas moli onda su i milosti veće.
Samo želim da opet uživamo u našoj čistoj ljubavi. Hvala vam od srca!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 tra 2012 19:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Ivka napisao:
Imam predivnog dečka,ne bih ga mijenjala nizašto na svijetu.Međutim u zadnje vrijeme mi se ne javlja niti se viđamo jer ima nekih problema na poslu,boji se da će dobiti otkaz.

Ivka draga,tesko ti je..
Znam ,da srce voli i boli..
Samo tu nesto mora da ima( plus ovoga) ,nije samo razlog posao i otkaz..Ako bi i dobio otkaz,nije smak svijeta.I bas iz tih razloga ako te isto voli ,kao sto ti njega volis duzan ti je to objasniti,i podjeliti zajedno s tobom.
A,on suti..?
Cak se i ne javlja?Ne znak kako da ti kazem,ali mozda ima nesto sto ti ne moze povjeriti,samo ne mogu vjerovati da bi to bio posao.
( ili te ne voli,onako kako ti mislis.)Mozda na neki njegov nacin.No,svejedno je duzan "razgovor-objasnjenje" zasto tako i sta je uzrok takvom ponasanju.

Citat:
U svemu tome boli me što utjehu nije našao u meni,nego se zatvorio. A znam da me voli,da me ne bi
ostavio.

Garancije nema nikada ,draga Ivka,pa cak ni u braku,uvjek moze doci kraj..I bez obzira sto ti ne zelis,ali onaj drugi mozda.
Ne razumijem,zasto ne pokusas otici do njega i porazgovaraj s njim..Ili posalji mu SMS,pismo-e-mail itd.
Pokusaj, ako je jos nesto za spasiti onda moras odmah djelovati,poslje moze biti prekasno..
Moras saznati " razlog"?
Tada ces znati na cemu si..cim prije,s tim bolje.
Citat:
Molim vas pomozite mi u molitvi za njega,jer kad više nas moli onda su i milosti veće.

Molimo ,i ti se moli,ali se prepusti Bogu,da te On svojim putem vodi.Pouzdaj se u Boga da On zna sta je za tebe najbolje.
I u ovom trenutku ,ako ti se cini da ne odgovara na tvoje molite,ipak On ima razlog za to.Zast bas tako..
Citat:
Samo želim da opet uživamo u našoj čistoj ljubavi. Hvala vam od srca!


Hajmo moliti za Volju Bozju i da Bog razjasni cijeli problem,obostrano ..I tvoj i njegov..

Ja cu se pomoliti da se odlucis, da odmah odes do decka,i da razjasnite cijelu situaciju.. :b206: smajlic1

:a1250: BVB


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr